Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

Noriu Jums pristatyti strategiją kuri nešė man pelną visą sezoną ir vis dar neša dabar. Nesu strategijos išradėjas, tačiau kiek ją patobulinęs nuo pradinio jos varianto atradau būdą kaip pelnytis nuolatos.

Leiskite man paaiškinti kaip viskas veikia, išdėstyti sistemos trūkumus bei privalumus. Straipsnis nebus trumpas todėl sutelkite dėmesį, atiduokite kelias brangias savo laiko minutes ir suprasite, jog uždirbti su Onlywin sistema ganėtinai lengva.

Krepšinio statymai (X WQ)

X - komanda kuri laimės nors vieną rungtynių ketvirtį (WQ)

Kiekvieną dieną Onlywin grupėje (arba kolkas užėję į šią temą) rasite atrinktas rungtynes ir komandas už kurias reikia statyti.

Viskas atrodo maždaug taip:

Čia pateikta 10 rungtynių iš tą dieną buvusių 43. Paminėsiu, kad atspėta buvo 42. Leiskite paaiškinti toliau...

Imkime konkretų pavyzdį. Pavyzdys iš aukščiau pateiktos nuotraukos.

Beje, verta paminėti, kad tai vienas blogiausių scenarijų,taigi:

Japonijos lyga:

Brave Thunders - Tochigi Brex

Statome už 2WQ

Pirmajame kėlinyje už 2WQ (kad antroji komanda laimės kėlinį) davė koeficientą 2.1

Statome 1 unitą. Kaip žinome rezultatą, komanda pralaimėjo kėlinį 16:11

Antrajame už šią komandą davė koeficientą 2. Statėme 2 unitus. Deja, jie pralaimėjo kėlinį 20:17

Trečiajame kėlinyje koeficientas buvo vėl 2. Jau statome 4 unitus, o komanda pralošė 20:14

Prieš ketvirtąjį kėlinį kai komandas skyrė 14 taškų gavome koeficientą 1.89 ir statėme 8 unitus.

Ketvirtąjį kėlinį laimejo Brex 24:20 taigi laimėjome ir mes. Bendras rungtynių balansas - vos +0.2 unito. Tačiau čia paminėjau vieną blogiausių scenarijų. Pastebėjimas - jeigu kėlinys baigiasi lygiosiomis suma yra grąžinama ir statome tą pačią sumą kaip ir praėjusiame kėlinyje.

Dauguma varžybų yra laimimos per pirmąją rungtynių pusę.

Tuo įsitikinti kviečiu užsukant čia

Sutrumpinta taktikos esmė:

1. Statome už norodytą komandą 1 unitą.

2. Jei nurodyta komanda laimi kėlinį, tai tas varžybas PALIEKAME ir daugiau nieko nebestatome!

3. Jei pralošiame,tai dvigubiname statymą ir dedame už sekantį kėlinį.

4. Jei koeficientas yra ŽEMESNIS nei 1.7-1.8, statymą ne dvigubiname, o trigubiname.

Jei koeficientas pastoviai ~1.8, tai varžybų statymo schema atrodo taip:

1 - 2 - 4 - 8

Jei koeficientas žemesnis nei 1.7, tai statome taip:

1 - 3 - 10 - 24

Bet čia toks yra blogiausio scenarijaus variantas! Jis gali būti tik tada, kai reikės statyti už aiškų varžybų favoritą ir koeficientas bus mažesnis nei 1.5. Bet patys suprantate, kad favoritas dažniausiai kėlinį laimi per pimąją rungtynių pusę. Nuraminimui sakau, kad čia toks scenarijus tiktų varžyboms pvz.: Žalgiris-Dzūkija ir pan.

Beje unitų skaičius gali būti koreguojamas priklausomai nuo koeficiento ir rungtynių eigos.

Pats svarbiausias ir neatsiejamas šios sistemos garantas - tai banko valdymas. Prašau, naudokite banką griežtai pagal nurodytą schemą. Neviršykite minimalaus statymo, tai gali atsisukti prieš jus. Būkite kantrūs.

Asmeniškai aš pradėjau turėdamas 24eu, o minimalus statymas buvo 0.8eu.

Tikiuosi paaiškinau viską suprantamai. Ačiū už dėmesį. Jeigu kyla kokių nors klausimų, drąsiai klauskite čia. Nebijau kritikos, ji verčia pasitemti. Kitavertus, kritikuoti vertėtų įsitikinus kaip ši sistema veikia. Man bankas kyla pastebimai greitai.

Kiekvieną dieną mesiu į šią temą atrinktas varžybas, kad įsitikintumėte kaip lengva uždirbti su Onlywin.

Redagavo sets
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandienos atrinktos varžybos, įdėtos jau prieš 15 valandų, kadangi tik dabar sukūriau temą, rytoj jau bus įdėtos visos kitos savo laiku.

Rekomenduoju statyti - bet365. Kam išmeta naršyklė kad www(taškas)bet365(taškas)com yra blokuojama eikite per www(taškas)365sb(taškas)com

Nelabai supratau koks tikslas yra šios temos? Tu nori parduoti šitą strategiją kitiems ar tiesiog parodyti kaip tau puikiai sekasi?

Kiek supratau visa strategija paremta martingale sistema, tai retas tikriausiai kažką naujo sužinos.

Aš neparduodu ir neperpardavinėju. Tiesiog naudojuosi šia sistema kuri man neša apčiuopiamą pelną. Bet ko gi aklai martingale sistema paremti negalima. Turi būti ir tinkamai atrenkami statymai, tam kad ji veiktų. Retas sužinos kažką naujo dėl martingale, bet nemažai daliai žmonių gali tai pasirodyti įdomu kaip sistema pritaikoma lažybose, juolab, kad ji sėkminga - aš matau tikslą skleisti forumiečiams naudingą informaciją.

Kad tas vadinamas pats blogiausias scenarijus nėra pats blogiausias. Komanda juk gali pralaimėti visus kėlinius.

Geras pastebėjimas! Per paskutines 10 dienų statistika yra 313/321. Kaip matome 8 mačai nesuėjo. Tiesa iš tų 8 mačų 3 varžybos buvo,kad nesuėjo 2 arba 3 kėl tai yra kaikurie kėliniai baigėsi lygiosiomis, o tas automatiškai mažina minusą. Kad ir kaip ten bebūtų ilgame periodė atspėtų rungtynių skaičius atperką tas kelias nesuėjusias su kaupu.

Kiek laiko pliusuoji? Ar čia šiaip menėsiuką papliusinai ir galvoji, kad "cool sistemą" atradai? :D

Tai kaip skaitai,jeigu pirmojo sakinio šios temos neperskaitei? ;) Kaip ir minėjo kažkas, jokia čia naujiena martingale sistema didinti statymus. Tiesiog reikalingas tinkamo dydžio bankas. Neatradau aš jokios sistemos.

Ai nu, tai taip išeina, kad žinai, kad hujovai darai, bet visvien darai :D Martingale dar nei vienam nepasitvirtino long rune :)