Pereiti prie turinio

Swedbank atsiuntė žinutę , jog aš nesumokėjau 159.42 EUR už suteiktą paskolą.


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Reikia pagalbos, nežinau ką reikia toliau daryti. Šiandien gavau sms žinutę: "Primename, kad Jūs nesumokėjote 159.42 EUR už suteiktą paskolą. Prašome kuo skubiau padengti įsiskolinimą. Tel 1884" Gavau tokią žinutę. Niekada nesu ėmęs paskolos... Man 18 metų. Ar galėjo čia įsivelti kažkokia tai klaida?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš niekaip nesuprantu kaip žmonėm gali šaut į galvą gavus iš žinutę iš banko rašyti į uzdarbis.lt forumą ir ieškoti čia sliekų? Nei čia oficialus banko forumas, nei kad ir čia lankosi darbuotojai nieko tau nepasakys. Skambini/važiuoiji į banką ir aiškiniesi. Ar tau šitą reikia pasakyt nes pačiam ant kaklo kopūstas o ne galva?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cha. Tiesiog galbūt ,kam teko susidurti su panašia situacija. Aišku blemba. Ką jūs iš vis išmanot. :D jeigu blemba nieko nenusimaot tai nerašykit. Didinat tą savo postų skaičių bereikalingom žinutėm. Tai ir varysiu į banką. Bet žinai yra šiek tiek km man iki miesto. Tai nesinori taškyti pinigų be reikalo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

telefono numeris gal naujai koks paimtas tavo, as paemes is bites salono gera num., tai pasirodo jau buves kazkieno, tai skambina laiks nuo laiko jau antri metai ir iesko arba vieno asmens, arba vienos imones, is energiju, vandenu, interneto ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...