Pereiti prie turinio

Ieškau senior Ruby on Rails programuotojo


Rekomenduojami pranešimai

Ieškau senior Ruby on Rails programuotojo.

 

Patirtis su JS taip pat būtų kaip ir nieko (o gal ir būtina).

 

Siūlau kartu kurti projektus, kai aš atlikčiau junior RoR programavimą, o pats tamsta - senior. Aš taip pat vykdyčiau klientų paiešką ir bendravimą (turiu tame patirties. Taip pat ir šiek tiek su užsienio klientais).

 

Mano patirtis RoR nėra didelė, bet jau turiu neblogą supratimą ir toliau gilinu žinias su BDD (naudojant rspec ir capybara). Praeityje teko krapštytis su Wordpress'u, SEO, SEM.

 

Nors RoR'ui neesu dar daręs SEO, bet Wordpress'o projektus esu pramušęs į pirmas vietas konkurencingiems raktažodžiams. Taip pat turėjau SEM Google Partners sertifikatą, tad gal ir tai praverstų vėliau.

 

Fornt-end'ui naudoju Bootstrap. JS žinios - tik pagrindai. HTML ir CSS gan neblogos, nors CSS3, HTML5 ir SCSS tik paviršutiniškos (bet greit mokausi ir esant poreikiui perprasčiau gana greitai).

 

Ruby žinios taip pat tik tiek, kiek teko pasimokinti iš http://learnrubythehardway.org/book/

Beabejo, Ruby žinių gilinimas nusimato sekančiame etape (jeigu kažko nerasiu vertingesnio Rails karkase)

 

Tad siūlau, pradžioje, susikurti bendro darbo viziją (dar neesu programavęs kažko su kitais, tad reiktų pasimokint, bet su RoR, rodos, tai labai paprasta - pats dirbu tik ant tokių kaip c9.io ir pan., kur pasikūręs branch'ą gali ramiai drąskyt kitų šedevrus).

 

Tada, galbūt, sukurti kokį savo portfolio, ar ką nors kitą, kaip pavyzdį ir pradėti rimtai ieškot užsakovų. Kaip minėjau, klientų paiešką vykdyčiau pats ir patirtis rodo, jog atlikčiau ją gana sėkmingai.

 

Tai tiek. Lauksiu labai besidominčių

 

p.s. aš pats esu Vilniuje, bei kartais būnu Kaune

Redagavo Interesantas02
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

trumpai tariant, siūlau senior developer'iui skirti kruopelyę savo laiko vardan pabandymo sukurti kažką įdomaus. Pasikartosiu:

- turiu patirties ieškant klientų;

- pats sugebu kurti ror projektus ir intensyviai mokausi toliau;

- turiu įvairiapusės patirties web'e, kurią galima būtų pritaikyti, esant poreikiui.

 

Nors ir neesu dažnas uzdarbis.lt naršytojų, bet tavo pesimizmo kupini komentarai neliko nepastebėti. Ir karščiausią vasarą, matyt, įžvelgtum šešėliuose tūnantį šaltį. Patarčiau kiek optimistiškiau žiūrėti į aplinką ir svarbiausia, neprarasti tikėjimo, o jei reikia, paskaityk Bibliją (ar Koraną, jei mieliau), gal ten atrasi ir pagaliau, sukursi sąvąjį Aš ;)

 

O šiaip, nuo žaidimų viskas ir prasideda. Bandymai kurti ir ieškoti galimybių gali nuvesti į visiškai netikėtą ir neplanuotą vietą ir ypač tokioj sferoj, kaip programavimas. Ką aš siūlau, tai didelį entuziazmą, jau pakankamai geras ror žinias, patirtį bei daug laiko būsimam projektui / projektams. Ko už tai noriu? Tik trupučio laiko.

 

Gal nešvaistyk savo laiko pildamas savo pesimizmą komentaruose, k?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...