Pereiti prie turinio

  

8 nariai balsavo

 1. 1. Ar nustatote kainą prieš parduodami domenus?Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Turiu daug domenų .lt apie juos ir tema.

 

Asmeniškai aš pasilieku prie politikos, kad pirkėjas siūlo kainą, o ne pardavėjas.

 

Kodėl?

Visad pas jus gali ateiti "niolikinis" ir už domeną pasiūlyti 10eu-20eu, jei domenas stovi metus, ar du, tai kodėl gi nepardavus, jei tai pirmas pasiūlymas per tuos du metus?

 

Nepamirškim, kad 20eu už domeną, tai jau yra dvigubas uždarbis (kiek daugiau) jei parduodat pirmaisiais metais. Dvigubai uždirbti, tai sakyčiau nėra jau taip blogai, už domeną kuriuo niekas nesidomėjo...

 

Jūs sakysit, kad įvertinus domeną, tai pas Jus ateis tik galintys mokėti tokią sumą, kurią nurodėt. O kas jeigu neateis? Kas jeigu pirkėjas ras alternatyvą? Kas jeigu domenas kurį įvertinot šimtais, ar tūkstančiais niekam nereikalingas - jie gali mokėt tą sumą, bet tiesiog jiem to nereikia... O pirkėjas kuris galbūt pirktų domeną už 30eu - nori to domeno, bet jis mato nurodytą kainą kurios jis negali mokėti.

 

O kai nenurodot kainos - pas jus automatiškai kreipiasi visi norintys domeno, taip jūs pamatysit realesnį variantą paklausos domeno, gal kiek labiau galėsit orientuotis į kainos nustatymą iš pasiūlymų, o pasiūlymą visda galima atmesti.

 

Įsivaizduokit, ateina pirkėjas ir jis nori to domeno, jis Jums pasiūlo 50eu už domeną, o jums atrodo, kad tas domenas yra kiek vertingesnis, bet Jūs jau turit tą kartelę 50eurų kurią Jums jau nustatė pirmasis pasiūlymas, taigi beliko laukt geresnių pasiūlymų kurie Jus tenkins.

 

Dažnai padaromos ir klaidos nustačius kainas, kad vat paimsiu ir pabandysiu parduoti uz 100eu. Taip ir atsiranda pirkėjas už dienos, ar dviejų. Po to pardavę domeną gailisi pamatę, kad tas domenas yra naudojamas ne nagų priauginimo kaiminystėj puslapiui, o rimtas projektas kuris turi didelias pajamas ir pelną, o jūsų parduotas domenas Jiems buvo kaip perkamas 10ct maišelis LIDL'e susikraut prekėms už 100eu.

 

Taigi, ką Jūs manot apie kainų nustatymą? Kas geriau nustato kainas, pirkėjas, ar pardavėjas?

Nepamirškim, kad parduodamų domenų kainų oficialiai mažai rasim, todėl rinkos kainos nelabai ir rasim, bent jau .lt domenų. Čia ne automobilis, kad tų metų, to modelio kainos eina nuo tiek iki tiek, tai as galiu užsiprašyti tiek. Realiai nėra kaip palyginti .lt domeno vertės. Na žinoma neskaitant egzistuojančių projektų...

 

 

Nuomonės?

 

Kalba eina tik apie domenus, ne apie projektus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...