Pereiti prie turinio

Pelną nešantis filmų projektas


Rekomenduojami pranešimai

Įjungti apmokėjimai nuo 2016.07.15 dienos, veikia 2 tipų apmokėjimai: 1 - prenumeratiniai per vero, 2 - papildymas už taškus paysera.

 

Nuo 2016.07.15 dienos surinkta:

Paysera: 45.72 EUR iš jų išmokama 16.54 EUR

Vero: 60 prenumeratorių, prenumerators kaina 0.14 EUR, pratesimas kas savaitę tiek pat.

 

Lankomumas 800-1k unikalių per dieną, pagal cloudflare statistika.

 

Taip, apmokėjimai įjungti tik nepilna mėnesį, dėl to projekto kaina bus atitinkama. Parduodama nes yra kitas projektas į kurį koncentruosiuosi.

 

Varikliukas DLE v11, padarytas automatinis informacijos paėmimas apie filmą, užtenka įdėti IMDB ID ir viskas pasipildo automatiškai, įskaitant ir paveiksliukus, kategorijas, reitingai ir t.t.

 

Išskirtinės sąvybės:

 

Patogus serialų ir serijų dėjimas, užtenką įdėti naują seriją į naują eilutė, visa kita sutvarko funkcija ir išveda reikiama tavarka.

 

Pritaikyta mobiliems.

 

Unikalus dizainas.

 

Registracija per socialinius tinklus.

 

Referalų sistema.

 

Šiuo metu yra apie 4TB konvertuotu filmų laikomi 2 serveriuose, kaina už 1 serverį 18 Eur / mėn.

Padaryta apsauga nuo "hotlinkinimo", tai yra filmus žiūrėti gali tik iš puslapio ir nuoroda galioja tik tam tikrą laiką.

 

Yra filmų konvertavimo skriptas, apskritai filmo ar serialo įdėjimo tvarka yra tokia:

 

1. Konvertavimo serveryje įdiegtas rtorrent + Rutorrent, randame norimą filmą per torrentus ir atsisiunčiame per jau minėtą rtorrent. (Dirbame per nutolusį darbalaukį RDP). Galima žinoma tiesiog per FTP uplaodinti filmą jei jis yra kur nors pasidėtas. Siunčiame tiek kiek norime.

 

2. Kai jau visi filmai atsiųsti leidžiame konveratvimo skripta kuris pradės konvertaciją (encoding), kiek tai užtruks priklausys nuo konvertavimo serverio (galiu nebrangiai parūpinti Xeon E3 1225 v3 tokiame serveryje konvertavimas 1 geros kokybės filmo trunka apie 20min, bet galima koreguoti nustatymus, tada gali trukti ir mažiau, nukenčia kokybė ir didėja mp4 failo dydis. Su standartiniais parametrais failo sumažėjimas vidutiniškai 3x, yra galimybė, jei turite pakankamai gera CPU daryti viską savame PC, virtualia mašina duodu.). Skriptas po konvertavimo siunčia paruoštą failą į jūsų nurodyta serverį per FTP arba SFTP protokolą.

 

3. Konvertavimo skriptas apie kiekvieną sukonvertuota filmą ar seriją praneša el.paštu su visa reikiama informacija, šiuo atveju, šiam projektui tai tik filmo pavadinimas ir nuoroda jau į paruošto streaminimui filmo failą, kuri reikia įsattyti į atitinkamą vietą dedant filmą.

 

4. Susirandame filmo IDMB ID įstatome į reikiamą vietą ir visi laukai ir reikiama informacija užsipildo automatiškai, realiai į mums reikai įstatyti tik IMDB ID ir gautą el.paštu nuoroda.

 

Visa sistema yra solidi ir atidirbta, ne vaikų žaidimas, daug dar yra "under the hood" pagerinimų kurių čia nerašysiu. Visas priežiūros dokumentacijas pateikiu kartu, taip pat ir konsultuoju tiek kiek reikės, darau papildomus programavimo darbus jei ko reikia.

 

Dėl autorinių teisių tai kol kas viskas yra ramu, tokia yra praktika, jog tie kas atsakingas už autorinių teisių apsaugą susisiekia ir paprašo panaikinti tam tikrą nuoroda iki tam tikro laiko, per daug nelendant į viskas ramu yra.

 

Šiuo metu (2016.07.25) už jį noriu 750 Eur, Kažkiek derinama. projekto URL http://goo.gl/5PxTxJ

Jei užklausite po nurodytas datos, klauskite kokia šiuo metu yra kaina pardavimo nes visada tokia nebus, galiu pamiršti atnaujinti temą.

 

Galimybė pirkti tik sistemą su dizainu. Dizainas parduodamas 1 karta, kaina su dizainu. 350 Eur.

Sistemos kaina be dizaino 200 Eur.

 

Konsultuoju 1-2 dienas, paskui nemokamai konsultacijų nesuteikiu. Jei reikia pilno aptarnavimo ir atsakymų daug, tarsimės individualiai.

 

Keli screenai ir video iš vidaus kaip viskas vyksta.

 

Ateina email apie konvertavimo pabaiga, nereikia sedėti ir laukti ar dar blogiau laikyti įjungus PC jei dirbama kitame serveryje.

post-105538-0-35401500-1469452204_thumb.png

post-105538-0-00376000-1469452214_thumb.png

post-105538-0-35628500-1469452341_thumb.png

 

Video su IMDB info paėmimo procesu.

 

Iš VIP kliento pusės

Redagavo Prodev
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

alotmovies.net/ , čia kaip suprantu šalutinis projektas?

Ups, tai šiaip buvo pradžioj .net bet grynai EN filmai, paskui apleistas ir pamiršau net kad dar veikia. Reikai išjungti.

Beje yra galimybe pirkti tik sistema, 1 atiduosiu su dizainu, dizaino antra karta nepardavinėsiu. O sistemą galiu kelis kart perparduoti. Atnaujinsiu temą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į parduodama atskirai sistemą įeina ir visi skriptai ir nustatymai susije su video konvertavimu ir talpyklos serveriais. Video konvertavimas vykdomas su FFMPEG, talpyklos serveriai veikia su nginx + secure links moduliu. Visas kompiliacijos instrukcijas pridedu (copy / paste). taip pat galiu duoti paruošta Virtualbox konvertavimo serverio atvaizdą, nes aš pats dirbu virtualioje mašinoje, tad yra galimybė, jei turite gera CPU pasikurti konvertavimo serverį savo paties kompiuteryje per Virtualbox.

Redagavo Prodev
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...