Pereiti prie turinio

Dvi prielaidos kelionei laike a.k.a. gyvenimui.


Rekomenduojami pranešimai

Tave gyvenimas turėjo labai labai supurtyti, broli, kad tau kiltu šitoksai noras parašyti ką tu katik parašei :) ir aišku aš lenkiuosi, glaudžiu krūtinę prie kelėnų savų ir sakau tau ačiū :) trečias LABAI nuoširdus ačiū šiandien, o tokių labai nuoširdžių per mano gyvenimą buvo labai mažai :D Varyk toliau, rinse n repeat (..../???/...) , do not forget to bounce through a portal(3030). u will dooooo what i saayyyyyy.... BACK in a FRONT (Metallica). Ačiū dar kart ir sėkmės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apytikriai prieš 2-3 metus pradėjau tai nesąmoningai suvokti. Šiandien jau galiu mintims suteikti žodžius. Dvi esminės prielaidos gyvenimui, priminimo raštelis. Sau, kitiems. Kuo dažniau žmogus tai prisimins, tuo naudingiau jam pačiam.

 

1. Tu miršti.

2. Tu esi kvailys.

 

Vienas. Pažiūrėk į laikrodį. Sekundės tiksi. Tavo sekundės. Nebe pakartojamos. Kiekvieną sekundę tu ir gyveni ir miršti tuo pačiu metu. Teko iš vieno brangaus žmogaus girdėti mintį, kad mirtis ir gyvenimas eina laike kartu. Žmogus neša mirtį visą savo gyvenimą, o šiam pavargus jie pasikeičia. Tai suvokus atsiranda dieviška pagarba laikui. Pirma savo. Tada kitų. Ši prielaida uždeda nano filtrą ant visų gyvenimo pasirinkimų. O iš čia keliai tik du. Arba tu nori išnaudoti savo laiką čia kuo efektyviau, arba tau tiesiog nesvarbu. Sportas ar serialas? Kavinė ar maisto gamyba? Taip ar ne? Dabar ar vėliau? Gal niekad? Ir t.t. Kai įsisąmonini savo egzistenciją laike pradedi gebėti jį stabdyti. Subjektyviai – žinoma. Sustabdytą laiką praeityje geriausia rasti prisiminimuose. Tai, ko nesinori, bet ir neįmanoma ištrinti. Vaizdų, jausmų, garsų, kvapų ir fiziologinių pojūčių visuma užstrigusi atmintyje. O čia į pagalbą Jordan Belfort: “No matter what happened to you in your past, you are not your past, you are the resources and the capabilities you glean from it. And that is the basis for all change.” Taigi turint gebėjimų atpažinti kur laikas sustoja, galima jį stabdyti ir ateityje. Užuomina – ekstraordinarinis reiškinys, patyrimas, vieta, vaizdas, mintis, jausmas ar jų samplaika.

 

Du. Niekada nežinosi visko. Tačiau gali žinoti tikrai daug vienoje ar keliose sferose. Savo darbo vaisiais tapti asu, specu, profesionalu, mokytoju, guru, lyderiu. Čia laukia arogancijos spąstai. „Žiūrėk kaip reikia; tu nieko nemoki“ – dažniau tai sklinda ne taip akivaizdžiai, o apgaudinėjant save ir bandant išlaikyti savo „gero vyruko“ paveikslą. Jei žodžius gebame kontroliuoti, tai kūno kalboje, laikysenoje arba tone šį signalą paslėpti daug sunkiau. Mažas kojos kryptelėjimas šiame kelyje ir supranti, kad atvykai į visai kitą stotelę, nei norėjai. Esi kietas, bet be integralumo. Kažkur pakeliui pametei savo standartines vertybes. Tuomet reikia padaryti reset‘ą – nunulinti save. Tu esi kvailys – nesvarbu ką jau žinai. Imkis naujos veiklos, interesų lauko. Neleisk sau snausti ant laurų, mokykis ir augink savo moralinį kapitalą. Kad ir kokiu keliu beeitum, visada rasi prastesnių, mažiau pažengusių, skurdesnių, kvailesnių ir kitaip silpnesnių žmonių. Lygiai taip pat gali apstulbęs žiūrėti į savo dievaičius. Aktorius, menininkus, rašytojus, verslo atstovus ir nesuvokti kaip jie daro ar padarė tai, kas pakeitė pasaulį. Priklausomai kur save pastatysi į šią eilę ir žiūrėdamas į kaimyną greta tu gali arba sunaikinti save ardydamas savo paskutinius pasitikėjimo savimi likučius arba priešingai – stovėdamas baloje įsivaizduoti, kad esi jūrų kapitonas. Atskaitos taškas turi būti tik tu pats sau. Praeityje. Kartais sustok ir pažiūrėk atgal. Ar pasikeitė tavo požiūris į tam tikrus dalykus? Pokytis, šiuo atveju ne vizualus – geriausias įrodymas, kad nestovi vietoje. Rodos šioje vietoje man pritaria ir F. Dostojevskis: “The cleverest of all, in my opinion, is the man who calls himself a fool at least once a month.”

 

Sėkmės.

 

Uzskaitau :unsure: su laiku labai pataikei, niekada taip nesusimasciau, ypac kai sedi darbe ir galvoji kaip pratempt ir pratinget dar 1 val. iki darbo pabaigos... As tikrai ne savo vietoje dabar... Ties mirties slenkdciu ta valanda labai praverstu, pabuti, pasidziaugti dar, aisku, kaip visada tiesa yra tokia: daryk tai kas tau patinka labiausiai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Sportas ar serialas". Cia daugelis zmoniu labai klysta. Taip, sportas turi didesne nauda nei serialo ziurejimas, bet jei zmogus nesimegauja sportu, o serialu ziurejimas jam suteikia dideli malonuma, tai kodel jis turetu rinktis sporta? Kaip Gary Vee sako, jei tu esi laimingas tai ka darai, ar tai butu serialu ziurejimas ar zaidimu losimas - tu laimejai. Tu jau esi laimingas. Tiesiog nereik skustis, kad kazkokiu tai rezultatu nepasieki, jei visa diena zaidimus zaidi. Bet jei nesiskundi ir tuo megaujiesi, pirmyn, tesk ka darai. Juk tam ir atejom i si pasauli, kad megautis gyvenimu, o ne eit i sporto sale vien del to, nes kiti taip nori ir dabar tokia mada. Zinoma, ne visada gali rinktis daryt tik tai, kas tau patinka. Toks gyvenimas. Bet atsisakyt kazko visam laikui, kas teikia malonuma ir daryt tai kas nepatinka - nera protinga.

Redagavo Limpuls
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Sportas ar serialas". Cia daugelis zmoniu labai klysta. Taip, sportas turi didesne nauda nei serialo ziurejimas, bet jei zmogus nesimegauja sportu, o serialu ziurejimas jam suteikia dideli malonuma, tai kodel jis turetu rinktis sporta? Kaip Gary Vee sako, jei tu esi laimingas tai ka darai, ar tai butu serialu ziurejimas ar zaidimu losimas - tu laimejai. Tu jau esi laimingas. Tiesiog nereik skustis, kad kazkokiu tai rezultatu nepasieki, jei visa diena zaidimus zaidi. Bet jei nesiskundi ir tuo megaujiesi, pirmyn, tesk ka darai. Juk tam ir atejom i si pasauli, kad megautis gyvenimu, o ne eit i sporto sale vien del to, nes kiti taip nori ir dabar tokia mada. Zinoma, ne visada gali rinktis daryt tik tai, kas tau patinka. Toks gyvenimas. Bet atsisakyt kazko visam laikui, kas teikia malonuma ir daryt tai kas nepatinka - nera protinga.

 

Aš kiek kitaip supratau šią mintį.

 

Gal sportas nėra tai, kad eiti į sporto klubą, į savaitę daugybę kartų, kilnoti svarmenis ir stengtis kuo daugiau "išstumti". Žmonės gyvenime daug ką turi daryti, kas jiems nepatinka, ar ko jie mieliau atsisakytų. Lygiai taip pat, kaip ir su sveikata. Žmogus turėtų mylėti save, to pasekoje mes einame pas dantistus, priduodam kraują tyrimams, daromės plastines operacijas ir t.t. visa tai yra dalykai, kurie didelio mėgavimosi žmogui neteikia, bet reikia. Jeigu žmogus save myli, jis rūpinsis ir savo sveikata. Jam nebus būtina užsirašyti į sporto klubą ir tapti klubo dalimi, jam nereikės būti "prirakintam" prie štangų, nes jis sumokėjo už savo abonementą ir dabar jau jis privalo eiti. nes pinigai sumokėti. Ne. Viską gyvenime galima suderinti. Vieną valandą tu gali pasižiūrėti serialo seriją, o kitą jau važiuoti dviračiu, bėgioti, padaryti kelis atsispaudimus, pažaisti krepšinį ar futbolą ir tai jau bus naudinga tavo sveikatai, o bent vienas iš šių dalykų teiks ir tavo paminėtą malonumą net ir visiškai sporto nemėgstančiam žmogui.

 

Įdomi tema, ir įdomus tekstas.

 

Manau, kad žmogaus gyvenime turi vyrauti harmonija, ramybė, jaukumas. Kažkas minėjo, kad rašė ant lapo tai, ką nori veikti gyvenime, kokie yra tikslai ir t.t. o po to, suprato, kad gyvenimas jam ir taip patinka - važiuoti į/iš darbo, namuose tavęs laukia mylinti žmona, būrys vaikų. Man tai skamba kaip savotiška idilė. Tiesiog, paprastas paprastų žmonių gyvenimas, su savo problemomis ir rūpesčiais, su savo laimėm ir džiaugsmais, su nuosmukiais ir pakilimais. Jeigu visus tai tenkina, kam kažką keisti tam, kad keisti. (Ir tik nereikia pradėti rėkti, kad tai - pilkos masės gyvenimas, nieko ypatingo ir kad tai neįdomu) Manau, kad visi šitie dalykai yra vieni svarbiausių, kurie gali būti pas žmogų gyvenime. Sveiko proto žmogui tokie dalykai teikia laimę. Pastarosios niekas neatstos.

 

 

 

Man visas pasaulis yra keista vieta. Visas gyvenimas keistas, visi žmonės. Daugelis mėgsta sakyti, jog kiekvienas yra skirtingas, ir su tuo sutinku, bet taip pat manau, kad kiekvienas esame ir vienodas. +/- norime tų pačių dalykų, +/- darome tuos pačius dalykus tik gal kiek kitaip. Finale - visi toje pat valtyje esame. Nei vienas neturime daugiau sekundžių savo laikrodyje, nei vienas jų negalime susigrąžinti. Kiekvienas turime įvairius prisiminimus, tiek blogus tiek ir gerus. Tai dalykai, iš kurių susideda gyvenimas ir dar daugiau.

 

Kaip ir minėjo Revolt - visos tos gyvenimiškos tiesos, visos tos mandros citatos ir t.t. tai dalykai, kuriuos tikrai suprantame, arba mums atrodo, kad suprantame. Galbūt bėda ta, kad mes tik ir suprantame tuos dalykus, bet nesuprantame iki galo savęs. Kodėl mums viską, kas aplinkui yra suprasti lengviau. Kodėl kalbėdami su draugu apie jos problemas, mes jam galime išdrėbti į akis 100 ir daugiau patarimų, pamokslų, pamokų, bet kai patiems tokia pat situacija, mes sau nedrėbam to, mes tik mintyse pasakome, jog mes žinome, ką reikia daryti ir... nepadarome. Man tokia problema aktuali. Praėjo jau labai daug sekundžių, minučių, valandų ir vis dar neatrodau tas žmogus, kuris turėtų planą. Neįsivaizduoju, kiek dar laiko turės išgaruoti kol ateinantis laikas bus mano laikas kuriuo mėgausiuosi.

Redagavo Petrasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kartą apie sportą ar serialą. Tai nereiškia du skirtingus skirtingus dalykus, visada galime rinktis abu. Galime subalansuoti ir tai ir tai. Kaip ir Petrasr gerai pasakė, jog tai darome dėl, kad sau rūpime. Sakykim sportas- labai populiari ir didelė tema, daug kas pavydi tiems kas sportuoja, pasiekia daug, bet kartu ir pyksta, kad patys nėra tokie. Kiekvienas galime tokiu būti, tik reikia ryžto, bet ar apsimoka gaišti laiką kiekvieną dieną ar kas 2 dieną? Man dažnai tėvai sako, kam tu ten kočiojies kiekvieną dieną po valandą? Taigi nustosi ir tešla pavirsi...

 

Man asmeniškai tas mąstymas toks atgyvenęs. Tu darai tai ką nori, savo laiką kontroliuoji pats tu. Aš manau, kad viską eina suderinti, mokslus, darbą, sportą, hobius, laisvalaikį, manau, kad pats laimingiausias žmogus yra tas kuris subalansuoja daug skirtingos ir įvairios veiklos, kuri ir išlygina jo gyvenimą. Tada turi prisiminimų iš daug skirtingų vietų, esi daug ką nuveikęs, daug ką pabandęs. Tuo ir esi gyvas, aktyvus, būtent veikla ir experience. Ne kiekvienas sugeba sportuoti ir prisižiūrėti save, bet tikrai visi norėtų, norėtų ir ilgiau gyventi, būti stipresni ir sveikesni, būti pavyzdžiu vaikams, mažiau sirgti, geriau viską prisiminti.

 

+Reikia gyventi šiuo metu. Jei nori atrodyti taip kaip nori tai turi daryti dabar, o ne paskui. Gal kažkas atsitiks, gal nepavyks, gal nespėsi pagyventi taip kaip nori. Gyvenk taip kaip nori dabar, nes laikas eina ir gyveni dabar jau.

 

Smagu paskaityti Tomas4x4 mintis. Džiaugiuosi, kad kiti taip moka džiaugtis gyvenimu. Reikia taip džiaugtis kiekvienam. Dėl to, kad mes visi gyvenam kitokius gyvenimus nereiškia, kad galime džiaugtis mažiau ar daugiau. Visi galime džiaugtis vienodai. Mano mintys kitokios ir siekiai kol kas kitokie, bet gyvenam ir keičiamės.

 

Žiūriu ir serialus, kaip tik dabar pradėjom su drauge 'Orange is the new black'. Lengva komedija, su šie ktiek dramos, patariu.

 

Labai įkvepia žmonės The Rock, Kevin Hart , Pietro Boselli(27m, Phd engineering, dėstytojas ir vienas garsiausių pasaulyje armani modelių). Žodžiu man patinka žmonės, kurie sugeba būti gerais keliose srityse ir moka džiaugtis skirtingais dalykais.

 

Žodžiu gili tema čia... :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To dopamino gaudymas mane vis vedė patikrinti temą. Kokie atsakymai. Bet tokiom temom man reikia ramaus ir pailsėjusio proto. Savaitės bėgy tokią būseną pasiekti sunkoka. Ir štai savaitgalis. Galiu ramiai pagrūmuloti Jūsų mintis, papildyti ir paaiškinti savąsias.

 

Tave gyvenimas turėjo labai labai supurtyti, broli, kad tau kiltu šitoksai noras parašyti ką tu katik parašei :) ir aišku aš lenkiuosi, glaudžiu krūtinę prie kelėnų savų ir sakau tau ačiū :) trečias LABAI nuoširdus ačiū šiandien, o tokių labai nuoširdžių per mano gyvenimą buvo labai mažai :D Varyk toliau, rinse n repeat (..../???/...) , do not forget to bounce through a portal(3030). u will dooooo what i saayyyyyy.... BACK in a FRONT (Metallica). Ačiū dar kart ir sėkmės.

 

Suprantu, kad taip galėjo pasirodyti. Tačiau galiu patikinti, kad nieko tragiško mano gyvenime nebuvo. Dažnai laiko turėdamas "overthinking" darau. Analizuoju aplinką, save. Daugiausia save. Savo požiūrį į dalykus, save praeityje ir dabartyje. Stebiu kaip keičiuosi. Iš kitos pusės, turiu savų kompleksų, kuriems overthinking tikrai nepadeda. Juodas laikas skendint juodose mintyse turi savų privalumų. Žvelgi į dalykus daug daug giliau. (Manau) Priešingai, nei dauguma sąmoningai randi kelią kaip atkeliavai iki šios emocijos ir nustatai pabėgimo kelią - "eina jie šikt, jei ne ryt, poryt išaus šviesesnė diena, prabėgsi kelis kilometrus, deguonis užmaitins tavo nuo toksinų slopinamus natūralius neurocheminius procesus makaulėj, ir jau vien nuo to fiziškai jausies geriau. Eina šikt ką apie tave mano, eina šikt korupcija aukštam lygmeny, eina šikt nuo reklamų išbrinkusios galvos, kurios nesuvokia savo galios, svarbiausia ką tu manai apie save, o jei darysi veiklą kuri tave džiugina neišvengiamai išeisi iš savidestrukcinio minčių ciklo." Kartą į pusmetį padovanoju Maximos kasininkėms šokolado plytelę. Čia ne jos iš šio "sandorio" gauna daugiau naudos, patikėkit. :)

 

Bet kokiu atveju Ačiū už gerą žodį. Jaučiu juose teigiamą energiją.

 

 

perskaičiau pavadinimą, atsirado noras skaityti turinį. Perskaičiau. Emocijų kažkaip nėra. Parašyta visiems žinoma tiesa, bet neįkvepia kažkaip. Problema yra, kad visi apie tokius dalykus susimasto anksčiau ar vėliau, bet nieko nedaro, nesistengia, nesuranda jėgų keistis ar vystytis. Pats toks esu, žinau ko reikia, žinau kaip, bet rutina mane skandina ir nieko negaliu padaryti. Tiesiog susimastai apie visą situaciją, supranti, kad reik kažką keisti, bet nieko nedarai, nėra jėgų, aplinka smerkia, supranti koks esi vienišas kartu su savo idėjomis ir norisi tiesiog vėl skęsti rutinoje.

 

Prieš tai savo labai mažą lig šiol minčių apie tam tikrą temą kratinį postindavau fb. Šį kartą testuoju kaip tai veikia forumo formate. Ar yra paklausa tokiam minčių srautui. Prieš kurdamas temą būtent šiame forume nuoširdžiai vyliausi, kad mano tekstas daugumai skaitytojų bus common ######ing sense. Nes išties taip ir turi būti. Dauguma esate 80s-00s gimimo verslininkai, savo likimo kalviai. Ragaujantys užsienio spaudą, laisvi savo pasirinkimais formuoti savo aplinką (nekalbant apie "

" Bet žinai, čia pasaulis nesibaigia. Sutinku daug žmonių, kurių pasirinkimai gyvenime neturi jokio racionalaus paaiškinimo turint omenyje tai, ką parašiau. Į tokius žmones ir orientuotas tekstas. Just another wake up call.

 

"Sportas ar serialas". Cia daugelis zmoniu labai klysta. Taip, sportas turi didesne nauda nei serialo ziurejimas, bet jei zmogus nesimegauja sportu, o serialu ziurejimas jam suteikia dideli malonuma, tai kodel jis turetu rinktis sporta? Kaip Gary Vee sako, jei tu esi laimingas tai ka darai, ar tai butu serialu ziurejimas ar zaidimu losimas - tu laimejai. Tu jau esi laimingas. Tiesiog nereik skustis, kad kazkokiu tai rezultatu nepasieki, jei visa diena zaidimus zaidi. Bet jei nesiskundi ir tuo megaujiesi, pirmyn, tesk ka darai. Juk tam ir atejom i si pasauli, kad megautis gyvenimu, o ne eit i sporto sale vien del to, nes kiti taip nori ir dabar tokia mada. Zinoma, ne visada gali rinktis daryt tik tai, kas tau patinka. Toks gyvenimas. Bet atsisakyt kazko visam laikui, kas teikia malonuma ir daryt tai kas nepatinka - nera protinga.

 

Už sporto buvo lengva užsikabinti. Rašiau naktį, pavyzdžių minčiai perteikti skaičius buvo jau labai kuklus. :) Galėjo pasirodyti, kad teigiu, jog serialo žiūrėjimas ar kita atpalaiduojanti ir rodos bereikšmė veikla yra laiko švaistymas, o neva aš pats tuo neužsiimu vien skaitau, mąstau ir dirbu. Anaiptol. Žinutė buvo - sąmoningai priimti sprendimą vykdyti vieną ar kitą veiklą, nepriklausomai kokia ta veikla. Jei tave draugai vedasi į makdonaldą "pavalgyti", tikiuosi tu suvoki, kad fiziškai įdėsi tūrį į virškinimo traktą, apgaudamas organizmą, kad tai maistas ir versi jį dirbti. Tačiau anaiptol ne maistas, kurio reikalauja visos sistemos. Jei po sunkios dienos tu vietoje vizito pas draugus nusprendi pažiūrėti 5-tą kartą savo mėgiamą komediją - viskas yra puiku, jei galvoje prasuki kelių sekundžių debatus, kuriuose svarstomi dviejų ar daugiau pasirinkimų pliusai ir minusai tau, tavo aplinkiniams. Pavyzdžių milijonai.

 

 

Viskas susideda į frazę:

Everyone must choose on of two pains: The pain of discipline or the pain of regret.

by Jim Rohn

 

Sakai juoda ir balta? O kaip buvo filme Into the wild? Priimamas keliautojo kelias. Disciplinos manau, kad ten tikrai nėra daug. Plauki per pasaulį, dirbi po kelias dienas, tyrinėji save ir pasaulį. O ir pasigailėjimų (regrets) nemanau, kad buvo.

 

Labai trumpai apie gyvenimo būdą struktūra vs tekėjimas man patikę resursai:

.

Straipsnis.

 

Man taip pat labai patiko Tomas4x4 pranešimas. Sėkmės Jums! :)

Redagavo yomajo
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To dopamino gaudymas mane vis vedė patikrinti temą. Kokie atsakymai. Bet tokiom temom man reikia ramaus ir pailsėjusio proto. Savaitės bėgy tokią būseną pasiekti sunkoka. Ir štai savaitgalis. Galiu ramiai pagrūmuloti Jūsų mintis, papildyti ir paaiškinti savąsias.

 

 

 

Suprantu, kad taip galėjo pasirodyti. Tačiau galiu patikinti, kad nieko tragiško mano gyvenime nebuvo. Dažnai laiko turėdamas "overthinking" darau. Analizuoju aplinką, save. Daugiausia save. Savo požiūrį į dalykus, save praeityje ir dabartyje. Stebiu kaip keičiuosi. Iš kitos pusės, turiu savų kompleksų, kuriems overthinking tikrai nepadeda. Juodas laikas skendint juodose mintyse turi savų privalumų. Žvelgi į dalykus daug daug giliau. (Manau) Priešingai, nei dauguma sąmoningai randi kelią kaip atkeliavai iki šios emocijos ir nustatai pabėgimo kelią - "eina jie šikt, jei ne ryt, poryt išaus šviesesnė diena, prabėgsi kelis kilometrus, deguonis užmaitins tavo nuo toksinų slopinamus natūralius neurocheminius procesus makaulėj, ir jau vien nuo to fiziškai jausies geriau. Eina šikt ką apie tave mano, eina šikt korupcija aukštam lygmeny, eina šikt nuo reklamų išbrinkusios galvos, kurios nesuvokia savo galios, svarbiausia ką tu manai apie save, o jei darysi veiklą kuri tave džiugina neišvengiamai išeisi iš savidestrukcinio minčių ciklo." Kartą į pusmetį padovanoju Maximos kasininkėms šokolado plytelę. Čia ne jos iš šio "sandorio" gauna daugiau naudos, patikėkit. :)

 

Bet kokiu atveju Ačiū už gerą žodį. Jaučiu juose teigiamą energiją.

 

 

 

 

Prieš tai savo labai mažą lig šiol minčių apie tam tikrą temą kratinį postindavau fb. Šį kartą testuoju kaip tai veikia forumo formate. Ar yra paklausa tokiam minčių srautui. Prieš kurdamas temą būtent šiame forume nuoširdžiai vyliausi, kad mano tekstas daugumai skaitytojų bus common ######ing sense. Nes išties taip ir turi būti. Dauguma esate 80s-00s gimimo verslininkai, savo likimo kalviai. Ragaujantys užsienio spaudą, laisvi savo pasirinkimais formuoti savo aplinką (nekalbant apie "

" Bet žinai, čia pasaulis nesibaigia. Sutinku daug žmonių, kurių pasirinkimai gyvenime neturi jokio racionalaus paaiškinimo turint omenyje tai, ką parašiau. Į tokius žmones ir orientuotas tekstas. Just another wake up call.

 

 

 

Už sporto buvo lengva užsikabinti. Rašiau naktį, pavyzdžių minčiai perteikti skaičius buvo jau labai kuklus. :) Galėjo pasirodyti, kad teigiu, jog serialo žiūrėjimas ar kita atpalaiduojanti ir rodos bereikšmė veikla yra laiko švaistymas, o neva aš pats tuo neužsiimu vien skaitau, mąstau ir dirbu. Anaiptol. Žinutė buvo - sąmoningai priimti sprendimą vykdyti vieną ar kitą veiklą, nepriklausomai kokia ta veikla. Jei tave draugai vedasi į makdonaldą "pavalgyti", tikiuosi tu suvoki, kad fiziškai įdėsi tūrį į virškinimo traktą, apgaudamas organizmą, kad tai maistas ir versi jį dirbti. Tačiau anaiptol ne maistas, kurio reikalauja visos sistemos. Jei po sunkios dienos tu vietoje vizito pas draugus nusprendi pažiūrėti 5-tą kartą savo mėgiamą komediją - viskas yra puiku, jei galvoje prasuki kelių sekundžių debatus, kuriuose svarstomi dviejų ar daugiau pasirinkimų pliusai ir minusai tau, tavo aplinkiniams. Pavyzdžių milijonai.

 

 

 

 

Sakai juoda ir balta? O kaip buvo filme Into the wild? Priimamas keliautojo kelias. Disciplinos manau, kad ten tikrai nėra daug. Plauki per pasaulį, dirbi po kelias dienas, tyrinėji save ir pasaulį. O ir pasigailėjimų (regrets) nemanau, kad buvo.

 

Labai trumpai apie gyvenimo būdą struktūra vs tekėjimas man patikę resursai:

.

Straipsnis.

 

Man taip pat labai patiko Tomas4x4 pranešimas. Sėkmės Jums! :)

 

Niekur ir niekada nėra juoda ar balta. ;/ Disciplinos norint išgyventi laukiniame pasaulyje reikia daugiau nei mūsų „prisijaukintame“

Kaip aš šią citatą suprantu? Svarbiausia, prieš atsigulant miegoti neturėti sau priekaištų/pasigailėjimų. Ir nesvarbu kur tu ar ko tu sieki. wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...