Pereiti prie turinio

El. parduotuvės prekių katalogo pildymas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, Uždarbis.lt nariai,

 

Ieškome žmonių kurie galėtų pildyti internetinės parduotuvės prekių katalogą. Naudojama platforma - Prestashop. Prekės neturi kažkokių specifinių ar neįprastų aprašymų/funkcijų ir t.t. Tiesiog pavadinimas, aprašymas (reikėtų versti iš anglų kalbos), nuotrauka ir produkto priskyrimas kelioms kategorijoms. Prašau siūlyti savo paslaugų įkainius už vienos prekės įkėlimą į el. parduotuve turint omeny, kad reikės atlikti žemiau įvardintus darbus:

 

- Pavadinimas

- Produkto aprašymas (keli sakiniai išversti iš anglų kalbos)

- Produkto nuotrauka (bus duota informacija iš kur paimti nuotrauka, kokie išmatavimai turi būti įkeltos nuotraukos ir t.t. Panašu, kad šitam darbui gali prireikti ir photoshop ar kitos redagavimo programos)

- Produkto priskyrimas kategorijoms (gali būti, kad vienas ir tas pats produktas bus priskirtas kelioms ar keliomis dešimtis skirtingų kategorijų. Visa informacija bus tiekėjų puslapiuose kam ši prekė tinka, tiesiog reikės sužymėti mūsų sistemoje)

 

Kiekvieną įkeltą prekę mes peržiūrėsime ir taip pat įvesime į sistemą jos kainą. Tik patikrinus ar viskas atlikta gerai bus padaryti apmokėjimai. Ieškome žmonių, kurie galėtų šiam darbui skirti pakankamai laiko, norime, kad žmogus sugebėtų įkelti bent 20-50 prekių per dieną.

 

Lauksime Jūsų pasiūlymų.

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...