Pereiti prie turinio

Prestashop smulkus programavimas - rodyti tik pasirinktas prekes


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Plėtodami savo internetinę parduotuvę susidūrėme su klausimu/problema. Darbas nesudėtingas, bet reikia žmogaus kuris galėtų padaryti. Žemiau paaiškinsiu ko norime.

 

Mūsų el. parduotuvė pardavinėja motociklų detales. Norime, kad lankytojas/klientas galėtų pasirinkti savo motociklą ir matyti tik jam tinkančias prekes. Kadangi iš naujo kuriame visą katalogą, norime iš karto pasitarti su programuotojų kaip geriau susivalgdyti prekių katalogą. Dalis prekių tinka tik tam tikram motociklui, bet yra ir tokių kurios tinka keliems modeliams ar išvis yra universalios, kaip šalmai, padangos, lipdukai, tepalai ir t.t. Apačioje pateikiu pavyzdį:

 

Motociklo modelis: Yamaha R1

Norima nusipirkti detalė: galinio rato žvaigždė

Produktas tinka ne tik Yamaha R1 modeliui. Anksčiau naudojome tokį scenarijų:

 

1)Klientas pasirenka Yamaha kategoriją.

2)Klientas pasirenka R1 modelio kategoriją.

3)Klientas pasirenka Atsarginės dalys kategoriją.

4)Klientas pasirenka Žvaigždės ir grandinės kategoriją.

5)Tik tuomet gali pasirinkti reikiamą ir tinkamą žvaigždę.

 

Rezultatas buvo toks, kad turime tūkstančius kategorijų (Home pagrindinė kategorija > Motociklų gamintojų kategorijos > Tam tikro motociklo gamintojo modelių kategorijos > Prekių kategorijos (Variklio dalys, važiuoklės dalys ir t.t.) > Prekių subkategorijos ir t.t.

 

Galutiniame variante yra didžiulis prekių kategorijų medis, šimtai besidubliuojančių kategorijų pavadinimų tik po skirtingomis sub kategorijos ir sunkus administravimas.

 

Ar įmanoma daryti produktų rūšiavimą pagal Attributes ar panašiai? Kad katalogas būtų sudarytas tik iš pagrindinių kategorijų (Variklių dalys, važiuoklės dalys, padangos ir t.t.) ir produktai administracijos panelėje matytųsi visi, tačiau klientas galėtų pasirinkti rodyti tik jo motociklui tinkamas prekes?

 

Užsienio puslapiuose radome daug diskusijų šia tema, matosi, kad ne vieni susidūrėme su šiuo klausimu ir sprendimo būdų tikrai yra, tačiau reikia žmogaus kuris padėtų mums šį darbą padaryti. Aišku ne už ačiū.

 

Lauksime Jūsų žinučių su pasiūlymais ir kiek tai mums kainuotų. Ačiū.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...