Pereiti prie turinio

Nešiojamo kompiuterio pirkimas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

 

1) Kokią firmą parekomneduotumėt? Ar TOSHIBA, HP gamina patikimus kompiuterius?

2) Pastebėjau, kad Lenovo ir ypač Dell kompiuteriai yra brangesni nei kitų gamintojų. Ar to jie verti?

3) Į ką turėčiau atkreipti dėmesį, jei noriu išsirinkti nešiojamą kompiuterį, kurio baterija būtų geresnė, kompiuteris ilgiau veiktų?

4) Ar verta pirkti i-7?

5) Ar į kiekvieną nešiojamą kompiuterį be problemų eina įsidiegti SSD?

6) Ar geriau pirkti kompiuterį su SSD ir prisidiegti HDD, ar atvirkščiai?

7) Rinkdamasis kompiuterį, aš atkreipiu dėmesį į ramus, procesorių, ekrano dydį ir raišką, operacinę sistemą. Į ką dar turėčiau žiūrėti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1) As rinkciaus is Lenovo ir Dell gamintoju

2) Taip jie yra to verti ir tikrai atitinka savo kaina

3) Nu tai cia ziurint ko tau reikia, ar darbui, ar zaidimams ar kt.

4) As asmeniskai nepirkau ir nezinau ar pirkciau. Jei i stacionaru kompa tai tik nuo 1k euru deciau i7

5) Del to tiksliai nezinau, bet visada galima paklausti parduotuveje

6) Tai SSD suteikia kompiuteriui didesni greiti dirbant

7) Nemanau, kad verta atkreipti demesi i OS. Manau pirk geriau be jos ir isirasyk ar paprasyk, kad kas irasytu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu nešiojamų kompiuterių asas. Tačiau galiu pateikt kelis atsakymas, kiti galbūt papildys, pataisys mane.

  1. Asus, neskaitant keletos modelių yra patikimi ir patvarūs (hardware turiu omeny).
  2. Dell, gal ir yra brangesni, bet Lenovo atvirščiai yra žymiai pigesni negu kitų gamintojų.
  3. Svarbiausia gamintojas, nes nuo gamitojo priklauso dalių kokybė.
  4. Žiūrint, kam tu tą kompiuterį naudosi. Jeigu tiktai internetui ir dokumentams, tuomet ne.
  5. Ne, priklauso nuo motitines plokštės, ar joje užtenka jungčių.
  6. Priklauso nuo lėšų, kurias gali skirt. HDD visada turėsi didesnės talpos negu SSD, nes SSD kaina žymiai didesnė. Jeigu motininė palaiko dar viena papildomą jungtį (5 punktas), tada galima imt su HDD ir betkada nusipirkus SSD dasidėt. Iš esmės čia tik kainos skirtumas, nes visos komplektacijos su SSD bus žymiai brangesbės.
  7. Bendrai į visą komplektaciją reikia žiūrėt, geriausia pasiteiraut žmonių , kuriuo nuolatos tuo domisi ir gali duot patarimų konkreties modeliams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikslinimas dėl 7 punkto. Aš mąstau apie 128gb SSD + 500gb HDD arba 256gb SSD + 500gb HDD. Klausiu, ar geriau pirkti kompiuterį su hdd ir prisijungti ssd, ar pirkti kompiuterį su ssd ir prisijungti hdd.

Jeigu motininė turi 2 kietujų diskų jungtis, tada nėra jokio skirtumo. Gali būt netgi komplektacijų, kur iš karto bus ir HDD ir SSD.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

 

1) Kokią firmą parekomneduotumėt? Ar TOSHIBA, HP gamina patikimus kompiuterius?

2) Pastebėjau, kad Lenovo ir ypač Dell kompiuteriai yra brangesni nei kitų gamintojų. Ar to jie verti?

3) Į ką turėčiau atkreipti dėmesį, jei noriu išsirinkti nešiojamą kompiuterį, kurio baterija būtų geresnė, kompiuteris ilgiau veiktų?

4) Ar verta pirkti i-7?

5) Ar į kiekvieną nešiojamą kompiuterį be problemų eina įsidiegti SSD?

6) Ar geriau pirkti kompiuterį su SSD ir prisidiegti HDD, ar atvirkščiai?

7) Rinkdamasis kompiuterį, aš atkreipiu dėmesį į ramus, procesorių, ekrano dydį ir raišką, operacinę sistemą. Į ką dar turėčiau žiūrėti?

 

1) Apple, bet jei domina tik windows tai firma tikrai neturetu but pagrindinis kriterijus, visi kompiuteriai yra kokybiski, beto ir garantija bus perkant nauja tai nebent pirkt ta kuris suteikia ilgiausia.

2) Atsakyma manau rasi 1) punkte, Lenovo ir Dell nera niekuo pranasesni uz tarkim Asus ir Acer, esminis dalykas parametrai ir garantinis aptarnavimas.

3) Neisskirciau nei vieno brando kurio baterija nepasestu per laika, (isskyrus Apple bet jis ne windows), cia svarbiau manau tinkamai naudot (nelaikyt pastoviai ant laido ir nelaikyt pilnai issikrovusio akumo, nu ir daugiau patarimu). Jei svarbu ilgiau laikanti baterija ziurek i talpa mAh, bet atmink talpesne baterija bus sunkesne ir pats kompas bus netoks kompaktiskas.

4)Neverta, nebent geras biudzetas.

5)Taip, isskyrus apple kur buna specialus pci based ssd diskai ir galbut kitus super slim ultrabukus (gal klystu)

6) Geriau su hdd, nes kai kompas iskart su ssd del to gali but perdaug ispusta kaina. Geriausia naudot abu diskus, o ssd gali but ir minimalios talpos,

7) I vaizdo korta, nes jos atsinaujint jau negalesite .

Redagavo wembo
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar lengva pakeisti kietąjį diską – priklauso nuo nešiojamo kompiuterio modelio. Vieni modeliai turi specialiai padarytą dangtelį, kurį tereikia nuimti ir gauni tiesioginį priėjimą prie kietojo disko. Bet pavyzdžiui pas mane tokio dalyko nėra, tai teko išrinkti visą kompą, kad pasikeisčiau HDD į SSD.

 

Aš tai turbūt pirkčiau kompiuterį su HDD ir įsidėčiau SSD. Kalbant apie HDD, nelabai ir didelis skirtumas, koks jis bus įdėtas. Kita vertus, SSD norėčiau išsirinkti pats, o ne pasitikėti tuo, ką gamintojas įdėjo.

 

Kitas klausimas – kaip sutalpinti du kietuosius diskus kompiuteryje. Įprastinis variantas būtų įdėti antrąjį diską vietoj CD-ROM'o. Bei jeigu kompiuteris neturi CD-ROM'o, tai vertėtų pasidomėti, ar yra kur daugiau tą antrąjį diską įkišti. Blogiausiu atveju galima apsiriboti vienu didesniu SSD (bent 256 GB) ir turėti išorinį nešiojamą HDD asmeniniams failams.

 

Dėl gamintojų, tai bent jau prieš keletą metų Dell ir Asus buvo giriami. Bet svarbu pasidomėti apie konkretų modelį, nes ir Dell'ų gali būti nevykusių.

 

Dėl procesorių, tai i7 yra aukščiausios klasės procesoriai, tačiau nemanau, kad reikia aklai jų vaikytis. Renkantis reikėtų atsižvelgti į konkretų modelį. Pavyzdžiui, jeigu modelio numeris užsibaigia Q (Core i7-6770HQ) – procesorius turi keturis branduolius, jei U – du branduoliai, tačiau mažesnis energijos vartojimas. Tiesa, ne viskas taip paprasta:

 

One important thing to note, however, is that how much performance you get out of a Core i5 vs. a Core i7 will depend a great deal on your laptop’s cooling solution and whether or not the chip can handle its own heat output. We’ve previously discussed how Intel gave OEMs more freedom to define their own TDP targets and skin temperatures, but this creates scenarios in which buying a faster Core M can actually result in worse performance as the chip hits its thermal trip point and down-throttles to keep cool.

 

Intel Core i5 vs. Core i7: Which processor should you buy?

 

---------

 

Kai renkiesi nešiojamą kompiuterį, svarbu neapsiriboti vien skaičiukais. Būtinai pamąstyk, kiek daug žadi jį nešiotis. Gal geriau pasiimti 14 colių ir lengvesnį, kad būtų patogu nešiotis, o naudojimui namuose prisijungti monitorių ir/ar klaviatūrą. Net jei svoris nėra taip svarbu, neimk labai sunkaus – gal sugalvosi dirbti pasidėjęs kompiuterį ant kelių ar dažnai perkelinėsi iš vienos vietos į kitą. Orientuokis į ne didesnį kaip 15,6 colio ir ne sunkesnį kaip ~2,3 kg (nebent esi tvirtai įsitikinęs, kad didesnis ir/ar sunkesnis nesukels nepatogumų).

 

Atreipk dėmesį ne tik į ekrano išmatavimus, bet ir paties ekrano kokybę. Menkas malonumas bus į ekraną žiūrėti, jei spalvos netinkamos ar apšvietimas netolygus. Taip pat kompiuterio korpusas turėtų būti daugiau mažiau tvirtas – negirgždėtis paėmus į rankas, klaviatūra per daug neįsispausti į vidų. Be kita ko, pasidomėk dėl kompiuterio temperatūrų – tiek ar kompiuteris sugeba tinkamai aušintis esant didelėms apkrovoms, tiek ar kompiuterio korpusas per daug neįkaista vietose po atremtais delnais (iš patirties galiu pasakyti, kad menkas malonumas laikyti riešus lyg ant kaitlentės). Šiems dalykams išsiaiškinti puikiai tinka apžvalgos iš http://www.notebookcheck.net/ puslapio – primygtinai rekomenduoja išsirinkus konkretų modelį susirasti jo apvžvalgą šiame puslapyje. Va pavyzdžiui, kaip atrodo nuodugni Lenovo T440s apžvalga - išrenkamas net kompiuterio korpusas!

 

Nepamiršk pasidomėti apie reikalus su kietuoju disku: ar lengva pakeisti ir ar bus įmanoma sutalpinti du. Taip pat pasidomėk, ar kietojo disko jungtis yra SATA III (dar kitaip vadinama SATA 6Gb) – antros kartos SATA neturi pakankamai pralaidumo išnaudoti visą SSD greitį (nors šiais laikais nebeturėtų būti diegiamos SATA II, bet dėl viso pikto).

 

Pamąstyk, ar tau tikrai reikalinga diskreti (AMD ar nVidia) vaizdo plokštė. Bendrais atvejais turėtų pakakti ir Intel procesoriuje jau esančios GPU. Taip pat šiais laikais tapo nebereikalingas CD-ROM'as (nors daugelis 15,6 colio modelių jį vis dar turi). Aš ieškočiau modelio būtent be jo, nebent į jo vietą planuočiau įdėti antrą kietąjį diską.

Redagavo wi_lius
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpai, del Dell, Lenovo, Acer, Asus ir tt, ne parametrai ar garantinis lemia kompo patikikuma o jo Klase.

Cia tas pats, kas klausti, ar tiesa, kad BMW labiau konfortabilus nei Mercedes. Ne, jei lyginsim pirmos serijos bmw su e klases mersa, ir taip, jei lyginsi 7 klases bmw su c klases mersu.

Tas pats ir su kompais, kiek pamenu (galiu ir klysti) Acer Lietuvoj apskritai neparduoda verslo klases kompu, todel visi iki vieno aceriai yra vienkartiniai fufeliai ant marijos zemes, su dell, pasiimsi inspirona, gausi plasmasiny tarskala panasu i acer, imsi latutude 6 klases, ar xps, vel gausi kito lygio kokybe. tas pats su Lenovo, imsi thinkpad t serija - gausi kokybiska daikta (na yra isimciu su keliom nevykusiom serijom) imsi kokia G serija, gausi kaistanti uzianti plasmasini sh gabala kaip ir pigu aceri.

Cia kazkas endorsina apple - del baterijos - mintas, i visu kompu batarkes eina tos pacios celes, o applas dar ir ciklus skaiciuoja (kaip ir kaikurie lenovo), ir uzmusa pats ta baterija, tam, kad pirktum nauja apple, arba batarke uz brangiai.

Dell procu, Lietuviai isproteje del procu, su i3 neisiulysi, jiem reikia i5 ar i7 butinai. Nors jei komu bus sedima intike, feisbuke ir skaipe, tas i7 yra penkta koja tam kompui, nes tik daugiau uz ventiliatorius, labiau kais, greiciau batarke ses (cia nekalbu apie kastruotas u serijas).

Kazkas rase apie sata3 sata2, tai negaisk laiko nesamonem, nes sata 3 palaiko betkuris naujas laptopas is pardes jau kokius 5 metus.

Del GPU tas pats zmogus protingai sako, siuolaikines intel HD serijos video perdaug pajegumu nesiskiria nuo laptopiniu GPU, ir jei tai ne laptopas skirtas grynai geiminimui, atskira GPU yra dar viena penkta koja, o jos dar ir pagesti megsta.

Bet paprasciausias budas issirinkt gera matrica, surinkima, medziagas, prieimus, yra rinktis verslo klases ar panasios klases laptopa, pas pigu plastmasini fufeli niekada nebus nei patikimo hardware, nei normalios matriocos, nei normalaus nieko, kaip atitinkamai ant auksciausios klases kompo stoves gera matrica, geras surinkimas, ir tt...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

    Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

    Užsiregistruok dabar ir galėsi:

    ✔️ Dalyvauti diskusijose;

    ✔️ Kurti naujas temas;

    ✔️ Rašyti atsakymus;

    ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

    ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

    ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

    ir dar daugiau.

    Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...