Pereiti prie turinio

70 EUR. Logotipas teisinių paslaugų puslapiui


  Rekomenduojami pranešimai

  Sveiki, skelbiame logo konkursą.

   

  Prizas – EUR 70.

   

  Terminas – 2 savaitės nuo paskelbimo pradžios.

   

  Logotipas bus naudojamas teisinių paslaugų puslapyje – LKlegal.lt (juridinio asmens nėra, nes nariai vykdo ind. veiklą, tuo pagrindu bus tiekiamos paslaugos). Puslapis dar nesukurtas, konkursas bus skelbiamas kai bus sukurtas logo. L ir K pavadinime reiškia vardų pirmąsias raides.

   

  Plačiau apie paslaugas. Teiksime dviejų tipų paslaugas – komercinės teisės (orientuotos į individualius asmenis, mažas ir vidutines įmones) ir mokesčių teisės (mokestiniai ginčai, mokesčių planavimas, etc.). Turime tikslą specializuotis šiose srityse.

   

  Logo įsivaizduojame itin paprastą – tekstinį. Pvz.: L K viršuje ir apačioje Legal, nors fantazijai ribų nėra. Logo kol kas bus naudojamas tik svetainėje, bet ateityje - vizitinės kortelės, vokai, blankai.

   

  Spalvos tiek logo turi būti subtilios, vengti tamsiai mėlynos ir oranžinės spalvos. Gradient‘ų irgi vengti, nebent esate užtikrinti, kad galite gražiai padaryti.

   

  Tikslas – Lean and mean. Praneškite jeigu dalyvaujate. Jeigu reikalinga daugiau paaiškinimų - papildysiu. Sėkmės.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Ačiū visiems už bandymus. Pabandysiu kuo išsamiau pakomentuoti kiekvieną. Mano ir mano kolegos nuomonės išsiskyrė, todėl kiekvienas dar turite galimybę laimėti ir dėl to negaliu nurodyti favorito.

   

  Gidimaker

  Na, sakiau, kad nenurodysime favoritų, bet šitas labiausiai nepatiko. Bandykite dar kartą, nežinau net ką kritikuoti, tiesiog tokį pats galėčiau padaryti.

   

  Kesstux

  Nr. 1 Visai neblogai. Gal būtų galima pamatyti su kitomis spalvomis? Bet darbas įdomus ir patiko.

  Nr. 2 Irgi neblogai. Įdomus variantas. Gal jaučiasi šiek tiek apkrautas? Norėtųsi minimalesnio varianto.

  Nr. 3 Pirm du atrodo geriau. Bet Jūsų darbai labai patiko kolegai, gal galite pabandyti nupiešti labiau minimalistiniu stiliumi?

   

  Robixasas

  Nr. 1 Atrodo labai senamadiškai. Žiūrėti bendras pastabas.

  Nr. 2 Geriau. Ypač pirma nuotrauka. Būtų įmanoma pamatyti kaip atrodo tiesiog logotipas, ne ant setguvo?

   

  Prestizas

  Atrodo rimtai. Patiko minimalistinė idėja. Gal galite pabandyti su Legal užrašu apačioje? Asmeniškai šitas mėgstamiausias mano, bet kadangi ne vienas renkuosi, tai nėra galutinė nuomonė. Galima gal dar Legal minimalistiniu stiliumi bandyti daryti?

   

  Niekasnezino

  Atrodo senamadiškai šiek tiek. Žiūrėti bendras pastabas.

   

  Stenfyl

  Patiko minimalistinė idėja, bet pats logotipas – ne. Ar norėtumėte teisinės kontoros, kur dominuoja rusva spalva? Aš pats nesupratau kas ta F raidė viršuje, kol kolega nepaaiškino, kad ten bloknotas. Jis labiau prie meno, todėl ir suprato, man, paprastam žmogui, visiškai nebuvo aišku. Ir raidės labai suplaktos į vieną. LKLegal, nebūsim LKL atstovai mes kol kas. Bet pagavot idėja ko norime mes, tai jei turit laiko bandykite dar.

   

  Bendras pastebėjimas.

  LOGOtipai atrodo senamadiškai ir per daug apkrauti. Bet yra variantų, kurie žiūrisi gražiai, kuriuos galima naudoti kaip pagrindą galutiniam variantui. Norisi subtilumo ir paprastumo. Dar galima bandyti inkoponuoti minimalų su teisę susijusį simbolį tai būtų irgi labai į temą.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Komentarai dar kartą iš naujo kas papostinote savo variantus.

   

  Neon

  Pirmas logo atrodo įdomiai, bet per daug apkrautas. Pirmi du mėlyno atspalvio visai nieko, tik kur mėlynas fonas ir mėlyno LK raidės šiek tiek neišsiskiria LK. Bet variantai mėlyname fone verti dėmesio. Tas žalias su juodu ne itin patrauklus variantas.

   

  Evelinaxa

  Nerodo Jūsų logotipo. Bet mačiau prieš tai kai dar buvo aktyvi nuoroda, buvo įdomus nes išsiskyrė iš kitų visų. Jeigu kažkaip būtų galima paaštrinti, būtų visai įdomus variantas.

   

  Prestizas

  Neblogi darbai. Mažosios raidės ne. Nr. 2 fotkė atrodo geriausiai.

   

  Kesstux

  Supratome dėl spalvų. Matome Jūsų logotipus. Manęs asmeniškai nežaviu, kolegai patiko Jūsų darbai. Man labiau norėtųsi minimalizmo. Nepatinka rėmai ir perbraukimai/pabraukimai visi. Bet kaip sakiau rinksimės mes abu, ir bus priimtas vienas sprendimas.

   

  Gdrzrl

  Įdomiai, nepatinka kai raidės LK gulasi tarp LL (žodyje LEGAL). Idėja irgi labai patiko, bet kažkaip nesižiūri, galbūt šriftą reikia keisti? Atrodo neišbaigta. Bet kelyje teisingam esate.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

   Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

   Užsiregistruok dabar ir galėsi:

   ✔️ Dalyvauti diskusijose;

   ✔️ Kurti naujas temas;

   ✔️ Rašyti atsakymus;

   ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

   ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

   ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

   ir dar daugiau.

   Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

  ×
  ×
  • Sukurti naują...