Pereiti prie turinio

Psichiatras pataria: kaip būti žaviam


Rekomenduojami pranešimai

Žavumas - visai nieko savybė. Bet iš tiesų žavumas yra daug daugiau nei visai nieko, tai ypač svarbi asmens savybė, gal net svarbiausia. Nuo jūsų žavumo priklauso ne tik santykiai aplinkoje, bet ir ateitis darbe, priklausomai nuo to, kuo jūs dirbate.

 

1. Šypsokitės viliojančiai. Šypsotis reikia mokėti. Šypsena iki ausų yra tokia perdėta, kaip pirmoko sąsiuvinis raudono mokytojos rašalo. Šypsokitės šiek tiek prasižioję, įpūskite barakudiškumo, kad ir kaip priešiškai tai skambėtų. Šypsodamiesi vos vos išpūskite lūpas, tai padės būti žaviam!

 

2. Jūs nesate humoristas. Daug mokslinių tyrimų grindžia, kad humoras vilioja ir padeda išlaikyti šiltus santykius. Tai yra tiesa ir aš to neginčiju, bet akivaizdu, kad kas per daug, tas nesveika. Juokaukite lakoniškai ar net viliojančiai, tačiau nebūkite humoro mašina.

 

3. Amžius - privalumas. Dažnai išgirstame sakant: pažiūrėk, koks gražus šis vaikas! Taip žmonės sako vaikui, juk būtent jaunystė puošia žavumu. Tačiau ar iš tiesų? Iš tiesų amžius yra privalumas - kuo mes vyresni, tuo esame žavesni. Bet tam, kad ši taisyklė atitiktų praktiką, ją reikia suderinti su pirmąja taisykle. Ypatinga šypsena iš bet kokio amžiaus ginklo nuginkluos bet kurį.

 

4. Renkitės taip, tarsi gyventumėte paskutinę dieną. Nors žavumą gretinti prie rūbų atrodo pernelyg materialu, tai vis tiek svarbu. Renkitės ir eksperimentuokite su spalvomis. Būkite grakščiai elegantiški, tačiau išlaikykite modernumą. Nėra blogų nuomonių, yra bloga apranga - išlaisvinkite savyje slypinčias spalvas!

 

5. Būkite plaukuoti tik ten, kur reikia. Šiame etape noriu tik pabrėžti, kad pernelyg didelis jūsų kūno plaukuotumas, nors ir asocijuojasi su vyriškumu (pagal stereotipinę nuovoką), žavumo beveik neprideda. Kodėl beveik? Pasitaiko atvejų, kada plaukuotumas žavi, tačiau tai vienetiniai atvejai).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai, ta linkme, tačiau ne tuo turiniu. Maniškiai pasiūlymai iš dalies laužo įsistovėjusias nuostatas.

O kas tu toks ir pagal ka tai aprasiai? Kokius tyrimus dar kazka atlikai, jog su savo pasiulymais gali lauzyti nusistovejusias nuostatas? Kazkaip buciau linkes tiketi laiko patikrintais metodais, nei kad neaisku kokio, kieno ir ar isvis psichiatro nuomone.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man šie punktai labiau į kažkieno asmeninę nuomonę panašu, o ne į rimtą tyrimą. Bet delfiui ir kitiems panašiems nesąmonių platintojams - pats tas būtų.

 

Geriau ieškokite tokio žmogaus kuriam patiksite būdami savimi, o ne bandydami atitikti kažkieno aprašytas blevyzgas internete.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

    Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

    Užsiregistruok dabar ir galėsi:

    ✔️ Dalyvauti diskusijose;

    ✔️ Kurti naujas temas;

    ✔️ Rašyti atsakymus;

    ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

    ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

    ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

    ir dar daugiau.

    Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...