Pereiti prie turinio

Logotipo konkursas. Daronta. 50EUR


  Rekomenduojami pranešimai

  Sveiki,

   

  skelbiamas konkursas UAB "Daronta" logotipui sukurti.

   

  Įmonės veikla: Transportas. Krovinių pervežimas, ekspedicija.

  Pavadinimas: Daronta

  Šūkis: Only reliable services. (Šūkis neturi būti neatsiejama logotipo dalis. Nors būtų įdomu pamatyti kaip įsipaišytų šalia logo. Gal kažkur po logo mažomis raidėmis ar panašiai. Na, Jūs šioje srityje turit daugiau žinių).

  Svetainė: www.daronta.lt

   

  Aprašymas: Logotipas bus naudojamas ant vizitinių kortelių, puslapyje, ant sutarčių ir pan. Prie esamo logotipo nereikėtu prisirišti. Norim, kažko naujo. Tačiau nereikia (nenorim), kad logo būti "fūra", ratai ar dar kažkas susiję su pačiu transportu. Norim, kad pats logotipas būti stilizuotas pavadinimas su tam tikrais priedais. Gali būti kažkokie simboliai ar pan. Spalvos nėra svarbu, tačiau logotipas neturėtų būti iššaukiantis. Šiltas, neiššaukiantis, tačiau pritraukiantis akį. Sėkmės!

   

  Terminas: 2 sav. Laimėtojas skelbiamas vėliausiai 2017.01.30.

  Prizas: 50 Eur.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Esu maloniai nustebintas! Kiek teko žiūrėti kitų konkursų viso labo 2/3 darbai būdavo verti dėmesio. Mūsų atveju kone visi darbai verti dėmesio! Tas labai patinka. Su kolegomis peržiūrėjom, ir gimė keletas komentarų:

   

  Mary: Labiausiai patiko juodas su oranžiniu. Tačiau tas rutuliukas kairėje kiek didokas atrodo. Ar galima būtų pažiūrėti kaip atrodytų su mažesniu? Taip pat truputi pažaisti su spalvomis. Tarkim su tamsiai pilka + kokia kita? Bet max dvi spalvos vienam logo, nes tie spalvotieji, mums atrodo kiek per daug spalvoti.

   

  gidimaker: Vieniems labai patiko, kitiems labai nepatiko. Pagrinde kliūna tas kryžius per vidurį. Lyg ir kažkur matytas. Įdomu kaip atrodytų Jūsų logo su "kryžiumi" bet nepasvirusiomis raidėmis, arba gal ta "kryžių" galima būtų pakeisti kažkokiu kitokiu simboliu? Beje, logo su šūkiu geriau atrodo.

   

  ArminasN: Pati idėja kai pirma raidė kažkokia kitokia - įdomi! Bet ta "D" nelabai patinka :/

   

  Karo88: Galima būtų kopijuoti ArminasN komentarą. Viskas kaip ir gerai, šriftas patinka, išdėstymas irgi (tik labiau patinka dvispalvis logo. Tas kur viena spalva - labai nykus) ir "kitokios" pirmos raidės idėja patinka, bet ta pirma raidė irgi kažkokia kitokia galėtų būti.

  Redagavo Kapiec
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  nerijus1: Netinka, nes labai panašus į mūsų konkurentų - Delamode logotipą.

   

  kesstux: Šiaip patiko ir net labai, bet tos rodyklės labai asocijuojasi su perdirbimo logo. Gal galima pakeisti kažkuo kitu? Arba kad bent nebūtų taip panašu į tą perdirbimo/rūšiavimo ženklą?

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Vieniems labai patiko, kitiems labai nepatiko. Pagrinde kliūna tas kryžius per vidurį. Lyg ir kažkur matytas. Įdomu kaip atrodytų Jūsų logo su "kryžiumi" bet nepasvirusiomis raidėmis, arba gal ta "kryžių" galima būtų pakeisti kažkokiu kitokiu simboliu?

   

  Prisigyvenom - Marijos žemės gyventojams kliūna kryžius!

  Skaudančia širdim keičiu kryžiuką į kompaso rodyklę ...

  post-107398-0-62805500-1484812018_thumb.png

  post-107398-0-27687700-1484812029_thumb.png

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Sveiki,

   

  kadangi laikas kai turime išrinkti nugalėtoją ir pasirinkti mums labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą, o įmonės darbuotojų nuomonės kardinaliai išsiskyrė - kreipėmės į draugus ir artimuosius. Apklausus nemažai žmonių, kurių amžius nuo ~20 iki ~50 metų turim tris aiškius lyderius:

   

  Mary pirminio varianto mėlynas vienspalvis logo.

  kesstux antro varianto (su keliu) variantas kai kelias eina prieš įmonės pavadinimą.

  vika1003 pirminis variantas - mėlynas su "burbuliuku" dešinėje.

   

  Ačiū visiems dalyvavusiems, tačiau rinksimės būtent iš šių logo. Per savaitgali bandysim "susidraugauti" su kažkuriuo iš šių logo. Jei šie trys dalyviai galės (turės laiko ar galimybių) įdėti daugiau mūsų pasirinktų variantų versijų ar pateikimo būdų - būtų lengviau išsirinkti. Žaisti su spalvomis nebereikia, kadangi pastebėjome kad visi trys logotipai, kurie labiausiai patinka žmonėms yra su mėlyna spalva. Būtent ties ja ir apsistosime.

  Ačiū, o apie savo sprendimą informuosime pirmadieninį.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

   Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

   Užsiregistruok dabar ir galėsi:

   ✔️ Dalyvauti diskusijose;

   ✔️ Kurti naujas temas;

   ✔️ Rašyti atsakymus;

   ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

   ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

   ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

   ir dar daugiau.

   Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokamai.

  • Karštos temos

  ×
  ×
  • Sukurti naują...