Pereiti prie turinio

PILNAI paruošta el. parduotuvė prekybai


Rekomenduojami pranešimai

Parduodu pilnai paruoštą el. parduotuvę. Įdėta nemažai darbo: pilnai išverstas dizainas, įdiegti reikalingi moduliai, sudėti pristatymo variantai, pajungti mokėjimai. Trumpiau tariant, parduotuvė 100% funkcionuojanti, reikalinga tik susidėti prekes.

 

Ką daryti, norint pradėti uždirbti?

Įsigijus el. parduotuvę jums suteiksiu du skirtingus Lenkijos tiekėjų kontaktus. Norint importuoti tiekėjų prekes į el. parduotuvę reikalingas specialus, mokamas modulis. Padėti šiuo klausimu gali bet kuris prestashop specialistas. Viskas! El. parduotuvė jau patvirtinta Paysera įmokų surinkimo sistemoje, todėl užsakymus priimti galėsite tuoj pat.

 

Kas įeina į pardavimo kainą?

- domenas -, galiojantis iki 2017m. spalio 11d. us.lt sistemoje.;

- logotipas;

- du avalynės tiekėjai iš Lenkijos;

- visi svetainės failai;

- konsultacijos ir pagalba siekiant išgauti maksimalų rezultatą;

 

Elegantiškas, išverstas ir tvarkingas dizainas; grąžinimo/pristatymo ir kiti paruošti tekstai; pajungtas ir veikiantis paysera įmokų surinkimo modulis; kokybiškos avalynės tiekėjai iš Lenkijos. Visa tai puikiai tinka tiems, kurie nori pradėti vykdyti el. prekybą jau dabar. Svetainę taip pat nesunkiai galima pritaikyti ir kitoms prekių kategorijoms.

 

Bendra kaina 150€, su labai susidomėjusiais asmenimis galimos derybos.

Taip pat domina ir norintys investuoti į šio projekto užbaigimą, reikalinga suma ~300€. Dėl lėšų trūkumo ir sustojo el. parduotuvės darbai.

Redagavo adomukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...