Uždarbis.lt: Tenerifė - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioPuslapis 1 iš 1
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

Narys yra atsijungęs Stanley 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +31 -0
 • Pranešimai: 3649
 • Kartu nuo: 2013-02-28
 • Vardas:Stanislovas
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Stas22

2017-10-05 23:53 (#1)

*
Mėgstamas

Tenerifė


Kanarai
Pasistengsiu kuo trumpiau aprašyt, kad nebūtų labai ilgas rašinys :)

Prieš tai panašiame kurorte-saloje buvau tik Kretoje, todėl pagrinde lyginsiu su ja. Aplamai Tenerifė tai ne sala, o ugnikalnis, todėl jeigu norite gulėti ant balto smėliuko po palme geriau skriskit į kitą salą, kad ir tą pačią Kretą. Tenerifėje tik vienoje vietoje yra smėlėtas paplūdimys, į kurį smėlis buvo atvežtas iš Sacharos, todėl ten būna daug žmonių, brangūs gultai ir t.t. Visos kitos pakrantės akmenuotos, tiksliau iš suakmenėjusios lavo, aišku irgi galima degintis ir maudytis, tik geriau su savimi turėti maudymosi batus. Atostogauti galima kiaurus metus, nes vasaros nebūna tokios karštos kaip pvz pačioje Ispanijoje, o žiemą būna +19.

Priedas  aDSC01409.jpg (265.42K)
Parsiųsta kartų: 11

Kainos:
Bilietus radom per Azuon programą į vieną pusę su visos dienos persėdimu Kopenhagoje, o atgal su pusės dienos persėdimu Barselonoje. 600€ keturiems. Tai vienam žmogui į vieną pusę gaunasi 75€. Be lagaminų. Dar buvo po vieną naktinį persėdimą, kurie labai nuvargino, geriau kažkiek primokėt ir imti bilietus be jų.
Nakvynė ~170€ pirmos 4 dienos ir ~130€ kitos 4 dienos. Čia kaina visiems 4 žmonėms. Abiem atvejais buvo paprasti, šiuolaikiškai įrengti butai su atskirais miegamaisiais. Pigesnis buvo geresnis, kaip visad :) Buvo ir pigesnių variantų, bet be reitingo arba su netikrais atsiliepimais. Taip pat buvo daug bandymų apgauti, pvz., kaina maža, o apačioj smulkiai parašyta, kad prisideda kosminiai valymo, patalynės ir pan. mokesčiai. Taigi skaitykit atidžiai. Variantai su pusryčiais kainavo labai daug, todėl jų atsisakėm.
Mašiną nuomojomės rekomenduotoje firmoje "Cicar", Opel Corsa 8 dienom kainavo ~130€. Viskas labai paprasta: rezervuoji internetu be jokių mokesčių, atvažiuoji į vietą, sumoki grynais nuomos kainą ir 18€ užstatą už pusę kuro bako, kurį jei nori gali išnaudot. Skirtingai nei populiariose firmose kaip Hertz, Europcar ir pan. - jokių kortelių, jokių kosminių depozitų, jokių užslėptų mokesčių, antras ir trečias vairuotojai nemokamai, pilnas draudimas be jokių išskaitų - mašiną gali nors ir nuo skardžio numest :D Benzinas labai pigus, 85-90ct, o ir valgė tik ~7l, tai galima važinėt ir važinėt. Tik labai ilgos eilės prie langelio, nes populiari firma ir daug norinčių, todėl vos išlipus iš lėktuvo iš karto skubėkit pas juos.
Kainos kavinėse nemažos, kad dviems žmonėms paprastai pavalgyti reikia išleisti ~25€. Nors buvom užklydę į vietinių valgyklą kur porcija už 5€, bet pavalgiau turbūt skaniausiai.
Kainos parduotuvėse kaip pas mus, kai kas pigiau (taip taip, netgi saloje Atlanto vandenyne maistas pigesnis nei pas mus :D).

Pramogos:

Loro parkas.
Priedas  aDSC01775.jpg (304.38K)
Parsiųsta kartų: 15
Turbūt labiausiai išreklamuota pramoga saloje, bet neverta nei savo kainos nei laiko. Vienintelis ruonių pasirodymas patiko. Delfinų nematėm, nes buvo remontas. Orkos tik žmones vandeniu pataškė ir tiek. Papūgų šou neįdomus, nebent pirmose eilėse sėdėti. Visas parkas tik papūgos ir žuvys, iš kurių tik kelios buvo įdomios. Na nebent pingvinai sužavėjo. Dar turėjo būti beždžionės ir dideli katinai, bet jų nematėm. Tunelis-akvariumas realybėje ne toks įspūdingas kaip foto. Maistas viduje trigubom kainom, nes išeiti ir grįžti negalima. Ir visas parkas žymiai mažesnis nei įsivaizdavom. Geriau į Kauno zoologijos sodą nueikit, tikrai bus įdomiau.

Olos.
Priedas  aIMG_20170925_143138.jpg (393.55K)
Parsiųsta kartų: 9
Nors kiek nuvylė, nes tikėjomės, kad teks daug vaikščioti olomis, o iš tikro tik porą šimtų metrų paėjome, tačiau vistiek buvo įdomu, nes ne visada yra galimybė užeiti į lavos suformuotą olą. Taip pat draugiški gidai daug ką papasakoja apie tai, apie istoriją ir t.t. Apsirengt šilčiau, nes apačioj šalta.

Pats ugnikalnis el Teide.
Priedas  aDSC01905.jpg (247.01K)
Parsiųsta kartų: 13
Pakilimas į ugnikalnį vyksta su funikulieriumi, tačiau jis veža ne į pačią viršūnę. Kad pakilti į pačią viršūnę reikia išsiimti leidimą internetu, kurie jau daugiau nei prieš mėnesį buvo visi išimti. Čia tam, kad riboti žmonių skaičių, kad nekenkt gamtai ir pan. Tik klausimas ar jums jų reikia, nes ten nors aukščio skirtumas tik keli šimtai metrų, tačiau eiti pėsčiom tikrai labai toli, mes tikrai nebūtumėm lipę. Ir aukštis didelis - 3600m., daug kam svaigsta galva, vienai mūsų komandos narei net pasidarė bloga ir teko anksčiau leistis žemyn. Bilietus į funikulierių taip pat reikia pirkti iš anksto, nes vietoje visi jau buvo išpirkti. Atvykti kiek anksčiau, nes ilgai užtruks, kol rasit vietos prisparkuot. Apsirengt šilčiau, nes viršuj šalta.

Tarpeklis Maska.
Priedas  aDSC01626.jpg (411.27K)
Parsiųsta kartų: 14
Kaip darėme mes - nuvažiavome į miestelį Los Gigantes, ten priparkavom mašiną, sėdome į taxi už 25€, kuris mus nuvežė iki Maskos (galima surasti kitus važiuojančius turistus ir susimesti ant taxi). Iš ten ėjome tarpekliu žemyn 5,5km. Priėję prie jūros sėdome į katerį kuris mus akimirksniu nuvežė atgal į Los Gigantes. Kaina po 10€/asm, ima korteles. Buvo žmonių kurie ėjo pirmyn - atgal, bet aš kai prie tokių žygių nepratęs tikrai neeičiau atgal ir dar į viršų. Bet kai į vieną pusę ir žemyn, tai tik maloniai pavargom, bet patiko, vaizdai tikrai to verti. Pradėjom eiti 16:40, priėjom galą gal 18:30 ir vos spėjom į paskutinį katerį, jau buvo išplaukęs, gerai, kad pamatė, kai mojavom ir grįžo, kitaip būtų nepyragai :) Taigi geriau nesivėlinti ir pradėti eiti anksčiau. Užsidėti patogią avalynę ir pasiimti vandens. Papildomų drabužių nereik, šalčiau nei kitur nebus.


Restaurante El Cordero - vietinių lietuvių rekomenduotas restoranas. Nors tai tik pavalgymas, bet vistiek kaip pramoga, nes sėdi tarsi džiunglėse, atmosfera tikrai verta ten nuvažiuoti. Maistas neblogas, kainos nedidelės. Užsisakėm ant visų mėsos asorti skirtą dviems žmonėms, atnešė labai daug, visi persivalgėm ir dar kažkiek liko. Taigi realiai jo užtektų 6 žmonėms sočiai pavalgyt, o tiesiog papietaut ir 8 užtektų.

Dar ten yra neva geriausias pasaulyje vandens parkas, bet neėjom.


Kas nepatiko:
Sala labai tankiai apgyvendinta. Joje gyvena ~900k vietinių, o per metus aplanko 5mln. turistų. Kretoje galėjai pasijusti vienas gamtoje, čia to jausmo nebuvo, žmonių pilna visur. Kaip ir šiukšlių. Pakėlėse, krūmuose, paplūdimiuose - visur pilna šiukšlių ir nuorūkų. Kretoje, Kroatijoje daug švariau.
Vietiniams tu esi ne žmogus, o pinigų maišas, kurį reikia stengtis kuo labiau nutręšt. Ten už parkingą, ten už foto, ten už dar ką nors. O kavinėse neretai bandė apgauti (gal kur ir apgavo, tik nepastebėjom). Daug kur neprašius atnešdavo bandelių, po to už jas priskaičiuodavo. Kai kur po 80ct, kai kur po 1,50€. Bet čia pas juos lyg ir priimta, tai dėl to nepykom. Netyčia papuolėm į restoraną, padavėjas atneša kiekvienam po meniu, iškart nepatiko, kad kiekvienam meniu skiriasi kainos, padavėjas sako kainos bus kaip pigiausiam meniu. Ok, užsisakom po pigiausią antrą patiekalą triušieną 9,70€, visi kiti jau už kelioliką €, po visko atneša sąskaitą kur triušiena įrašyta 11,70€. Sakau buvo ne tokia kaina, o tas atneša jau kitą meniu kur parašyta 11,70€ :D Ilgai su juo ginčijomės, galiausiai nuėjo, grįžo, sako, sorry, tu teisus, kitam meniu kita kaina.
Kitas atvejis - rinkomės ką pavalgyt ir meniu pamatėm žuvies ir jūros gerybių asorti 2 žmonėms. Kadangi iš praeito karto jau žinom, kad tokie dalykai labai dideli, tai užsakom vieną ant visų. Dėl visa ko dar antrą kartą patikslinu padavėjui, kad mes imam tik vieną, atsako ok. Atneša jau mažesnę porciją, likom kiek nedavalgę, buvo vos 4 midijos ir 4 krėvėtės, žuvies išvis nebuvo. Atneša sąskaitą, o ten įrašytos dvi porcijos! Pasikviečiu padavėją, sakau gal čia klaida? Sako, ne juk jūs 4iese valgėt, reiškia jums priklauso dviguba porcija. Ir neva nepamena, kad mes prašėm tik vienos porcijos. Vėl teko ilgai ginčytis, sakau kviesk manager'į, nes už orą nemokėsim. Jau piktai sako čia jokių manager'ių nėra, jei nenori gali nemokėt, bet žinok, kad esi neteisus. Žinau, kad buvau teisus, tai sumokėjom už vieną porciją ir išėjom, mūsų lengvai neapgausi :) Koks nors vokietis ar britas kurių ten pilna net nežiūrėtų į sąskaitą, tiesiog susimokėtų ir išeitų, jie ant to ir žaidžia.
Maistas irgi ne visur buvo skanus. Palyginus Kretoje visur buvo skanu, net ir iki tol nematyti vietiniai patiekalai.
Esmė tame, kad į bet kokius kabakus eiti negalima, reikia pasiklausti vietinių patarimų arba pasižiūrėti atsiliepimus kokiam tripadviser'yje. Tiksliai padavėjui išaiškinti ką būtent užsakai ir už kokią kainą. Ir neužsakinėti nieko ko nežinai kainos, pvz., draugas užsisakė porą sulčių, priskaičiavo po 5€ už stiklinę.

Priedas  aDSC01712.jpg (254.31K)
Parsiųsta kartų: 12

Kas patiko:
Kraštovaizdžiai. Ypač važinėjant aplink ugnikalnį, ten atrodo, kad važiuoji ne realybėje, o žiūri kokį 3D filmą :) Taip pat siauri serpantinai prie Maska, labai priminė Norvegiją.
Priedas  aDSC01496.jpg (229K)
Parsiųsta kartų: 6
Priedas  aDSC01575.jpg (244.7K)
Parsiųsta kartų: 5

Kiti punktai:
Sostinė niekuo nesiskiria nuo įprasto miesto, negi tramvajai yra, net nesijaučia, kad randiesi saloje.
Priedas  aDSC01739.jpg (235.37K)
Parsiųsta kartų: 5
Klimatas skiriasi šiaurinėje ir pietinėje salos pusėse. Šiaurėje šalčiau. Tačiau ten švaresnis vanduo ir švaresni pliažai.
Geriausios parduotuvės Alcampo (lenkiško Auchan analogas) ir Carrefour. Iš mažesnių geras tinklas Mercadona. Dar yra Dino, bet ten nepatiko kokybė.
Pagrindinis kelias einantis beveik per visą salą geras, tiesus, greitis 120, taigi galima greitai nukeliauti į kitą salos pusę, nors ryte buvo ilgas kamštis, vos spėjom į lėktuvą. Tačiau maži keliukai visi siauri, vingiuoti, dar kas nors velkasi, todėl važiuoti jais užtrunkama daugiau laiko nei rodo navigacija.

Bendrai lyginant su Kreta Tenerifėje kažkiek gražesni vaizdai dėka ugnikalnio, tačiau pagal kainos/kokybės santykį laimi Kreta.

Padėsiu nupirkti automobilį Vokietijoje, Lietuvoje ir kitose šalyse: 24auto.lt
22


Narys yra atsijungęs savasmg 

 • Naujas veidas forume
 • Akis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +2 -0
 • Pranešimai: 14
 • Kartu nuo: 2012-02-26

2017-10-07 07:16 (#2)

Gera apžvalga - trumpai ir konkrečiai. Skrydis tikrai pigus, o to lagamino nelabai ir reikia. Patarimas išbandyti kitas Kanarų salas, jos ne taip apkrautos keliautojų srauto kaip Tenerifė. Ir ieškoti nakvynės ne turistinėse vietovėse, o išsinuomoti butą kokiame vietinių miestelyje. Daug smagiau, kuomet iš arti pamatai jų gyvenimą. P.S. ta foto, kur kelio vingis. Man ji irgi kažkuo užkliuvo, turiu lygiai tokią pačią, gal tik vietovė kiek pasikeitusi:D
Paveiksliukas

Šį pranešimą redagavo savasmg: 2017-10-07 08:43

0


Narys yra atsijungęs KatinasM 

 • Naujas veidas forume
 • Akis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 2
 • Kartu nuo: 2013-01-10

2017-10-10 23:16 (#3)

Labai prasovet su vandens parku,kad nenuvykot!!! jeigu ejot i Loro parka, galejot pirkti double ticketus, nes jie bendradarbiauja ir butumet sutaupe, bet vandens parkas!!! ziauriai smagu :)

0


Narys yra atsijungęs Stanley 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +31 -0
 • Pranešimai: 3649
 • Kartu nuo: 2013-02-28
 • Vardas:Stanislovas
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Stas22

2017-10-10 23:43 (#4)

Na matai, kai mes net Lietuvos vandens parke nebuvom, tai kam kelionės laiką leist ten, geriau ugnikalnį pažiūrėt. Vandens parkų yra visur. Jei kada pasidarysiu jų gurmanu ir norėsiu pamatyt kaip atrodo geriausias, tai galėsiu grįžt :)
Padėsiu nupirkti automobilį Vokietijoje, Lietuvoje ir kitose šalyse: 24auto.lt
0


Narys yra atsijungęs ernis123 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +25 -0
 • Pranešimai: 978
 • Kartu nuo: 2009-09-07

2017-10-12 13:00 (#5)

Siam parka vargu ar su kazkuriuo galima butu lyginti, kita karta siulau aplankyti :)
O kainos, tai panasiai kaip pas mus parke.

Šį pranešimą redagavo ernis123: 2017-10-12 13:01

0


Narys yra atsijungęs Bandiz 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +16 -0
 • Pranešimai: 4974
 • Kartu nuo: 2004-06-30
 • Vardas:Auksinis Kardas
 • Miestas:Klaipeda

2017-10-12 16:30 (#6)

Idomi patirtis, pats praejusia ziema 6 menesius praleidau tenerifeje ir isties keista isgirsti del apgavysciu restoranuose, ar kad nepatiko Loro Parkas, matyt prabegot begom, kad daug ko nepamatete :)

Kas liecia parkinga, tai jis tenerifeje nemokamas, tiesiog imeti 1eur pasiemi lapeli ir tas 1eur iskrenta, taciau kas valanda reikia vel atlikti sia procedura, nes max uz 1h galima susimoketi. Arba statytis didesnese aikstelese (pozeminese ir ant zeminese) kur susimoketi gali uz visa diena.

Masito prekiu parduotuvese kainos tikrai panasios kaip ir Lietuvoje, taciau kai kas brangiau, pvz bulviu 1kg su akcija 1eur (pas mus berods 20c?), na bet juros gerybes kainuoja tikrai pigiau :) beje, maisto prekiu kainos parduotuvese skiriasi tarp siaurines ir pietines dalies, pvz Mercadona parduotuvese siaurineje dalyje kainos zenkliai mazesnes).

Geltono smelio papludimys dar yra Abama viesbucio teritorijoje kuri prienama visiems nemokamai (isskyrus viesbucio sveciai turi galimybe nusileisti iki papludimio liftu).

Kuro kainos kurortiniuose vietovese didesnes, taciau kuo arciau sostines, tuo jos mazesnes, o jeigu nusukus nuo autostrados i kokia miestelio degaline, tai dar zemesnes (pigiausiai esu isipyles kuro uz berods 75c).

Sostine sutinku, kad nesiskiria niekuo nuo didmiesciu, taciau netoli sostines yra La Laguna miestelis kuris yra labai grazus, taciau i sostine apsimoka lekt apsipirkti, nes ten viskas pigiai kainuoja kas liecia ir technika ir rubus ir kosmetika (apsimoka apsipirkti ir parsivezti i Lietuva :) )

Bet siaip pvz Maljorka man tikrai labiau patiko, nes Tenerifeje isties daug siuksliu, patys vietiniai siukslina visur, jiems numesti ant zemes vidury miestelio isgerta mineralinio buteliuka yra normalu, maciau kaip ir nosi issisnypscia ir numeta servetele kur stovejas :D

Na ir tikrai girdejau nemazai atsiliepimu kad Kreta tvarkingesne sala (kitiems ir grazesne), na o as pats tikrai tikiuosi dar kada lekti i Tenerife ziemoti, bet TIK del klimato.
Atsidaryk Payoneer saskaita nemokamai - Payoneer.com
3


Narys yra atsijungęs Stanley 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +31 -0
 • Pranešimai: 3649
 • Kartu nuo: 2013-02-28
 • Vardas:Stanislovas
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Stas22

2017-10-12 23:26 (#7)

Tai kad tikrai nedidelis tas Loro parkas, niekur nestabtelėjant ramiu žingsniu gali per 20min visą apeit. Kiek pasakojo draugai būna tokių zoologijos sodų kur per visą dieną neapeisi. Tikrai nevertas tų 35€. Už kokį 5€ gal ir būtų verta.
Ir šiaip, susimoki 140€ už 4 asm., atvažiuoji į vietą, o ten dar nori už parkingą nulupt 4€. Vos užeini į vidų ir iš karto pradeda naglai piršti kažkokią ekskursiją į užkulisius po 11€/asm. Paėjus toliau visus nufotografuoja, po to išeinant iš parko ant sienos randi savo nuotrauką mėgėjiškai pafotošopintą, jeigu nori gali nusipirkt. Būtų gal ir maloni smulkmena, bet ne už 7,50€! Visi užkandžiai, gėrimai, suvenyrai trigubom kainom nei gatvėj už tvoros. Iš visos kelionės turbūt labiausiai nepatiko, kad kiekvienoj vietoj iš tavęs stengiasi nugręžt kiekvieną centą. Visoje saloje tas jautėsi, bet Loro parke to buvo daugiausia.

Ir šiaip, kuo daugiau keliauju tuo labiau pastebiu tokį dalyką, kad kuo objektas ar miestas labiau išreklamuotas ir žinomas tarp turistų - tuo labiau lieki nusivylęs juo. Ir atvirkščiai - kuo vietovė mažiau žinoma, tuo labiau lieki nustebęs jos grožiu, tvarka ir aptarnavimo lygiu. Ir kainos dažniausiai nebūna užkeltos.
Pvz., kai iš Milano nuskridom į Sofiją, tai tokia atgaiva ir malonumas buvo vaikščiot po miestą, atrodė lyg iš pragaro į rojų patekom :)
Padėsiu nupirkti automobilį Vokietijoje, Lietuvoje ir kitose šalyse: 24auto.lt
5


Narys yra atsijungęs wyrutis 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +82 -0
 • Pranešimai: 563
 • Kartu nuo: 2010-02-11
 • Vardas:Robertas
 • Miestas:Niedersachsen

2017-10-14 19:02 (#8)

Rodyti pranešimąStanley, 2017-10-12 23:26, pasakė:

Tai kad tikrai nedidelis tas Loro parkas, niekur nestabtelėjant ramiu žingsniu gali per 20min visą apeit. Kiek pasakojo draugai būna tokių zoologijos sodų kur per visą dieną neapeisi. Tikrai nevertas tų 35€. Už kokį 5€ gal ir būtų verta.
Ir šiaip, susimoki 140€ už 4 asm., atvažiuoji į vietą, o ten dar nori už parkingą nulupt 4€. Vos užeini į vidų ir iš karto pradeda naglai piršti kažkokią ekskursiją į užkulisius po 11€/asm. Paėjus toliau visus nufotografuoja, po to išeinant iš parko ant sienos randi savo nuotrauką mėgėjiškai pafotošopintą, jeigu nori gali nusipirkt. Būtų gal ir maloni smulkmena, bet ne už 7,50€! Visi užkandžiai, gėrimai, suvenyrai trigubom kainom nei gatvėj už tvoros. Iš visos kelionės turbūt labiausiai nepatiko, kad kiekvienoj vietoj iš tavęs stengiasi nugręžt kiekvieną centą. Visoje saloje tas jautėsi, bet Loro parke to buvo daugiausia.

Ir šiaip, kuo daugiau keliauju tuo labiau pastebiu tokį dalyką, kad kuo objektas ar miestas labiau išreklamuotas ir žinomas tarp turistų - tuo labiau lieki nusivylęs juo. Ir atvirkščiai - kuo vietovė mažiau žinoma, tuo labiau lieki nustebęs jos grožiu, tvarka ir aptarnavimo lygiu. Ir kainos dažniausiai nebūna užkeltos.
Pvz., kai iš Milano nuskridom į Sofiją, tai tokia atgaiva ir malonumas buvo vaikščiot po miestą, atrodė lyg iš pragaro į rojų patekom :)


Keletas faktu apie loro parka:
- 13.5 ha tokia to parko teritorija, ir per kiek laiko zmogus ji apeina, tai cia kiekvienam skirtingai.
- Orku sou, delfinu sou ir juros liutu sou paliko ispudi. Esu buves didziausiuose europos akvarimuose - nieko panasaus neteko matyt.
- Pingvinariumas su sniego gaminimo sistema yra moderniausias ir didziausias pasauli. Velgi, didziausiuose europos zoologijos sodose nieko panasaus nesu mates. Prahoi neblogas pingvinariumas yra, bet su loro parku ner ko lyginti.
- Loro parke yra dydziausias papugu parkas, tiek pagal rusis, tiek pagal kieki, ir dauguma kitu pasaulio zoosodu/privatus augintojaj perka papugas butent is cia.
- Loro parke stebejau kaip yra daromos narkoses papugom. Esu mates kad rykliui tai daro, bet pauksciam negalvojau kad imanoma. Tarp kitko operacines labai panasios i zmoniu, net ir medikamentai praktiskai tie patys naudojami.
- Loro parkas 10% pelno skiria nykstanciu rusiu islaikymui ir net turi pasistates pavilijona kur gali tiksliai pasizet euras i eura kur butent nuseda pinigai
- Del to fotografimo, pasakai mandagiai aciu ir praeini.
- Ir del laiko, mes atejo 10 ryto, tai buvom tikri kad jau kokia 14 val busim palike parka, bet visiskai nepastebetai uzsibuvom iki 17 val.

Cia keletas tokiu faktu, del kuriu as manau kad sitas parkas yra tiesiog nerealus.
O ir kaina, as pirkau kombinuota ticketa Siam Park + Loro Park, tai mokejau 48 eur asmeniui, tai po 24 eur i kiekviena, sakyciau lb pigu.

Tiesa minusu irgi yra, maistas tikrai prastas, o tas turas uz 11 eur irgi ne kazka, kas patiko, tai kad pasake, kad jie esant reikalui priglaudzia senas simpanzes kurios niekur nebepritampa gamtoi ir yra ismestos is gauju ir dar parode ta pingvinu sniego gaminimo sistema.

Bet kokiu atveju as manau Loro parkas yra privalomas kiekvienam tenerifei.

Šį pranešimą redagavo wyrutis: 2017-10-14 19:05

Nedejuoju, o darau. Patariu ir tau.
0


Narys yra atsijungęs Stanley 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +31 -0
 • Pranešimai: 3649
 • Kartu nuo: 2013-02-28
 • Vardas:Stanislovas
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:Stas22

2017-10-15 13:30 (#9)

13,5ha yra tik ~370m x 370m, tai tik įrodo, kad parkas mažas. Palyginimui Kauno zoologijos sodas 16ha, bet pagal įspūdžius atrodo lyg būtų trigubai didesnis. Gali pasižiūrėt žemėlapyje, jei netiki: https://www.google.l...2!4m1!3e2?hl=en
Mes neskubant viską apėjom per ~2,5val, čia kartu su šou, su stovėjimu eilėse į juos ir t.t. Ką ten veikti 7 val. neįsivaizduoju.
Pingvinariumas ir Jūros Liūtų šou turbūt įdomiausi dalykai visam parke. Orkos nieko gero neparodė, o delfinariumas buvo uždarytas. Visa kita (papūgos, žuvys ir gyvūnų medicina) skirta labiau besidomintiems tuo. Paprastas žmogus atėjęs pamatyti kažko įdomaus ir nematyto liks nusivylęs. Netgi Gardino zoologijos sode kuris kainavo ~2€ buvo gerokai daugiau ir įdomesnių gyvūnų rūšių.
Nei aš nei tu jų buhalterijos nevedam, todėl apie tai kiek jie uždirba ir kiek kam skiria geriau nekalbėkim.
Padėsiu nupirkti automobilį Vokietijoje, Lietuvoje ir kitose šalyse: 24auto.lt
0


Narys yra atsijungęs Lirilija 

 • Naujas veidas forume
 • Akis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 13
 • Kartu nuo: 2016-07-21

2017-11-30 16:52 (#10)

Buvom pavasarį Tenerifėje, tai man labiau patiko ji nei Maljorka, dėl pačių vaizdų, įdomių vietų, bet gal todėl, kad mes visos Maljorkos taip ir neapkeliavo :) Buvom apsistoję Los Gigantes, vaizdai, kalnai, kažkas wow ypač iš mūsų apartamentų :) Buvom ir Teidei, tai gražiom nuotraukom šio parko pakako :) Rinkomės išties daug informacijos iš įvairų blogerių ir http://skrenduitenerife.lt, tai puikiai žinojome ką norime aplankyti bei ką išbandyti...maistas panašiai, kaip LT, alkoholis pigesnis (klube cuba libre 5 eur, nežinau kaip kitur). Žodžiu, tikrai užskaitau šią salą, kitas tikslas Lanzarote :) Kas esat ten buve, gal galite pasidalinti pliusais bei minusais šios salos? :)
0


Pasidalinti šia tema:


Puslapis 1 iš 1
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2018-02-22 22:33

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai