Pereiti prie turinio

AUKCIONO būdu parduodamas GamesNation.lt


Rekomenduojami pranešimai

AUKCIONO būdu parduodamas nebaigtas/nepradėtas GamesNation.lt projektas (tiesą sakant - tai, kas parduodama, netinka daugeliui forumo kategorijų, todėl nuspręsta paskelbti būtent "Projektų ir svetainių pardavimo" skiltyje).

 

Trumpa informacija apie projekto istoriją: Projektas buvo įsigytas apytiksliai 2012 m. pabaigoje. Tuo metu projektas buvo apleistas. Įsigijus - atgaivintas. Galiausiai pastebėta, kad projekto TVS/tinklalapio programinis kodas turi daug bėdų ir ėmė reikšmingai kenkti sklandžiam tinklalapio veikimui. Ieškota sprendimų. Galiausiai nuspręsta stabdyti tinklalapio veikimą ir kurti naują. Bėgant laikui sukūrėme naują tinklalapio dizainą, tačiau keitėsi planai, projektai ir pastarasis buvo atidėtas neribotam laikui. Kaip jau supratote, nauja projekto versija nebuvo paleista.

 

Senos tinklalapio versijos failų neturime (žinoma, jie būtų beverčiai), taip pat nebeturime ir prieigos prie https://www.youtube.com/user/wwwgamesnationlt YouTube kanalo (kuris buvo susietas su Gmail paskyra) ir Twitter paskyros. Tačiau, kas liečia YouTube kanalą, manau, kad pirkėjui nekils keblumų "išsitraukiant" vaizdo įrašus ir juos perkeliant į naują YouTube kanalą.

 

Kadangi projekto nesiruošiame tęsti, žemiau išvardinta viskas, kas yra parduodama:

 

<> Adresas GamesNation.lt (registruotas IV.lt, galioja iki 2018 m. rugpjūčio 17 d.);

<> Facebook puslapis (https://www.facebook.com/GamesNationlt/) su 948 patinka;

<> Naujo dizaino .psd failai. Dizainas kurtas profesionalaus dizainerio. Dizaino failus sudaro: 1 titulinio psl. failas, 1 "dropdown" meniu failas, 1 "loading/under construction" failas, 1 vartotojo prisijungimo lango failas, 1 vartotojo profilio psl. failas, 1 vidinio žaidimų apžvalgų psl. failas, 1 žaidimo wiki psl. failas, šriftai (su paaiškinimu, kur juos reikia naudoti). Žinoma, dizainų failuose yra ir daugiau detalių, kurias buvo planuojama įtraukti į naują portalą (balsavimas, vartotojo trofėjai, vartotojo "levelis"/lygis ir kt. - tuo laikotarpiu sugalvotas idėjas pirkėjas galės "išskaityti" iš paties dizaino, jų yra nemažai). Titulinio puslapio dizaino pavyzdys prisegamas žemiau (rimtai besidomintys galite susisiekti A.Ž. ir pateiksiu Jums kitus Jus dominančių dizaino failų pavyzdžius);

<> Word formatu - 768 naujienų straipsniai ir 8 žaidimų apžvalgos (kurie nuo projekto įsigijimo 2012 m. pabaigoje buvo parašyti ir paskelbti portale). Visi straipsniai kokybiški ir unikalūs. Visus straipsnius galėsite įkelti į savo naują portalą - taip užpildydami pradiniu turiniu.

<> Word formatu - "Apie mus" ir "Taisyklės ir sąlygos".

 

Primenu, kad PARDUODAMA tai, kas išvardinta - nei daugiau, nei mažiau. Jei kas nors planavote kurti kompiuterinių žaidimų tematikos portalą, tai gali būti puiki pradžia: kompiuterinių žaidimų žaidėjų bendruomenei žinomas domenas/puslapis, Facebook tikri vartotojai, profesionalus ir išbaigtas/gerai apgalvotas dizainas (.psd), ~780 straipsnių (ir YouTube vaizdo įrašai, kuriuos galėsite "ištraukti" iš seno kanalo - jei jų Jums reikės).

 

Pradinė kaina: 99 Eur

Minimalus statymas: 1 Eur

Pirk dabar kaina: 499 Eur

Aukciono pabaiga: 24 val. po paskutinio statymo

 

Išrašoma sąskaita. Aukciono laimėtojas atsiskaito per 24 val. nuo laimėtojo paskelbimo.

 

Sėkmės aukcione!

post-29202-0-46873100-1510147772_thumb.jpg

Redagavo Diplomatas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...