Pereiti prie turinio

21 euras už svetainę per 3 dienas!


Rekomenduojami pranešimai

flat,800x800,075,f.jpg

 

Šiuo metu per pasaulį tarp programuotojų vilnija challenge - WEB for 21eu in 3 days. Nusprendžiau ir aš tai išbandyti. šis iššūkis programuotojams reiškia 3 dienų išbandymą - per šį laikotarpį reikia sukurti klientui kaip įmanoma geresnę svetainę. :) Apie iššūkį daugiau - pačioje apačioje.

 

Jeigu jums reikia svetainės, susisiekite. Pats turiu virš 5 metų profesionalios patirties, priimu šį išbandymą, nes noriu pažiūrėti, ką galiu padaryti per 3 bemieges paras. Tačiau yra reikalavimai:

1) Atlieku tik savo kompetencijas atitinkantį darbą. Esu programuotojas, todėl rašau kodą, o ne piešiu dizainą ar jo detales ir vėliau jas tinkinu.

2) Nepriimu akivaizdžiai didelių pasiūlymų - visi suprantame, kad per 3 dienas nenuversiu kalnų ir neparašysiu unikalaus funkcionalaus CMS. Maksimalu, ką galiu padaryti, tai programų sistema, susidedanti iš tokių metodų kaip CRUD, turinti filtravimą, formas, bazinį dizainą ir n skirtingų puslapių.

3) Jei turite atlikę mažiau nei 10 sandorių: ramybės vardan prieš darbą norėčiau gauti 1 euro pervedimą - kaip saugiklį, kad esate patikimas ir mokus, o mano 3 dienų darbas nepateks aferistui į rankas. Po 3 dienų, gavęs jūsų verdiktą (arba tiks ir patiks, arba ne) ir likusius 20 eurų, svetainės failus atsiųsiu jums ar perkelsiu į jūsų serverį.

4) Jei sukurta svetainė jus tenkins, tačiau kažko minimaliai trūks ar reikės smulkių pakeitimų, atliksiu darbą iki galo. Jei norėsite tolimesnio bendradarbiavimo (administravimo paslaugų, naujų funkcijų pridėjimo, esamų redagavimo) - turėsite užsisakyti mano paslaugas (valanda - 15 eurų).

5) Nenaujinu esamų svetainių/sistemų, nebent atnaujinimas būtų radikalus.

 

Kas labiausiai tinkama ir priimtina? One-page tipo, reprezentacinės svetainės, nedidelės unikalios sistemėlės, ne itin išplėtotų funkcijų e-parduotuvės, tinklaraščiai. Dirbant galiu naudoti ir programinius karkasus (CSS - Bootstrap, Foundation, Materialize; Javascript - Angular, React, Vue; PHP - CI, Laravel, Symfony). CMS - įvairios.

 

Su jūsų sukurta svetaine dalyvausiu to paties iššūkio konkurse, kuriame bus renkama geriausia svetainė. Iš čia kyla dar viena sąlyga: svetainės footer ribose iki gruodžio 15 dienos turi būti talpinamas mažytis logotipas, patvirtinantis, kad svetainė dalyvauja konkurse. Jums tai naudinga, nes svetainė sulauks papildomų apsilankymų. Geriausios svetainės kūrėjas simbolinį prizą, o 21 euras, gautas už atliktą darbą, keliaus į konkurso fondą registruojantis į jį, vėliau surinkti pinigai bus aukojami darbuotojų teisių gynimo fondui. Taigi, pats pinigų galiausiai iš to neuždirbsiu. Beje, kodėl būtent 21 euras ir 3 dienos? Apskaičiuota, kad visame pasaulyje maždaug 21 žmogus miršta per 3 dienas dėl persidirbimo. Programuotojai mėgsta tūnoti prie kompiuterių ilgą laiką, todėl šia iniciatyva bandysime "persidirbti", o surinktus pinigus paaukoti. Tačiau dar nesu įsitikinęs, ar dalyvausiu konkurse, nes dėl simbolinio prizo (maždaug tokio lygio, kokį gauni paaukojęs kraujo) varžytis vargu ar verta. Taigi, greičiausiai nereikės talpinti jokio logotipo.

 

Sudomino pasiūlymas? Rašykite PM ir nurodykite ko jums reikia, atsirinksiu 1 pasiūlymą ir su juo dirbsiu. Pasiūlymus priimu iki šiandienos vakaro.

Redagavo AmberD
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...