Uždarbis.lt: Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų. - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioPuslapis 1 iš 1
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

Narys yra atsijungęs DosSantosLeite 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +22 -0
 • Pranešimai: 129
 • Kartu nuo: 2012-12-22
 • Buvęs:kukelka

2018-04-12 11:36 (#1)

*
Mėgstamas

Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.


Išsamus Ir Detalus Planas Apie 'Pagrindinės Linijos' Metodą
Sveiki visi,

Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.

Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.

Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.

Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
http://coinigy.com

Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.

Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.

Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.

1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
3. Pirkimo etapai.

Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.

Paveiksliukas

Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.

Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.

Paveiksliukas

Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.

Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.

Paveiksliukas

Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.

Paveiksliukas

Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.

Idėsiu dar keletą pavyzdžių.

Paveiksliukas

Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.

Paveiksliukas

Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.

BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.

Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.

Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:

2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.

Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
(viskas rodoma per coinigy platformą).
Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.

Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.

Paveiksliukas

Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.

Paveiksliukas

Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.

GRAFIKO PATIKRINIMAS.

Ką reiškia grafiko patikrinimas?
Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.

Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.

Paveiksliukas

‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.

Dar vienas pavyzdys.

Paveiksliukas

Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.

Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.

Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.

Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.

Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.

Paveiksliukas

Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:

Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.

Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.

Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.


Mano dieninė rutina.

1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).

Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.

Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)

http://youtube.com/c...elkaCryptinitLT

Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook...90351954394094/

Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)

https://discord.gg/hyxf46

Ačiū už dėmesį !

Šį pranešimą redagavo DosSantosLeite: 2018-04-15 13:19

23


Narys yra atsijungęs Jasinka 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +220 -0
 • Pranešimai: 1514
 • Kartu nuo: 2010-03-23
 • Vardas:Paulius
 • Miestas:Vilnius

2018-04-12 12:57 (#2)

Panašus į ruletės metodą, juk negali devynis kartus neiškrist juodas kamuoliukas (gali)... Arba jeigu po penkto kritimo money managment bus 0? Kainos kilimas sutampa su Azijos rinkos pradžia?

Jeigu sekasi, tai valio. Tiesiog reikia parašyti, kad nereiktų rizikuoti santaupomis ir 100% garantijos nėra, kad dirbs į pliusą visada.

Šį pranešimą redagavo Jasinka: 2018-04-12 12:59

0


Narys yra atsijungęs sparagas 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +37 -0
 • Pranešimai: 2893
 • Kartu nuo: 2010-01-14
 • Vardas:Gintautas
 • Miestas:Dovilai

2018-04-12 12:58 (#3)

Kiek laiko per diena reikia skirti tokiam reikalui?

0


Narys yra atsijungęs rwel 

 • Naujas veidas forume
 • Akis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 20
 • Kartu nuo: 2016-11-05

2018-04-12 13:11 (#4)

Tai čia yra QuickFingers Luc metodas. Yra jo Youtube kanalas, gan nemaža subrendus bendruomenė, kuri prekiauja šia strategija. Ten galima rast nemažai įrankių padėsiančių. Pats esu kelis gan pelningus, procentaliai nuo portfelio, padaręs trade'us. Smagu, kad ir lietuviškai kažkas daro.
0


Narys yra atsijungęs DosSantosLeite 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +22 -0
 • Pranešimai: 129
 • Kartu nuo: 2012-12-22
 • Buvęs:kukelka

2018-04-12 13:44 (#5)

Rodyti pranešimąsparagas, 2018-04-12 12:58, pasakė:

Kiek laiko per diena reikia skirti tokiam reikalui?


Na laiko užtrunka kol susidedi alertus,o po to tereikia laukti kada suskambės ir reaguoti i esamą situaciją, į esamą grafiką. Viskas trunka tikrai nedaug laiko, nes nupirkt poziciją trunka kelios sekundes, o parduot taip pat greita, bet reikia greit reaguot kada alertas suskamba, galbut kaina dar kris, tokiu atveju stebėt ir nupirkt antrą poziciją, arba kaina gali greit atšokt atgal tai reikia spėt parduot, nors galima per coinigy dėti automatinius buy ir sell orderius. Šeip laiko daug nereikalauja, bet reikia turėt galimybę iškart reaguot po alerto suskambėjimo.

Rodyti pranešimąrwel, 2018-04-12 13:11, pasakė:

Tai čia yra QuickFingers Luc metodas. Yra jo Youtube kanalas, gan nemaža subrendus bendruomenė, kuri prekiauja šia strategija. Ten galima rast nemažai įrankių padėsiančių. Pats esu kelis gan pelningus, procentaliai nuo portfelio, padaręs trade'us. Smagu, kad ir lietuviškai kažkas daro.


Taip, būtent iš jo viską ir išmokau ;)
1


Narys yra atsijungęs DosSantosLeite 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +22 -0
 • Pranešimai: 129
 • Kartu nuo: 2012-12-22
 • Buvęs:kukelka

2018-04-12 13:54 (#6)

Rodyti pranešimąJasinka, 2018-04-12 12:57, pasakė:

Panašus į ruletės metodą, juk negali devynis kartus neiškrist juodas kamuoliukas (gali)... Arba jeigu po penkto kritimo money managment bus 0? Kainos kilimas sutampa su Azijos rinkos pradžia?

Jeigu sekasi, tai valio. Tiesiog reikia parašyti, kad nereiktų rizikuoti santaupomis ir 100% garantijos nėra, kad dirbs į pliusą visada.


Nu jau ruletės metodas ... :D
Taip, ašku, kad nereikia prekiauti visu bankroll, pvz aš prekiauju tik su 10% savo banku, kartais su 20% ar net 40% banku, bet tik tada jei matau stiprią porą ir didelį pelningo pardavimo koeficientą.

Jei stiprioje ir su didelę dieninę apimtį turinčioje poroje įvyksta panika ir krenta daugia nei tarkim 60% (kas yra praktiškai neįmanoma), tai čia tarsi BONUSAS ir galimybė uždirbti daug. Bet niekad nebus taip, kad dėl panikos kaina kris 50% ir daugiau be jokio pakylimo atgal. Pirkėjai sėdi ir laukia panikos ir kada galės vėl užpirkti pigios valiutos, to pasekoje kaina vėl kyla ir išeinama iš pozicijos.

Bet tu teisus dėl rizikos, joks verslas neturi 100% garantijos, kad atsipirks ir neprarasi pinigų, tiesiog reikia žinot/mokėt ta riziką kuo labiau sumažinti.
2


Narys yra atsijungęs Jasinka 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +220 -0
 • Pranešimai: 1514
 • Kartu nuo: 2010-03-23
 • Vardas:Paulius
 • Miestas:Vilnius

2018-04-12 14:38 (#7)

Pike man pažįstamas irgi sakė, kad neįmanoma, kad kaina kris. Kokia nori strategiją naudok kai kaina per daug pakilus vis tiek feilinsi.
Panašu gi į ruletę, jeigu nepaeina, tada atperki dvigubai daugiau... :- )
0


Narys yra atsijungęs DosSantosLeite 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +22 -0
 • Pranešimai: 129
 • Kartu nuo: 2012-12-22
 • Buvęs:kukelka

2018-04-12 14:46 (#8)

Rodyti pranešimąJasinka, 2018-04-12 14:38, pasakė:

Pike man pažįstamas irgi sakė, kad neįmanoma, kad kaina kris. Kokia nori strategiją naudok kai kaina per daug pakilus vis tiek feilinsi.
Panašu gi į ruletę, jeigu nepaeina, tada atperki dvigubai daugiau... :- )


Niekada nepirk pike ar kai kaina atrod jog kyla :D negalima vaikytis kainos.
Todėl šis metodas ir yra pagristas, jog pirkti reikia tik tada kai kaina smarkiai nukritus ir nukritus dėl panikos.

Na matosi, kad neskaitei viso posto ir nežiūrėjai mano video, nes kalbi visiškai apie skirtingą dalyką.

Nu bet nieko, rekomenduočiau pažiūrėti :)
4


Narys yra atsijungęs Vilkates 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +144 -0
 • Pranešimai: 1691
 • Kartu nuo: 2010-11-30

2018-04-12 15:12 (#9)

Koks spredas? Nes paziurejus pas keleta brokeriu, tai noras ir pradingo prekiauti birzoje....Paveiksliukas
Ir toliau prekiauju 1:1

Šį pranešimą redagavo Vilkates: 2018-04-12 15:12

0


Narys yra atsijungęs HeyBoy 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 85
 • Kartu nuo: 2013-11-12
 • Vardas:Paulius

2018-04-13 20:22 (#10)

Vienam iš tavo video matosi kad naudoji coinigy ir ten rašo "Upgrade now 29 days left", kaip suprasti tokį dalyka ? pats reiškiasi kad užsiminieji šiuo "verslu" puse metų tai wtf užsiemi puse metų verslu ir tik vakar pasiemei coinigy trial'a 30 dienu ? ;D O gal tiesiog esi eilinis trolis kuris neturi ka veikt ?

Šį pranešimą redagavo HeyBoy: 2018-04-13 20:24

0


Narys yra atsijungęs EnjoyHD 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +5 -0
 • Pranešimai: 228
 • Kartu nuo: 2011-03-15
 • Buvęs:Token

2018-04-13 20:34 (#11)

Rodyti pranešimąHeyBoy, 2018-04-13 20:22, pasakė:

Vienam iš tavo video matosi kad naudoji coinigy ir ten rašo "Upgrade now 29 days left", kaip suprasti tokį dalyka ? pats reiškiasi kad užsiminieji šiuo "verslu" puse metų tai wtf užsiemi puse metų verslu ir tik vakar pasiemei coinigy trial'a 30 dienu ? ;D O gal tiesiog esi eilinis trolis kuris neturi ka veikt ?


Arba kitas variantas skūpas ir kuriasi naujus trial accountus kas 30d. :D

0


Narys yra atsijungęs Auksinis 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +21 -0
 • Pranešimai: 1736
 • Kartu nuo: 2013-02-05
 • Miestas:Vilnius

2018-04-13 20:58 (#12)

Tai kur čia tau 100 proc. pasyvios pajamos ir nieko nereikia daryti? Kaip tik reikia labai daug galvoti ir daryti. O gal tu siūlai, kaip supratau, tiesiog pirkti tą programėlę 20 EUR / mėn.? Tai aš suprantu, kad darbas kainuoja ir t.t., tiesiog daug žodžių, trūksta kantrybės klausytis tą ilgą monolgą. Paveiksliukas

Šį pranešimą redagavo Auksinis: 2018-04-13 21:00

Parduodu WMZ https://uzdarbis.lt/...ost__p__2467805
Jokių BTC ir kitų kriptovaliutų neperku ir neparduodu! Per Skype ir kitas online programas, chatus ir elektroninius paštus sandorių nesudarinėju! Į Skype niekam pimas nerašau!
0


Narys yra atsijungęs DosSantosLeite 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +22 -0
 • Pranešimai: 129
 • Kartu nuo: 2012-12-22
 • Buvęs:kukelka

2018-04-14 12:39 (#13)

Rodyti pranešimąHeyBoy, 2018-04-13 20:22, pasakė:

Vienam iš tavo video matosi kad naudoji coinigy ir ten rašo "Upgrade now 29 days left", kaip suprasti tokį dalyka ? pats reiškiasi kad užsiminieji šiuo "verslu" puse metų tai wtf užsiemi puse metų verslu ir tik vakar pasiemei coinigy trial'a 30 dienu ? ;D O gal tiesiog esi eilinis trolis kuris neturi ka veikt ?


:D :D pritrūkau žodžių... prigavai

Rodyti pranešimąEnjoyHD, 2018-04-13 20:34, pasakė:

Arba kitas variantas skūpas ir kuriasi naujus trial accountus kas 30d. :D


baigėsi licenzija ir tiek, nespėjau prasitest...
Klaustumėt geriau apie prekiavimą, gal kokiu neaiškumų kyla ir t.t ,o dabar vienas išvis klieda, tu nors kažka praktiško pasakei :D

Rodyti pranešimąAuksinis, 2018-04-13 20:58, pasakė:

Tai kur čia tau 100 proc. pasyvios pajamos ir nieko nereikia daryti? Kaip tik reikia labai daug galvoti ir daryti. O gal tu siūlai, kaip supratau, tiesiog pirkti tą programėlę 20 EUR / mėn.? Tai aš suprantu, kad darbas kainuoja ir t.t., tiesiog daug žodžių, trūksta kantrybės klausytis tą ilgą monolgą. Paveiksliukas


Niekad nesakiau, kad čia 100% pasyvios pajamos ir nieko nereikia daryti, reikia ir dar kaip reikia ;)
Nesiūlau aš jums nieko ;)

Šį pranešimą redagavo DosSantosLeite: 2018-04-14 12:39

3


Narys yra atsijungęs paivaras 

 • Naujas veidas forume
 • Akis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 35
 • Kartu nuo: 2017-04-03

2018-04-19 22:54 (#14)

Nebejuokink. Tuo paciu papasakok dar, kaip gudriai "apeiti" online kazino...

Šį pranešimą redagavo paivaras: 2018-04-19 22:57

1


Narys yra atsijungęs airis 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 771
 • Kartu nuo: 2009-03-01
 • Miestas:kazkur toli toli

2018-04-24 15:02 (#15)

Pakeist zodi crypto i forex ir visi sauks kad scamas. O dabar dar ir domisi....
Zinot kaip buna - garantuotas pelns, be rizikos, bla bla bla....
Nusipirkau ir pakrito - dar perku. Poto dar perku. Ir dar - nes va va tuoj tuoj atsoks ir jau bus daug pinigu. Ir tik staiga ups - saskaita tuscia.
Crypto tapo nauju forexu. Arba angliskai - Orange is a new black :)
3


Narys yra atsijungęs Mac 

 • Naujas veidas forume
 • Akis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4
 • Kartu nuo: 2011-04-16
 • Vardas:Andrius
 • Miestas:Kaunas

2018-04-30 22:32 (#16)

Rodyti pranešimąairis, 2018-04-24 15:02, pasakė:

Pakeist zodi crypto i forex ir visi sauks kad scamas. O dabar dar ir domisi....
Zinot kaip buna - garantuotas pelns, be rizikos, bla bla bla....
Nusipirkau ir pakrito - dar perku. Poto dar perku. Ir dar - nes va va tuoj tuoj atsoks ir jau bus daug pinigu. Ir tik staiga ups - saskaita tuscia.
Crypto tapo nauju forexu. Arba angliskai - Orange is a new black :)

Viskam reikia žinių. Apart praktinių prekiavimo subtilybių dar reikia ir su savo emocijomis labai rimtai užsiimti kaip ir kiekvienam versle. Viską sudėjus gausis neblogas pelningas hobis. Pamačius naują stategija nereikia pult stačia galvą jos išbandyti su real sąskaita, o ilgai ir nuobodžiai testuoti su demo. Stategijų turiu daug, vidurkis testavimo apie 3 mėnesiai ir galiu pasakyt, kad ne tiek ir daug jų lieka pelningų kiek internete galima rasti. :) Šitas verslas reikalauja labai daug kantrybės, atsidavimo ir didelio darbo su savimi. Visus, kurie rėkia, kad scam galiu nuraminti, jog įmanoma ir 4 metus pelningai prekiauti laisvalaikiu. Paveiksliukas

Šį pranešimą redagavo Mac: 2018-04-30 22:34

1


Narys yra atsijungęs kuji 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +51 -0
 • Pranešimai: 570
 • Kartu nuo: 2012-08-08
 • Vardas:Paulius

2018-05-02 11:56 (#17)

Rodyti pranešimąDosSantosLeite, 2018-04-12 11:36, pasakė:


Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.Čia yra piramidės metodas.

Perku, kol sąskaitoje turiu pinigų.

Pavyzdžiui:

Buvo kaina 20 k, atpigo iki 18 k, perkam ;

Dar pakrito iki 15 k, perkam;

O "pyp", dar nukrito iki 12k, perkam už 40 % visų savo likusių pinigų.

Prisimenam, kad didžioji dalis pinigų yra užšaldyta kripto valiutose.

Žiūrim toliau, o "pyp" nukrito iki 10 k, perkam, nes čia jau beveik veltui. Nusipirkom už visus pinigus.

Kas toliau, nu i "pyp" dar nukrito iki 8k, imu greitųjų kreditų paskolą, kad nusipirkti dar kriptos.

Eina "pypt pyp pyp pyp" dar nukrito iki 6 k, kilpa ant kaklo ir po tiltu kabom...

Kas klausysite piramidės principo, tas prarasite visus savo pinigus.

Investuojate, kai rinka yra apačioje, kai kainos Raudonos.

Parduodate, kai kainos yra kosmose ir kainos yra žalios.

Norite prekiauti, pirma atsidarykite demo sąskaitas, pabandykite su pieštuku paprekiauti, pamatysite, kad be strategijos Jūsų prekyba baigsis Jūsų sąskaitos bankrotu.

Šį pranešimą redagavo kuji: 2018-05-02 11:56

3


Narys yra atsijungęs Vilkates 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +144 -0
 • Pranešimai: 1691
 • Kartu nuo: 2010-11-30

2018-05-10 20:09 (#18)

Strategija gera su Krypto valiutomis, nes jas dažniausiai perka ir jos dažniausiai kyla... Bet tai kaip ir žinoma kad laikina, anksčiau ar vėliau pasidaris kaip FX rinka ir Šita strategija nebebus 10 vs 3. Geriausiu atveju bus 10vs 7. Bet ir tai dar galima prekyba. Ir galima turėti dar nebloga profita...
Aš panašę strategija naudojų FX tik tiek kad ieškomi signalai tiek buy tiek sell. Tai galiu pasakyti kad ši strategija veikia ir gan sėkminga.


Laukiu iš uždarbiečiu info apie FX brokerius kurie teikia Crypto trade, bet su nedideliu spread.

Šį pranešimą redagavo Vilkates: 2018-05-10 20:10

0


Narys yra atsijungęs topsas 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +2 -0
 • Pranešimai: 109
 • Kartu nuo: 2010-01-19

2018-05-12 17:18 (#19)

Na aš tai tiesiog labai paprastai prekiauju. Perku, kai kaina būna dugne, o parduodu, kai ji būna aukštumose. Ir pasidarau procentus tai astronominius. Niekada nenusivyliau šia strategija.
0


Pasidalinti šia tema:


Puslapis 1 iš 1
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2018-09-20 14:50

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai