Uždarbis.lt: Ekomercininkas / Programuotojas / Tavo verslo partneris - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioDėmesio! Nuo šiol forume talpinti skelbimus ir į juos atsakyti gali tik savo tapatybę patvirtinę nariai

Ši vieta skirta tik IT specialistų prisistatymams. Savo darbo pasiūlymus skelbkite skiltyje IT darbo pasiūlymai
Puslapis 1 iš 1
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą
 • Išryškinti

Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2018-06-26 21:08 (#1)

Ekomercininkas / Programuotojas / Tavo verslo partneris


13 metų patirtis
Turbūt ne kartą teko susidurti su programuotojais, kurie:

 • nesupranta ko tu nori
 • pažada vieną, padaro kitą
 • pažada ir išvis nieko nepadaro
 • atskambina į praleistus skambučius po 5 dienų
 • padaro kažką, kas po 2 mėn. nulūžta arba pasigauna virusų ir programeris arba nebeatsiliepia arba sako "mokėk"
 • padaro kažką, ką kitas programeris perėmęs nusikeikia ir sako: "nu sorry, kodas toks levas kad aš geriau iš naujo kursiu..."


Tai aš, jei ką, ne toks. Kodėl? Nes priešingai negu dauguma, karjerą pradėjau nuo freelancinimo ir per maždaug 8 metus apturėjau tikrai visokio plauko klientų ir išmokau rasti bendrą kalbą, bei fokusuotis į tai kas svarbu verslui, o ne man.

Vėliau keletą metų dirbau kaip CTO 8-ženklėje ekomercijos kompanijoje. Ten ir išmokau apie visus "ins and outs" kaip kas veikia būtent ekomercijos srity. A/B testų tikriausiai nebesiūlysiu daryti, nes visus įmanomus jau esam padarę ir iš karto galiu pasakyti kas veiks o kas ne (juokauju, viskas juk keičiasi - bet esmė kad su manim nereikia gaišti laiko prie smulkmenų).

Dabar pats vystau įvairius projektus. Vadovaujuosi požiūriu:

1. Viskas įmanoma
2. Viskas tikrai įmanoma
3. Gal ir galėčiau sukurti algoritmą, bet kam gaišti laiką, jeigu tai jau sukurta. Renkuosi būti šalia verslo - tas, kuris tiesiogiai transformuoja verslo funkcijas į programinį kodą (arba į technines užduotis programuotojams, jei yra komanda). Tam reikalingos kuo platesnės įvairių programavimo sričių/kalbų žinios.

Tai dabar turbūt mąstai, KĄ AŠ SIŪLAU?!

Na, paimkim pavyzdį: Tau, kaip ir daugumai, reikia "paprasto ir nesudėtingo" eshopo. Tas "paprastas ir nesudėtingas" lenda per gerklę 95% programerių. Nes jie iš karto mano, kad tai reiškia "pigu". O aš suprantu verslininką ir žinau ką jis tuo nori pasakyti: "NX man to griozdiško shopify ar nuolat lūžtančio woocommerce, jeigu aš turiu 1 produktą, man reikia one-page, greitai užsikraunančio tinklapio su paysera/kreditkėm ir visais kitais smulkiais reikalais apie kuriuos aš tingiu galvoti."

Tai jeigu trumpai, SIŪLAU savo:

 • ekomercijos patirtį
 • patirtį dirbant su mokėjimų procesoriais (braintree, paysera, cardinity, paypal etc.)
 • patirtį dirbant su high-risk mokėjimų procesoriais (patikėk - jeigu nori online sex shop'ą atidaryti, tai ne taip paprasta, o iš paypal ir braintree gausi ban'ą)
 • programavimo gabumus
 • vadovavimo ir lyderystės patirtį


Padedu įvairiems projektams - aišku, ne labdarai, tai laukiu užklausų tik iš rimtų žmonių. Dažniausiai pasiūlymai būna atlyginimo + įmonės akcijų forma.

Čia keletas mano paties paskutinių lietuviškų ekomercinių projektų:

https://www.vangogas.lt/
https://www.tikraigrazu.lt/

O šiaip dirbu ir su SAAS (įmonės kurių produktas - programa), čia vienas iš paskutinių projektų: https://www.etools.io/ . Technologiškai ten daug visko: php, symfony, python, aws, common crawl, rabbit mq, ir netgi wordpressas landing puslapiui...

Ai ir čia dar ankstesnis projektas - mano online akademija, kurią sustabdžiau nes supratau kad mokyti programavimo - man per daug nuobodu. Tiesiog pasidalinu, nes jis galbūt padės rimtiems žmonėms susipažinti su manimi: https://www.unbeatabledeveloper.com/

O LinkedIn čia: https://www.linkedin...vysniauskas777/ .

Užklausas siųskit per linkedin arba per forumo žinutes. Temoje - tik rimti komentarai, nereikalaujantys atsakymo. O nerimtus komentarus pasilaikykit sau, negaiškit savo ir kitų laiko.Pasidalinti šia tema:


Puslapis 1 iš 1
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2019-02-23 21:58

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai