Techninė profilaktika (Uždarbis.lt neveiks): 23-07 val.

Uždarbis.lt: Pagerink savo gyvenimo kokybę palikdamas tik tai kas teigiama! - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinio • (4 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Paskutinis »
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

Narys yra atsijungęs Loganas 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +106 -0
 • Pranešimai: 5.628
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2018-09-01 15:41 (#1)

*
Mėgstamas

Pagerink savo gyvenimo kokybę palikdamas tik tai kas teigiama!


Pozityvus mąstymas yra labai svarbus gyvenimo elementas, jis teigiamai veikia kūrybą, motyvaciją, darbą, finansus, šeimą, laisvalaikį – visą tavo gyvenimą. Tačiau, daugybė veiksnių lemia kaip tu žiūrėsi į vieną ar kitą situaciją, kokia bus tavo mąstysena ir ar būsi pasiruošęs prisileisti prie saves teigiamus, tave džiuginančius dalykus, o neigiamus pašalinti kaip įmanoma greičiau.Žodis turi galiąKlausykis savo žodžių ir kontroliuok ką kalbi. Teigiami žodžiai tave ir tavo aplinkinius motyvuos, padrąsins, pamokys, sukels pozityvias emocijas, o tai reiškia jog turėsi daugiau draugų, geriau seksis darbe, turėsi daugiau galimybių. Kai tuo tarpu neigiami išsireiškimai neigiamai veiks aplinkinius, jei esi itin neigiamas žmogus ir jei su tavim bendraujantys žmonės nuo tavęs neatitolsta – jie taip pat maitinsis tuo negatyviu mąstymu, dalinsis panašiomis mintimis. Venk tokių frazių kaip: ''man nesiseka'', ''esu nelaimingas'', ''bijau to ir to'', ''ateityje bus geriau, o dabar pakentėsiu'' ir panašiai.


Nenori to, nori gyventi pozityvų gyvenimą be problemų? Kartok sau jog neturi problemų iki kol tuom patikėsi. Visus vargus tu meti lauk, nuo šiol tavo gyvenime nėra jokių neigiamų dalykų. Yra tik pozityvus dalykai. Jei kažką neigiamo pamatai – tai išmeti iš savo galvos ir jei reikia, pasirūpini jog fiziškai to nebūtų šalia tavęs (kaip įmanoma greičiau). Negatyvumas yra kaip piktžolė – neleisk jai augti, nes kuo toliau tuo sunkiau bus ją išrauti.

Nekalbėk apie neigiamus dalykus kai to daryti nėra būtina. Viena yra pamineti faktą, kurį tiesiog privalai paminėti, bet kita yra dejuoti, verkšlenti, skųstis. Ar matėte kada žmogų su tobula šeima, neturintį finansinių problemų, neturintį sveikatos problemų, kurios jį erzintų ir kurios jam trukdytų, tiesiog laimintį gyvenime, bet verkšlenantį dėl kiekvieno menknieko? Žinoma, kad ne. Net jei ir tai ne menkniekis, tu galva gali nukreipti į tą negatyvą arba i kitus pozityvius dalykus savo gyvenime. Tu negali žiūrėti i abu dalykus skirtingose pusėse vienu metu. Ar kada matėte besijuokiantį žmogų, kuris tuo metu būtų nelaimingas? Ne, net jei ir jį kažkas slėgė prieš 10 minučių, jis tą akimirką to atsisakė. Tu turi padaryti tą patį tik visam laikui ir neleisti negatyvioms mintims patekti į tavo pasamonę. Tu nuo to atsiriboji, tai nėra tavo dalis.PasiteisinimaiNesiteisinkinkite kodėl negalite susidoroti su negatyviais dalykais dabar. Aš per storas, plonas, kvadratinis nes ..., tačiau nieko nedarau, o tik verkšlenu. Neturiu pinigų nes visi Lietuvoje vagys, bloga valdžia, nėra darbų, nežinau ko noriu, nėra galimybių, mažos algos. Visa tai tik pasiteisinimai, tai tik neigiami žodziai, o ką padarei, kad būtų kitaip, ką? Turi priėjimą prie interneto kur gali būtų kūrybingas, gali susisiekti su daugeliu žmonių iš įvairių pasaulio šalių, čia nesvarbu koks minimalus atlygis vienoje ar kitoje šalyje. Ar internete ar už jo ribų gali visada dirbti pats sau, kodėl to nedarai jei nepatinka viskas kas yra aplinkui? Nedrįsti, bijai? O kodėl? Jei nepatinka aplinka – tai keisk aplinką (atnaujink arba pakeisk į naują) ir gyvenk taip kaip nori tu. O galbūt tu esi nevykėlis, sugebi tik skųstis ir to nesugebi padaryti?

Atsimink žodžio DABAR galią. Turi problemą? Su ja tvarkaisi dabar, ją pašalini arba bent nusprendi kaip tai pašalinti kuo greičiau. Matai kažką pozityvaus? Tada to imiesi, nepraleidi progos, tai yra tai ką mėgsti, tad kodėl gi ne? Suteik tam prioritetą. Daug bėdų užpuolė? Neužpuolė, jas DABAR meti lauk ir sau pasilieki tik tai kas pozityvu, tai kas negatyvu keliauja į šiukšlinę. Ne kažkada ateityje, o dabar kovoji su visais blogais veiksniais šiuo metu ir nekaupi piktžolių gyvenime.KvailumasItin kvailas dalykas kalbant apie pozityvumą – siaubo filmai, žmogus save apgauna jog mato teigiamą dalyką ir nori jį paversti pramoga. Jei žmogus turi sutrikimų ir jam kitų skausmas (kad ir suvaidintas) teikia džiaugsmą, tada su tuo žmogumi yra kažkas ne taip. Tave turi maitinti teigiami, o ne neigiami dalykai. Specialiai gąsdini save, žaidi su savo psichologija bei emocijomis, stebi kraupius (nors ir suvadintus, bet realistiškus dalykus tam jog pakankintumei save ir kažkaip tai paverstumei mėgiamu dalyku). O po to, tokių pomėgių mylėtojai stebisi kodėl jie bijo būti namie vieni, kodėl bijo šešėlių, košmarų ir kitų dalykų, kurių normalus, vien pozityvius dalykus priimantis žmogus niekada nepropaguos ir tuo labiau nesimėgaus. Ką neužtenka negatyvių dalykų gyvenime, jog dar reikia gyvenimą kompensuoti siaubo filmais ar panašiais dalykais? Kokią tau vertę suteiks pamatytas kraujas ar skausmas? Nei iš to sužinosi kažką svarbaus nei pasijuoksi.

Medžioklė. Ar tau patinka žaloti kitą gyvūną? Pašaudyti gali ir į taikinį šaudykloje. Ar jauti pasitenkinimą matydamas kito skausmą? Viena yra žvejoti kai tą žuvį valgysi, o ji ne be reikalo mirs, bet kita yra be priežasties nušauti stirną, stebėti ją kraujo klane ir paskui didžiuotis jos iškamša, tai tiesiog nesveika. Senovėje gyvunus medžiodavome dėl mėsos, čia viskas tvarkoje, mėsą turime valgyti, tačiau mes turime gerbti kiekvieną gyvybę ir jei ta gyvybė nelemia mūsų išlikimo – jos atimti mes neturime teisės.

Alkoholis, narkotikai, rūkymas. Meti lauk viską kas su tai susiję įskaitant draugus (arba jie irgi meta arba meti juos). Negyveni degradavusio žmogaus gyvenimo ir neturi tokių aplink save. Jei turi tokių įpročių, tada nuo šiol sau nebemeluoji, į galvą įsikali jog tu būsi geresnė savo versija ir savęs nebežalosi! Kaip ir neigiamus žodžius, meti toksiškus įpročius į šiukšlinę!

Tad tavo pozityvūs pasirinkimai turi būti morališkai teisingi ir sveiku protu suvokiami, nes kitaip gaunasi chaosas, tai kas tau atrodo pozityvu, realybėje yra negatyvu ir daugelį dalykų matai aukštyn kojomis.

ProblemosNiekam tavo verkšlenimai bei dejonės nerūpi. Ar kada girdėjai ką nors sakantį: ''O geras, paverkšlenk daugiau, dar neturėjau užtektinai negatyvumo šią dieną''. Tad negadink gyvenimo kokybės sau ir kitiems.

Negyvenkite su problemomis. Nepatinka darbas - pakeisk jį, neleisk blogam veiksniui tavęs veikti. Negali laikinai jo pakeisti? Viskas tvarkoje, bet tuo metu tą negatyvų dalyką padaryk pozityviu. Pažiurėk kas tau tame darbe patinka, ką gali pakeisti. Kažkas nepatinka? Žiurėk į tai kaip į humorą, ir/ar išbandymą, bet kaip, bet tik be nervų, pykčio, baimės ir kitų blogu emocijų. Tuo tarpu ieškok alternatyvos, nes tu turi turėti teigiamą variantą, tokį, kuris tavo gyvenimo kokybę kels į viršų. Tad dabar vietoj to jog nekęstumei savo gyvenimo, tu pakeiti požiūri į jį ir gerini jo kokybę.

Neleisk problemoms tavęs valdyti. Susitrenkei ranką ar koją? Žinoma pirmas sekundes yra natūralu reaguoti į skausmą, bet ką darysi po to? Keiksi visa pasaulį ar pozityviai pažiūrėsi į tai kaip atsitiktinį ir/ar juokingą nutikimą kuriam neturi teikti per daug reikšmės?

Žmogus sunkiai serga, žino, kad tikriausiai greitai mirs. Taip, jis gali verkšlenti kaip viskas blogai (tai būtų toleruojama, bet tai nėra teigiama nei aplinkiniams nei jam pačiam). Arba, žmogus gali į tai žiūrėti pozityviai, viską apmąstyti. Tokioje situacijoje suprasi tikrąją gyvenimo vertę ir jei neskirsi laiko verkšlenimui, tą laiką skirsi labai prasmingiems dalykams, tas trumpas laikas bus daug prasmingesnis nei didelė dalis tavo praeities. Daugybė kitų pozityvių minčių gali aplankyti tokį žmogų, jis gali tai priimti kaip iššūkį su kuriuo nori kovoti. Jei žmogus nėra ateistas, jis supras jog mirtis tai pradžia, o ne pabaiga ir t.t. Tačiau, toliau kovoji ir lieki pozityvus!Viskas tik į gerąNegatyvūs veiksniai anksčiau ar vėliau vistiek bus teigiami, pvz. auto avarija – draudimas, pasimokai, vertini gyvenimą, tad kam nervuotis dėl to kas jau atsitiko jei tai kas įvyko praeities nepakeis? Tačiau tai nereiškia jog į gyvenimą žiūrėtumei pro rožinius akinius, neprisiimtumei atsakomybės ir panašiai.

Jei taves paklausia kas tau yra ir jei pasakai jog tau skauda galvą, tai nėra ''skundimasis'', tai faktas. Tačiau jei tu toliau dejuoji koks tavo gyvenimas blogas, tada tu jau savo gyvenimą darai neigiamu ir skundiesi. Net jei ir pats nemini neigiamų dalykų gyvenime, bet reikia konstatuoti faktą, tada paversk neigiamą dalyką teigiamu. Skauda galvą nes buvo kupina įspūdžių diena, kuri buvo to verta. Skauda galvą, bet eisi miegoti kas yra pozityvus dalykas, o ryte bus nauja diena be skausmo ir bus teigiamų veiksnių joje.

Sunku nepaminėti kažko neigiamo? Tada nesakyk nieko. Jei kažkurioje vietoje tu nesusilaikai ir pradedi piešti savo gyvenimą neigiamomis spalvomis - tokiomis situacijomis geriau patylėk. Labai dažnai naudojama frazė ''galvok ką kalbi'', bet dažnas vis tiek pasako kažką neigiamo nepagalvojęs. O ar pagalvotumei smarkiau jei suprastumei jog tai stipriai liečia tavo gyvenimo kokybę? Atmink – žodis turi galią, ką mastai - tą ir kalbi, ką kalbi - tas palies tavo ir kitų gyvenimus, tad mąstyk pozityviai.

Mėgaukis tuom ką mėgsti ir leisk tam augti. Mėgsti piešti ir jauti jog tai padaro tave laimingu? Piešk kuo dažniau, taip tavo emocijos bus geresnės ir neigiami dalykai netrukdys. Leisk tiems mėgstamiems veiksniams augti, pagrįsk jais savo gyvenimą, daugiau jų - geresnė gyvenimo kokybė. Tai gali būti mėgstami hobiai, gyvenamoji vieta net minimalūs vienkartiniai dalykai kaip mėgstama daina ar paglostytas gyvūnas, kurie iš tikro nėra vienkartiniai, bet yra dalis to ką tu mėgsti. Apsupk save tuo kas gerina tavo gyvenimo kokybę, nekalbėk ir aplink save neturėk to kas negatyvu. Kuo mažiau negatyvių žmonių, negatyvių naujienų dienraščiuose bei kitos aplinkinės informacijos. Galbūt tau atrodo, kad tai tavęs neliūdina, neįžeidžia, netrukdo, bet jei tai nepagerina tavo gyvenimo kokybės, tavęs nepradžiugina, neinformuoja apie kažką svarbaus, nepamoko, tada kam tau to reikia vietoj kažko pozityvaus?

Neigiamas dalykas yra neigiamas nes tu taip manai. Yra puikus lietuviškas posakis: ''Nėra to blogo kas neišeitų į gerą''. Kad ir kas benutiktų, iš to gali išeiti kažkas teigiamo. Sumušė tavo pažįstamą? Galbūt tai sukėlė didžiulį skandalą ir sukėlė persversmą, kuris teigiamai paveiks šalį jog tokių nutikimų būtų mažiau. Džiaugtis nereikia, esmė tame jog nepaskęstumei negatyvume. Net ir ekstremalioms situacijomis yra teigiami aspektai. Galbūt susilaužei koją, tačiau tavo nelaimingą atsitikimą pamatęs žmogus iškvietė greitąją ir tapote geriausiais draugais. O galbūt dar nieko teigiamo neįvyko, tačiau įvyks būtent dėl tos situacijos, tik tu to nežinai ir be reikalo jaudiniesi. Kad ir kas benutiktų, iš to išsišakos teigiami ir neigiami veiksniai, bet kokie bus tavo prioritetai?19


Narys yra atsijungęs Dzigidzigi 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +36 -0
 • Pranešimai: 255
 • Kartu nuo: 2017-02-19
 • Vardas:P.
 • Miestas:Kaunas

2018-09-02 05:25 (#2)

Papildysiu ir paantrinsiu Loganui:

Kalbant apie kitus, kiekvienas ištartas žodis - prisilietimas.

Kalbant apie save, mūsų smegenys kaip raumuo (neuroplastika). Prefrontalinėje žievėje jos pasidalinusios į dvi dalis - teigiamą ir neigiamą. Viena jų dominuoja ir tai priklauso nuo to, ką daugiau puoselėjame.
Paprasčiau sakant, jeigu toleruoji negatyvą, negatyve ir gyveni. Kaip ir Loganas minėjo, nuo to priklauso Jūsų gyvenimo kokybė. Kai dramatizuojame, tiek sklandūs sprendimai, tiek progresas ir vidinė darna pasidaro svetimi.

Vienas atsitrenkęs į pirmuosius trukdžius pasiduoda ir sau sumeluoja koks jis yra nevykęs ar koks pasaulis neteisingas, o kitas džiaugiasi pasiryžęs, įveikęs ir patobulėjęs. Vienas pastebi daug galimybių, o kitas tiesiog vartoja kas jam paduodama konvejeriu.

Būkim atviri, mūsų aplinka daugiau stimuliuoja negatyvą, nes juk eiii, skausmas parduoda.
Konfucijaus žodžiais - nepilnavertis žmogus ieško pelno, pilnavertis - harmonijos.
3


Narys yra prisijungęs tadassimkus 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +11 -0
 • Pranešimai: 175
 • Kartu nuo: 2011-01-16
 • Vardas:tadassimkus.com
 • Buvęs:shtak

2018-09-02 08:34 (#3)

Labai sutinku del siaubo filmu. Nematau tiesiog tikslo save maitinti neigiamom emocijom. Galiu ziuret siaubiakus, nu ir baisu, nu ir krupteli karts nuo karto, bet tai kas is to? Ar baiges ziureti filma jauciuos atsipalaidaves, pasikroves geru emociju? ne.
3


Narys yra atsijungęs kloppy 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +20 -0
 • Pranešimai: 2.559
 • Kartu nuo: 2013-12-02
 • Buvęs:Petrasr

2018-09-02 15:36 (#4)

Rodyti pranešimąshtak, 2018-09-02 08:34, pasakė:

Labai sutinku del siaubo filmu. Nematau tiesiog tikslo save maitinti neigiamom emocijom. Galiu ziuret siaubiakus, nu ir baisu, nu ir krupteli karts nuo karto, bet tai kas is to? Ar baiges ziureti filma jauciuos atsipalaidaves, pasikroves geru emociju? ne.


Siaubo filmas nėra tik siaubo. Tai yra žanras. Tau gal nėra emocijų, kitam jų bus per akis, ir nebūtinai blogų. Įspūdį gal kiekvienas kitaip supranta.

2


Narys yra atsijungęs Loganas 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +106 -0
 • Pranešimai: 5.628
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2018-09-02 15:53 (#5)

Rodyti pranešimąPetrasr, 2018-09-02 15:36, pasakė:

Siaubo filmas nėra tik siaubo. Tai yra žanras. Tau gal nėra emocijų, kitam jų bus per akis, ir nebūtinai blogų. Įspūdį gal kiekvienas kitaip supranta.


Siaubo filmas yra siaubo, komedija yra komedija, jei maišyta tai maišyta, priklauso nuo filmo.
Pavyzdyje buvo pateikti siaubo filmai, kuriuose nėra nei humoro, nei romantikos nei kažkokių istorinių faktų.
Siaubas siaubo filme tai yra kraujas, žudymai, lavonai, baimė ir panašiai, kokį kitokį įspūdį galima čia susidaryti? Jei esi manijakas tai gal ir pasijuoksi.
2


Narys yra atsijungęs Splatt 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +24 -0
 • Pranešimai: 896
 • Kartu nuo: 2009-11-19
 • Vardas:Splatt

2018-09-02 21:29 (#6)

Per siaubo filmus dažnai pasijuokiu, bet ar aš nuo to tampu manijaku? Man tiesiog patinka būtent tokio žanro filmai. O pažiūrėjęs nejaučiu kažkokių neigiamų emocijų, t.y. net tos pačios baimės, nes ta baimė retkarčiais būna labai trumpalaikė ir tai tik žiūrint filmą, o ne po filmo.

Šį pranešimą redagavo Splatt: 2018-09-02 21:30

0


Narys yra atsijungęs Loganas 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +106 -0
 • Pranešimai: 5.628
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2018-09-03 01:26 (#7)

Rodyti pranešimąSplatt, 2018-09-02 21:29, pasakė:

Per siaubo filmus dažnai pasijuokiu, bet ar aš nuo to tampu manijaku? Man tiesiog patinka būtent tokio žanro filmai. O pažiūrėjęs nejaučiu kažkokių neigiamų emocijų, t.y. net tos pačios baimės, nes ta baimė retkarčiais būna labai trumpalaikė ir tai tik žiūrint filmą, o ne po filmo.


O iš ko tu juokiesi gryno siaubo filmuose?
Tuo metu baimė trumpalaikė, bet ji ir tie vaizdai išliks tavo pasąmonėje, o kai peržiūrėsi kelias dešimtis ar net daugiau filmų, kaip manai, kas ten dėsis ir kaip tai susitvarkysi? Pasąmonės tu nekontroliuoji tad good luck.
0


Narys yra atsijungęs android 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +47 -0
 • Pranešimai: 1.677
 • Kartu nuo: 2014-06-13

2018-09-03 08:14 (#8)

Nu pagal mane logikos is gyvenimo neisimsi. Jeigu vairuodamas nebeatskirsi kuris tavo veiksmas yra teigiamas kuris neigiamas tai pateksi i avarija.

Sitas "teigiamas" poziuris i gyvenima geras, bet kazkur turi buti nustatytos ribos tarp saltos logikos kur zmogus prisiima atsakomybe ir pastovaus pozitivyumo kai elgsiesi kaip neatsakingas apsirukes pozityvus hipis.

Vienintelis laikas kai galesi gyventi tik pozityviai galvodamas apie gyvenima yra tada kai neprisiimsi jokios atsakomybes, tai siuo atveju kogero tai butu vaikyste.

Šį pranešimą redagavo android: 2018-09-03 09:55

1


Narys yra atsijungęs Fumitto 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +3 -0
 • Pranešimai: 404
 • Kartu nuo: 2009-02-07

2018-09-03 10:36 (#9)

Labai geras ir teisingas straipsnis. Galima sutikti praktiškai su viskuom, bet gyvenime taip gerai ir teigiamai visko nebuna. Pvz.: tikrai yra šeimų kurios sunkiai suduria galą su galu ir galvoti apie teigiamus dalykus kai nelabai turi ką valgyti yra sudėtinga, o galimybių pakeisti darbą ar pradėti savo verslą praktiskai nėra. Bet kokiu atvėju galvodamas teigiamai ir pozityviai turi daug didesnį šansą pritraukti sėkmę nei būdamas negatyviu. Kuo daugiau pozitivių žmonių Lietuvoje, ir ne tik Lietuvoje, bet apskritai pasaulyje, tuo bus geriau gyventi visiems. :)
0


Narys yra atsijungęs android 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +47 -0
 • Pranešimai: 1.677
 • Kartu nuo: 2014-06-13

2018-09-03 11:36 (#10)

Rodyti pranešimąFumitto, 2018-09-03 10:36, pasakė:

Labai geras ir teisingas straipsnis. Galima sutikti praktiškai su viskuom, bet gyvenime taip gerai ir teigiamai visko nebuna. Pvz.: tikrai yra šeimų kurios sunkiai suduria galą su galu ir galvoti apie teigiamus dalykus kai nelabai turi ką valgyti yra sudėtinga, o galimybių pakeisti darbą ar pradėti savo verslą praktiskai nėra. Bet kokiu atvėju galvodamas teigiamai ir pozityviai turi daug didesnį šansą pritraukti sėkmę nei būdamas negatyviu. Kuo daugiau pozitivių žmonių Lietuvoje, ir ne tik Lietuvoje, bet apskritai pasaulyje, tuo bus geriau gyventi visiems. :)


Mano atveju negatyvios emocijos visada mane motyvavo stumtis i prieki. Pvz. kai buvo sunku ir gala su galu vos suduriau supratau kad galiu isgyventi be daug patogumu ir sugebejau pasiekti kazka, pakilo pasitikejimas savimi ir t.t.

Jeigu tavo tikslas tik jausti geras emocijas nesvarbu ka darytum tai koks pointas isviso tobuleti ir siekti kazko? Lobotomija pasidarai ir visada busi laimingas nereiks nei darbo, namo, masinos, seimos ar draugu :D

Šį pranešimą redagavo android: 2018-09-03 11:37

0


Narys yra atsijungęs wi_lius 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +6 -0
 • Pranešimai: 1.741
 • Kartu nuo: 2007-08-31

2018-09-03 12:01 (#11)

Citata

„Don't say things that make you weak“ – Jordan B. Peterson

1


Narys yra atsijungęs Loganas 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +106 -0
 • Pranešimai: 5.628
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2018-09-03 12:10 (#12)

Android, kažkur į lankas nukrypai. Emocija yra priedas, tu vairuoji, tau tai patinka ir čia yra pozityvu.
Avarijos nepadarymas yra tiesiog taisyklių laikymasis, tai yra tai ką tu išmokai ir pritaikai praktikoje. Vat jei vairuodamas vadini kitus vairuotojus visaip ar pėsčiuosius nutrenkinėji, tada tai yra neigiama, bet tam logikos nereikia, reikia neigiamų veiksnių sugadinto žmogaus.


Rodyti pranešimąandroid, 2018-09-03 11:36, pasakė:

Mano atveju negatyvios emocijos visada mane motyvavo stumtis i prieki. Pvz. kai buvo sunku ir gala su galu vos suduriau supratau kad galiu isgyventi be daug patogumu ir sugebejau pasiekti kazka, pakilo pasitikejimas savimi ir t.t.

Jeigu tavo tikslas tik jausti geras emocijas nesvarbu ka darytum tai koks pointas isviso tobuleti ir siekti kazko? Lobotomija pasidarai ir visada busi laimingas nereiks nei darbo, namo, masinos, seimos ar draugu :D


Kaip ir minėtame pavyzdyje su nemėgstamu darbu, tu galvoji pozityviai, bet savęs neapgaudinėji ir ieškai alternatyvos, tobulėji. Galima imti negatyvius veiksnius motyvacijai, bet galiausiai iš to tavyje vistiek gims pozityvumas.
Android, pavyzdys su hipiu visiškai netinkamas, nes jis mato tai kas neegzistuoja, tai laikina ir žalinga (perskaityk skyrių apie kvailumą).
0


Narys yra atsijungęs tdk 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +14 -0
 • Pranešimai: 1.607
 • Kartu nuo: 2006-04-19

2018-09-03 12:12 (#13)

TL;DR versija, tiems kurie tingi skaityt šitą ilgą rašinį apie nieką "gyvenk pozityvumo burbule ir būk laimingas žmogeliukas, nes pozityvūs žmogeliukai yra labai gerai."

suprasti neigiamus dalykus ir apie juos kalbėti yra ok. apsimesti, kad neigiami dalykai yra teigiami ar kažkaip kitaip aplipdyti neigiamus dalykus teigiamais nėra ok. žiūrėjimas į viską pro pozityvumo akinius yra melavimas sau, o tai ne pro kur nėra ok.

kitas dalykas, finansiškai apsirūpinusiu ir nelaimingų šeimų yra daug, besijuokiančių nelaimingų žmonių yra taip pat daug. taip, kad tavo pasakymas, kad tokiu šeimų ir žmonių nėra yra niekinis.

apie siaubo filmus, tai nebent savo patirtį kažkokią perteiki, nes jeigu kažkam patinka siaubo filmai ir paskui tie žmonės nemato už kiekvieno kampo vaiduoklių ir kiekvienas krebždesys namuose jų negasdina, tai kodėl jie turėtų nežiūrėt siaubo filmų? kiekvienam savo. dėl medžioklės, tai jeigu tavo supratimas apie medžioklę apsiriboja ties tuo, kad medžiotojai šaudo gyvūnus tik tam, kad iškamšas ant sienų pakabint, tai sakyčiau reiktų labiau pasigilint. medžioklė nėra vien tik beprasmis gyvūnų žudimas. taip, labai dažnai tai tampa tik gyvūnų žudimu ir jokiais būdais nesakau, kad medžioklė yra labai gerai ir kad visi turėtų pirkt ginklus ir šaudyt gyvūnus, bet kai kuriais atvejais, medžioklė yra ok. bet čia jau detalės, esmė tavo buvo turbūt tiesiog pateikti kažkokius neigiamus/nepozityvius pavyzdžius.

dėl verkšlenimu, jeigu žmogui paverkšlenus pasidaro geriau, tai kodėl negalima paverkšlenti? jeigu verkšlenimas pasidaro gyvenimo būdu, tada taip, tai turbūt nėra ok. bet ir čia manau dar galima diskutuot ir filosofuot.

ką aš noriu pasakyt, kad tai, apie ką rašai yra taip individualu kiekvienam žmogui ir apgaubti viską kažkokiu pozityvumo gaubtu nėra ok. "galvok pozityviai ir viskas aplink bus pozityvu" man kažkaip asocijuojasi su aklu pozityvumu ir tas aklas pozityvumas, mano galva, daro daugiau žalos nei naudos.
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
"It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not"
"Jei manote, jog esate per mažas, kad galėtumėte daryti poveikį, pamėginkite eidami gulti palikti kambaryje uodą."
5


Narys yra atsijungęs Loganas 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +106 -0
 • Pranešimai: 5.628
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2018-09-03 12:28 (#14)

Kas sakė apie kažkokį neigiamų dalykų aplipdymą teigiamais ir savęs apgaudinėjimą?
Jei įdėmiau perskaitytumei, matytumei, kad neigiamus dalykus turi šalinti!

Esi neturtingas? Tai ir dirbk ties tuom, nepaskęsk negatyvume ir siek pozityvumo pakeitęs finansinę situaciją.

Kas sakė, kad finansiškai apsirūpinusių, bet nelaimingų žmonių nėra? Permetei akimis, visiškai neįsigilinai ir sakai tai ką pats manai perskaitęs. Rašei tiems, kurie tingi, o pats patingėjai, šis tekstas ne tinginiams.
0


Narys yra atsijungęs Splatt 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +24 -0
 • Pranešimai: 896
 • Kartu nuo: 2009-11-19
 • Vardas:Splatt

2018-09-03 12:44 (#15)

Rodyti pranešimąLoganas, 2018-09-03 01:26, pasakė:

O iš ko tu juokiesi gryno siaubo filmuose?
Tuo metu baimė trumpalaikė, bet ji ir tie vaizdai išliks tavo pasąmonėje, o kai peržiūrėsi kelias dešimtis ar net daugiau filmų, kaip manai, kas ten dėsis ir kaip tai susitvarkysi? Pasąmonės tu nekontroliuoji tad good luck.

Juokiuosi iš siužeto kvailumo, loginių klaidų, perspausto bandymo įbauginti žiūrovą ir t.t. Siaubo filmus žiūriu jau ilgą laiką ir peržiūrėjęs esu pakankamai daug. Tai gal galėčiau sužinoti ką ir kaip turėčiau susitvarkyti savo pasąmonėje? :lol:
1


Narys yra atsijungęs Gintex 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +9 -0
 • Pranešimai: 572
 • Kartu nuo: 2014-05-17
 • Vardas:Gintas
 • Miestas:Vilnius

2018-09-03 12:46 (#16)

Rodyti pranešimątdk, 2018-09-03 12:12, pasakė:

dėl verkšlenimu, jeigu žmogui paverkšlenus pasidaro geriau, tai kodėl negalima paverkšlenti? jeigu verkšlenimas pasidaro gyvenimo būdu, tada taip, tai turbūt nėra ok. bet ir čia manau dar galima diskutuot ir filosofuot.


Tai kad laikui bėgant tai ir taptų gyvenimo būdu. Kaip žmonės rūkyt pradeda? Parūko, jam pasidaro geriau. O žiūrėk už kiek laiko, jau traukia kas dieną.
Plius kitas dalykas, paverkšlens žmogus, jam pasidarys geriau ir automatiškai kils mintis "kam man kažką keisti ar daryti, man jau geriau". Na, čia mano nuomone...
1


Narys yra atsijungęs Loganas 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +106 -0
 • Pranešimai: 5.628
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2018-09-03 12:49 (#17)

Rodyti pranešimąSplatt, 2018-09-03 12:44, pasakė:

Juokiuosi iš siužeto kvailumo, loginių klaidų, perspausto bandymo įbauginti žiūrovą ir t.t. Siaubo filmus žiūriu jau ilgą laiką ir peržiūrėjęs esu pakankamai daug. Tai gal galėčiau sužinoti ką ir kaip turėčiau susitvarkyti savo pasąmonėje? :lol:


Kalba yra apie SIAUBO filmus, o ne kažkokius blogai pastatytus filmus, kurie pavirsta į komedijas.
Iš tokių dalykų visi juoksis net ir ne siaubo filmų mėgėjai. Kalba buvo apie rimtus siaubo filmus arba tikras situacijas.
0


Narys yra atsijungęs Splatt 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +24 -0
 • Pranešimai: 896
 • Kartu nuo: 2009-11-19
 • Vardas:Splatt

2018-09-03 12:50 (#18)

Rodyti pranešimąLoganas, 2018-09-03 12:49, pasakė:

Kalba yra apie SIAUBO filmus, o ne kažkokius blogai pastatytus filmus, kurie pavirsta į komedijas.
Iš tokių dalykų visi juoksis net ir ne siaubo filmų mėgėjai. Kalba buvo apie rimtus siaubo filmus arba tikras situacijas.

Aš ir kalbu apie SIAUBO filmus :lol:
Niekas nekalba apie tuos "siaubo" filmus, kurie tik turi siaubo žanro etiketę.

Šį pranešimą redagavo Splatt: 2018-09-03 12:53

0


Narys yra atsijungęs Loganas 

 • Forumo legenda
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +106 -0
 • Pranešimai: 5.628
 • Kartu nuo: 2010-07-08

2018-09-03 12:56 (#19)

Rodyti pranešimąSplatt, 2018-09-03 12:50, pasakė:

Aš ir kalbu apie SIAUBO filmus :lol:


Vienam komedija kelia juoką, kitam absoliučiai nulis emocijų.
Filmo žanras ir tuo labiau pačio filmo įtaka yra labai subjektyvus dalykas.
Tu juokiesi iš filmo pastatymo apie ką čia net nėra kalbos. Iš visų kategorijų filmų pastatymų galima juoktis, nu ir kas iš to?

Esmė tame jog jei tu stovėsi prie tikro lavono - tu nepradėsi juoktis be jokio tikslo.
0


Narys yra atsijungęs tdk 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +14 -0
 • Pranešimai: 1.607
 • Kartu nuo: 2006-04-19

2018-09-03 13:30 (#20)

Rodyti pranešimąLoganas, 2018-09-03 12:28, pasakė:

Kas sakė apie kažkokį neigiamų dalykų aplipdymą teigiamais ir savęs apgaudinėjimą?
Jei įdėmiau perskaitytumei, matytumei, kad neigiamus dalykus turi šalinti!

Esi neturtingas? Tai ir dirbk ties tuom, nepaskęsk negatyvume ir siek pozityvumo pakeitęs finansinę situaciją.

Kas sakė, kad finansiškai apsirūpinusių, bet nelaimingų žmonių nėra? Permetei akimis, visiškai neįsigilinai ir sakai tai ką pats manai perskaitęs. Rašei tiems, kurie tingi, o pats patingėjai, šis tekstas ne tinginiams.


perskaičiau viską nuo pradžių iki galo. ir keletas citatų:

Citata

Kartok sau jog neturi problemų iki kol tuom patikėsi. Visus vargus tu meti lauk, nuo šiol tavo gyvenime nėra jokių neigiamų dalykų. Yra tik pozityvus dalykai............Tu turi padaryti tą patį tik visam laikui ir neleisti negatyvioms mintims patekti į tavo pasamonę. Tu nuo to atsiriboji, tai nėra tavo dalis.


kartoti sau jog neturi problemų nors iš tiesų jų turi yra bėgimas nuo realybės, melavimas sau.

Citata

Žmogus sunkiai serga, žino, kad tikriausiai greitai mirs. Taip, jis gali verkšlenti kaip viskas blogai (tai būtų toleruojama, bet tai nėra teigiama nei aplinkiniams nei jam pačiam). Arba, žmogus gali į tai žiūrėti pozityviai, viską apmąstyti.


matyt nesi sutikęs žmogaus, kuris tikrai sunkiai serga. ir jeigu manai, kad toks žmogus gali blaiviai mastyti ir kažką apmastyti apskritai, tai labai klysti.dėl finansiškai apsirūpinusių nelaimingų žmonių, tai kaip ir pats rašei:

Citata

Ar matėte kada žmogų su tobula šeima, neturintį finansinių problemų, neturintį sveikatos problemų, kurios jį erzintų ir kurios jam trukdytų, tiesiog laimintį gyvenime, bet verkšlenantį dėl kiekvieno menknieko? Žinoma, kad ne......Ar kada matėte besijuokiantį žmogų, kuris tuo metu būtų nelaimingas? Ne, net jei ir jį kažkas slėgė prieš 10 minučių, jis tą akimirką to atsisakė.


"žinoma, kad ne" yra situacijos absoliutinimas. tinkamesnis atsakymas manau būtų: "tikriausiai ne, bet tokių žmonių yra. kartais ir sėkmingi žmonės prisidengę laimingumo/linksmumo/pozityvumo kauke slepia ne tokius pozityvius dalykus". besijuokiantis žmogus nėra lygu laimingam žmogui.


dėl "neturi pinigų? tai dirbk ties tuo", tai čia visiškas kapitono akivaizu teiginys. na nes nežinau kas gali būt akivaizdžiau už faktą, kad jeigu kažko neturi ir nori turėti, tai reikia kažką daryti, kad tai gauti. ir jeigu žmogus to nesupranta, tai labai abejoju, kad supras tą ir po šito pasakymo. tai, ką sakai yra visiškai klišinė motyvacinių kalbų frazė. "nori pilvo preso? atsistok nuo sofos, užsirašyk į sporto klubą, valgyk sveikai. pradėk tai dabar!!!" ir jeigu žmogui tik tokio pasakymo užtenka, kad jis pradėtų kažką daryti, tai to žmogaus problemos toli gražu neapsiriboja pilvo preso neturėjimu.


pozityvumas nėra blogai, bet kiekvienoj situacijoj ieškoti pozityvo ir stengtis atsiriboti nuo negatyvių dalyku yra kvaila. gal čia tik man taip atrodo, bet pasikartosiu, pozityvių dalykų ieškojimas negatyviuose yra bėgimas nuo realybės. kitas dalykas, jeigu visada esi liūdnas ir viskuo nepatenkintas, tai dažnu atveju yra liga ir ji turi pavadinimą depresija. ir atvirkščiai, jeigu esi visada linksmas ir viskuo patenkintas, tai tokia būsena irgi turi savo pavadinimą.
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
"It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not"
"Jei manote, jog esate per mažas, kad galėtumėte daryti poveikį, pamėginkite eidami gulti palikti kambaryje uodą."
1


Pasidalinti šia tema:


 • (4 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Paskutinis »
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2020-04-09 14:40

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai