Uždarbis.lt: Kaip pradeti gyvenima anglijoje? - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinio • (2 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

Narys yra atsijungęs klientas 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +170 -1
 • Pranešimai: 4.540
 • Kartu nuo: 2009-12-19
 • Miestas:Gvatemala

2018-12-07 10:08 (#21)

Rodyti pranešimąBALCITOM, 2018-12-06 08:34, pasakė:

Kazkokias pievas pats rasai. Nuejau i banka, pasikalbejau, atidare saskaita, o kortele atsiunte per dvi savaites nuo pokalbio. Nesuprantu kokius tu cia vejus rasai.


koks miestas? kaimas? apie Londona rasiau :) nuo pokalbio 2 savaites korta siunte? is kur cia jie tau ja siunte laplandijos? 2-4 darbo dienos ir jau guli tavo pasto dezuteje laiskas :)

Rodyti pranešimąStanley, 2018-12-05 14:43, pasakė:

Čia jau reikia būt nevispročiu, kad uždarbiavimui važiuot į Londoną, kur algos beveik tokios pačios, o pragyvenimas kosmosą kainuoja.
Po Brexito referendumo daug kas išvažiavo, nes pradėjo sklisti gandai, kad išvarys emigrantus, nors realiai išvarys nebent pašalpinius, o darbo jėga visada reikalinga. Darbininkų sumažėjimas tikrai pasijautė.
Nėra skirtumo kiek metų UK gyveni, jeigu tavo akiratis apsiriboja 10yardų aplink arba vien Londonu, tai tu nieko nežinai apie tą šalį.


hmmm tu tik protingas :) sedi kaime ten ir sedek :)) tukstanciai lietuviu londone ir neverkia niekas, kaip tu :) uztat darbu milionai jame ir su gerais atlyginimais, o ne kaime sedi kokiam kur 2 fabrikai tik yra ir visas miestas jame dirba :D tai kas cia per klounai kurie gandais tiki? :D kas ilgiau gyvena uk, tas zino realia situacija su tuo brexitu :)

Rodyti pranešimąVaidas*, 2018-12-05 15:36, pasakė:

Neįsivaziduoju ką čia šneki, ir po kokia koldra 5metus slėpeisi. UK pats antras mėnesis, esu tinginys nieko neieškojau pats tai išvažiavau su pirma pasitaikiusia agentūra. Ryte atskirdau susimokėjau už kambarį po pietų jau sedėjau interviu ir traininge. Aš pats buvau nuostaboje kaip čia viskas paprasta. Nusileidau oro uosto, pasižiūrėjo į id atidavė atgal ir viskas tu jau uk. Darbo pokalbyje pradėjo prašyt NIN ir banko sąskaitos. Sakau nieko neturiu kątik atvykau. Tai niekas nei žodžio nesakė. Kaip ir minėjo temoj davė OnePay aplication užpildyt ir jau kitą savaitę gavau algą į tą kortelę. Onepay yra visiškai apgailėtinas dalykas ir skirtas tik atlyginimui gauti, bet vistiek tinka tiesiog iš atm algą iškart nusiimt. NIN numerį iškart suteikė laikiną. Pačiam įdomu, bet dar dabar neprašė pastovaus nors ir susitvarkiau viską pats ir turiu NIN. Dėl normlios banko sąskaitos nekilo absoliučiai jokių problemų. Parsisiunčiau Monzo programėlę ir jau už dviejų dienų turėjau kortelę ir pilnaverę anglišką banko kortelę. Nereikia į jokį banką eit. Taip pat puikiai tinka ir Revolut. Jei patinka stovėt eilej ir bendraut su konsultantėm lloyds bankas taip pat imigrantams be jokių problemų atidaro banko sąskaitą(puikiai žinau nes dauguma kolegų turi). Kadangi netinginiaut atvažiavau, o dirbti tai nepraėjus nei dviem mėnesiams jau gavau pasiūlymą pasirašyti kontraktą. Darbas nesunkus, pačiam teko dirbti įvairius darbus Lietuvje nematau čia visiškai jokių problemų. Alga neįpūdingą(11gbp/h 13gbp/h OT) bet kaip tiek pastangų įdėjus į darbo paieškas ir šiaip antras mėnuo tik uk. Bet absoliučiai viskam užtenka. Tuo labiau dar taxų nereikia šiais metais mokėt.

Taip išvykau per agentūrą. Bet viską ką parašiau laaaabai lengvai susiorganizuoti pačiam. Kambarį labai paprastai išsinomuoti tiesiog per facebook tarkim lietuvių grupes. Nes pilna žmonių kurie išsinomuoja namus ir pernomuoja į kambarius. Sunkesnis variantas susirasti pačiam per tarkim spareroom. Šiuo atveju bus reikalinga didesnė pinigų suma pradžiai nes gali tekti mokėti už mėnesi o ne už savaitę +nemažas depozitas. Pats šiuo momentu derinuose per ten kambarį nes keisiu miesto dėl keičiamo darbo.

Darbo pilna internete. Elementariai googlej suveskite miesto pavadinimą ir jobs. Susirasit pilną agentūrinių darbo skelbimų. Arba galima tiesiog mieste susirasti pačias agentūras.

Tikrai nesiruošiu čia visam gyvenimui likti tiesiog norėjau išbandyti emigranto duoną.

Patys žmonės yra labai draugiški, visada šypsosi, kad ir kokia ta šypsena bebūtų dirbtinė. Niekad nesusidūriau su jokia diskriminacija. Visada galima užkalbinti bet kurį anglą.

Pabaigai pamiršau paminėti, kad anglų kalbą puikiai moku tai gal be kalbos ir būtų viskas daug sunkiau. Gyvenu 50mylių nuo Londono. Suprantu, kad dar daug ko nemačiau, bet mačiau pakankamai, kad galėčiau pagrįsti tai ką parašiau.viska gerai rasai, buvo kalba apie banko saskaitos atsidaryma ir butent londone is mano puses, kai buvau 2002 metais kai galejai su pasu atejai ir atidaro saskaita per 5min, o po 2 menesiu siulo kredita 15k svariuku ir kaip dabar 2018, kai ateini i barcklays, lloyds ar hsbc koki ir paprasai atsidaryt saskaita iskarto praso, pasa, address proof ar gas bill, pereik per baker street visus bankus ir visuose ta pati pasakys :) netiko ir laiskas is darbo su address proof, atidare man del to jog ne pirma karta uk ir draugas tame banke turejo 5 metus saskaita su gerom saibom joje, tai buvo mano garantas :) del to kurie cia raso jog pasiemi pasa ir per 5min banke tau saskaita atidarys, tai pizdiozas :))) nebent mazuose miesteliuose lengviau su atidarymu, bet gyvenau ir Lutone, tai irgi buvo panasiu istoriju :) uzeikit i grupe fb, londono lietuviai, paziurekit kiek bus N temu, kodel neatidaro saskaita, ar zmoniu skelbimai, padedu atidaryti sas, nin ir t.t :) del NIN isvis nieko nerasiau, tai nezinau ko cia uzsipuole :) agenturos laikina nin daro, bet geriausiai paskambini, uzsibookini appoitmenta, atskrendi ir nueini pasidarai :) o del tu korteliu, tai aisku galima apeiti, pasidaryti ta basic, kur alga tik ateis ir nusiimti galesi. kalbejau apie normalu banka ir saskaita :) pries 2 men atskrydai, tai tau iki taxu metu pabaigos keli men liko ir neuzdirbsi 11k svaru, kad mokescius moketi :) Puikiai anglu moka tik anglai ir amerikieciai :) nuvaziuok i koki Cardiffa kas antra zodi gal ir suprasi, kai nukerta puse zodzio su savo tarimu :) pragyvensi 10 metu uk, tada gali teigti jog pakankamai mates ir zinai, dabar tu nieko nemates ir nezinai :) nes per tuos 2 men ka ten gyveni is tu 60d praleidai 50 darbe :) o kad 3 kartus i kluba sestadieni nuejai, tai cia nieko nemates dar :)

Šį pranešimą redagavo klientas: 2018-12-07 10:23

0


Narys yra atsijungęs BALCITOM 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +22 -0
 • Pranešimai: 1.144
 • Kartu nuo: 2009-09-08
 • Vardas:Tomas
 • Miestas:Vilnius
 • Buvęs:SWIZZ

2018-12-07 12:43 (#22)

Rodyti pranešimąklientas, 2018-12-07 10:08, pasakė:

koks miestas? kaimas? apie Londona rasiau :) nuo pokalbio 2 savaites korta siunte? is kur cia jie tau ja siunte laplandijos? 2-4 darbo dienos ir jau guli tavo pasto dezuteje laiskas :)


viska gerai rasai, buvo kalba apie banko saskaitos atsidaryma ir butent londone is mano puses, kai buvau 2002 metais kai galejai su pasu atejai ir atidaro saskaita per 5min, o po 2 menesiu siulo kredita 15k svariuku ir kaip dabar 2018, kai ateini i barcklays, lloyds ar hsbc koki ir paprasai atsidaryt saskaita iskarto praso, pasa, address proof ar gas bill, pereik per baker street visus bankus ir visuose ta pati pasakys :) netiko ir laiskas is darbo su address proof, atidare man del to jog ne pirma karta uk ir draugas tame banke turejo 5 metus saskaita su gerom saibom joje, tai buvo mano garantas :) del to kurie cia raso jog pasiemi pasa ir per 5min banke tau saskaita atidarys, tai pizdiozas :))) nebent mazuose miesteliuose lengviau su atidarymu, bet gyvenau ir Lutone, tai irgi buvo panasiu istoriju :) uzeikit i grupe fb, londono lietuviai, paziurekit kiek bus N temu, kodel neatidaro saskaita, ar zmoniu skelbimai, padedu atidaryti sas, nin ir t.t :) del NIN isvis nieko nerasiau, tai nezinau ko cia uzsipuole :) agenturos laikina nin daro, bet geriausiai paskambini, uzsibookini appoitmenta, atskrendi ir nueini pasidarai :) o del tu korteliu, tai aisku galima apeiti, pasidaryti ta basic, kur alga tik ateis ir nusiimti galesi. kalbejau apie normalu banka ir saskaita :) pries 2 men atskrydai, tai tau iki taxu metu pabaigos keli men liko ir neuzdirbsi 11k svaru, kad mokescius moketi :) Puikiai anglu moka tik anglai ir amerikieciai :) nuvaziuok i koki Cardiffa kas antra zodi gal ir suprasi, kai nukerta puse zodzio su savo tarimu :) pragyvensi 10 metu uk, tada gali teigti jog pakankamai mates ir zinai, dabar tu nieko nemates ir nezinai :) nes per tuos 2 men ka ten gyveni is tu 60d praleidai 50 darbe :) o kad 3 kartus i kluba sestadieni nuejai, tai cia nieko nemates dar :)


1. Nezinau del ko uztruko su kortos atsiuntimu.
2. Nu ar tau viskas gerai ar ne? Bankui paaiskini, kad esi ka tik atvykes ir nori tureti saskaita (ne kredita) i kuria kris is darbo gauti pinigai. Neturi jokio address proof, nes tik ka atvaziaves. Visi supranta tai ir visiem viska atidaro. Paziurek kiek Lietuviu vaziuoja ir visiems atidaro. Jei nemoki susisneketi padoriai, tai niekas nekaltas. Visam pasaulyje saskaitas vos ne online budu gali atsidaryti, bet cia UK jau kitaip viskas. :D Juokini.


graphic designer / Instagram / balcitom@gmail.com
1


Narys yra atsijungęs Gruzlys 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +1 -0
 • Pranešimai: 1.292
 • Kartu nuo: 2011-02-27
 • Vardas:Edgaras
 • Miestas:Aarhus

2018-12-07 14:16 (#23)

Uzteko 2 min google search surasti reikalavimus banko saskaitos atidarymui
https://www.lloydsba...of-identity.asp
https://www.barclays...a-bank-account/
https://transferwise...k-account-in-uk
TL;DR - priklauso nuo banko, bet dauguma pradejo acceptint'i EU/EEA pasus. Tam tikri bankai leidzia atsidaryt saskaitas net pries atvykstant.
Baikit vaikiskai savo tiesas tusciai irodineti ir praleiskit bent kelias minutes researc'indami argumento tema ir surasit visus atsakymus.

Šį pranešimą redagavo Gruzlys: 2018-12-07 14:17

Konsultuoju pro bono programavimo (pagrinde backend) temomis bei padedu motyvuotus besimokancius zmones uzvesti ant kelio.
--------------------
Nieko neperku ir neparduodu siame forume.
0


Narys yra atsijungęs shtak 

 • Pradedantis dalyvis
 • AkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +11 -0
 • Pranešimai: 172
 • Kartu nuo: 2011-01-16
 • Vardas:tadassimkus.com

2018-12-07 16:08 (#24)

Neskaiciau visos temos, bet del saskaitos atsidarymo, bent jau Metro bankas pries 2 metus atidare saskaita tik su NIN, nereikejo proof of address.

O Lloyds, Barclays ir dar keli kuriu nepamenu, be proof of address neatidare, nors ir turejau darbdavio laiska kad dirbu ten ir ten ir gausiu tiek ir tiek pinigu.
0


Narys yra atsijungęs SquareOne 

 • Naujas veidas forume
 • Akis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 42
 • Kartu nuo: 2017-06-26

2018-12-07 23:47 (#25)

Rodyti pranešimąklientas, 2018-12-05 12:17, pasakė:

tu gyveni uk ar kaip kosmonautas pasakoji draugu istorijas? :)))) banko saskaita sako nueini ir atsidarai :D :D :D :D baigesi tokie laikai pries 8 metus :) adress proof, neturi, billo su tavo irasytu vardu pavarde, garanto reikia zmogaus kuris tame banke turi saskaita ir gali uz tave laidoti ir t.t :) saskaita sunkiau atsidaryt, nei nuskristi i uk :) gal kaimuose mazuose, maziau prieziuros :) nuvaryk i Londona, tai uzeisi i banka, pasakys ko reikia, kad atsidaryt sasakaita :D :D nueit i banka sako :D :D :D

Kiekvieno patirtis skirtinga. Dar priklauso kaip atrodai ir koki kontrakta atsinesi i banka. As susitvarkiau NIN per ta pacia diena kaip ir banko saskaita. Banke sako turi adresa? As: "hotelio adresas tiks? Dabar gyvenu hotelyje" Jie: "jeigu atnesi hotelio managerio laiska, tiks." Grizau uz dvieju valandu ir atidare saskaita. Nors hotelyje buvau apsistojes tik 3 nakvynems. Po kurio laiko atvaziavo draugelis, per nuotoli isidarbines viename is UK banku ir jau pasirases kontrakta. Jo paties bankas kazkodel atsisake atidaryti jam saskaita. Turbut nepatikejo juo. Ejom kartu i mano banka, as laidavau ir atidare be jokiu adresu.
0


Narys yra atsijungęs SquareOne 

 • Naujas veidas forume
 • Akis
 • Grupė: Nariai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 42
 • Kartu nuo: 2017-06-26

2018-12-08 00:08 (#26)

Rodyti pranešimąGruzlys, 2018-12-07 14:16, pasakė:

Uzteko 2 min google search surasti reikalavimus banko saskaitos atidarymui
https://www.lloydsba...of-identity.asp
https://www.barclays...a-bank-account/
https://transferwise...k-account-in-uk
TL;DR - priklauso nuo banko, bet dauguma pradejo acceptint'i EU/EEA pasus. Tam tikri bankai leidzia atsidaryt saskaitas net pries atvykstant.
Baikit vaikiskai savo tiesas tusciai irodineti ir praleiskit bent kelias minutes researc'indami argumento tema ir surasit visus atsakymus.

Bet kai nueisi i banka, paaiskes, kad neturi jokios finansines istorijos UK ir iskart paprasys papildomu dokumentu, pvz antro "proof of address" ir pritaikys kitu papildomu reikalavimu. O del EU teisiu kaip proof of address, galbut jau Lietuvoje pradejo nurodyti adresa, nezinau, bet net ir tada reikes, jog tas adresas jose butu UK adresas. Ar tai Lietuvoje imanoma? Galbut. Viena aisku, kad interneto riteriai googlint moka. :)
0


Pasidalinti šia tema:


 • (2 Puslapiai)
 • +
 • 1
 • 2
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2019-10-21 14:43

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai