Pereiti prie turinio

Internetinių svetainių kūrimas


Rekomenduojami pranešimai

Internetinių svetainių kūrimas

 

Šiandien kiekviena įmonė siekia įsitvirtinti internete. Be to, siekdami monetizacijos, savo puslapius kuria internetinės parduotuvės ir paprasti vartotojai. Nepriklausomai nuo projektų pagrindinių tikslų, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, būtinos profesionalų teikiamos „internetinių svetainių kūrimas“ paslaugos, nes gero produkto neįmanoma sukurti neturint specifinių techninių žinių. Mūsų įmonė teikia didžiulę saugių svetainių kūrimo paslaugų pasiūlą, pradedant visiškai nuo nulio. Mes siūlome internetinių svetainių ir elektroninių parduotuvių aukštą kokybę ir patrauklias kainas.

 

Kokias mes siūlome paslaugas?

 

Kaip jau buvo minėta, mūsų komanda siūlo daugybę svetainių kūrimo paslaugų, pradedant nuo nulio. Tai:

Grafikos ir dizaino paslaugos, kurioms priklauso logotipų kūrimas, ir internetinių svetainių kūrimas.

Dizaino paslaugos ir maketavimas.

Puslapio paruošimas įkėlimui į interneto tinklą.

Turinio išdėstymas hostinge, sustiprinant domeno vardu.

Taip pat ir kitos paslaugos, kurios teikiamos kuriant internines svetaines ir elektronines parduotuves. Mes siūlome pakankamai daug papildomų paslaugų, pavyzdžiui, SEO paslaugos, seo optimizacija ir kitos.

 

Kodėl mes galime padėti?

 

Iš karto pasakysime, kad svetainė laikoma gera tik tuo atveju, jeigu joje iš tikrųjų parduodama. Nesvarbu, kas tai bebūtų, – įmonės įvaizdis, informacija, produktai ar paslaugos. Nepaisant svetainės pobūdžio, joje turi būti parduodama.

 

Pardavimu laikomas siūlomo objekto pageidaujamos nuomonės formavimas. Jeigu tai infomacijos pasiūla, tai jos pardavimu bus tai, kad ji pritraukė skaitytojų, kurie atliko reikalingas užduotis (perskaitė straipsnį, pasidalino juo, peržiūrėjo reklamą ir t.t.).

 

 

 

Būtent šias užduotis turi atlikti svetainė (mes dirbame taip, kad ji jas atliktų visu 100%):

 

Visų pirma, atliekama tikslinės auditorijos analizė. Mes suprantame, kas Jūsų klientai, ko jiems reikia ir kaip juos paveikti, kad siūlomas produktas būtų įsigytas.

Atliekama konkurentų analizė. Kadangi mes kalbame apie rinką, o būtent tai ir yra internetas, svarbu įvertinti, ką siūlo konkurentai, ir padaryti kur kas geriau negu jie.

Sukuriame unikalią idėją ir ją realizuojame. Remdamiesi daugelio tyrimų duomenimis, mes, įgyvendindami projektą, pasiekiame tai, jog jis būtų geriausias savo srityje ir sugebėtų tapti lyderiu tarp konkurentų.

Jums tereikia suformuluoti tikslus, kuriuos turi atlikti internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė, ir mes padarysime viską, kad būtų pasiektas norimas rezultatas.

 

Kodėl verta kreiptis būtent į mus?

 

Mūsų įmonė veikia jau ne vienerius metus, yra pasiruošusi pateikti geriausius sprendimus kiekvienam klientui, be to, siūlo keletą bendradarbiavimo privalumų:

 

Svetainių kūrimas bus labiau prieinamas, palyginus su konkuruojančiomis įmonėmis.

Mes visada atrandame individualų santykį su klientu.

Mūsų sukurtos svetainės pasižymi gera optimizacija ir pritaikymu bet kuriam įrenginiui.

Mes laikomės paieškos sistemų optimizavimo SEO naujovių ir taisyklių, todėl svetainės tikrai atsidurs populiarumo TOP‘uose.

Siūlome patrauklias nuolaidas ir lojalumo programas, užsisakius kompleksines paslaugas.

Nemokama specialisto konsultacija dėl svetainių kūrimo ir kitų klausimų.

Tai tikrai ne visi darbo su mumis privalumai. Įvertinti visus bendradarbiavimo privalumus galima tik patvirtinus paslaugų užsakymą. Mes, savo ruožtu, garantuojame, kad Jūs greitai ir patrauklia kaina gausite būtent tai, ko norite.

Daugiau informacijos rasite: Internetinių svetainių kūrimas

post-121925-0-58205500-1553689595_thumb.jpg

post-121925-0-69163700-1553689601_thumb.jpg

Redagavo SEOFY
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...