Pereiti prie turinio

AUKCIONAS: 20 SEO straipsnių paketas


Rekomenduojami pranešimai

Skelbiamas aukcionas - "20 SEO straipsnių rašymo ir publikavimo paketas".

 

<>SEO straipsnių skaičius - 20.

<>SEO straipsnių apimtis - 300 ž.

<>SEO straipsnyje galimos 1-2 nuorodos.

<>SEO straipsniai - lietuvių kalba.

<>Visi SEO straipsniai yra skirtingi.

<>Tinklalapius straipsnių publikavimui galite pasirinkti iš apytiksliai 100 skirtingų tinklalapių (laimėtojui pageidaujant - straipsnių galime ir nepublikuoti, o tiesiog atsiųsti parašytus SEO straipsnius). Nerašomi ir netalpinami SEO ir internetinės rinkodaros tematikos straipsniai.

<>Talpinama Jūsų pageidaujamu reguliarumu, tačiau nedaugiau nei 2 straipsniai per dieną (arba netalpinama, jei tiesiog pageidaujate gauti parašytus SEO straipsnius). Savaitgaliais ir švenčių dienomis straipsniai netalpinami.

<>Jei straipsnių pageidaujate su publikavimu, tarpines ataskaitas (nuorodas į straipsnius) siunčiame kiekvieno mėnesio paskutinę dieną. Jei straipsnių publikavimo nereikia, tuomet parašytus straipsnius siunčiame dalimis (per ~15 dienų laikotarpį).

 

Aukciono laimėtojas turi pateikti šią informaciją:

 

<>Raktažodžius ir nuorodas (pvz., 10 straipsnių "PuslapioPavadinimas.lt" - nuoroda; 3 straipsniai "plikam" adresui - nuoroda; 2 straipsniai "Pasirinktas raktažodis" - nuoroda ir t.t.). Jei laimėtojui straipsnių publikavimo nereikia, laimėtojas tiesiog pateikia pageidaujamus raktažodžius.

<>Pasirinktus tinklalapius publikavimui (iš atsiųsto sąrašo). Tokiu atveju informacijos pateikimo formatas gali būti: „Raktažodis1“ – Nuoroda – Tinklalapis1; 1 x „Raktažodis2“ – Nuoroda – Tinklalapis2 ir t.t. Jei laimėtojui straipsnių publikavimo nereikia, laimėtojas tiesiog pateikia pageidaujamus raktažodžius.

<>Pageidaujamą straipsnių publikavimo reguliarumą (pvz., 1 straipsnis kas antrą dieną, 1 straipsnis per dieną ar kt.). Šis punktas netaikomas, jei laimėtojui SEO straipsnių publikavimo nereikia.

<>Duomenis sąskaitai išrašyti.

 

SVARBU: Ši kaina yra žemiausia rinkoje ir šiuo atveju mes, kaip įmonė, pelno negauname (gerbkime vieni kitų laiką!). Tokiais pasiūlymais suteikiame galimybę mūsų rašytojams užsidirbti papildomai, o klientams - gauti paslaugas pačia žemiausia kaina.

Aukcione vyksta TIK STATYMAI. Jei aukciono dalyviams aktualus ne tik SEO straipsnių rašymas, bet ir jų publikavimas, dėl tinklalapių sąrašo susisiekite A.Ž. Taip pat, jei kyla papildomų klausimų, kreipkitės A.Ž. arba el. paštu [email protected] Išrašoma sąskaita faktūra. Atsiskaitymas bankiniu pavedimu per 24 val. nuo laimėtojo paskelbimo.

 

Pradinė kaina: 60 Eur

Minimalus statymas: 2 Eur

Aukciono pabaiga: 4 val. po paskutinio statymo

*VERTINGA SĄLYGA AUKCIONO LAIMĖTOJUI: Jei laimite aukcioną ir Jums iš tikrųjų reikia daugiau nei 20 straipsnių, už tą pačią vnt. kainą galite užsisakyti ir daugiau straipsnių (ši sąlyga galioja tik užsakant iš karto).

 

Sėkmės aukcione!

Redagavo Diplomatas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...