Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Taigi nusprendžiau parduoti ilgai plėtotą Rust žaidimo projektą "TheRust(Lt)". Projekto veikla prasidėjusi nuo 2016 rugpjūčio mėnesio. Parduodu, nes nebeturiu laiko ir noro toliau jį vykdyti ir jo prižiūrėti, be to pats žaidimas manęs nebedomina. Pats projektas kurtas kruopščiai apgalvojant daug detalių, buvo labai daug atsižvelgimų į žaidėjų norus, per visus metus prie serverio ir svetainės įvyko begalė kardinalių pasikeitimų, todėl projektas yra gana gerai išvystytas, o ne paimtas koks tuščias lapas ir sumestas bet kaip. Apskritai šio žaidimo serverių Lietuvoje nėra labai daug, o šis projektas bent jau Lietuvos rinkoje visada buvo lyderis ir sakyčiau vienas stambiausių ir žinomiausių tarp lietuvių žaidžiančių šį žaidimą. Projektas buvo reklamuojamas nuo pat jo paleidimo pradžios visur kur tik buvo tam tinkama tematika. Šiek tiek statistinės info: Žaidėjų skaičius žiemos metu siekdavo 100 ir daugiau po wipe dienų, kaip tik šią žiemą buvo pasiektas žaidėjų rekordas. Projekte pardavinėjama VIP (padaryta yra PayPal/PaySera/PaySera SMS galimybės) paslauga kuri suteikia šiokių tokių bonusų žaidėjui (Tačiau ne pranašumų! Kurdamas serverį niekada nesiekiau pelno ir dėl to nėra Pay2Win taktikos, bonusai yra kosmetiniai arba visiškai nekenksmingi pay2win kryptimi). Serveris su VIP pardavinėjimu visais mėnesiais atsipirkdavo (serverio ir svetainės hostingo išlaikymas). Pavyzdžiui šį vasarį buvo parduoti 9 (per paypal) ir 10 (per paysera) VIP bonusai.

 

Įmanoma plėtra potencialiam pirkėjui: Šiuo metu viskas serveryje pateikiama lietuviškai, tačiau išvertus (yra vertimo failai kiekvienam pluginui) ir pritaikius serverį užsienio rinkai galima sulaukti kelis kartus didesnio populiarumo ir lankomumo. Taip pat suteikus Pay2Win paslaugas galima pelną didinti kelis kartus daugiau. Tiesiog šie dalykai niekada manęs asmeniškai nedomino, tiesiog siekiau sukurti unikalią žaidimo erdvę lietuviams (dėl to viskas versta Lietuviškai), be jokių pay2win, nes iki tol tokio serverio nebuvo tarp rust serverių Lietuvos rinkoje, kuris būtų orientuotas vien tik į lietuvių žaidėjų pritraukimą.

 

Įeina:

  • Domenas, svetainė su ~1800 narių ir su hostingu (us.lt hostingas). Turiu pridurti, kad svetainė yra IPS Community Suite (ant naujausios versijos 4.4.2, nulled). Svetainė be jokių ads, galima susidėti ir juos dėl papildomo pelno.
  • Discord serveris su ~250 narių.
  • FaceBook grupė su ~900 narių. (pagal dydį 2# Lietuvoje šioje tematikoje)
  • Steam grupė su ~2550 narių. (pagal dydį 1# Lietuvoje šioje tematikoje)
  • Serverio failai su visais esamais pluginais (48 pluginai, visi atnaujinti iki naujausių versijų, 90% kalbų failų yra išversti į lietuvių, likę nėra versti, nes žaidėjams nėra aktualūs, nes yra labiau techninės pusės)
  • Visi esami su serveriu susiję atributai tokie kaip - judantys banneriai, logotipai, skin'ai (steam workshop) ir panašiai.

Serveris turi surišta porą pluginų su svetaine (statistika) ir discord serveriu (raid pranešimai).

Atsiradus pirkėjui, galėsiu viską padėti susisetupinti serverio paleidimui ir panašiai, taip pat galėsiu padėti kelias ateinančias savaites po pirkimo, jei kils kažkokių problemų ar neaiškumų. Tačiau pačių pluginų savaime suprantama nenustatinėsiu pagal pirkėjo užgaidas, jų vertimu (jei bus toks noras) neužsiimsiu, visa tai jau bus pačio pirkėjo reikalas, nes tam reikalingas nemažas papildomas laikas, nuorodas su visa informacija apie pačius pluginus galėsiu maloniai pateikti kilus neaiškumams.

Jei kažką pamiršau, stengsiuosi papildyti einant laikui.

Dalimis po vieną neparduodu.

Susidomėję rašom čia arba į PM su klausimais/pasiūlymais ir KAINA. Tik rimti siūlymai, projekto nežadu perleisti neaiškiems asmenims, nes projektas asmeniškai man dar yra svarbus ir turi sentimentinės vertės.

Greitai susisiekti taip pat galite ir per discord: Deliux#4016

Redagavo Deliuxd
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...