Uždarbis.lt: 1000 ž. apimties 20 informatyvių/vartotojams naudingų straipsnių rašymo ir publikavimo paketas (GERIAUSIAS PASIŪLYMAS VISOJE LIETUVOJE) - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioDėmesio! Nuo šiol forume talpinti skelbimus ir į juos atsakyti gali tik savo tapatybę patvirtinę nariai
Puslapis 1 iš 1
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Jūs negalite atsakyti į šią temą

Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2019-04-15 21:47 (#1)

1000 ž. apimties 20 informatyvių/vartotojams naudingų straipsnių rašymo ir publikavimo paketas (GERIAUSIAS PASIŪLYMAS VISOJE LIETUVOJE)


TEMINIAI / INFORMACINIAI / NAUJIENŲ POBŪDŽIO TINKLALAPIAI !!!
20 informatyvių/vartotojams naudingų straipsnių (1000 ž. apimties) rašymo ir publikavimo paketas GERIAUSIA KAINA VISOJE LIETUVOJE! (Paketų skaičius yra ribotas)

<>Straipsnių skaičius - 20.
<>Straipsnių apimtis - 1000 ž. (bendra 20 vnt. apimtis - 20 000 ž. Jei pageidaujate, šią apimtį galima paskirstyti ir didesniam straipsnių skaičiui, pvz., 30 vnt. po ~650 ž. ar 40 vnt. po 500 ž.)
<>Straipsniai - lietuvių kalba.
<>Visi straipsniai yra SKIRTINGI, ĮDOMŪS, INFORMATYVŪS, NAUDINGI SKAITYTOJAMS.
<>Straipsnyje - ne mažiau kaip 2 nuotraukos (kartais gali būti pateiktas ir YT video)
<>Straipsniuose naudojamas tinkamas formatavimas - panaudojamos H žymos, pasvirasis tekstas, pajuodintas tekstas, pabrauktas tekstas.
<>Pageidaujant, straipsniuose gali būti pateikiama ir papildomų išorinių nuorodų į "cituojamus šaltinius" (pvz., tokius kaip Wikipedia, naujienų portalai (LT/EN), informaciniai portalai (LT/EN) ar kt.). Tai didina straipsnio patikimumą/autoritetą/vertę/naudą.
<>Tinklalapius straipsnių publikavimui galite pasirinkti iš apytiksliai ~150 skirtingų bendrinės tematikos tinklalapių. Taip pat GALIMA PASIRINKTI IŠ TEMINIŲ/INFORMACINIŲ/NAUJIENŲ POBŪDŽIO TINKLALAPIŲ (klientui pageidaujant - straipsnių galime ir nepublikuoti, o tiesiog atsiųsti parašytus straipsnius). Nerašomi ir netalpinami SEO ir skaitmeninės rinkodaros tematikos straipsniai.
<>Talpinama Jūsų pageidaujamu reguliarumu, tačiau nedaugiau nei 1 straipsnis per dieną (arba netalpinama, jei tiesiog pageidaujate gauti parašytus straipsnius). Savaitgaliais ir švenčių dienomis straipsniai netalpinami.
<>Jei straipsnių pageidaujate su publikavimu, tarpines ataskaitas (nuorodas į straipsnius) siunčiame kiekvieno mėnesio paskutinę dieną. Jei straipsnių publikavimo nereikia, tuomet parašytus straipsnius atsiunčiame per ~45 dienų laikotarpį).

Klientas turi pateikti šią informaciją:

<>Raktažodžius ir nuorodas (pvz., 10 straipsnių "PuslapioPavadinimas.lt" - nuoroda; 3 straipsniai "plikam" adresui - nuoroda; 1 straipsnis "Pasirinktas raktažodis" - nuoroda ir t.t.). Jei klientas pageidauja, galime pasiūlyti optimalesnį raktažodžių/nuorodų paskirstymą. Jei klientui straipsnių publikavimo nereikia, klientas gali tiesiog pateikti pageidaujamus raktažodžius (arba apskritai jų nepateikti).
<>Pageidaujamą straipsnių publikavimo reguliarumą (pvz., 1 straipsnis kas antrą dieną, 1 straipsnis per dieną ar kt.). Šis punktas netaikomas, jei klientui straipsnių publikavimo nereikia.
<>Duomenis sąskaitai išrašyti.

Jei Jums yra aktualus ne tik straipsnių rašymas, bet ir jų publikavimas, dėl tinklalapių sąrašo susisiekite A.Ž. Taip pat, jei kyla papildomų klausimų, kreipkitės A.Ž. arba el. paštu hidomens@gmail.com. Išrašoma sąskaita faktūra. Darbas pradedamas kitą darbo dieną po gauto apmokėjimo.

>>>>>>>>>>>PAKETO KAINA: 499 Eur<<<<<<<<<<<
Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2019-07-19 09:54 (#2)

Gerus straipsnius rašo. Ne tipiniai "uzdarbio SEO straipsniai", kur bijai, kad niekas nepamatytų, nes gėda brandui daro :)

Tikrai rekomenduoju.Pasidalinti šia tema:


Puslapis 1 iš 1
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


Užklausų vykdymo statistika

  • Dabar yra: 2019-09-16 18:45

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai