Pereiti prie turinio

Jūsų verslas neturi prasmės? Klientas nesuvokia kuriamos vertės?


Rekomenduojami pranešimai

Žmogus ieško prasmės.

 

Jeigu tik po sovietmečio žmonės lyg pakvaišę pirko viską kas yra su tarptautiniu prekės ženklu, tai šiais laikais dažnam to negana, o kartais tai laikoma prastos kokybės ženklu. Deficitas praeitis. Dabar vartotojas ieško tokio prekės ženklo su kuriuo juos vienytų bendros vertybės. Jis ieško prasmės, nes kiekvienas jo išleistas euras gali prisidėti prie tikslo, kurį žmogus palaiko.

 

Ir tada atsiranda verslai su išskirtinėmis misijomis, pavyzdžiui Starbucks su "To inspire and nurture the human spirit – one person, one cup and one neighborhood at a time." arba kiek įdomesnis Philip Morris atsinaujinimas "Pioneering the way to a smoke-free future.".

 

Verslas gali turėti ne vien maksimalaus pelno tikslą, tačiau be to taip pat siekti ir pokyčių bendruomenėje, valstybėje ar pasaulyje. Ir tai tikrai patinka žmonėms. Jie tai išreiškia atiduodami savo balsą (eurus) per to verslo prekių/paslaugų vartojimą.

 

Socialinis marketingas, tai ne vien madinga modernių verslų papildoma veikla. Galima sukurti prasmę - visos organizacijos misiją, kuri motyvuos kiekvieną: viduje nuo vadovo iki eilinio darbuotojo bei išorėje - vartotojus, visus siekti bendro tikslo.

 

Aš esu Lukas. Ir šiuo metu atnaujinu savo veiklą. Prie iki šiol vykdyto marketingo stratego ir projektų vadovo freelance paslaugų taip pat teiksiu ir naują paslaugą - "Verslo vizijos ir veikimo internete strategijos kūrimas".

 

Tai gi galite kreipktis dėl šių paslaugų:

1. Verslo vizijos ir veikimo internete strategijos kūrimas;

2. Marketingo/reklamos plano kūrimas ir įgyvendinimas;

3. Reklamos internete paslaugos:

3.1 Google Ads (ex. Adwords);

3.2 SEO;

3.3 Facebook ads ir administravimas puslapių bei grupių;

3.4 naujienlaiškiai;

3.5 turinio kūrimas;

3.6 darbas su kitomis platformomis;

4. Programavimo ir grafikos dizaino darbai pas komandos narį.

 

Daugiau informacijos privačia žinute.

Linkėjimai!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...