Uždarbis.lt: Darbo Kaune - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioDėmesio! Nuo šiol forume talpinti skelbimus ir į juos atsakyti gali tik savo tapatybę patvirtinę nariai

IT paslaugų skelbimams skirta skiltis Dizaino ir programavimo paslaugos
Puslapis 1 iš 1
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Jūs negalite atsakyti į šią temą
  • Išryškinti

Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2019-07-15 20:03 (#1)

Darbo Kaune


Kaip galima suprasti iš temos pavadinimo ieškau darbo Kaune. Truputi daugiau, nei metus nesiseka susirasti darbo, nors darbo pokalbių turėjau ne vieną. Tai pamaniau kodėl trumpai nepapasakojus apie save uždarbis.lt forume ir taip nepasididinus savo šansų susirasti darbą.
Koks žmogus esu ir kokie mano privalumai, bei trūkumai:

Per paskutinius 18 mėnesių perskaičiau beveik 100 knygų, mėgstu mokytis ir išmokti ką nors naujo, taip pat studijuoju ekonomika nuotoliniu būdu. Pradėjau mokytis programuot, dar tik kokias 20-30 valandų praleidau, tai dar ilgas kelias laukia kol galėčiau iš to užsidirbti duonai.

Niekada nevėluoju tiek su atėjimu į darbą ar išėjimų (šiuo atveju esant darbams anksčiau iš darbo neišeisiu), taip pat šitas galioja "Deadlinams" žinodamas iki kada darbas turi padarytas, padarau jį laiku.

Pirma darbą susiradau būdamas 10-11 metų, tekdavo rytais išnešioti laikraščius, po to sekė daug trumpalaikių darbų. Visada dirbu taip lyg dirbčiau sau, nekrapštau nosies, nesidarau 20 kavos gėrimo ar parūkymo pertraukėlių. Paskutinis darbas buvo duomenų suvedimo/apskaitos krypties biure iš kurio gaučiau tik geriausius atsiliepimus.

Moku naudotis kompiuterių ir visomis pagrindinėmis programomis kurios gali šaut į galvą, o jei nemokėsiu naudotis kokia nors funkciją susirasiu Youtube tutorial‘ą kaip padaryti vieną ar kitą gauta užduoti. Niekada neklausiu kaip atlikti užduotį ir neprašau, kad parodytu, geriau sugalvoju kaip ją padaryčiau pats ir paprašau įvertinti mano sugalvota būtų ar jis atitiktu kaip darbas turi būti padarytas.

Esu sukūręs kelis blogus, e-parduotuves Wordpress pagalba t.y. tiesiog užmoviau dizainą, bei jei reikėjo išverčiau pilnai į Lietuvių kalbą, taip pat ne vienam uždarbio nariui atlikau prekių kėlimo į e-parduotuvę, nesvarbu ar tai buvo WP, Presta ar Opencart platformos.

Kalbu, skaitau, rašau ir suprantu angliškai C1 lygių, gal su kalbėjimų būtų problemų, nes nepraktikuoju to kiekvieną dieną.

Tarp trūkumų išskirčiau komunikabilumą. Nemanau, kad galėčiau 8 valandas per dieną bendrauti su žmonėmis, bei atsakinėti į jų problemas ar konsultuoti. Sunkiau sekasi vystyti pokalbius apie orą, ypač tik susipažinus su žmonėmis, manau tai ir mažina mano šansus susirasti darbą, nes šiais laikais visi ieško komunikabilų darbuotojų ir sunkiau man palikti gerą ir teigiamą įspūdi koks šaunus žmogus esu. Didesnė mano dalis yra intravertiška, nei ekstravertiška. Taip pat nevairuoju, tai darbas reikalaujantis keliauti po klientus ar tiesiog tolimą darbo vietą šiuo metu manęs nedomintu.

Neieškau darbo gamyboje ar sandėlyje kur vienintelės karjeros galimybės būtų stoti prie kitokios gamybos linijos arba nešioti kitokio tipo dėžes arba daiktus.

Kaip ir kiekvienas sveikas žmogus noriu uždirbti 1, 2, 3 ar daugiau tūkstančių euru, bet galiu pradėti dirbti ir už minimalų atlyginimą, svarbiausia, kad mano pastangos ir kompetencijos augančios su kiekvieną dieną būtų įvertintos, nesiruošiu perimti vis daugiau atsakomybių, bet uždirbti tuos pačius 400 eurų.

Taip pat pasidalinsiu savo sukaupta audio knygų kolekciją :D

Suprantu, kad prirašiau daugiau, nei 500 žodžių, bei iš jų sunku susidaryti pilną mano paveikslą. Jei turi daugiau klausimų ar darbo pasiūlymų rašykit asmeninę žinutę.Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2019-07-15 20:41 (#2)

Mat koks grazus prisistatymas vertas milijono euru. O ne pamastei geriau dirbt sau o ne kitam ? kokia el parduotuve pamegink atsidaryt pazaidimui ar perpardavinek is aliexpress kokius niekus :DDėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2019-07-15 22:22 (#3)

Reikia fūras rankom iškraut/pakraut daugiau nei minimumas.Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2019-07-22 09:20 (#4)

Rodyti pranešimąAdioZ, 2019-07-15 22:22, pasakė:

Reikia fūras rankom iškraut/pakraut daugiau nei minimumas.


Žmogus dirba su eshopais, šiaip su IT, matosi turi galvą ant pečių o tu siūlai jam fūras krauti?

Be to, aiškiai parašė kad nenori darbo kur visos perspektyvos apsiribotų perėjimu prie našesnės gamybos linijos.


Pasidalinti šia tema:


Puslapis 1 iš 1
  • Jūs negalite kurti naujos temos
  • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


Užklausų vykdymo statistika

  • Dabar yra: 2019-11-22 16:44

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai