Pereiti prie turinio

Nemokami 10€/£ už pervedimą per Xendpay


  Rekomenduojami pranešimai

  Xendpay yra greita ir patikima pinigų pervedimo sistema, siūlanti 10 eurų arba svarų premiją (priklausomai nuo pervedamos valiutos) naujiems nariams užsiregistravusiems per mano nuorodą.

   

   

  Patariu rinktis 10 svarų premiją, nes tokiu atveju gausite šiek tiek daugiau, kadangi svaras vis dar vertingesnis už eurą

   

  Čia viskas, ką jums reikia padaryti norint gauti premiją:

   

  1. Užsiregistruokite Xendpay per šią nuorodą.

   

  2. Pasitvirtinkite tapatybę Xendpay sistemoje. Tam jums reikės paso/ID arba vairuotojo teisių bei bet kokios ne senesnės nei 3 mėnesių sąskaitos, ant kurios nurodytas jūsų vardas ir namų adresas. Pats tam naudojau PDF sąskaitą iš vienasaskaita.lt. Tapatybės patvirtinimas man užtruko apie 3-4 valandas, kas nėra baisiai ilgai

   

  3. Atlikite savo pirmąjį bent 100 GBP pervedimą. Pasirinkite, kad darote pervedimą iš UK į Lietuvą ar kitą šalį, kurioje turite sąskaitą..

   

  Bepildant sumas, apačioje bus lentelė “Transfer Fee” į kurią įrašykite “0”. Tokiu būdu pervedimas bus nemokamas. Apačioje matysite langelį “Discount GBP 10.00” – tai jūsų bonusas, todėl už pervedimą mokėsite tik 90 GBP, o gausite 100 GBP ekvivalentą eurais. Pats mokėjau 97,49 EUR ir gavau 108,23 EUR.

   

  4. 
Po gavėjo informacija įveskite savo asmeninius duomenis bei savo banko sąskaitą į kurią gausite pinigus. Pervedimą apmokėkite kortele (tam puikiai tinka Revolut, kurią pats ir naudojau).

   

  Pats pervedimas trunka vieną darbo dieną arba kartais net greičiau - https://www.xendpay.com/delivery-times

   

  Sveikinu uždirbus nemokamų pinigų! :)

   

  Jei kils klausimų, rašykit čia arba asmeninę žinutę.

   

  Trustpilot atsiliepimai apie Xendpay

  Redagavo juliusbmx
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 savaičių...

  Pastebėjau, kad buvo vienas atvejis, kai žmogui nedavė iškart discounto, bet parašius į supportą po pervedimo viską labai greitai sutvarkė ir davė 10 GBP. Jeigu netyčia ir jums taip nutiktų (kas būna labai retai), drąsiai kreipkitės į juos.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

  Sveiki o kaip jum su adreso patvirtinimu? Bandziau kelti bites saskaitos kopija, jiems elektroninis variantas netiko, o daugiau nelabai ka ir moku savo vardu.

   

  Labas, jie būna nesugeba ten datos surast ant sąskaitų. Pabandyk nusiųsti iš el. banko suformuotą sąskaitos .pdf išrašą. ;)

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • po 1 mėnesio...

  o tu gauni bonusus kazkokius uz tai kad per tave registravomes?

  Nes per mane reginosi drauge, tai nieko as uz tai negavau.. :) su supportu ten beviltiska bendrauti.

   

  Parašyk supportui drauges client no. ir vardą ir paminėk, kad transaction is closed. Taip man ne kartą rankiniu būdu pridėjo bonusą.

   

  Bet šiaip pripažinsiu, kad tikrai buvo nemažai atvejų, kai man nieko nedave. Bet bent smagu, kad visi, kurie užsiregistruoja per mano nuorodą gauna 10 svarų nuolaidą pirmam pervedimui, tai vis kažkas kažką iš to laimi. :)

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  ×
  ×
  • Sukurti naują...