Techninė profilaktika (Uždarbis.lt neveiks): 23-07 val.

Uždarbis.lt: Uždarbis.lt pardavimas: Jūsų klausimai ir pastebėjimai - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioPuslapis 1 iš 1
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Tema užrakinta

Narys yra atsijungęs Kernius 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4.743
 • Kartu nuo: 2004-01-05

2020-12-11 18:33 (#1)

*
Mėgstamas

Uždarbis.lt pardavimas: Jūsų klausimai ir pastebėjimai


Perskaitęs visus jūsų komentarus dėl galimo Uždarbis.lt pardavimo supratau, kad yra dalykų, kuriuos turėčiau apžvelgti išsamiau. Kadangi neturiu galimybės laiku reaguoti į kiekvieną viešą pasisakymą, pabandysiu į visus dažniausiai iškilusius klausimus atsakyti šioje temoje.

– Kokia yra absoliučiai minimali suma, už kurią svarstytum parduoti Uždarbis.lt?

– 20 tūkst. Eur.

– Kodėl ji yra būtent tokia?

– Nenorėčiau Uždarbis.lt perleisti į rankas žmogaus ar įmonės, kuri neturėtų aiškios ir užtikrintos vizijos, ką su šiuo projektu toliau norėtų daryti.

– Kodėl naujajam Uždarbis.lt savininkui rekomenduotum jį vystyti pirmiausia ne kaip diskusijų, o kaip skelbimų platformą?

– Diskusijų forumai yra nuostabi funkcija, galinti papildyti bet kokį produktą, – bet ne pats produktas, už kurį daug kas sutiktų mokėti.

Tuo tarpu skelbimų platformos yra istoriškai pelningiausias verslo modelis ne tik pasauliniame, bet ir lietuviškame internete.

Manau, kad tai būtų bene vienintelis būdas užtikrinti pačios bendruomenės ilgalaikį išlikimą, – net jeigu jai tektų persikelti į uzdarbis.lt/forumai.

– Jeigu naujasis savininkas nuspręstų toliau Uždarbis.lt vystyti tik kaip IT ir verslo bendruomenę, kaip greitai jo investicija galėtų atsipirkti?

– Tik iš dabar forume rodomos reklamos ir vienkartinio tapatybės patvirtinimo mokesčio – maždaug per 5 metus. Tai tikrai nėra toks projektas, kurį šiuo metu vertėtų pirkti dėl pasyvių pajamų.

Bet investicija galėtų atsipirkti ir per 1-2 metus pasiūlius papildomą Uždarbis.lt Pro / Plius / Premium narystę su visiškai naujomis (komercinėmis?) funkcijomis, kuri bent 500-1000 narių būtų verta 2-3 Eur. / mėn. (priminsiu, kad savo tapatybę Uždarbis.lt iki šiol yra patvirtinę beveik 20 tūkst. narių).

Kita idėja: didžiausias IT ir verslo savaitinis naujienlaiškis Lietuvoje. Nors prenumeratorių duomenų bazę reikėtų surinkti nuo nulio, jais akimirksniu galėtų tapti net ir neregistruoti lankytojai, bent sekundei į kurią nors Uždarbis.lt temą užsukę iš Google. Užsienyje tokie savaitiniai naujienlaiškiai dažnai yra remiami 1-2 IT produktų / paslaugų reklamų – arba IT darbo / investicijų / partnerysčių skelbimų – kurių kaina siekia bent po 350 Eur. / vnt.

– Vis dėlto savo aktyvumo piką Uždarbis.lt pasiekė dar 2012-2013 m. Ar nebuvo geriausias laikas jį vystyti būtent tuomet?

– 2012-2013 m. vidutinis registruoto Uždarbis.lt vartotojo amžius buvo maždaug 18-25 metai – ir dauguma jų buvo menkas arba jokių asmeninių pajamų negaunantys studentai, ieškantys, kaip prasmingiau praleisti savo laisvą laiką po paskaitų.

Šiuo metu vidutinis registruoto Uždarbis.lt vartotojo amžius jau turėtų siekti apie 26-34 metus. Svarbiausia, kad per paskutinius 8-9 metus smarkiai turėjo progą išaugti ne tik vidutinė 100 tūkst. registruotų Uždarbis.lt vartotojų perkamoji galia – bet ir visa Lietuvos ekonomika. Be to, Lietuva tapo eurozonos nare.

Galiausiai – užaugo nauja interneto vartotojų karta, iškilo mobiliosios technologijos ir tapo galutinai aišku, kokio tipo interneto platformos pasaulyje yra pajėgios varžytis su Facebook ir kitais socialiniais tinklais, – ir kokio ne.

– Ar tikrai tiesa, kad naujasis Uždarbis.lt savininkas nieko nepažeisdamas turėtų galimybę išsiųsti el. laišką daugiau nei 100 tūkst. registruotų vartotojų?

– GDPR draudžia siųsti rinkodaros laiškus be vartotojų sutikimo – bet ne informuoti kiekvieną vartotoją apie su jo paskyra susijusius esminius pasikeitimus. Svarbiausius informacinius laiškus savo vartotojams siunčia visos didžiosios pasaulio technologijų kompanijos be jokios išimties.

– Ar nariams bus suteikta galimybė sunaikinti visą su jų paskyrą susietą privačią informaciją dar iki pardavimo?

– Taip, apie tai pranešiu artimiausiu metu.

--

Tikiuosi, kad visi šie mano atsakymai įnešė šiek tiek daugiau aiškumo. Jeigu turėsite daugiau klausimų – jų visada lauksiu el. paštu kernius@uzdarbis.lt ir stengsiuosi šią temą ateityje papildyti – bet daugiau jokių diskusijų dėl galimo Uždarbis.lt pardavimo šiame forume nebus.
15


Narys yra atsijungęs Kernius 

 • Forumo senbuvis
 • AkisAkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Administratoriai
 • Atsiliepimai: +0 -0
 • Pranešimai: 4.743
 • Kartu nuo: 2004-01-05

2020-12-14 13:56 (#2)

*
Mėgstamas

– Kokia šiuo metu yra tikimybė, kad Uždarbis.lt 2021 m. pradžioje bus parduotas?

– Kadangi jau yra pasiūlymų atitinkančių arba viršijančių minimalią sumą, tikimybė yra beveik 100%.
17


Pasidalinti šia tema:


Puslapis 1 iš 1
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Tema užrakinta

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2021-01-16 16:59

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai