Pereiti prie turinio

Reklama FB grupėje (30.2 k. žmonių, auga natūraliai)


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, siūlau reklamą savo FB grupėje (filmų, serialų, dokumentikos, tv šou ir pan. tematika). Grupė seniai sukurta, niekada niekas joje nebuvo reklamuota nei vienu reklamavimo būdu (edit: jau buvo pabandymui įdėta 2 reklamos: buvo užsakytas postas ir pin postas, bet nesusiję su grupės tematika). Grupė prižiūrima, atsakingai priimami nauji žmonės, paauga dabar iki 5000 žmonių per mėnesį, dar apie 500 užklausų kas mėn atmetu. Nariai aktyvūs, nemažai turinio įkelta mano pačio (autoriniai tekstai, filmų ir kt apžvalgos).

Norėčiau priimti tik reklamą, susijusią su grupės tematika (pvz.: turit filmų svetainę arba blog'ą; norit savo panašios tematikos grupę ar puslapį pareklamuot; arba youtube kanalą tokia tematika; ar galbūt prekiaujate kino bilietais ar kino filmų diskais ir pan.).

Reklamos variantai: grupės viršelis (coveris), grupės pin postas (prisegtas postas grupės viršuje), paprastas postas grupėje (paprastą postą galėtumėte skelbti pats, arba grupės adminas, jį būtų galima reklamos laikotarpiu pakelti arba perdėti iš naujo kas kažkiek laiko). Grupė Facebooke turi tikslinį pavadinimą, aiškią, sutvarkytą nuorodą, yra galimybė pajungti tikslinį domeną, kuris vestų į grupę ir pan. Reklamos pajamos bus investuojamos į grupės augimą, tai grupės augimas turėtų didėti dar labiau, nei dabar.

Jei domina pasiūlymas, parašykit asmenine žinute, paderinsim viską (pateiksiu ir augimo grafiką, postų reach ir pan., grupės auditorijos amžiaus ir aktyvumo info), o jei yra kažkokių dar klausimų, galit užduoti ir temoje. Reklamos kaina nurodyta žemiau temoje su papildoma informacija. Galit pamėginti užsisakyti ir vienam mėnesiui ir pasižiūrėti koks bus jos efektyvumas.

EDIT: Galimas ir pačios grupės pardavimas, nes šiuo metu beveik nebeturiu laiko prižiūrėti, bei kurti turinio. Visais klausimais kreiptis asmenine žinute.

GRUPĖ: e98aa845ed37208694aad66ac1e2425f104.JPG

Redagavo Druski
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)

Reklamos kainos:

Viršelis (Coveris) 20 eur./mėn.

Prisegtas postas grupės viršuje (Pin postas) 15 eur./mėn.

Postas (su pakėlimu vieną kartą per savaitę) 10 eur./mėn.

 

Grupės narių amžius:

97f73b463a17d125f6063a65c82fcb3a588.JPG

 

Grupės augimas per paskutinius du mėn.:

 

1c5140192b755e01dcd5db03fcb8d42c228.JPG

Redagavo Druski
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • Druski pakeitė pavadinimą į Reklama FB grupėje (29.5 k. žmonių, auga natūraliai)

Kaina derinama AŽ.  Plius per metus galima prognozuoti, kad grupės dydis padidės dvigubai (o keliant turinį, arba dar ir kažkur papildomai reklamuojant, galima pasikoreguoti priaugimo rodiklius pagal savo norus ir galimybes).

Redagavo Druski
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 savaičių...
  • Druski pakeitė pavadinimą į Reklama FB grupėje (30.2 k. žmonių, auga natūraliai)
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.