Pereiti prie turinio

Ieškau investicijų į perspektyvų projektą


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Ieškau investicijų savo numylėtam kulinarijos projektui. Ilgą laiką tai buvo man kaip hobis, bet matau šiame projekte dideles galimybes augti, todėl norisi jomis pasinaudoti. Norisi, kad projektas būtų ne dar vienas eilinis receptų puslapis, o kad būtų kuriamas prekinis ženklas, kuriama emocija ir aprėptų daugiau nei tik įprastus receptus.

Projektas veikia jau virš 5 metų. Ilgą laiką puslapis generavo minimalias pajamas iš Google Adsense. Nuo 2020 gruodžio buvo pajungta el. parduotuvė, kuri sugeneruoja vidutiniškai po 500eur pajamų per mėnesį. Prekiaujama indais ir kitais virtuvės įrankiais. Šiuo metu sandeliuojama prekių vertė siekia ~3 500eur. Turiu tiekėjus, per kuriuos galima asortimentą plėsti dar labiau. Perkant didesniais kiekiais, mažėtų prekės savikaina.

Per tuos metus pasimatė, kad prekės tikrai turi paklausą, todėl norisi didinti apsukas ir iš to uždirbti. Šiam momentui projektas turi galimybę pajamas generuoti iš 2 šaltinių: reklamos ir internetinės parduotuvės. Pradėjus dirbti pelningai, turiu dar daug idėjų, kur galima judėti toliau ir didinti pajamas bei pelną.

Iki šiol visas išlaidas susijusias su projekto išlaikymu padengdavau pats, bet neturiu pakankamai pajamų, kad galėčiau skirti daugiau ir augti. Skolintis irgi neturiu galimybės. Projektui per visą gyvavimą išleidau jau penkiaženklę sumą, bet jei nerasiu finansavimo, tai ir toliau pats investuosiu po truputį.

Ieškau pasyvaus investuotojo, kuris nenorėtų kištis į įmonės valdymą, o leistų įgyvendinti savo viziją ir planus bei stebėti, kaip įmonės vertė auga. Pilnai sutikčiau priimti daugiau nei vieną investuotoją, kad surinkti daugiau pinigų ir užsitikrinti spartesnį augimą. Bet jei nesurinksiu bendrai bent 20 000eur, tai iš viso nepradėsiu. Tada liksiu prie dabartinės situacijos ir bandysiu finansuoti nuosavomis lėšomis.

Turiu pasiskaičiavęs scenarijus kitiems metams, kaip pinigai būtų išleidžiami, jei pavyktų surinkti 20 000eur ir 50 000eur bei ko būtų galima iš tokių investicijų tikėtis. Taip pat, nesunkiai galiu pamodeliuoti ir variantą, jei būtų investuota didesnė suma.

Koks indėlis iš manęs? Pirmiausia, visas darbas vystant toliau projektą. Visų antra, mano patirtis:

-turiu ~10 metų patirtį e-komercijos srityje. Vysčiau tiek savo projektą, kuris jau parduotas, tiek dirbau kitose įmonėse, kurios užsiima internetine prekyba.
-išsilavinimas ir ~10 metų darbo patirtis internetinės rinkodaros srityje.
-~3 metai patirties vadovaujant įmonei (11 darbuotojų). Žinau, ką reiškia griežtai planuoti įmonės finansus 1, 5 ar 10 metų į priekį, kas mėnesį atsiskaitinėti valdybai, bendrauti su tiekėjais, valdyti personalą ir pan.

Šiuo metu dirbama su individualia veikla, kadangi pajamos nėra tokios didelės, kad steigti įmonę. Atsiradus investuotojui, viską nuo pirmos dienos perdarytume ant įmonės. Jei atsirastų, kas gali investuoti didesnę sumą, galima būtų sutartį, kad pusė sumos eina kaip investicija, o kitą dalį įforminame kaip paskolą, jei taip atrodo saugiau.

Tai pradžiai būtų tiek. Jei kyla klausimų, rašykite asmenines žinutes.

Redagavo Mynde
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Mynde pakeitė pavadinimą į Ieškau investicijų į perspektyvų projektą

Labas, skamba labai sauniai viskas ir linkiu didziausios sekmes. Pats sioje srityje (receptai, eshop) pradejau kurti produkta, tiksliau startuoli ir ieskau zmoniu, kurie noretu prisideti atliekant viska nuo A iki Z. Patirtis panasi, igudziai labiau programavimo ir verslo valdymo, taciau visuomet ieskau kazko naujo. Jeigu atrastum papildomo laiko ir suprastum, kad galetum prisideti dar prie vieno produkto, su mielu noru noreciau apie tai pakalbeti. 

P.S. komanda jau is dalies sudaryta, truksta vos keliu zmoniu.

Redagavo axios
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja, jau pakankamas pas mane darbų kiekis ir nebesinori mėtytis šiuo metu dar prie kitų projektų. Bet ačiū už pasiūlymą. 

 

P. S. Jei kažkas turi kažkokių žinių, kur dar būtų galima kreiptis dėl investicijų ar paskolos verslo steigimui, būčiau irgi dėkingas, jei pasidalintumėte. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokamai.

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...