Pereiti prie turinio

Ieškau investuotojo arba vadovo į žaidimų industriją


  Rekomenduojami pranešimai

  Ieškau investuotojo į žaidimų industriją

  Labas vakaras, uždarbiečiai, ieškau investuotojo, ar vadovo kuris mėgsta žaidimus ar juos mylėjo nuo vaikystės, tad galėčiau pasiūlyti jam investuoti arba prisijungti prie perspektyvaus žaidimo projekto, nes vėliau iš to projektas generuos pasyvias pajamas. 

  Apie mane? Papasakosiu šiek tiek apie save Esu Tautvydas Man dabar 25 metai, nuo mažens užsiimdavau tokio pobūdžio žaidimais. Tik buvo etapas, kai reikėjo viską mesti ir kaip jaunam lietuviui neberūpėjo žaidimai, o reikėjo eiti dirbti kad išgyventum. Tačiau gyvenime viskas keičiasi, nutinka netikėtų dalykų, ypač man kai įkuriau savo verslą, Ir sėdint biure kilo mintis ir kodėl gi negrįžus prie to, ką dariau vaikystėje. Tai, ką dabar matau, yra tai, kad daug jaunų žmonių žaidžia prie kompiuterių ekranų ir tai reiškia, kad sunku juos būtų iškrapstyti, kad pamatytų, kas vyksta realybėje. Pagrindinė mano mintis – sukurti virtualų pasaulį, kad susiburtų joje nedidelė bendruomenė ir po trumpo laiko mes jas perkeltume į realybę. Kadangi bendruomenėje žaidėjai bendrautu ir atliekinėtų įvairius iššūkius lengvai prisitaikytų prie realybės ir nebijotų bendrauti ar net sutikti gyvai su bendruomenė. O ar čia bus galima užsidirbti, ar tik veltui laiką leisite su bendruomene? Galės uždirbti tiek projekto komanda, tiek pati bendruomene. Tik nenoriu daug plėstis, bet visi planai parašyti ir vis dar pildomi. Bet aš žinau vieną dalyką, kad Lietuvoje nieko panašaus nėra gal užsienio rinkoje ir yra buvę, bet aš to nepastebėjau ten.

   

  Ar iš tokių projektų įmanoma užsidirbti? 

  Tikrai taip, nes vaikų ir paauglių vaizduotė beribė ir tokiems projektams jie išleidžia daug pinigų. Aišku, būna visokių nesąmonių, kad vaiko tėvai gali prikibti prie to, kad netyčia nuskaičiavo mano pinigus iš kortelės ar galite juos grąžinti, bet čia jau tėvų atsakomybė kad nemoka saugoti savo daiktų vietoje.Juridiškai kiek domėjausi, jei prekiaujame virtualiomis paslaugomis, tai mes turime grąžinti pinigus, jei kas nors paprašo iš tėvų.  Bet tai yra labai mažai tikimybė, kad vaiko tėvas prašys grąžinti pinigus. 

  Kokia projekto vizija? Ar tai tik žaidimas ir dar daugiau nieko?

  Ne, tai ne tik žaidimas, mes planuojame sukurti kitokį žaidimą per RAGE:MP platformą, kur vaikai ir paaugliai galės mokytis žaisdami vienas iš tokių prioritetų finansinio raštingumo.

  Yra toks projektas Tryskubai.lt taip pat jie irgi užsiima edukacija per Minecraft žaidimą. Įdėją jų lyg pas mane ir panašį bet daug skiriasi. 

  Bet pagrindinė projekto misija –  kad vaikai ir paaugliai smagiai, praleistų laiką atrastų bendraminčių ir išmoktų gyvenime naudingų dalykų.

  Ką gaus žmogus, investavęs į projektą ar prisijungę prie jo?

  Gaus dalį įmonės akcijų ir bus dalinai projekto komandos narys.

  Tai norite pasipelnyti iš vaikų, taip išeina? Ne, mes nenorime pasipelnyti iš vaikų, tiesiog norime nukreipti jų pinigus iš blogų projektų pas mus, nes jie perka virtualias paslaugas ir negauna jokios naudos. O kokias pajamas gausime, tai bus mūsų darbas su jais.

  Trumpas rušiskas filmukas kaip pasakojama iš lupas į lupas apie projekto produktą. Tai yra profesionalus darbas, sakyčiau, Lietuvoje nemačiau nė vieno tokio video .

  Mano koncepcija labai skiriasi nuo šio vaizdo įrašo.

  Jeigu jus sudominau detaliau ir visas sąlygas galime aptarti privačiame pokalbyje.

  Redagavo pupa962
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Kiek ilgai tuo uzsiimi, ka sugebi ka jau esi padares, kokia patirtis, kiek tau metu, kiek pats turi investaves ar investavimui ? Taipogi apie ideja nieko nepasakei reiksmingo apart to kad kazkoks finansinio rastingumo edukacinis zaidimas. Na rialiai rinka pilna o ir niekuo nesudominai

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • pupa962 pakeitė pavadinimą į Ieškau investuotojo arba vadovo į žaidimų industriją
  2022-05-09 22:12, venom parašė:

  Na, tu žiuriu mane mėgsti stebinti. Kad tu čia įkėlei kito forumo temą, tai neturi nieko bendro su šia tema.

  Abiejose forumuose matau, koks tu esi nerimtas per daug nušisneki. Tai dabar pagal jūsų ankstesnį forumo įrašą, jei aš neparodžiau rezultato, tai sakai nieko vertas projektas? Ir sakai, kad viskas bus nuplagijuota? Ne kiekvienas verslininkas ar vadovas kam nors pateikia viešoje erdvėje savo projekto ar verslo planus. O ką tu man pasakysi, kai atsidarys projektas? Ai sakysi suklydau  😄 Nu tai va būk paprastesnis ir mažiau šnekėk nesąmonės.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  ×
  ×
  • Sukurti naują...