Pereiti prie turinio

Vikipedijos nuoroda - atgalinė nuoroda iš Wikipedia.org svetainių


Rekomenduojami pranešimai

talpiname nuorodas į jūsų svetainės puslapius į jau esamus wikipedijos straipsnius - https://wikipedia.org. Nuorodos pateikiamos ukrainiečių, baltarusių, bulgarų ir kitose wikipedijos lokalizacijose (kalbose).

Pavyzdžiui:

    bg. wikipedia.org
    sr. wikipedia.org
    uk. wikipedia.org
    būti. wikipedia.org
    ir t. t.

-->! Mes nepriimame nuorodų į rusišką ir anglišką Wikipediją!

Wikipedija yra moderuojama ir ne kiekviena nuoroda ją priimama. Ne su kiekviena svetainėje esu pasirengęs imtis darbo. Apie tai, kokios svetainės tinka prieglobai:

https://en.wikipedia.org/wiki/Citation_needed

Jei trumpai tai svetainėje turėtu būti informaciniai puslapiai į kuriuos būtų galima daryti nukreipimą iš wikipedija. Kadangi tai užsieniniai šaltiniai tai ir raktažodžiai nebus identiški kokių jūs norite.

Nuorodos yra sąlygiškai amžinos, t. y. jos skelbiamos visam laikui, tačiau jei jūsų svetainė nėra autoritetingas šaltinis (žr. nuorodą aukščiau) - negaliu garantuoti nuorodų neliečiamumo (jos gali būti bet kada pašalintos).

Iš patirties žinau, kad geros nuorodos gyvuoja 3 metus ir toliau gyvuos, o nuorodos į nekokybiškus išteklius greitai pašalinamos.

Darbo procesas yra toks:

    Atsiunčiate man nuorodą į svetainę, kurią norite reklamuoti. Bei nuorodą į naudingą NEKOMERCINĮ straipsnį, nuorodos į pagrindinį ir kitus skyrius greitai pašalinamos (nėra prasmės jas dėti).
    Aš savarankiškai randu atitinkamus straipsnius wikipedijoje šalies pasirinkti negalima ( norimus galite parašyti, bet jokios garantijos, kad ten ir patalpinsiu nėra)
    Redaguoju straipsnius Wikipedijoje ir švelniai įklijuoju nuorodą į jūsų svetainės puslapį.

Įspėjimas! Nuorodos dedamos tik į naudingus, nekomercinius jūsų svetainės straipsnius, nuorodos į pagrindinį ir kitus skyrius greitai pašalinamos (nėra prasmės jų dėti).

Paslaugos kaina: 50 EUR arba 60 EUR priklauso nuo susitarimo

Atlikimas 1-2 savaitės

Mokėjimas išankstinis

Pirma atsiunčiate nuoroda, ją patikrinus bus galima pasakyti ar apsiimsiu, jei nėra naudingo INFORMACINIO straipsnio užsisakykite, čia pilna kas gali su tuo jums padėti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...