Pereiti prie turinio

  Rekomenduojami pranešimai

  Sveiki,

  reikalingas logotipas kavinei/barui. Baras -  "Industrija", veiklą vykdys kiekvieną dieną siulydamas įvarias veiklas - kokteiliai, užkandžiai ir maistas, stalo žaidimai, pokerio turnyrai, protmušiai, savaitgaliais koncertai ir šokiai. Bare vyraujančios spalvos - pilka, juoda, ruda (oda, medis).  Logotipas bus naudojamas socialinėje medijoje, sienos žymėjimui, įvaairiuose video ir  drabužių antspaudui, shotų padekliukų graviravimui ir visur kur sugalvosiu., todėl noriu gauti visus failus. Logotipą ant pastato sienos įsivaizduoju juodą, bet kitur naudojamas gali būti ir baltas. Bet esu atviras ir jūsų įdėjoms, bei pasiūlymams.

  Kaip ir pats pavadinimas taip ir visa stilistika bus industrine, pramoninė, todėl manau, kad minimalismas logotipe yra artimesnis. 

  sąsiuvinyje esu papaišęs vieną variantą, įdėją, kuri buvo šovus į galvą, joje pavaizduotas užrašas ir iš rėmelio išlendančios užuominos į mūsų veiklą - kokteiliai, vynas, stalo žaidimai, šokiai - tas apvalus, tai disco kamuolys 😄

  Bet kaip ir minėjau esu atviras jūsų įdėjoms, spalvoms ir t.t.

  Pridedu sąsiuvinio nuotrauką ir sienos nuotrauką ant kurios bus logotipas, bus lengviau įsivaizduoti, o galbūt ir man proga pamatyti logotipą ant sienos. Taip pat, ten nupiešęs jo apšvietimą nuo spot light'ų, bet neatmetama ir neoninio ženklo galimybė. 

  Prizas 100 eur. 

  Konkursas tęsiasi iki Vasario 5 d. 23:59. Nugalėtoją, paskelbsiu iki Vasario 6 d. 12:00 

  unnamed.jpg

  Untitled.png

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   1 narys

  ×
  ×
  • Sukurti naują...