Pereiti prie turinio

Kaip tapti respektabiliu verslo konsultantu?


Rekomenduojami pranešimai

Kaip tapti respektabiliu verslo konsultantu?

 

Turėti būtinai aukšto mokslo diplomą ir priminti, kad ne dėl to baigiau aukštą išsilavinimą , kad bučiau vidutinybė ir vien dėl to jau reikia mane gerbti (nors gana didelė dalis žmonių padariusių sėkmingą verslą buvo jo nebaigę. Išsilavinimo neturėjimas dar nenurodo į žmogaus degradaciją. )

Rengtis pas dizainerius , kirptis salonuose (daugumoje tai vadinasi permokėti už paslaugą, kas nurodo į netinkamą elgesį su finansais)

Kalbėti lėtai, protinga veido išraiška ( lėta kalbėsena nurodo į temperamento nebuvimą, lėtą mastyseną kas tam tikra prasme versle dažnai trugdo ryžtingam sprendimui)

Naudoti daug tarptautinių žodžių , manydami , kad daugelis bus sužavėti vien jų gausa, juk daugumai tai nesuprantama ir skamba įdomiai ( svetimų žodžių vingrybės nurodo į norą supainioti ir padaryti reikalą sudėtingą, nes tada jo narpliojimas pasidaro sudėtingas ir gerai apmokamas. Tai tai pat nurodo , kad žmogus nelinkęs žengti paprastu keliu, kas daugeliu atvejų užtikrina sėkmę)

Visada kontraargumentuoti , bei siūlyti savo variantą nors ir pasiūlytas būtų idealiai tinkantis (savo nuomonės piršimas nurodo –va štai dėl to aš ir atėjau ir aš būtinai turiu kažką pasiūlyti, nes aš esu konsultantas)

Pabrėžti, kad laikas pinigai (daugumoje atvejų tai nurodo , kad jie didelio verslo neturi, nes respektabilių firmų vadovai ar savininkai nesėdi ir negalvoja prie kompiuterio nuo 8 ryto iki 17 vakaro, kitaip kiekvieną dieną gimtų dešimtys idėjų , kurios per menesį užtvindytų, realiai taip nebūna , be to respektabiliam žmogui yra nepadoru tai priminti)

Pabaiga: visada reikia prisiminti , kad paprastai vadinamus konsultantus verčia rašyti ir konsultuoti televizijoje noras patekti į akiratį, bei pasidaryti reklamą. Geri kosultantai nei eina į viešumą , nei reikia jiems reklamos, paprastai jie neatsigina darbo, bei gana išrankūs pasirinkimuose. Leiskite sau manyti , kad Jūs turit idėją, ją gerai išanalizavot, viską pasvėrėt ir blogiausiame Jūsų variante paskaičiavimuose Jums pasiseks- tada į priekį be konsultantų, nes jei jie galėtų Jums padėti pasidaryti pinigų daug – tada jie patys pasidarytų, niekas niekam gyvenime už dyką neduoda, o gerus kasnius juo labiau...

 

Straipsnio autorius: vertasmilijono.lt, kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama, dėl straipsnio publikavimo kituose puslapiuose tartis el.paštu [email protected]

 

Straipsnio autorius: vertasmilijono.lt, kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama, dėl straipsnio publikavimo kituose puslapiuose tartis el.paštu [email protected]

Redagavo chakalasz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip neblogas straipsnis, ypac man patiko:

 

"Visada kontraargumentuoti , bei siūlyti savo variantą nors ir pasiūlytas būtų idealiai tinkantis (savo nuomonės piršimas nurodo –va štai dėl to aš ir atėjau ir aš būtinai turiu kažką pasiūlyti, nes aš esu konsultantas)"

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bishki smarkiai nuvaziuota i shona.. Negaliu sutikti del puses punktu :)

 

Geras ishsilavinimas kalba pats uz save, nixuja nereikia tai pabrezti, tai tik atrodys pagyruniskai ir tusciai.

 

Rengtis pas dizainerius sutinku, verslininkui save priziuret reikia, bet didziausi uzrasai per drabuzius su dizaineriu vardais.. brrr, i verslininka visai nenesa

 

Verslininkui nereikia pabrezti, kad laikas = pinigai, visi, kas tave supa, manau puikiai tai supras vien ir matydami tave.

 

 

Ir pabaigai, ne veltui tyli kiaule gilia shakni knisa, apie rimciausius verslininkus is Lietuvos per televizija ir radija nieko nei kalba nei uzsimena, tad cituoju: "Dazniausiai garsiausias asmuo kambaryje yra ir silpniausias". Tiesiog nesolidu ir nereikia reklamos, kaip jau buvo pamineta :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...