Flipis - 2008m. DEATHMATCH cempionas

Rekomenduojami pranešimai

Flipis, dar tik mokosi 11 klaseje, Kauno Saules gimnazijoje, taciau lazinasi jau 3 metus ir si patirtis jam padejo laimeti DEATHMATCH cempionata.

Kuo tave traukia lazybos?

Na nežinau, tačiau tai tarsi hobis, kuris suteikia azarto, padeda daugiau ar mažiau išlošti pinigų, taip pat tuo pačiu tenka daugiau domėtis sportu, jo rezultatais, stebėti varžybas.

Kurie cempionate dalyvaujantis zaidejai tave nuvyle, kurie atvirksciai nustebino?

Na šiek tiek nuvylė galbūt tik RaimisLT, Rodman, kurie pirmajame etape neparodė sau įprastų rezultatų. Šiek tiek nuvylė ir TOMGANG, nors jis ir pateko į pusfinalį, tačiau rezultatai nedžiugino. Dar praeitą pavasarį jis laimėjo panašų turnyrą, labai gerus rezultatus rode ledo ritulyje.

Labai nustebino tautvix, jis visuose etapuose rodė tikrai labai gerus rezultatus, nebevltui jis laimejo savo grupėje pirmajame etape, kuriame krito Bosxs su taip pat labai geru rezultatu, vėliau tautvix taip pat rodė stabilius rezultatus, laimėjo ir prieš VilMixą, kuirs taip pat šiame turnyre atrode gerai ir stabiliai. Tik finale tautvix nepasisekė, manaiu finale jo rezultatas bus geresnis, bet duobių visiems pasitaiko. O bendrai tai nustebino keli praėję statymai su dideliais koef., ypač chakalasz kai numatė paskutiniuoju statymu slovakų pergale pries JAV su 16 koef. ir statymas praėjo ypač užtikrintai, turint galvoje kad toks koef.

Kuriam etape, arba pries kuri zaideja buvo sunkiausia kovot?

Sunkiausia turbūt buvo pirmajame etape, kai dainiusss aplenkiau tik paskutiniu statymu ir patekau toliau. Paskui manaiu kad sunkiausia bus finale, nes tautvix rodė labai gerus rezultatus, tiesa finale jis to neparodė.

Kiek tikejaisi nukeliauti cempionate?Kokie buvo tikslai?

Pagrindinis tikslas buvo visuose etapuose turėti teigiamą balansą ir šis tikslas buvo įvygdytas:

I etapas +0,3

II etapas +19

III etapas +27,85

IV etapas +36,70

V etapas +22,9

O šiaip tikslų laimėti nebuvo, tiesiog stengiausi nukeliauti kuo toliau.

Ar naudojai pirktus pickus ir ka manai apie kitus dalyvius, kurie naudojo?

Naudojau tik savo atrinktus statymus, pickų bent jau šiuo metu neperku. Manau dauguma rašė savo atrinktus statymus, tiesa kažkuris dalyvis minėjo jog įdeda kelis pirktinius pickus. Tačiau tai nėra blogai, taisyklės to nedraudė.

Pacios sekmingiausios tavo lazybos, tarkim koks sporto ivykis neitiketinas ivyko kai tu laimejai arba pralosiai?

Na yra buvęs ne vienas jau kiek netikėtas laimėjimas kuomet atrodė jog šansų beveik nelikę, taip pat yra buvę ir liūdnų pralaimėjimų. Iš laimėjimų, ko gero pats įsimintiniausias buvo 2008m. pavasario gale, kai Italijos krepšinio čempionate zaidė Montepaschi pries Lottomatica, ir aš buvau pastates už rungtynių over'į. Rungtynės pamenu prasidejo Montepaschi nemažu spurtu, ir gera gynyba, antrasis ir trečiasis kėlinukai buvo ypač nerezultatyvūs, tačiau Lottomatica jau po 3 kėlinių pirmavo. Bet jau netikėjau kad bus over'is nes per paskutinįjį ketvirti abi komandos turejo rinkt berods 61 taską o pažiūrėjus į kitus kėlinius to tikėtis buvo sunku. Ketvirtajame kėlinyje suzaidus 2-3 min toliau vyko gynybinis krepšinis ir jau manaiu statymas palaidotas, o kaip tik uvau pastates dvigubai didesne suma nei visad statydavau, bet tada žaidėjai tarsi pasikeitė, per likusias 7-8 minutes krito daug tritaškių, dvitaškių su baudomis. Tiesa likus žaisti beveik 2 min. man dar trūko 16 taskų ir maniau kad visvien nepraeis, bet galiausiai fortūna nusišypsonjo ir permete abi komandos ta over'į.

Kitas labiau įsiminęs laimėjimas buvo maždaug prieš metus kai žaidė rankinio varžybas Suomija-Lietuva ir buvau pastatęs už lietuvius. Rungtynės vyko gan atkakliai ir pirmavo tai vieni, tai kiti. Galiausiia lietuviai laimėjo vienu įvarčiu. Aš rezultatus sekiau live puslapyje, bet kai vakare per sporto žinias pasake jog likus 15 sek. rezultatas buvo lygus ir suomiai turėjo kamuolį, likus 4 sek kažkodėl per anksti suomiai metė į vartus, neįmetė, kamuolį pagavęs lietuvių vartininkas metė ji per visą aikštę nuo savo vartų i varzovų ir pataikė paskutiniąją sekundę, tai supratau, jog ten labai man pasisekė.

Iš pralaimėjimų labaiu įstrigo gal Fonbet atliktas live sttaymas Australijos futbole, kai komanda likus zaisti 6-7 min pirmavo dviem įvarčiais, bet per likusias kelias min. sugebėjo praleisti net 3 ir pralaimėjo...

Taip pat pernai vasario gale statymas ToPo Helsinki - Lappeenranta 1, Suomijos krepšinio čempionate susitiko pirmoji lygos komanda su paskutiniąja, Lygos lyderiai žaidė namuose, tačiau pralaimėjo beviltiškai 56-100. Nuo to laiko i Suomijos krepšinį nebelendu. Tiesa Lappeenranta po tų varžybų tarsi atsigavo ir per likusias kelias varžybas iškovojo gražių pergalių, bei pakilo iš paskutiniosios vietos lygoje.