Pereiti prie turinio
Tam, kad pamatytumėte papildomą informaciją bei galėtumėte susisiekti su skelbimo autoriumi turite prisijungti!

Parduodamas YouTube Kanalas Su 1.1 Mln. Prenumeratorių

Parduodamas YouTube Kanalas Su 1.1 Mln. Prenumeratorių

SUTARTINĖ


 • Kaina SUTARTINĖ
0 siūlymų
731 peržiūra

Aprašymas

Parduodamas YouTube kanalas su įspūdinga prenumeratorių baze ir peržiūrų skaičiumi. Šiuo metu kanalas turi 1,124,324 prenumeratorius ir 173,972,860 peržiūrų. Prenumeratorių geografinė pasiskirstymo analizė atskleidžia, kad 24% prenumeratorių yra iš Jungtinių Valstijų, 9.9% iš Indijos, 5.1% iš Filipinų, 4.5% iš Indonezijos, ir 4.1% iš Jungtinės Karalystės. Kanalas turi stiprią vyrų auditoriją, sudarančią 81% visų prenumeratorių, o moterų auditorija sudaro 18%.

Kanalas išsiskiria įspūdingu aktyvių prenumeratorių įtraukimu, nes 385 tūkst. prenumeratorių yra aktyvavę "Varpelio" pranešimus, tai yra 31.8% visų prenumeratorių, kas gerokai viršija vidurkį, kuris paprastai svyruoja nuo 10% iki 30%.

Kanalo tematika yra humoras, pradėtas kurti 2013 metais, iš pradžių talpinant lietuviškus juokelius ir bairius, vėliau pereinant prie pokštų (pranks) tematikos. Nors šiuo metu kanalas yra demonetizuotas dėl turinio pasikartojimo, jis turi potencialą būti vėl monetizuotas. Pateikiant naują, originalų turinį, yra galimybė atkurti monetizavimą, kadangi kanalas viršija reikalaujamą "watch time".

Šis kanalas yra puiki galimybė tiems, kurie nori pradėti ar tęsti savo kelionę YouTube platformoje. Kanalas siūlo tvirtą pagrindą augimui ir plėtrai, turint omenyje jo išskirtinį prenumeratorių įsipareigojimą ir plataus užmojo geografinę auditoriją.

Šiuo metu konkreti kaina už kanalą nėra nustatyta, ir esame atviri pasiūlymams. Taip pat turime dar du YouTube kanalus, kurie yra panašios tematikos. Vienas iš šių kanalų turi lygiai 1 milijoną prenumeratorių, o kitas – 2 milijonus prenumeratorių. Esame suinteresuoti parduoti visus tris kanalus.

Jei susidomėjote ir norite sužinoti daugiau apie šiuos kanalus, įskaitant išsamesnius duomenis apie auditoriją, peržiūras, monetizavimo galimybes bei kitą aktualią informaciją, maloniai kviečiame kreiptis. Suteiksime visą reikiamą informaciją potencialiems pirkėjams, siekiant padėti priimti informuotą sprendimą.

Mūsų tikslas – rasti atsakingą pirkėją, kuris galėtų tęsti kanalų plėtrą, atsižvelgiant į jų esamą auditoriją ir tematiką. Esame pasiruošę aptarti visus pasiūlymus ir galimybes, siekiant rasti abiem šalims naudingą susitarimą.

Informacija

 • Unikalūs lankytojai (per mėn.)
  208,500
 • Projekto amžius
  11 metų
 • Turinio valdymo sistema
  YouTube
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...