Pereiti prie turinio

ZoroLT

Nariai
  • Pranešimai

    1
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

ZoroLT Pranešimai

  1. Yra daugybė Marichuanos šalininkų, ir turbūt dar daugiau priešininkų. Kanapėmis domiuosi jau ne vienerius metus, seku įvairias mokslines naujienas ir straipsnius mokslo ir medicinos žurnaluose, ir galima prieiti prie tokios išvados: Kanapės žala žmogaus organizmui yra gerokai perdėta ir tai pripažysta Europos narkotinių medžiagų monitoringo centras, bei valstybių lyderiai (pvz. B.Obama), o ka jau kalbėti apie medicinos mokslininkus kurie visi kaip vienas teigia kad kanapė yra nepakeičiamas vaistas šimtams ligų gydyti.

    Marichuanos mėgejams galiu pasakyt kad tai nėra visai nekaltas ir nekenksmingas augaliukas, visdelto rukant dūmuose yra nemažai nuodu ir kancerogenu. Ir tas dalykas kad parukius kita diena nejauti beveik jokiu pagirių (kaip kad pagėrus alkoholio) daro kanapę pavojingą nes gali lengvai pradėt svaigintis kiekvieną dieną, iš pradžių vakare, po to jau ir per pietus, nu veliau ir nuo pat ryto. ;-) Žolė yra gyvenimo ir progreso stabdis, todėl piktnaudžiavimas ja nieko gero neduos, tik sutrukdys jums pasiekti savo tikslus ir svajones, nes paprasciausiai per daug tingėst siekti jų. Aš apie tai žinau nes ne vienerius metus tuo keliu ėjau ir galiu prisipažinti kad ir dabar vis užklystu. Bet tai turbūt vienas minusas.

    Pavyzdžiui pastatykit du žmones vieną šalia kito. Vienas kuris geria kiekvieną dieną, o kitas kuris rūko žolę kiekvieną dieną. Skrtumas bus akivaizdus, o jų gebėjimai atlikti darbus ir t.t gerokai skirsis. Tai tiesiog paparstas įrodymas kad žolė nėra pavojingesnė už alkoholį

    Nu o Marichanos priešininkams galiu pasakyt, kad jei nežinot apie ką kalbat tai geriau nieko nekalbėkit negu nusišnekėkit.

    Vienas dalykas yra kanapes vartoti rekreaciniams tikslams (svaiginimuisi) kitas dalykas kanapių produktų vartojimas medicinoje.

    Kalbant apie svaiginimąsį vertėtu paminėti kad naujausi mokslininkų tyrimai parodė kad kanapės yra saugiausias ir mažiausiai žalos organizmui duodantis "svaigalas". Pvz. : alkoholis yra 114 kartų mirtingesnis už kanapę. taip pat net cigaretės daro daugiau žalos. Yra atliktas tyrimas kad net tie kurie ruko kanapes kiekvieną dieną turi daug mažesnę riziką susirgti vežiu nei tie kurie geria alkoholi, rūko cigaretes. Taigi kyla klausimas: Ar teisinga kanapę kuri nėra žalingesnė už alkoholį, drausti ir už ją taip pat griežtai bausti kaip uz mirtinus narkotikus? Net už žmogžudystę Lietuvoje duoda mažiau nei už 2,5 kg kanapių turėjimą. Tuo tarpu net jeigu tuos 2,5 kg surukytų vienas žmogus jis nemirtų, nes nėra įmanoma kanapių šitaip perdozuoti kad numirtu zmogus. Kai tik organizmui per daug iš karto isijungia apsauga ir žmogus išsijungia arba tiesiog užmiega. Kanapė gali užmušti praktiškai tik vienu atveju - jeigu tuos 2,5 kg kas nors iš aukštai užmestų kitam žmogui ant galvos.

    Nu o kanapių pritaikymas medicinoje yra labai platus. kanapėmis galima gydyti apie 700 ligų ir indikacijų, kur paprasti farmacininkų sukurti vaistai (dažniausiai dėl pelno o ne tam kad išgyti žmogų) dažnai yra bejėgiai.

    Vienos rimčiausių indikacijų yra vėžio, alzhaimerio, diabeto gydymas.

    Aš pats praradau tėvą ir sesę kurie mirė nuo vėžio.... Jei ne Lietuvos įstatymai jie greičiausiai būtų gyvi.

    Kanapių produktų pritaikyme medicinoje yra stipriai pažengęs Izraelis, bei JAV. Kanpių aliejus duodamas net vaikams ir kūdykiams kurie serga vėžiu, ir yra pasiekiama gerų rezultatų. Tuo tarpu chemoterapija ir radioktyvus švitinimas patys gali sukelti dar sunkesnį vežį, nualina visą organizmą kas dažnai baigiasi mirtimi, padeda gal vienam iš 100. Pvz.: mano tevui buvo prostatos vežys ir kai prasidėjo gydymas tai pagrinde buvo švitinimas prostatos zonoje. Po tų švitinimų prostatos vėžys kaip ir susitraukė bet atsirado kitų vėžio židinių kituose organuose ir stuburo kauluose kaip tik tam aukštyje kur buvo švitinama. Statiskiškai tie žmonės sergantys vėžiu, kurie po diagnozės atsisakė tracinių gydymo metodų (chemoterapijos ir švitinimo), gyvena net kelis kartus ilgiau nei tie kurie bando gydytis šiais būdais. O nuo kanapių aliejaus niekas dar nemirė.

    Todėl manau labai svarbu keisti kanapių politiką ne tik Lietuvoje bet ir visam pasaulyje. O kanapių naudojimas medicinoje turi buti leidžiamas ir kuo greičiau. O legalizavimas rekreacijai atneštų šaliai nemažai ekonominės naudos, ir jei tai padarius greičiau nei kaimyninės šalys (nes tai yra tik laiko klausimas kada tai taps legalu visur), tai pelnas butų tikrai didžiulis ir tada būtų galų gale galima ir pencija senukams normaliasnes mokėti.

    Žodžiu čia galima rašyt ir rašyt. Esmė ta kad mums ilgai buvo meluojama apie tai kaip kenkia kanapės bet dabar yla iš maišo išlindo, ir jos pritaikymas medicinoje yra milžiniškas. Kam įdomu turiu šimtus moksliniu straipsnių apie kanapes. Taigi prieš sakydammi savo nuomonę pasidomėkite apie ką kalbate.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...