Pereiti prie turinio

Andriiucha

Nariai
  • Pranešimai

    31
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Andriiucha Pranešimai

  1. Sveiki, gal kas nors turit kokios nors informacijos kaip gauti Telia 5G namų interneto neribotų GB planą pigiau nei viešai yra siūloma? Parašęs per Telios chatą gavau pasiūlymą gauti šį planą su kaina 17.9€ + 8.25€ už modemą su 24 mėn. sutartimi. Norėtųsi gauti šį planą dar pigiau, tai gal kas nors žino kaip tai padaryti? Manau čia tikrai yra narių kurie gali turėti naudingos informacijos šiuo klausimu.

  2. Sveiki, mąstau apie studijų formos keitimą iš nuolatinių į ištęstines. Dėl to norėčiau išgirsti žmonių studijavusių ar studijuojančių pagal ištęstinių studijų programą atsiliepimus. Kokie yra ištęstinių studijų pliusai ir minusai lyginant su nuolatinėmis. Suprantu, kad pagrindinis pliusas yra daugiau laisvo laiko, nes paskaitos vyksta ne kasdien. Tačiau norėtųsi išgirsti kieno nors platesnę nuomonę. Žinau, jog panašių temų jau buvo, tačiau jos pakankamai senos ir norėtųsi naujesnės informacijos, nes manau, kad per laiką daug kas gali pasikeisti. Labiausiai domintų nuomonė apie ištęstines studijas studijavusių ar studijuojančių VGTU (dabartiniame Vilnius Tech). Dar geriau būtų jeigu atsirastų Multimedijos ir kompiuterinio dizaino ištęstinių studijų esamas ar buvęs studentas ir išsakytų savo nuomonę. Aišku, domina ir kitų aukštųjų mokyklų ir studijų programų studentų nuomonės.

  3. VGTU SA tau turėtų labai puikiai pakonsultuoti šiuo klausimu ;)

     

    Jeigu užbaigi kursą/pusmetį be skolų - kitais metais grįžti nuo pusmečio pradžios į naują, Tau tinkančią grupę. Dalykai jokie nesikeičia, kaip ir minėjau - jeigu baigi pusmetį tvarkingai, tie dalykai tau užsiskaito ir grįžęs mokysies toliau, kaip ir priklauso. Bet jeigu trūksta pažymių, neužskaityti kreditai ar dar kažkas tokio - Tavęs neišleis akademinių arba turėsi perklausyti dalykus.

     

    Kreipkis į SA. Tiksliau pakonsultuos.

     

    Dėl dalykų keitimosi man rūpėjo ar aš dalykus turėsiu tokius pat ir tokia pat tvarka kaip ir turėjo jie būti, ar turėsiu juos taip pat sudėliotus kaip ir mano naujajai grupei. Nes kai kurie dalykai tiesiog yra kitaip sudėlioti nei, kad mano kurse.

  4. Sveiki, gal yra žmonių kurie mokosi VGTU ir žino kaip ten veikia akademinės atostogos? Turiu keletą klausimų. Ar išėjus atostogų dėl asmeninių priežasčių viduryje kurso, t. y. nuo vasario mėnesio, grįžti studijuoti galima iki kitų metų vasario? Ar grįžtant bus galima pasirinkti grupę kurioje noriu toliau tęsti studijas, ar ji bus parinkta atsitiktinai? Ir kaip su studijų dalykais? Studijų programa kinta kasmet, tai ar grįžus po akademinių turėsiu tuos dalykus kuriuos ir turėjau turėti ateinančiame pusmetyje ar jie keisis ir bus tokie kaip ir visiems žmonėms tuo metu esantiems tame kurse?

  5. if (ABC == plotsum) ...

    Negalima taip lyginti dviejų slankiojo kablelio skaičių. double yra riboto tikslumo ir kai kuriais atvejais atlikęs veiksmus gauna ne tikslų skaičių, bet labai jam artimą. Pavyzdžiui, pabandyk atspėti, ką atspausintų toksai kodo fragmentas:

     

    double sqrt2 = sqrt(double(2));
    if (sqrt2 * sqrt2 == double(2)) {
    cout << "2 == 2";
    }
    else {
    cout << "2 =/= 2";
    }

    Ogi atspausdina "2 =/= 2", nes kai ištrauki šaknį iš 2, gauni skaičių su daug skaitmenų po kablelio, kuris yra gana arti √2, bet šiek tiek skiriasi. Kai vėl viską pakeli kvadratu, gauni skaičių, kuris yra labai arti prie 2, bet ne 2.

     

    Va kaip reikia tikrinti, ar du slankaus kablelio skaičiai yra lygūs:

     

    const double EPS = 1e-6;
    double sqrt2 = sqrt(double(2));
    if (fabs(sqrt2 * sqrt2 - double(2)) < EPS) {
    cout << "2 == 2";
    }
    else {
    cout << "2 =/= 2";
    }

    Šiuo atveju nusistatai tolerancijos ribą EPS ir tikrini, ar abu skaičiai skiriasi ne daugiau kaip per EPS. Jei šie skaičiai pakankamai arti vienas kito, tiesiog laikai, kad jie lygūs.

     

    Nelabai suprantu į kurią savo kodą vietą turėčiau rašyti EPS. Gal galėtum duoti pavyzdį su mano kodu?

  6. Su moliūgais:

    Suki ciklą nuo 0 iki masyvo paskutinio elemento, pliusuodamas viską į sum kintamajį.

    Tada visą sum padalink is moliugu ir gausi vidurkį.

     

    Kitame tiesiog tingi. Jei pirmame jau nuskaitei duomenis, reiškia ir atram turėtum mokėt :)

    Padandysiu, jei vis tiek kažkas neišeis, parašysiu.

  7. O kas butent tau nesigauna?

    Ar tu nori, kad uz tave situos uzdavinelius issprestu? :)

    Uždavinyje su moliūgais nežinau kaip vidurkį gauti (vidurkį apskaičiuoti moku, bet kai skaičiai masyve, nežinau kaip).

    Kitame uždavinyje nesuprantu kaip iš masyvo paimti kiek yra kokių pažymių ir paskui apskaičiuoti procentus.

  8. Ne ten ieškai informacijos :) eik vgtu.lt ir pasižiūrėk studijų programą. Pagelbėsiu. http://www.vgtu.lt/studijos/studiju-programos/bakalauro-studiju-programos/26679?pid=118494#Studijų dalykai pasižiūri ką mokysies. Fizika yra, regis yra vienas, kitas dalykas susijęs su fizika. Žinoma ir nesimokęs fizikos galėsi išmokyti, tiesiog reikės daugiau pasidomėti. bet ar vertą sau apsisunkinti gyvenimą? pasiėmęs dabar fiziką pasilengvinsi vėliau gyvenimą.

     

    Žinoma yra ir trečias variantas , jeigu viskas gerai, istosi čia, gali būti, kad tuo metu jau nebebus fizikos, bet gali taip ir neatsitikti

     

    Fiziką bet kokiu atveju imčiau, tik man įdomu ar užtektų B lygio, ar vis dėl to pasiimti A lygį.

  9. Sveiki, manau, kad čia tikrai yra žmonių kurie studijuoja VGTU Multimediją ir kompiuterinį dizainą. Ar verta įstoti ten? Ar apsimoka 10 klasėje pasirinkti fiziką A lygiu, o gal tiesiog užtektų ir B lygio?

    Nedaug liko laiko iki dalykų rinkimosi, tad norėčiau sužinoti. :)

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...