Pereiti prie turinio

TheBigLebowski

Nariai
  • Pranešimai

    6
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

TheBigLebowski Pranešimai

  1. Manyciau - aplaidumas, tai tam tikras bendrininkavimas. Kaip automobiliai turi buti tvarkingi, taip tam tikri reikalavimai turi buti kompiuteriui ir jo naudotojui.

    Tada būtų galima bausti kiekvieną fizinį, juridinį asmenį, kuris neturi wifi slaptažodžio ( šiuo atveju aš turėjau), ar dar kokių nors reikalavimų neatitikus, absurdas. O šiuo atveju aš nesu vienintelis žmogus Lietuvoje turintis priemonę, per kurią buvo padaryta nusikalstama veika - internetą.

    Bendrininkavimas išvis ne prie ko. BK 25 str. 2d. "Bendrininkų grupė yra tada, kai bet kurioje nusikalstamos veikos stadijoje du ar daugiau asmenų susitaria nusikalstamą veiką daryti, tęsti ar užbaigti, jei bent du iš jų yra vykdytojai."

    Neatitiktų net dispozicijoje nurodytų formalių požymių, nekalbant apie nusikalstamos veikos neformalius požymius.

  2. Yra toks dalykas kaip „nekaltumo prezumpcija“, todėl tau nereikia ieškoti įrodimų, kad tu esi nekaltas. Reikia būti idiotu, kad daryti tokius dalykus iš savo namo ir jie to supranta... taip pat jie supranta, kad niekada neras nusikaltėlių, bet reikia padaryti vaizdą, kad kažką daro. Atsipalaiduok ir žiūrėk į tai kaip į slogą – nemalonu, bet reikia truputi pakentėti.

    Jo šita baudžiamosios teisės principą žinau, gerai, kad čia ne civilinė teisė ir nereikia įrodinėti savo nekaltės. Man tik, kas baisiausia, kad jeigu viskas eitų iki teisminio proceso ir teisėjas nebandytų nusikalstamos veikos aplinkybių aiškint tarkim taip: "Kadangi nusikalstamos veikos padarymo vieta yra ta vieta, kurioje užfiksuotas ip adresas, t.y. tokio ir tokio namai ir kadangi nebuvo įmanoma iš kitur pervesti pinigų ir padaryti nusikalstamos veikos, todėl esant baudžiamas ir t.t." Bet čia jau būtų kompetencijos nebuvimas IT atžvilgiu.

  3. Paklausk ju, apie kokia konkreciai apsauga jie sneka :D

    Va man pačiam įdomu apie kokią jie apsaugą kalba :D Kadangi kaip rašiau laišką buvau pasakęs, kad mano routeris turi slaptažodžį.Ai dar jinai po to vieną laišką parašė, bet esmės nekeičia:

    Gerb. Kliente,

    O jeigu nenaudojate routerio, kabelis tiesiogiai į kompiuterį, turite pats apsaugoti savo kompiuterį nuo įsilaužimų, mes tokios galimybės neturime.

  4. Išvis keistai skamba... žinai to pareigūno vardą, pavardę, pareigas ir kur dirba? Patariu paskambint į jo darbovietę ir paklaust, ar iš tiesų ten toks dirba ir ar atliekamas toks tyrimas... o gal tai - ne pareigūnas, o vienas iš tos šaikos, kurie permetinėja pinigus? Kas žino...

    Ne, tikrai pareigūnas, tik kad berods Utenoj vyksta ikiteisminis tyrimas, o jam čia Marijampolėj tik paskyrė mūsų šeimą apklaust. Vakar mane ir į vyriausiąjį policijos komisariatą buvo išsikvietęs ir aišku pradėjo savo išsigalvojimus, jog iš akių mato, kad kaltas, sakyk tiktai tiesą ir t.t. Tačiau jo tam tikri teiginiai, kad susisiekė su cgates, o tie sako, kad slaptažodžio nebuvo galima nulaužt man yra keisti

     

    Taip pat galbūt žinot kaip galėčiau suformuluoti užklausą CGATES'ui, jog atsakytų ar būtent tą dieną jie neaptiko kokių tai nors jungimųsi, šiaip pakitimų sistemoj, ar taip tiesiog ir paklaust? Nes kai buitiškai kreipiausi kas čia vyksta ir ar jie atsako, jog mano duomenys neapsaugoti, tai gavau tik tokį atsakymą:

    "Jeigu kreipėtės į policiją, laukite iš jų sprendimo. Jūs naudojate savo nuosavą routerį, deja už jį atsakyti negalime, greičiausiai jo buvote neapsaugojąs. Pagarbiai „Cgates“ Klientų aptarnavimo centras".

  5. Šiuo metu windowsai perrašyti. Perrašiau prieš 2-3 savaites. Prieš tai, tiesą sakant, neturėjau išvis antivirusinės... Ir prieš persirašant naujus windowsus, įsirašiau avast ir paleidau skenuot, berods rado 9000 - 10 000 užkrėstų failų. Šiuo atveju tas virusas, kuris naudojosi mano ip , padaro ką nors, kad būtų galima užfiksuot, jog tai tikrai, kad jis, ar vis tiek man niekaip neis to įrodyti?

     

    Apie kitus asmenis kai klausiau, tai ne jis atlieka ikiteisminį tyrimą, o iš kito miesto tyrėjas, tai jis pats nežino nieko. Tie asmenys su latviškom pavardėm, gali būti ne kaltininkai , o nukentėjusieji taip pat, galbūt sužinojus jų sąskaitas per jas plovė pinigus.

  6. Sveiki. Man neseniai įvyko įdomus nutikimas. Pirmadienį į namus atvyko policijos pareigūnas ir pasakė, kad 2015-07-28d. iš Gold Petroleum ( berods Ispanija) buvo pervesti 2000 eurų į Medicinos banką, Vardas Parvardė (keistos kilmės) sąskaitą, o iš Medicinos banko į Šiaulių banką ( Latvijoje), į Vardas Pavardė ( latviškos kilmės) sąskaitą. Iš Medicinos banko į Šiaulių banką pavedimo metu buvo užfiksuotas mano namų IP! Tai iki dabar toks lengvas šokas. Norėčiau paklausti kaip taip įmanoma padaryt? Policijos pareigūnas man minėjo, kad kreipėsi į mano interneto tiekėją - CGATES ir iš jo gavo atsakymą, kad neįmanoma, ar beveik neįmanoma nulaužti wifi slaptažodžio ( galėjo blefuot apklausos metu norint išprovokuot prisipažinimą, nes jis bylos neturi, tik įgaliotas apklaust, daug ko pats nežino). Šiuo atveju, manau nenulaužė wifi slaptažodžio, o pakeitė ip. Taip pat minėjo, kad kažkuris bankas tą pačią sekundę užfiksavo pavedimo metu mano ip. Taigi įrodinėjant savo nekaltę norėčiau jūsų paklaust.

    Ar įmanoma pasikeist IP adresą į kito žmogaus ( šiuo atveju mano), ar tos programos sugeneruoja visiškai unikalų naują IP adresą?

    Galbūt žinot, kaip turėčiau suformuluot užklausą į cgates dėl būtent liepos 28 dienos, ar jie nematė sistemoj jokių pakitimų mano ip adreso atžvilgiu?

    Ar derėtų man kreiptis į medicinos ir šiaulių banką dėl to ar užfiksuoja MAC adresą, ar kokius duomenis, kad nusikalstama veika buvo daroma iš mano namų ( šiuo atveju nežinau ar tai turi įtakos).

    Būčiau labai dėkingas, jeigu apšviestumėte mane šituo klausimu.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...