Pereiti prie turinio

tattooarta

Nariai
  • Pranešimai

    30
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

tattooarta Pranešimai

  1. Sveiki, ieškau patarimo. Šeimoje turime automobilį ir jį reikia perrašyti ant šeimos nario dėl geresnių draudimo sąlygų.
    Kaip seniau pirkimo pardavimo sutarties pasirašyti turbūt nebegalima, nes turėtų matytis pinigų judėjimas iš savininko sąskaitos kito šeimos nario sąskaitą, jei automobilis viršijo 5000 eurų sumą. Tai kaip suprantu paprasčiausias variantas lieka automobilio dovana be notaro sutikimo iki 14500 eurų ar klystu?
    Taip pat automobilis įsigytas po eismo įvykio, suremontavus vertė viršijo 14500 tačiau faktinių išlaidų nerinkau, tai galima padovanoti vadovaujantis įsigijimo sąskaita iki suremontavimo, kurio vertė buvo iki 10 tūkst eurų? (ši iki remonto įsigijimo suma deklaruota ir registruojant automobilį)

  2. Sveiki, norėčiau sužinoti kiek šiais laikais kainuoja Instagram profilio administravimas. T.y darbo užmokestis kas mėnesį.

    Jei yra tuom užsiemančių susiekite su manimi per PM ir numeskite accountų nuorodas su linkais į Jūsų administruojamais profiliais, bei kiek laiko jau juos prižiūrite.

  3. Sveiki, noriu užsisakyti puslapį savo e-shop'ui su blog'u, tik suku galvą kokiu principu jį kurt, tad ieškau patyrusių žmonių patarimo.

     

    Jei internetinis puslapis su e-shopu būtų pakurtas ant .com domeno ir svetainėje būtų nuorodos į Lietuvių, Rusų ir dar ten kokią kalbą su išverstais tekstais, tai ar užsakinėjant SEO tam puslapiui Google reitinguotų svetainę paieškoje visomis kalbomis ar ne? Ar tokiu būdų išeitų sutaupyti SEO išlaidų ar bent jau atskirų svetainių kurimo išlaidų?

     

    Ar, visgi, rekomenduotumėt skirtingom rinkom kurtis skirtingus domenus su kita kalba ir atskirai užsakinėt SEO?

     

    Pačiam teko pastebėti, kad dažnai konkurentai tiesiog kuria skirtingus domenus su kitom kalbom, arba tituliniam puslapyje pasirenka šalį pagal kurią redirectina į tos šalies kalba pakurtą puslapį

     

     

    Ačiū.

  4. Sveiki, jau kuris laikas ieškau tiekėjų populiariose interneto svetainėse t.y. Alibaba, TradeKey, Globalsources ir t.t.

    Noriu pradėti internetinę prekybą iš įvairių, skirtingos rūšies prekių, o tam reikia krūvos skirtingų gamintojų. Tad kuo toliau tuo labiau galvoju, kad bus per sudėtinga viską pačiam kontroliuoti net ir radus patikimus tiekėjus, tad norejau paklaustu čia besilankančių:

     

    Ar teko kada naudotis Lietuviškos (ir nebūtinai) sourcingo kompanijos ar agento pagalba Kinijoje? Gal turit teigiamus ar neigiamus pastebėjimus? Ar tai pasiteisino bei ar brangiai kainavo?

    Jei teko, tai kokias kompanijas/ agentus galėtumėte rekomenduoti? Ar teko samdyti vietoje žmogų, kuris Jums surinktu Jūsų užsakymus iš skirtingų gamyklų? Kaip jį radote?

     

    Pats benaršydamas Uždarbio forumą radau teigiamų atsiliepimų apie Ad Rem Group įmone, kuri užsiima prekių gabenimu iš Kinijos ir tuo pačiu surenka krovinius iš gamyklų bei juos prižiūri, kad prekės būtų saugiai pargabentos. Galbūt žinote ir daugiau panašių kompanijų?

     

    Kas liečia sourcingo kompanijas, tai man labai idomu ar jos kam nors padėjo, nes randu nemažai įvairių gamintojų adresų, kurie neturi nei websaitų nei alibaba profilių, vienintelis būdas su jais susiekti būtų vykt į vietą ir belstis į gamyklos duris arba turėt agentą/ sourcingo kompaniją kuri tai padarytu

     

    Be to gal kas naudojasi www.esources.co.uk? Ar verta įsigyti prieigą prie jų duomenų bazės?

  5. Pusrūsis ir maitinimo įstaiga tai du sunkiai suderinami dalykai, nebent tai autentiškas senas rūsys, kaip pvz: senųjų rūsių ar daugirdo restoranų kurie yra Kaune. Bet ir tai.. asmeniškai nevilioja tos vietos, o lankomumas tose vietose yra minimalus, bet ten pakankamai dažnai vyksta privatūs vakarai.

     

    Tai turėtų būti kažkas dėl ko žmonės ateitų neatsižvelgdami į patalpas (kas retai būtų teikiant maitinimo paslaugas) ar jos virš žemės ar po žeme, o Laisvės al. lokacija Jiems būtų patogi, pridedanti šiek tiek prestižo vieta.

  6. Mokesčius reikia deklaruoti ir mokėti ten kur gyveni.

    Jei pajamos didelės, tai gali galvoti steigti įmonę, kur nors lengvatinėje zonoje.

    Bet turi pagalvoti ir apie užsakovus, ar jiems patiks tai iš kokios šalies rašysi sąskaitas.

    Lietuvos užsakovams pageidautina LT įmonė, o UK geriau turėti UK įmonę.

    Aciu, viskas aisku dabar :)

  7. Sveiki, tikiu, kad nemaza dalis cia esanciu yra tuo uzsiemantys ar kazkada uzsieme freelance'inimu, tad gal patarsit siuo klausimu.

    Esu dizaineris, kuris noretu iseiti dirbti ant saves ir nebutinai Lietuvoje. Dabar skaiciavaus mokescius... jei priimineciau privacius uzsakymus pasirinkes individualios veiklos pazymos verslo veikla susidaro visai neblogos salygos, bet po to kazkaip toptelejo mintis apie Freelancerius, kurie keliauja aplink pasauli ir dirba is bet kurio pasaulio krasto. Tada pagalvojau, kad gal but dar labiau apsimoka pasirinkta mokestine veikla vykdyti ne Lietuvoje, o pasirinkus kuria nors is kitu Europos Sajungos saliu (ir ne tik)

     

    Kaip manote pvz: Uk pasiemus self-employed, o gal net ir LTD atsidarius ar butu imanoma sutaupyti daugiau nei Lietuvoje mokant mokescius UK'ams? Taip pat teko skaityti, kad rekomenduojama international Freelancerl'iams pradeti savo veikla butent UK, Bulgarijoje ir Ukrainoje (pastarosios salys ivardijamos kaip turincios minimalia rizika veiklai del savo nepastovumo ir verslo kulturos). Ar neverta sukt galvos del to ir veikla vykdyti su individualios veiklos pazyma?

  8. Supratau, dėkoju už komentarus, atrodo žmogui gerą darai, duodamas laiko susirinkti pinigėlius, na bet visokių personų visgi pasitaiko. Sekantį kartą teks imti visą sumą iškarto. Dėl prarastos sumos širdies neskauda, tiesiog norėjau sužinoti ar galima kaip nors iš principo įgelti dar tam žmogui, nes paimė vieną kartą, paims ir kitą tik jau kitur :) kadangi minėjot, kad neverta terliotis tai teks pamiršt ir dirbt sau toliau ramiai :)

  9. na, ne mano kaltė, kad žmogus negeba įsisavinti žinių (greičiau tiesiog dangstosi pretekstu, kad nemokėt pinigų), nes prieš jį atėję 10 žmonių labai dėkojo, o mokymo būdas įdentiškas kaip ir kitose tos srities apmokymų vietose :) kiek teko googlint, tai bergždžias reikalas su tais skolininkais, praktiškai jie visada išsisuka, nebent įsiskolinimai vyksta tarp įmonių. Facebook paskelbimas apie vagystę, bent sąžinę būtų nuraminęs.. :)

  10. Sveiki, norėjau pasiteiraut kaip elgtis su skolinku? Vyko mėnesio trukmės apmokymai vienoje srityje, buvo raštiškai pasirašyta ant A4 formato lapo, kad už žinias žmogus turės susimokėti 200EU 2 men. bėgyje. Parašai, visi asmens duomenys yra. Tas žmogus grąžino 100 EU ir nusprende, kad nenori grąžinti likusios sumos, nes neva mokslai nebuvo to verti (bullshit), dėl tiek į teismą kreitpis prasmės nėra, bet pagalvoju apie žmogaus viešinimą Soc tinkluose? Nes toje profesijoje, kurioje aš dirbu ir tas pats asmuo dirba aš turiu prieeigą prie 15k followeriu Facebook tinkle, ar žiūrint realiai, galiu taip pasielgti, ar pažeiščiau kažkokius įstatymus tokiu būdų?

  11. Įdomu kaip šitoje vietoje daro didieji Lietuvos naujienų portalai. Pas juos begalės verstu straipsnių iš įvairiausių ENG portalų, su tokiom pat nuotraukomis. Tiesiog nurodytas foto autorius ir viskas. Norit pasakyt, jie turi visų jų leidimus? :)

    Garantuoju, kad neturi, juos dangsto tai, kad jie viską išverčia į lietuvių kalbą, o aš planuoju rašyti anglų kalba straipsnius. Čia tokia akimirka kai sunku suvokti, ar galima be jokių pasėkmių ir man taip daryti, nes daug kas tikrai be leidimo tai daro, bet yra ir atvejų kai gaunamos baudos užsirovus ant kokio principingo fotografėlio iš amerikos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...