Pereiti prie turinio

ArminasKer

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    108
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

ArminasKer Pranešimai

  1. Gal off topic, bet aš jau apie 3 metus naudoju https://github.com/Team-xManager/xManager. Patchintas Spotify, visi premium features, nė karto jokių problemų nebuvo tai man kartais juokas suima kai be problemų nahaliavai naudojuos Spotify, o kiti už tai moka pinigus :D Bet suprantu ne visi nori/moka užsiknisinėt su neaiškiom aplikacijom, etc, + veikia tik ant Android.

  2. Hm, man atvirkščiai, grįžus namo paskutinis dalykas galvoje yra žaidimai, nors prieš 2-3 metus žaisdavau kiekvieną dieną. Pastebėjau, kad jeigu turi prastą PC - didelis užsidegimas žaisti žaidimus, turi gerą PC - nėra noro :D

     

    edit: perskaičiau tik temą,, čia apie kažkokius lošimus kalba eina :d

  3. Prieš 21 minutę, Snowboy parašė:

    Sveiki. Turiu apie 50gb google drive failų įvairiuose folderiuose. Gal turit patarimų kaip geriausiai pasidaryti backupą? Čia jeigu google accountą užlockintų ar pavogtų kažkaip. Tiesiog norėčiau turėt backupus. Nesu turėjęs privataus servo - gal variantas įsigyt kažkokią serverio dėžutę, prie jos prisegt hdd, ir su kokiu nors softu backupint pastoviai į ją?

    Gali. Pavyzdžiui kokį nors SMB share'ą pasidaryti. Tuo pačiu nextcloud/owncloud yra geras dalykas, gali prieit prie savo failų per naršyklę, labai panašu į google drive. Jeigu nori self hosted Google photos alternatyvos, rekomenduoju išbandyti immich. Pasidarai prieigą prie serverio per VPN'ą į namus, ir viskas, nereikia nei jokių portų atidarinėti (išskyrus VPN) nei nieko. Pasileidi kokį nors Ubuntu serverį, užmountini storage diską, pasileidi samba share'ą, nextcloudą ir naudoji.

    EDIT: Arba nusipirk NAS. Paprastesnis variantas, konfiguruoti mažiau reikia, bet galimai brangiau negu nusipirkt kokį nors kompiuteriuką.

  4. prieš 14 valandų, juodagalvis parašė:

    Na su anglišku portalu bus manau labai sunku, kadangi rinka yra kosminio dydžio. Vien kiek į SEO teks investuoti

    Hmm, tada lietuvių kalba reikia bandyti. Tik vat klausimas dėl domeno, ar yra skirtumas jeigu aš pasirinksiu .LT domeną su lietuvišku pavadinimu, ar .com domeną, bet irgi su lietuvišku pavadinimu?

    .com domenai geriau vertinami, bet kadangi čia lietuviška svetainė būtų tai nežinau ar yra prasmė imti .com domeną.

     

    Edit: Dėl užsienio rinkos maniau, kad kaip tik daugiau žmonių kurie galimai domisi tokia pačia tematika kaip ir tinklaraštis, tai tikėjausi, kad taip būtų pritraukiama daugiau žmonių, aišku užsienio rinka tuo pačiu ir labiau užpildyta tokių svetainių, tai dėl to ir dvejojau ar užsienio/lietuvišką svetainę daryti.

  5. Prieš 6 minutes, juodagalvis parašė:

    Pats turiu nišinius blogus, kuriuose stengiuosi kiekvieną dieną kažką parašyti naujo.

    • Verslas ( nesenai įterpiau ir kitokius dalykus, tokius kaip pasaulio naujienos ir įdomūs faktai).
    • Automobiliai.
    • Sveikata.

    Esu pirkęs svetainėms backlinkų, pačius tekstus rašau jau nuo 2021-12-28, prieš rašydamas stengiuosi pasidaryti keywordų researchą. Tačiau šie trys projektai tikrai retai parduoda reklamą, tad dar kiltų klausimas ar per šį laikotarpį atperka domeną ir hostingą :).

    Kitas dalykas, kai pradėsi rašyti straipsnius, pradžioje bus smagu manau, bet paskui tam gali pritrūkti laiko, nes asmeniškai vieną įrašą galiu rašyti ir valandą ir daugiau, priklauso nuo tematikos. Kadangi užtrunka nemažai laiko pasidaryti reikalingiems researchams. 

    Supratau, matau man reikės nemažai research padaryti. O kalbant apie blog'o tematiką, rašysiu apie technologijas, internetą, domenus, serverius, tai nemanau, kad čia labai nišinis dalykas.

    Dar vienas dalykas, aš planuoju anglų kalba daryti viską, ar manai verta būtų pabandyti lietuvių kalba? Vienintelis dalykas, atbaidantis rašant straipsnius lietuvių kalba yra kompiuteriniai terminai, su jais galima užsiknisti viską verčiant į lietuvių kalbą.

  6. Sveiki, norėtusi sukurti blog puslapį, galbūt tuo pačiu būtų įmanoma ir pinigų kažkiek iš to užsidirbti.

    Mane patį traukia technologijos, internetas, manau apie tai rašyčiau, pats neesu labai kūrybingas žmogus ir mąstau kokios temos man būtų įdomiausios.

     

    Ar turite savo blog svetainę? Apie ką rašote? Ar sunku monetizuoti puslapį? Prikišant pilna reklamų man ne prie širdies, įdomu kiek reikia visko pridėti, kad bent kažkiek generuotusi pinigai, aišku aš nekalbu apie žmonių pritraukimą į svetainę, SEO, ir t. t., suprantu, kad pirma reikia pritraukti lankytojų.

    Būtų įdomu pasižiūrėti jūsų blog'us, pasisemti įkvėpimo, sužinoti koks čia reikalas ir kokia realybė.

  7. Šiaip ifconfig komanda Linux turi būti, negali būti kad tokios komandos nėra. Gal kažkur padarei klaidą.

     

    Jei ping rašo error, network unreachable, tai greičiausiai tavo CentOs net nemato tinklo plokštės...

     

    O tą ką čia imetei - Windows screenshot - tai žinoma gerai bendram vaizdo susidarymui, bet Linux problemos išsprėsti nepadės.

    Tai ką daryt? Perrašyti į kitą operacine sistemą?

  8. Visų pirma: tai gali būti dėl milijonno priežasčių.

     

    Ar instaliuodamas nustatei IP adresus, ar palikai kad pasigautų dinamiškai su dhcp?

     

    Pas tave yra trys tinklo jungtys nes spėju serveris turi kažką panašaus kaip kaip HP serveriai turi iLo - atskirtą tiklo plokštę, per kurią galima jungtis ir konfigūruoti serverį.

     

    routeris gasli nerodyti dėl daugelio priežasčių. tu prie Liunux consolės prisijungi? Pamėgink padaryti ping į savo lokalų ip adresą, po to į routerį, pamėgink pakaitalioti laidus - kai kada OS į tinklo kabelio įkišimą sureaguoja tik per kokias 5 sekundes, tad reikia šiek tiek palaukti.

    Tai taip bandžiau, o kai instaliavau tai tik root passowrdą nustačiau, visą kitą automatiškai įsirašė. Taip, man tsg užsibootina, ir linux konsolė pasileidžia, ir kai prijungtas interneto laidas, mirksi ta lemputė, kad įkišta ir routeryje ir serveryje, tai nežinau, kame čia problema.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...