Pereiti prie turinio

Kimblis

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    26
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Kimblis Pranešimai

  1. Sveiki, jei kažkam sumoki už paslaugą tačiau tas žmogus paslaugos taip ir neįvykdo, ar galima kažkokiais teisiniais keliais išsimušt pinigus? Jei šiek tiek plačiau apie situaciją tai dariausi tattoo, kadangi darbo daug ir trūko daug sesijų tai paprašė sumokėt į priekį, kas visiškai atrodė kaip ne problema, tačiau padarė apie 40% darbo, pasakė jog su sveikata bėdos (depresija ir panašios xujnios) ir jog nori grąžinti pusę pinigų ir tipo susirask kitą meistrą. Sutikau, viskas ok. Pasibaigiau pas kitą. Sutariau palaukt porą mėnesių, palaukiau 2, tada mėnesį ignoravo, na ir dabar pasakė jog tiesiog neketina grąžint pinigų. Any ideas kokį kelią geriausią rinktis?

  2. Neseniai baigiau šią akademiją ir esu vienas iš tų junior'ų apie kuriuos kalba. Kartu esu ir studentas universitete (KTU), ir ką galiu pasakyt tai ką įgauni čia ir ką įgauni universitete yra 2 skirtingi dalykai. Universitete mokaisi pasenusių technologijų ir žiauriai teorijos prikimšto šlamšto, kurio praktiškai nelabai pritaikysi (per visą savo karjerą gal pasitaikys vienas kitas atvėjis kada tau reiks žinot tai ko ten mokina). Kas patiko čia tai mokėmės tai ką ir naudoji darbo aplinkoj. Net ir toks dalykas kaip docker'is, apie kurį daugiau nei pusė univero dėstytojų nėra net girdėję ir nesupranta apie kokius tu čia konteinerius kalbi, paliubomu galvoja apie tuos kur gatvėj šiukšles išmeti :) . Taip pat kas čia labai gerai, tai kad čia ne tik pažiūri ar tavo kodas veikia, čia kabinasi prie stiliaus tiek, kol galų gale padarai įdealiai, ir tai yra puiku. Veikiantį kodą daug kas gali parašyt, tačiau veikiantį ir švarų kodą- daug mažiau, gal būt tai ir yra vienas iš aspektų skiriančių blogą junior'ą nuo gero junior'o. Pati medžiaga mokymuisi irgi atrinkta labai kruopščiai- parodo pakankamai jog suprastum technologiją, bet ne per daug jog švaistytų tavo laiką. Labiau įsigilini į technologijas tada kai atlieki kažkokį projektą ir kai jau reikia vartyti dokumentaciją. Overall, tikrai teigiamos patirtys šioje akademijoje ir manau reikia daugiau tokių žmonių, kurie imtūsi iniciatyvos paruošti junior'us tokius kokių jie patys tikisi ir suteikti jiems darbo galimybes.

  3. Pabandyk fiido d4s. Bet čia elektrinis dviratis, ne paspirtukas. Galima unlockint iki 35km/h greitį, vien elektra galima įveikt +/- 30km. Minant pedalus + elektra iki 80 km. O išsikrovus galėsi drąsiai kaip su paprastu dviračiu parkeliaut namo. Kaina panaši kaip paspirtukų (~600 €), sulankstomas, nereikės bijoti, kad užsimuši nepamatęs didesnės duobės.

    O iš kur tokį pirkai? Kad shippint'ų į Lietuvą yra? Nes kiek randu tai arba US arba UK tik 😁

  4. Sveiki, o iš kur pigiausi skrydžiai gaunasi? Vilniaus/Kauno/Rygos? Be to yra būdas kažkaip bendrai nužvelgt tiesiog viso mėnesio kainas, ar būtina ieškot kaip skyscanner po 1 dieną? (žiauriai daug laiko atima)

  5. Sveiki, į kurias šalis dabar geriausia vykt dirbt siekiant tik uždarbio (nežadu pasilikt), trukmei apie 7 mėnesius, turint B kategoriją ir tikrai stiprias anglų kalbos žinias? Norvegijoj kiek žinau tos anglų kalbos nelabai vertina, tad ko gero sunku būtų darbą susirast, o Angluose atskaičiavus būstą,išlaidas, daugiau 1k nelabai atsidėsi + daug popierizmo, ar klystu? Kokios mintys?

  6. Sveiki, teko mesti univerą ir dabar nusimato 8 mėnesiai laisvi iki kito stojimo, tad norėtusi išlėkt kažkur padirbt. Su anglų kalba viskas tvarkoj, C1 lygis ir aukštesnis, kitų užsienio kalbų nelabai moku. Vykstant ne gyvent o užsidirbt kokią šalį patartumėt ir gal porą patarimų šiais klausimais?

    1. Ar vykti per įdarbinimo agentūrą, jei taip tai kurią rekomenduotumėt?

    2. Jei agentūros nerekomenduotumėt tai pora patarimų kaip pačiam "susišaudyt" darbą.

  7. Sveiki, visada mėgau technologijas, bet apie darbą su jomis ir studijas galvot nepasiryžau, nes matematikoj buvau pirmūnas tik iki kokios 10 klasės, nuo tada likau vidutiniokas. Tam gabumų nelabai manau turiu, kaip ir programavime. Tikrai nenorėčiau visos dienos praleist rašinėjant kodus ir atsiribojant nuo socialaus gyvenimo, kurį taip dievinu, tad klausimas- ar yra IT krypčių kuriose nereikia visos dienos praleist rašant kodus ir atsiribot nuo realaus gyvenimo? Jei taip tai kokias studijų programas patartumėte rinktis? Už pagalbą būčiau labai dėkingas

  8. Sveiki, ilgai norėjau studijuoti kineziterapiją, mokiausi taip pat gerai, tačiau baigėsi taip jog ištempiau konkursinį balą 8-netą. Kaip žinote valstybė finansuoja labai mažai vietų sveikatos moksluos, todėl į univerą vf įstot be 9-neto niekaip. Todėl iškilo tokia mintis- baigti kolegiją, tuomet griebtis išliginamųjų ir pasibaigti magistrą. Daugelis pažystamų taip pat ir tėvai (kaip nekeista) atkalbinėja, remdamiesi tuo- kad kolegija lyg visiškas brudas būtų, ir ten tiesiog gaištum laiką. Kokios jūsų nuomonės šiuo klausimu? (y)

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...