Pereiti prie turinio

Hakerman

Nariai
  • Pranešimai

    6
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Hakerman Pranešimai

  1. Ar jau viskas parašyta kas gali būti parašytą?
    Kai žaisdavau seniau, tai būdavo poreikis surasti geriausias linijas prieš oponentą, kurio žaidimas ganėtinai statiškas.
    Tą darydavau su FlopZilla arba PokerStove, nors nuojauta sakė, jog šį darbą galima atiduot kompiuteriui.
    Duomenų bazės analizė, gaudant leakus irgi būdavo daroma rankiniu būdu, ką irgi galima automatizuot.
    Kalbu apie 2014metus. Kaip šiais laikais? Ar jau viskas parašyta, ko reikia ar dar yra šioje nišoje vietos?

  2. Citata

    Autorius, matau, išvis nieko nelietęs su normaliais framework'ais.

    Sėkmės sprendžiant dependency issues, versiju problemas ir t.t kol Aš tiesiog parašysiu kodą.

    Citata

    Kaip įsivaizduoji neperkrovimą šiuose link'uose: https://example.com/foo ir http://example.com/goo ?

    Perrašysiu kodą, jog paspaudus ant šių linkų, vyktų ajax call'as o ne pilnas puslapio perkrovimas.

    Citata

    Tu pažiūrėk bent vieną normalų React kursą ir tada dalinkis mintimis. O dar geriau - pasigilink į Software Engineering, Computer Science. Nes atrodo, kad nelabai supranti, kas yra toks dalykas kaip inkapsuliacija.

    Computer Science nelabai web dev'e reikalingas, tiesiog dažniausios problemos tai frameworkų klijavimas ir problemos susijusios su pernelyg dideliu infrastruktūros kompleksiškumu. Software Engineering, inkapsuliacija - cmon nereikia keltis su sudėtingais žodžiais, visi gi iš patirties žinom, jog kodas turi būti moduliarus, kad būtų lengviau keičiamas ateity. Tačiau OOP kartais prasilenkia su sveiku protu, kai bandoma design patternus taikyti sprendimams kuriems to nereiktų. O inkapsuliacija irgi manau dažnai nėra reikalinga - nebent patinka rašyt getterius setterius visur, kur tik yra kinamasis, vien dėlto jog galėtum pasigirti, jog esi įgudęs ties gerosiom praktikom( siulyčiau Tau pasižiūrėt kas yra cargo cult programming ). Šeip būtų įdomu pamatyt kokio nors webo pvz, kurį darant React yra produktyvesnis negu vanillaJS.

  3. React'ą atradau, kai panorėjau perrašyti puslapį, jog vaikščiojant per linkus, neperkrovinėtų nieko, o tiesiog viskas vyktų per AJAX. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodė tinkamas įrankis.

    Darbo skelbimai Lietuvoj visur nori React'o. Man atrodo, jog tai yra bevertis sh.. gabalas, nes jo perteklinis kompleksiškumas tiesiog trukdo greitai prototypint norimą idėją. Babel, WebPack, JsX, ta prasme norint developint reikia įdėt nemažai pastangų, konfigūruojant programavimo aplinką, plius lib'as sveria daug - taip išeina jog developinimo greitį mainau į puslapio krovimo greitį. Atrodo, jog jei appsas nesiekia Fb sudėtingumo, tai tiesiog patogiau kodinti su vanilla JS, DOM manipuliavimas nėra kažkas wow.

    Kaip yra iš tikro? Norėtūs nuomonių pagrįstų praktine programavimo patirtimi - gal kažkas perrrašę viską iš React į vanilla JS? Arba atvirkščiai? Ir dar Virtual DOM? Tai yra poziciuonuojama kaip kažkas reikšmingo - nors savaime suprantama, jog keičiant vieną elementą, nebūtina keist kitų - jeigu viską darau su vanilla JS tai taip ir gaunas, ar taip gaunas kad Virtual DOM yra tiesiog buzzword'as ir marketingo triukas skirtas pritraukti hipsterinius programuotojus, kurie nesupranta apie ką eina kalba?

    Ar react'as yra labiau ne įrankis, o standartas, padedantis didesniai programuotojų komandai rašyti kodą, kuris yra labiau vientisas?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...