Pereiti prie turinio

Matto

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    953
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    100%

Matto Pranešimai

  1. Ką tik uždariau savo sąskaitą ir atsidariau naują, nes norėjau pakeisti savo adresą (kitos šalies), bet bandant patvirtinti (verify) ją, man nebeleidžia pridėti kortelės ir rašo štai ką:

     

    We're sorry. That credit card is already linked to the maximum allowable number of PayPal accounts. Please link a different credit card.

    Kiek žinau, negalima įvedinėti tos pačios banko arba kortelės informacijos, jeigu ji jau yra įvesta mano kitoje PayPal sąskaitoje. Bet juk senąją uždariau visai ir nebeturėtų kilti problemų...

  2. Geriausias būdas, kuris užtikrins gražius ir švarius kontūrus, tai yra clipping'as su Pen Tool įrankiu Photoshope. Jo įvaldymas reikalauja pastangų ir laiko, tačiau jei jau moki juo naudotis, drąsiai naudok šį būdą. Apskritai viską karpyt Photoshope geriausia šiuo būdu. Alternatyva gali būti darbas su Quick Mask, nors vistiek visada renkuosi Pen Tool. O lengviausia yra nufotografuot ant kiek įmanoma baltesnio fono ir su Dodge Tool, pasirinkus Highlights nustatymą, nutrint foną. Pastarasis būdas reikalauja gero apšvietimo ir sąlygų.

  3. jei illiustratorius kaip skalperis tada corelis bendzininis pjuklas, cia persistengei, pazystu daug uzsienio geru dizaineriu kurie dirba koreliu ir net negalvoja apie iliustratoriu.(kad ir kaip keista, jo darbai daryti koreliu http://www.janzabran...ovych-vuni.html) Kiekviena programa turi pliusu ir minusu, truputi dirbau su iliustratoriumi, ir supratau, kad jis skirtas neman. Dirbkit su tuo kas kam patogiau, nes tai tik darbo yrankis, jei rankos kreivos niekas nepades.

     

    Lenkas anoks užsienietis, pas juos kaip ir pas mus Lietuvoj spaustuvės neišgali įsigyti Adobe programų ir naudoja geriausiu atveju naujus Corel'ius, todėl ir prašo .cdr failų. O Zabranskis juk kaip žinai daug dirba patiems lenkams, todėl jam nėra tikslo pradėt dirbti su Illustrator'ium.

     

    Ankščiau irgi galvojau pramokt kažkiek su Corel'iu, kad dėl visą ko galėčiau būt lankstesnis. Dabar man atrodo, jog tai būtų buvęs absoliutus laiko gaišimas ir gerai, kad to nesiėmiau. Gal tik 2-3 kartus, labai labai seniai manęs paprašė pateikt .cdr'ą ir tai buvo lietuviai. Pasaulinėj rinkoj vistiek dominuoja Adobe programos. Užsienio aukštosiose mokyklose, grafinio dizaino ir multimedijos dizaino studijose mokoma dirbti tik su Adobe programom, o Corel'is atgyvenęs dalykas. Dauguma mieliau renkasi Illustrator'ių + InDesign vietoj Corel'io, mat tai visais atžvilgiais galingesni įrankiai ir produktyvumas tas pats, jei moki jais dirbti.

     

    Mano išvada tokia, kad yra esminis veiksnys įtakojantis dizainerio pasirinkimą tarp Corel'io ir Illustrator'iaus, tai aplinka ir žmonės su kuriais dirbi. Kitaip tariant pinigai. Duodu 90%, kad jei būtų pinigų, Lietuvoje Corel'is irgi būtų pamirštas. Spaustuvės atsinaujintų - dauguma pradėtų mokytis dirbti su Illustrator'ium. Ir nereikia aklai tvirtinti, kad Corel'is yra patogiau, greičiau ir produktyviau nei Illustratori'ius. Kai nėra reikalo, galima galvot, kad peršokt ant Illustrator'iaus neverta, o visos jo funkcijos tiesiog ignoruojamos ir į jį neįsigilinama. Galiu irgi pasakyt, kad veltui, nebent nedarai stebuklų, paišai tik drambliukus ir beždžionėles (draugiškas sarkazmas, Deividai :) ), o tų Illustrator'iaus funkcijų visai nereikia. Pažįstu keletą žmonių kurie sėkmingai perėjo iš Corel'io į Illustrator'ių, nes buvo priversti arba savo noru, tačiau nei vienas iš jų nesigaili ir džiaugiasi padarę atradimą.

     

    Adobe Illustrator, tai dizaino pramonės standartas. O standartus turi žinot, jei esi rimtas dizaineris :)

  4. Sveiki. Ieškau žmogaus kuris galėtų patobulinti WordPress temą.

     

    Ko reikia:

    • Sutvarkyti CSS, nes tikiu, kad gali būti klaidų ar kažkas nereikalingo.
    • Patobulnti temą su CSS3.
    • Pakoreguoti galerijos įskiepį pagal mūsų norus.

    Kaina - Nustatote patys pamatę ko konkrečiai man reikia ir įvertinę savo sugaištą laiką. Pageidautina bent iš anksto nustatyti preliminarią kainą.

    Atsiskaitymo būdas - PayPal, mat aš ne Lietuvoje ir negaliu atsiskaityti bankiniu pavedimu.

    Terminas - Kaip įmanoma greičiau :)

     

    Iš esmės žmogus turi gerai išmanyti WordPress sistemą, CSS3, bei JavaScript. Galite rašyti man arba susisiekti el. paštu [email protected] . Aš paaiškinsiu ko tiksliai man reikia ir aptarsime visas detales.

  5. Sveiki. Jau daug kartų ieškojau ir "googlinau", tačiau niekur neradau geros, fotografui tinkančios ir profesionaliai atrodančios galerijos WordPress sistemai. Viskas ką radau yra gana paprasta ir primityvu.

     

    Pagrindiniai dalykai kurių reikia yra:

    • Galerija per visą ekraną ir prisitaikanti prie lankytojo monitoriaus rezoliucijos.
    • Nedidelė navigacijos/nuotraukų juosta galerijos apačioje arba šone.
    • Sklandus ir gražus nuotraukų perėjimas.

    Tai iš esmės skamba kaip flash'as, bet galvoju gal kas žino labai panašų įskiepį WordPress'ui. Galimi ir kitokie variantai, mat svarbiausia yra nuotraukų peržiūra visu dydžiu ir prisitaikanti prie lankytojų monitoriaus. Gali būti ir mokamas įskiepis. Svarbu profesionaliai atrodytų pati galerija ir fotografas galėtų pabrėžti savo darbą.

     

    Labai laukiu pasiūlymu. Dėkui iš anksto!

  6. Jau pamačius temos pavadinimą, galima nuspėti kiek žlugdančių pranešimų bus apie Norvegiją. Kas Jums yra? Temos autorius neklausia "kaip su darbais Norvegijoj?" ir "ar įmanoma ten įsidarbint?". Aiškiai parašė, kad planuoja, tai tegul planuoja. O Jūs, tie kurie sakot, jog tiek ir tiek dirbat Norvegijoj ar Jūsų draugai ten dirba, geriau pasidalinkit savo ar draugų patirtim, kaip įsidarbint, negi taip sunku? Gal jei ir temos autoriui nieko neišeis, kiti bent ras šią informaciją.

     

    Iš savo pusės galėčiau duot patarimą išsilaikyt autobuso arba "fūros" teises, tačiau tam reikia daugiau nei pabaigt dvyliktą klasę. Negana to, Norvegai dar reikalauja kvalifikacinių kursų, kuriuos įmanoma išsilaikyt Lietuvoj. Vis gi jei leistų amžius, galima būtų pradėt nuo to, nes ir norvegams reikia vairuotojų, tą tikrai žinau.

  7. 1. Ar galiu važiuoti su mašina, kuri yra registruota ant močiutės? Draudimas ir žalias lapas yra.

     

    Dėl šito problemų nekils.

     

    2. Esu tik su 1 metų stažu, ar reikia klijuotis klevą ar ne?

     

    Ten tokios taisyklės nėra, gali važiuot be klevo ir virš 70km/h.

     

    3. Kaip ant sienų baisiai tikrina ir purto? Nes važiuojant iš Norvegijos mašina bus pilna užkrauta, bet aišku prekės iš parduotuvių ir čekius turėsim

     

    Kiek girdėjau, lietuviškus numerius pamatę tikrina. Įvažiuojant į Norvegiją irgi nenustebk jei tikrins, įvykiai Utojoje padarė tam įtaką.

     

    4. Kaip keliai Švedijoje ir Norvegijoje? Koks leistinas maksimalus greitis? Ar daug radarų yra?

     

    Keliai tikrai geri ir tvarkingi. Greičio apribojimas ten 80km/h (jei neklystu) ir Norvegijoje visur galioja dešinės pusės taisyklė t.y. važiuodamas keliu, nesvarbu ar jis pagrindinis, turi praleist iš dešinės važiuojančią transporto priemonę.

     

    5. Kokios nuomonės apie pati Drammeno miesta? Ką verta pamatyti ir t.t, nes turėsim 1d. laisva?

     

    Drammenas labai gražus ir tvarkingas miestas, tačiau tik tiek apie jį ir žinau.

     

    9. Ar nebus taip, kad nuvažiavus į Norvegija palikus auto tu jos nerasi, nes kiek žinau ten su LT numeriais negalima važinėti?

     

    Važinėt ir palikt galėsi drąsiai, nes būsi kaip turistas. Tiems, kurie gauna pastovų darbą ar tiesiog ilgesniam laikui važiuoja į Norvegiją yra draudžiama važinėti ne Norvegijoje registruota mašina. Tuo atveju policija antrą ar trečią kartą sutabdžiusi ir žinodama Tavo planus, gali tiesiog Tavo akivaizdoje sukarpyti mašinos numerius ir Tu nieko negali padaryti, bet jei Tu turistas ar net laikiną darba gavęs darbuotojas (1-3 mėn) tai su tuo problemų nekils.

     

     

    Neatsakiau ko nežinau, tai truputis iš to ką girdėjęs ir patyręs :)

  8. Pirkdamas bilietą gali pasirinkti, ar imi bagažą ar ne. Jeigu imi, moki papildomai 20EUR - 15kg, 30EUR - 20Kg. (čia ryanair). Didelėse kompanijose, tokiose, kaip KLM, Berlin airlines ir t.t. Vienas 20Kg lagaminas būna "nemokamai", kitaip sakant įskaičiuotas į bilieto kainą.

    Dėkui už atsakymą!

     

    Beje, dar apie kilogramus.. Ką žmogus turėtų prisikraut, kad jo registruotas bagažas svertų daugiau nei 15 kg? Turiu omeny, kaip maždaug jausti tą svorį, kad vėliau nebūtų bajerių?

     

     

  9. Na kaip gyvenantis 2 savaites Aalborge gan greit apsipratai ir susipazinai su miestu, matau nesi is tu lietuviu "verslininku" kurie atvazaive cia vogia viska kas pakliuna, o sias metais ju cia uzveze LAABAI daug, delko siektiek baisu :) Pats gyvenu Aalborge jau 3cius metus, viskas isties puiku, netgi daugiau negu tikejausi atvykes ;)

    Na ne, tikrai neesu iš tų ir žinau apie ką Tu :)

     

    Skandinavijoje žmonės nėra tie, kuriems nusispjaut ant aplinkos ir ant kitų poelgių. Jie "stukačiai" ir jei pakliūsi jiems į akiratį nešdamas svetimą dviratį, jie tikrai nepažiūrės pro pirštus ir bandys padaryti tam galą, nes jiems tai atrodo labai labai didelis nusikaltimas. Manyčiau taip yra dėl to, kad skandinavų pasitikėjimas yra labai didelis... Jie pasitiki žmogum ir dėl to į tokius žygdarbius, kaip dviračio ar ko kito vagystė, žiūri labai stipiriai.

     

    Prieš išvykstant į Daniją, derėtų pradžioj pagalvot apie save - ar pats neatrodysi "babajus" danų akivaizdoje.

     

    Dėkui Matto už įdomų pasakojimą, lauksim naujų aprašymų ir įspūdžių iš gyvenimo Danijoje jei tokių bus ;)

     

    Beje, įdomu pasidarė kokiais būdais keliaujat iki Danijos?

     

    Tikrai dar pasidalinsiu savo įspūdžiais :)

     

     

    O kas dėl kelionių, tai esu nusižiūrėjęs lygiai tą patį variantą kaip cOlio, tik nebandęs. Pasiskaičiavau, kad tai turėtų kainuot apie 100-150 lt. į vieną pusę. Jei ką, norėčiau, kad cOlio mane patikslintų :) Bet kaip jis ir minėjo, jei turi daug mantos, tai geriau mikriuku :)

     

    Tiesa dar apie butus ir jų nuomą. Labai dažnai būna atvejų, kad išsinuomavus butą, reikia susipirkt baldus, nes asmeniškai aš pakliuvau į tokį, kur net lempų nėra. Tai iš tiesų ir per kišenę gerokai kerta, nes baldai nėra pigus dalykas. Jei nedaug žinot, į kokį butą pakliūsit, būtų ne pro šalį ir oro čiužinį prisigriebt :)

     

     

  10. Kaip ir numaniau, vienpusiškos nuomonės nėra, tačiau ir sutinku su argumentais. Kuprinė nors ir patogiau ir sveikiau nugarai, tai neleidžia pabėgt nuo mokyklos, o krepšys - sutinku - solidžiai ir dalykiškai atrodo, tik gal ne taip patogu.

     

    Beje ten kur studijuosiu su mašinom problema, todėl arba autobusas arba dviratis, būtent tai kol kas veda prie kuprinės :)

     

     

  11. Kas Jūsų manymu geriau, patogiau ir praktiškiau studentui, kuris kiekvieną dieną nešiojasi kompiuterį į paskaitas? Krepšys ar kuprinė?

     

    Kalba eina ne apie netbook'ą, o apie 13 colių ir maždaug 2 kg. nešiojamą kompiuterį.

     

    Tokios temos neradau. Klausimas gal ir paprastas, tačiau mano manymu paklaust verta ir bent jau man tai padės apsispręst :)

     

     

  12. Planuoju parduot savo stacionarų HP Compaq dc5700 Microtower kompiuterį ir pirktis nešiojamą taip šiek tiek prisiduriant pinigų pirkimui.

     

    Pagrindinis klausimas - kiek galiu už jį gauti? Noriu tiesiog paprašyt, kad padėtumėt įvertint ir parašytumėt kokia kaina patys vertintumėt. Į ką apskritai reikėtų atsižvelgt vertinant tokį daiktą?

     

    Specifikaciją galite pamatyti paspaudę_čia_

     

    Šiaip system properties rodo 3.06 Ghz ir 2,49 GB RAM (ramos kažkada pridėjau pats).

     

    Kiek jis kainavo - nežinau, mat paimtas iš uždaryto verslo darbovietės, na ir kaip kompiuteris daugiau darbui tinka, žaidimų nepažaisi. Minusas - vaizdo plokštė - kaip suprantu integruota. Bandžiau pasistatyt Windows 7, bet nesusidraugavo dėl vaizdo plokštės. Su XP jokių problemų.

     

    Kokios Jūsų nuomonės?

     

     

  13. 13. Prisijungus iš kitos šalies IP adreso,nei jūsų PayPal sąskaita registruota yra. Taip pat prisijungus iš PayPal nepageidaujamų šalių.

     

    Klausimas dėl šio punkto. Ką geriausia daryti, jei planuoju išvykt į užsienį ir žinau, kad iš ten tikrai prisijungsiu prie PayPal? Ar geriau bandyt perspėt juos parašant jiems?

     

     

  14. Būdus ar būdą? Man rodos reikėjo kelis būdus pasakyt, ne vieną, ar ne?

     

    Mano nuomone gramatika buvo lengva, skaitymas vidutinis, klausymas vidutinis, tik tame Part 4 kelis neįrašiau... :/

     

    Na kiek pamenu tai pavadinimas buvo "THE BEST WAY TO LEARN FOREIGN LANGUAGE", nors nenoriu garantuoti to :)

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...