Pereiti prie turinio

printerio

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    132
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

printerio Pranešimai

  1. Pirma, kiek suprantu, tai projektui reikia kalbos redaktorės. :)

    Antra dėl BDAR reikalo. Tai yra BDAR apsaugo fizinių asmenų duomenys, o ne įmonių duomenys. Projekto autorius yra visiškais teisus. Įmonių duomenys yra vieši ir įmonės vadovai yra kvailiai, kai nurodo savo asmeninius paštus. :D Neseniai VZ buvo pasipiktinimas, kad RC skelbia vadovo asmeninius duomenys el., paštą ir telefoną. Bet jeigu nurodei savo asmeninį, kaip įmonės, tai ir turėkis.

    bet projekto autoriui rekomenduoju investuoti į teisininkus ir pasiruošti dokumentaciją.

     

    Šiuo atveju pateikiami tik įmonės kontaktai. Antra, kas reikalinga, tai įmonės veiklos rūšys. Kažin ar pasiūlymą įsigyti statybines medžiagas norėsis išsiūti grožio salonui. Dar reikia įmonės statuso. Naujai įsteigtų įmonių duomenų.

     

    Viskas gerai, bet rekomenduoji investuoti į teisininkus ir pasiruošti dokumentaciją. VDAI kitos nuomonės dėl BDAR. https://vdai.lrv.lt/lt/duk/p-strong-juridinio-asmens-valdymo-organu-nariai-strong-del-bendrojo-duomenu-apsaugos-reglamento-taikymo-juridinio-asmens-valdymo-organu-nariu-duomenu-tvarkymui-2018-08-30-p

    RC duomenis renka ir valdo, nes suteikta funkcija įstatymu. RC duomenis reikia pirkti ir naudoti teisėtiems tikslams https://www.registrucentras.lt/bylos/dokumentai/jar/reg/Pra%C5%A1ymas%20sudaryti%20duomen%C5%B3%20teikimo%20sutart%C4%AF_Juridiniams%20asmenims.pdf

    Viešų duomenų rinkinių darymas ir pardavinėjimas lengva ranka padeda tik SPAM augimui.

    Palaikau autorių, bet rekomenduoji investuoti į teisininkus ir pasiruošti dokumentaciją :)

  2. Tai ką parašėt yra kvaila. Aš neprieinu prie privačios informacijos, pats centras tą informaciją viešina. O kas yra viešinama, tas vieša. Reklamos tik siuntinėti negalima, o naudoti viešus duomenis galima. Labai kvaila žinutė..

     

    Ačiū už įvertinimą :)

    Pasidalink nuorodą iš tinklapio: kokiu tikslu tvarkai asmens duomenis ir privatumo politika. Tu esi duomenų tvarkytojas. Kas juos tvarko UAB “Kliento kortelė” ar „?“. Užsitikrink, kad tavo klientai nenaudotų duomenų tiesioginei rinkodarai.

     

    Susitvarkyk šituos dalykus. Gera idėja, tęsk toliau.

  3. Tai yra juridinių asmenų duomenys ir jie yra vieši. Tuo momentu, kai kuriate įmonę ir nurodote kontaktus, juos viešina valstybinės institucijos :). Jeigu nurodote asmeninį savo gmail paštą - aš jį galiu pasiimti ir juos gali matyti visi, nes pasikartosiu jie yra viešinami ir prieinami Jums ir visiems kitiems viso pasaulio gyventojams. Jeigu turite pretenzijų, reiktu rašyti valstybinėms institucijoms. :)

    Jeigu asmuo suteikė teisę naudoti duomenis Registrų centrui, tai ar suteikė tau? Jeigu duomenys vieši tai nereiškia, kad gali juos imti ir naudoti kaip nori.

  4. tai, kad tas buhalteres apgauna, kai jos dirba imoneje "Kotleciuku fabrikas" jau 30 metu, ir tada ateina direktoriaus emailas su prasymu pervesti pinigus i kita saskaita, kur imones pavadinimas "Darius Pingvinas". Nemanau, kad cia kazkoks tikrinimas pades, cia greiciau robotai pakeis buhalterius, nei, kad jie, nustos pasimaudineti ant iprastu scamu.

     

    taip pat, jeigu integruoti i kokias 3 buhalterines programas,uztruktu laiko ir atimtu resursu programuojant, na, o euras per menesi, kad ir is 1000 imoniu, per ilgai atpirkines siuos pinigus..

     

    "Kotleciuku fabrike" emailo nėra :) ir apgauna ne tik juos https://www.delfi.lt/verslas/verslas/alytaus-savivaldybe-pervede-188-tukstancius-euru-i-sukciu-saskaita.d?id=85901485

     

    Sutinku dėl "robotų", bet jie be patikimų duomenų nieko nepadarys.

  5. Juridinių asmenų pavadinimo ir banko sąskaitos tikrinimo API, kurį būtų galima integruoti buhalterinėse programose ar kitose finansų sistemose, tvirtinant sąskaitas apmokėjimui.

    Problema – auga sukčiavimu padaryta žala. Siunčiamos netikros sąskaitos, apsimetama, jog keičiasi įmonės sąskaitos numeris ir pagal sutartį mokėjimus reikia atlikti į kitą sąskaitą. Šiuo metu, įmonės ir sąskaitos patikrinimą atlieka bankas, bet tik tarp savo klientų. Todėl pervedant pinigus į kito banko sąskaitą gali ne tik padaryti klaidą ir pervesti pinigus ne tam kam norėjai, bet pervesti sukčiams.

    Duomenų bazės patikimumą ir aktualumą užtikrintų minimalus euro mokestis per mėn. Gautas apmokėjimas patvirtintų įmonės pavadinimą ir sąskaitos numerį.

  6. Sveiki,

     

    Ieškau projekto partnerio (Wordpress programuotojo) turinčio šiek tiek laisvo laiko, prisidėti prie projekto verslolink . lt.

    Projektas skirtas viešųjų pirkimų duomenų rinkimui ir analizei. Šiuo metu įgyvendintas automatinis duomenų rinkimas ir skelbimų paieška bei prenumerata el. paštu.

    Norint tobulinti ir vystyti mokamas paslaugas reikia profesionalaus programuotojo. Apmokestintume prieigą prie sutvarkytų duomenų.

    Konkurentai: mercell . com, etenders . lt, kontraktai . eu

     

    Turit klausimų? rašykit AŽ

  7. Reikia atskirt du dalykus CVP IS ir VPM IS (Viešųjų pirkimų monitoringo informacinė sistema). Pastaroji yra paslėpta po CVP IS vardu ir skirta pirkimų skelbimams. Visa kita CVP IS dalis yra techninė infrastruktūra pirkimams vykdyti. Praktiškai skelbimų sistemą gali valdyti ir verslas http://simap.ted.europa.eu/web/simap/list-of-ted-esenders

    Todėl neaišku kaip atsirado CVP IS monopolis? Ar todėl, kad įstatyme įtvirtina, ar todėl, kad niekas kitas nesiėmė šio reikalo :)

    Dėl CPO IS tai naujame įstatymo projekte nelieka privalomumo pirkti naudojantis šia sistema.

  8. Įstatymų leidėjas niekada aiškiai nepasako ir palieka erdvės interpretavimui. Tačiau techninė infrastruktūra turėtų būti pirkimų portalas (informacinė sistema). Šiuo metu Lietuvoje viešųjų pirkimų portalus valdo tik valstybinės įstaigos, bet Europoje su savo sistemomis konkuruoja ir verslas. Kitaip ir būti negali, nes verslas tas sistemas sukuria ir parduoda valstybės įstaigoms. Taip yra ir Lietuvoje. CVP IS sukurta švedų įmonės, CPO IS - ATEA, o CPO katalogas - vienintelė sistema sukurta vidaus programuotojų. Lietuva eina kitų Europos šalių keliu ir bus sudaryta konkurencija.

  9. Galėčiau įforminti paramos skyrimą gyvūnų globos įstaigoms įsteigdamas VšĮ. VšĮ tikslas būtų plėtoti paramos būdus ir priemones internete bei remti gyvūnų teisių apsaugos ir globos įstaigas. Veiklos laikotarpis 12 mėnesių (pasiteisinus veiklai būtų galima pratęsti). VšĮ garantuotų, kad gautos pajamos nukeliaus ten kur reikia.

    Printerio (aš) - apmokėčiau steigimo išlaidas. Dalininko įnašu apmokėčiau kitas būtinas išlaidas tinklapio veikimui.

    Quetiapine – kaip dalininkas įsipareigotų sukurti ir perduoti tinklapį VšĮ.

    Kiekvienas galėtų tapti dalininku ir talpinti dėmesį traukiantį turinį. Be gero turinio būtų sunku ilgai išlaikyti dirbtinį lankytojų dėmesį, net ir turint tokį kilnų tikslą.

  10. Svarsčiau apie kitokias paramos galimybes internete. Gyvūnų prieglaudoms, kurios gerų žmonių dėka gelbsti, kitų apleistus ir pažemintus gyvūnus (daugiausia kates ir šunis). Prieglaudų Facebook puslapius seka daugiau mažiau, bet nuo kelių šimtų iki keliasdešimt tūkstančių žmonių. Labai gerai, kad tokiam skaičiui žmonių rūpi nuskriaustų gyvūnėlių problemos. Bet katinas Grumpy per du metus uždirbo apie 100 mln. dolerių. O bored pandos straipsnis apie 20 žymiausių pasaulio kačių, sulaukė 362 tūkstančius peržiūrų ir 10 tūkstančių like. Arba Best funny dogs 2015 Youtube turi daugiau 23 mln. peržiūrų.

    Gal gyvūnėlių mylėtojų tinklapis, kuriam kiekvienas skirtų kelias minutes dėmesio, galėtų generuoti pajamas iš reklamos ir visas jas skirti prieglaudoms.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...