Pereiti prie turinio

Winstonas1

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    1.033
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    6
  • Atsiliepimai

    100%

Winstonas1 Pranešimai

  1. Priminei man draugą, kuris pastatų inžineriją baigęs pas LT rangovą dirbo ir kabelius vedžiodavo žmogus. Pasakėm (draugai), kad tu eik į didelę normalę įmonę ir ten tau duos patirties, išmoksi iš kitų ir tave kitaip vertins ateityje, o ne pas UAB Juozas rangovas dirbk. Paklausė žmogus ir dabar nesigaili kiek žinau. Tai va čia kažkur moralas slypi šioje istorijoje.

  2. 2023-05-03 10:00, Tmaster parašė:

    nemoka, nes kas ketvirti niekas nesėdi ir neskaičiuoja kaip čia sekėsi per ketvirti, ar yra iš ko mokėti tuos dividendus.

    Ataskaitiniai metai yra optimaliausias dividendų mokėjimo laikas, nes kartu sutampa labai daug dalykų iš mokesčių kalendoriaus.

    Kokias apskritai žinai kompanijas, kurios moka kas ketvirti?

    Apsoliuti daugumai USA įmonių moka dividendus kas ketvirtį, taip pat ir EU įmonės, Kadanos įmonės ir kitose išsivysčiusiose šalyse esančios įmonės. Būtent kad sėdi ir skaičiuoja... nebūk toks įsitikinęs jeigu nesi apsišvietęs tuo klausimu. Galėčiau vardinti ir vardinti įmones kurios moka dividendus kas ketvirtį.
    Walmart, CocaCola, Pepsi, Verizon, Microsoft, Apple, Jhonson and Jhonson, Abbvie,.... ir dar keli tūkstančiai įmonių.

     

    BEJA Yra ir kur moka kas mėnesį dividendus, ir sėdi ir skaičiuoja :D. Reikia pvz ?
    Realty Income Corporation (O)

     

     

  3. Call center nerenka patys jokių duomenų niekada. Call centeris, vykdo arba priima skambučius pagal užsakovo pateiktą informaciją/skriptą.

    Pvz telia naudodavosi transcom paslaugomis, tam kad galėtu skambinti klientams, kurie turi planą ar kam baiginėjasi planas ir pan.

    Call center didžiausią dalį atlieka inbound skambučių t. y. priima skambučius ir pagal skriptą atsakinėja klausimus. Na pvz Samsung kokybės linijos telefonas, tai greičiausiai su call centre sujungtų, kuriame tau pagal scriptą pakonsultuotų kas nors registruotų porblemą samsungui.

  4. Prieš 57 minutes, d2b parašė:

    Čia žmogus įdėjo daug darbo vien parašyti šitą straipsnį, nors jis daugiau apie paskolos gavimo kelią:

    Taip, kaip ir užsiminiau apie paskolos gavimą gan išsamiai buvo aprašyta forume. Su šita tema aš susipažinęs, tačiau noriu užvesti tokią, kuri būtų apie patirtis jau įsigijus būstą ir kas ką gali patarti apžiūrėti prieš perkant ir pan.

  5. Sveiki uždarbiečiai.

    Ieškau įsigyti būstą (namą ar dvibutį) ir ieškojau panašios temos kuri apimtų netik paskolas dėl būsto, bet ir daugiau apie patį, tą vienintelį kai kam, gyvenimo pirkinį ?. Forume radau informacijos tik apie paskolas ir šiokias tokias nuotrupas apie būsto įsigijimą, bet neradau "istorijų" apie tai kas labiausiai nustebino tiek gerąja tiek blogąja prasme įsigijus būstą ?
    Ko nepadarėte prieš įsigydami būstą, tačiau galėjote padaryti ?
    Ar yra dėl ko gailitės įsigiję būstą ? Kas labiausiai buvo netikėto ir pradžiugino/nuliūdino įsigijus būstą ?
    Ką norite rekomenduoti/pasidalinti ir kitiem, o ko geriausia vengti (gali būti bet kas) ?
    Jeigu galėtumėte grįžti į praeitį prieš perkant, ką sau pasakytumėt ? ?

    Gaila pats negaliu stipriai pradėti pasidalinant savo būsto įsigijimo istorija, nes dar pats tik ieškau.

    Papildymas:

    Taip pat įdomu kokia Jūsų nuomonė apie Vilniaus užmiesčio rajonus (kotedžai, namai, dvibučiai) ? Kas gal gyvenate jau ? Mes žiūrimės kol kas Galgius, Lindiniškes, Riešę, Avižienius, Gulbinų r. Ką galite apie savo rajoną papasakoti ? (The good, bad and ugly or happy :)) ?

    Tikiuosi ši tema bus aktuali ne man vienam.

    Dėkoju iš anksto visiems pasidalinusiems

  6. Prieš 54 minutes, spaceegg parašė:

    Apie mane - tas pats darbas 4-5 metai, alga svyruoja minimaliai 1300-1600, nera nei vieno kredito, paskolos, isiskolinimo, kredito istorija nepriekaistinga (nes niekas neimta issimoketinai). Vien uz tai tikeciausi geresniu banko salygu, ar per daug optimistiskai nusteikes esu ?

    Siuo metu dar tik ieskau pirmojo busto. Del finansavimo galimybiu pateikiau paraiskas i "Swedbank" 2.1% MPN ir "Luminor"1.9% MPN. Atsakyma is "Swedbank" gavau per 2 dienas (apie 15metu esu ju klientas), aptareme finansavimo suma, sekancius zingsnius. Lumor 6 diena, tylu. Neapsisprendziu ar pildyti paraiskas i "SEB" 2.8% MPN ir "Siauliu banka" 2.5% MPN. 

    1. Verta teikti paraiskas i “Seb” ir “Siauliu banka” ? 
    2. Teikti paraiskas is anksto, ar geriau pirma susirasti norima pirkti NT ?

    3. Ar nurodomas MPN ant banku pagrindinio puslapio yra orientacinio pobudzio ?

     3.1 Kalbant apie "Swedbank" jei tai yra orientacinio pobudzio informacija, kodel man iskarto siuloma 2.1% MPN ? 

     4. Gal kazkas galetu placiau paaiskinti apie busto paskolos palukanas su nt ikeitimu? 
     Kadangi banko puslapi nurodoma tik MPN 2.1% ir viskas(kalbu apie Swedbank). Zinau, kad dar yra euribor, kuris kolkas nebuvo skaiciuojamas, nes buvo neigiamas. Ar dar yra kokiu palukanu apie kurias tureciau zinoti ?

    5. Tikrai zinau, kad sutarties laikotarpiu keistusi EURIBOR. Kaip del kitu banko palukanu? Del kokiu priezasciu gali keistis banko suteiktos palukanos mano sutarciai ?

    6. Ar pasiemus banko siuloma busto draudima galeciau tiketis geresniu paskolos salygu ?

    7. Derybos su banku del geresniu paskolos salygu/palukanu. Pasidalinkite savo patirtimi:
    a) ka pavyko issidereti ? pvz: x palukanos sumazejo y
    b) kokius argumentus naudojote ?

    c) galima deretis del pradinio inaso sumos ?

    d) del ko galima ir del ko net neverta bandyti deretis ?
    e) kaip neperlenkti lazdos besiderant ?

    Papildomas klausimas:

    1. Ka tikrinti isigyjant pirmaji busta ? Kiek domejausi tai del arestu, skolu, turto apribojimu patikrinimo kreiptis i notara. Kaip paziureti ar nera skolu mokesciams ? I ka dar tureciau atkreipti demesi kad neapsigauti perkant ?

    Atsakysiu keletą, dėl kurių jaučiuosi užtikrintas iš savo ir mano aplinkos žmonių:

    1. Tikrai taip, nes nieko neprarasi, o gauti gali, nes net ir 0,1 palūkanos nuo didelės sumos per ilgą laikotarpį yra nemaži pinigai.

    2. Susirasti norimą NT, kadangi nuo turto vertinimo ir kt. aspektų priklausys galutinė palūkanų norma.

    4. Bankas įsikeis tavo NT kurį ir pirksi, jeigu čia klausimas apie tai.

    5. Jeigu bus dideli vėlavimai iš tavo pusės arba įsipareigojimų nevykdymas (pvz nepriduodamas būstas iki 100%) ar dar kitokie susitarimai su banku dėl kurių sutartyje numatyta, jog gali keistis palūkanų norma.

    6. Būsto ir gyvybės draudimai yra standartiniai ir be jų tau nelabai kas duos paskolą. Visgi bankas didžiąją dalį pirkinio visada finansuoja, tad jeigu neduok diev sudegtų būstas ar tave autobusas partrenktų, bankui nebus į ką nukreipti reikalavimo padengti paskolą.

    7. Žinau vieną reikšmingą argumentą. Kitur siūlo X, ar galite mažesnes palūkanas pasiūlyti ? Jeigu naujas būstas galima derėtis kažkiek ir priklauso nuo kokios sumos deriesi. Viskas priklauso nuo turto vertinimo šiuo atveju.

     

    Dėl būsto ir skolų tai net pats bankas ir notarai patikrina, bet kad iki tol nedaeitų ir pats gali pasidomėti. Su kaimynais kalbėk. Svarbu ar naujas  būstas ar jau gyventas, nuo to priklauso ką turi žiūrėti.  

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...