Pereiti prie turinio

neworld

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    185
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

neworld Pranešimai

  1. Ir jie privalo būti brangūs, kadangi java naudoja labai daug resursų. Šiuo atveju būtų pigesnis variantas nuomotis VPS, susiinstaliuoti JAVA (daug manualų) arba pasisamdyti kas sutvarkytų už 50lt ir naudotis.

     

    O kuom skiriasi Java naudojami resursai VPS'e ir hostinge? :) Java labai paprasta susiinstaliuoti, bet su jBoss kažkada teko gerai padylinti kol parašiau ubuntams tinkantį init skriptą.

  2. Aš ir siūlau, šian naujoką iki 4lvl užkėliau :)

    Kurio lygio esi? Beto nesi į hangout'ą pakviestas? :)

     

    Esu pakviestas į mėlynųjų G+ grupę (turbūt apie tą pačią kalbam), be to esu L7. :) Sunkokai kyla kai ne itin daug žaidžiu, kilometražas per mėnesį ~25km

  3. Kaip keista, rašo, kad Samsung Galaxy Y pavelka.. Reiks išbandyt.. :) Nors manau nieko gero nesigaus, nes mokykloje neturiu kaip per telefoną prie interneto prieit.. :D

     

    Oficialiai pavelka, bet pavilkimu to nepavadinčiau, nes lagas nesveikas bus, o animacijų išjungti neįmanoma :)

     

    Ir šiaip, be 3G tu nepažaisi, nes turi stovėti prie portalo (berods bent 20 metrų atstumu), o tokių mokykloje gali ir nebūti, net jeigu ir turėtum wifi.

  4. Bet kiek žinau patentuojamos yra ir idėjos... Pvz mačiau, kad Apple ar kažkokia kita firma yra užpatentavusi kažkokį dar net neegzistuojantį dalyką, ir nežinia ar jį sukurs. Berods su telefonais kažkas susiję, bet pati idėja jau užpatentuota. :) Galbūt nusišneku, nežinau tiksliai kaip ten yra.

     

    Taip, patentuojamos nebent idėjos.

     

    Idėja būtų: gaminti hamburgerius su vištiena. Projektas: virtuvės įkūrimas, personalo samdymas bei apmokymas ir t.t. Strategija: iš kur gausi mėsos, kaip atsirinksi tiekėjus ir t.t.

     

    Šiuo atveju jeigu ieškai partnerio, tarkim kepėjo, tai jam nebūtina atskleisti strategijos, jam užteks žinoti kaip kepti tavo nuostabiuosius hamburgerius.

     

    O projekto sėkmę lemia būtent projektas ir strategiją. Nebent pavyko sugalvoji visiškai unikalią idėją (bet jeigu tokios idėjos niekas neįgyvendino, tai nereiškia kad jos niekas nevysto :) )

  5. dėja idėja nėra žodis, idėja susideda iš aprašymo, brėžinių, frazių, formulių, ir visą tai galima patentuoti...

    gi žmogus neklaustų patarimo, jei būtų sugalvojės gaminti "mėsainius" ? Turbūt jis yra sugalvojęs, kad į "mėsainius" dės kažkurios rūšies "agurkėlius", o tai reiškia, kad receptą galima ir užpatentuoti jau...

     

    Kad kaip tik idėja yra žodis ar sakinys. O tai ką tu išvardinai yra konkretus projektas, strategija ir pan.

  6. Taip ir maniau kad bus skirtingos jūsų nuomonės, nu ką teiks mokytis :D

    Antras variantas yra kolegija http://www.kaunokolegija.lt/stojantiesiems/studiju-programos/technologijos-mokslu-studiju-sritis/automatinis-valdymas/ , perspektyvu? Ką galėčiau pasiekti? (Gyvenu pramonės mieste, gamyklų labai daug).

     

    Diplomas tikrai nėra būtinas, tačiau sprendžiant pagal tavo nuogąstavimus dėl mokslo siūlyčiau pagalvot ar tikrai nori programuot, nes šioje srityje (kaip beje ir bet kurioje kitoje kvalifikuotoje srityje) teks tikrai daug ir sunkiai mokytis visą gyvenimą. Ir nesvarbu, ar universitete, ar savarankiškai, bet teks.

     

    O šiaip, iš universiteto IT srityje bet kas gali diplomą pasiimti, nes minimalūs reikalavimai tikrai žemame lygyje. Va todėl ir į diplomus niekas rimtai nežiūri.

     

    Sėkmės priimant sprendimus :)

  7. Universitetas yra viena iš vietų įgyti kompetencijai. Bet ne vienintelė. Kartais diplomas būna būtinas, ypač kai kalba eina apie valstybinius projektus, nes tada vykdytojai turi būti griežtai reglamentuojami. Kartais reikia patirties tam tikrose srityse, ko universitetas neduoda. Ir šiaip, vieni mokosi tik tada, kai deadline spardo užpakalį, o kitiems daug efektyviau knygų paskaitymas prieš miegą.

     

    Taigi, kad svarbu tobulėti, o strategiją šiam dalykui turi nuspręsti pats :)

     

    Man asmeniškai universitetas davė daug pažinčių, tačiau mokslas yra itin neefektyvus. Vienu metu reikia mokytis labai daug dalykų, o reikalauja ir moko tik tiek, kad net vos vos tempiantis kursiokas galėtų išlaikyti egzaminą. Manau universitetą drąsiai būtų galima suspausti į metus rimto mokslų gabiems žmonėms.

  8. Statistikos departamentas yra įpareigotas konsultuoti piliečius apie veiklos rūšį pagal veiklos rušies klasifikatorių. Pamėgink jiems paaiškinti savo veiklą ir jie pasakys kokią veiklą atitinka. Tada matysi ar pagal tą veiklą galima verslo liudijimą imt ar ne.

     

    Jeigu negali nuspėti pajamų, tada geriau individuali veikla, ypač jeigu esi draustas valstybės. Tada mokėsi tik procentą nuo pajamų :)

  9. O žėkit paprastas klausimas, jei dabar kaip studentas užsiregistruoji lošimui ir akurat pasiseka ir laimiu, tai ar būtina iškart man išvažiuoti į USA? Ar tarkim galiu per pora metų pabaigti studijas ir tik tada išvažiuoti, įmanoma taip? Dar galios ta žalia korta, ar turiu ją iškart panaudoti kai tik laimiu?

     

    Kiek domėjausi, privalai per pusę metų kirsti JAV sieną, antraip kortelė nebegalios.

  10. O apie kokį jau tokį galingą popierių tvarkymą jūs kalbat?

    IV įregistruoti ir išregistruoti galima internetu.

    Gautas pajamas ir išlaidas iš IV galima internetu.

     

    Gal galima plačiau? Per "Mano VMI" pultą galiu užsakyti tik verslo liudijimą (bet man reikia pažymos).

     

    Bet juk turi mokėtis PSD 90LT/mėn, net jei negauni pajamų/pelno. :)

    O kokia yra leistina riba suprekiauti per metus nemokant mokesčių? Pvz. aš tapau paveikslus arba lipdau iš molio ir per metus iš manęs tik keli žmonės nuperka, kaip reiktų tvarkytis, kad nekiltų bėdų su VMI?

     

    Šiaip jeigu neviršiji neapmokestinamųjų pajamų, tada net nereikia jokių mokesčių mokėt ar ką nors rodyt. Ši suma buvo kažkada ~3700lt per metus. Gali būti kad jau tvarka seniai pasikeitė

     

    O šiaip tai kiek pardavei, tiek ir surašai. Gali neturėti nė vieno pardavimo.

     

    O PSD mokamas visada visų gyventojų. Todėl jeigu tu jo dabar nemoki, vadinasi kažkas už tave moka, tarkim valstybė kol esi moksleivis, studentas ar sėdi darbo biržoj, darbdavys, jeigu dirbi. Šio mokesčio antrą kartą mokėti nereikia. Bet turi mokėti kažkokį procentą nuo pelno.

  11. Jei esate programuotojas ir norite gauti darbą didelėje kompanijoje, nesimokykite daugybės skirtingų programavimo kalbų, o verčiau tapkite vienos kalbos ekspertu, pataria buvęs „Google“ darbuotojas Leo Polovetsas.

     

    Pavyzdžiui, jei norite įsidarbinti „Google“, dauguma jos produktų parašyti „Java“ kalba, todėl geriausia būtų puikiai išmokti šią programavimo kalbą, praneša Businessinsider.com.

     

    „Žinoma, būti kelių programavimo kalbų ekspertu – dar geriau, tačiau niekas iš jūsų to nereikalaus, jei dar tik baiginėjate studijas, – teigia L.Polovetsas. – Pavyzdžiui, pagalvokite, kaip renkami žaidėjai aukščiausio lygio krepšinio komandai. Ar norėtumėte turėti penkis žaidėjus, kurie gerai žaidžia visose pozicijose, ar verčiau rinksitės idealų gynėją, puikų centro puolėją ir nuostabų snaiperį? Pirmu atveju komanda būtų stipri, bet antroji būtų nepakartojama.“

     

    Jis taip pat pataria turėti bent vieną ar kelis skirtingus sugebėjimus: įsigilinti į algoritmus, programų dizainą ir architektūrą, vartotojo sąsajos, duomenų bazių kūrimą ir pan. Tokiu atveju būsite dar patrauklesnis potencialiam darbdaviui.

     

    Šaltinis: technologijos.lt

     

    Tai elementaru. Vienos konkrečios srities specialistas žinos daugiau, negu tie, kas eina į kelias sritis. Tokiam specialistui algą kelia jo konkurencingumas, nes darbdavys neturi iš ko rinktis. Bet tokiems specifiniams darbams nereikia daug specialistų. O už paprastesnius darbus kuriuos gali nudirbti daugiau žmonių, ir algos bus mažesnės. Taigi reikia visokių žmonių. Ir vienos srities asų, ir universalesnių. Bet vienos srities asu tapimas yra gana rizikingas. Darbo pagal sritį kogero negausi, o sugaišus daug laiko tuo metu perspektyviai sričiai, paaiškės kad tokiu specų nebereikia. Taigi kur ir kaip tobulėti kiekvienas renkamės pagal save. Svarbu yra tobulėti :) O žmonių tai visokių reikia.

  12. Sakot imigracija blogas dalykas? Jeigu imigrantai sugebėtų užimti tas vietas, kurių lietuviai nesugeba, tai išėitų tik į naudą - įmonės galėtų dirbti pilnu pajėgumu (kai dabar dėl tam tikrų sričių darbuotojų stygiaus yra neišnaudojamas visas potencialas), imigrantai mokėtų mokesčius ir prisidėtų prie Lietuvos valstybės biudžeto didinimo bei Sodros skylės mažinimo, kas padėtų išlaikyti Lietuvos pensininkus. be to gyvendami čia jie skatintų ir vartojimą, kas vėl turi teigiamą naudą.

     

    Galbūt tokiu atveju ta imigracija nėra jau toks blogas dalykas?

     

    Imigracija ekonomikoje visad yra gerai. Blogai nebent tai, kad Lietuvišką kraują gali praskiesti, o pasiekus kritinę masę ir pradėti mažėti Lietuviškumas. Bet kam tai rūpi šiais laikais?

  13. Kodel tu manai Barclays statosi centrus Lietuvoje? Todel kad pigi darbo jega, o paskui jau europos centras, geresnes vietos kaip ir nesurasti, tad apie imigracija nedertu net galvoti, kadangi niekas nebus suinteresuotas temptis is uzsienio zmones,is vakaru europos bent jau..Na o jeigu manai kad imigracija is , lenkijos, ukrainos, ir t.t., nieko blogo, tai klysti, Lietuviai patys darbu neturi, bet ziurek juos dar i atvykeliams teks atiduoti...

     

    Tai kad atvyks lenkas IT profesionalas dirbt į Lietuvą, tai nereiškia kad kiemo šlavėjui bus sunkiau rasti darbo.

     

    O aš manau kad kaip tik padaugėtų darbo vietų ir paprastam žmogui. Juk tuos specialistus turi kažkas aptarnauti (virėjai, šlavėjai), taip pat jie pirktų produkcijos vietinėje rinkoje.

  14. Radau man reikiamu prekiu uz maza kaina

    amazon.com

    Veliau radau, kad yra UK padalinys, bet jame kainos gerokai didesnes nei JAV, ir nesiuncia i lietuva.

     

     

    Klausimas ar JAV parduotuve amazon.com siuncia i lietuva?

    Jei placiau tai domina vitmainu siuntimas.

     

    amazon.com ne visas prekes siunčia į Lietuvą. Tai patikrinu pirkdamas prekę. Manau jog siuntimas priklauso nuo konkretaus pardavėjo, o gal dar nuo kažko.

     

    O kainos mažos, nes ten nurodytos kainos be PVM, kurį tau reikėtų susimokėt, jeigu prekės kaina viršija berods 70-80lt. Amazonas pats paskaičiuoja muito ir PVM mokesčius ir galutinėje kainoje matysi visą sumą.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...