Pereiti prie turinio

Kumana

Nariai
  • Pranešimai

    35
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Kumana Pranešimai

  1. kai dovanojama, sutartyje vietoj kainos rasoma DOVANOJU. siuo atveju, kai yra kainos, tai nera dovanojimas, o paprastas pirkimas-pardavimas. jeigu su automobiliu neisvazinejo 3 metu, tad nuo "pelno" reikia moketi ta GPM. nesuprantu, kam tokias 'varkes' tarp seimos nariu sukti. tiesiog rasai ta pacia kaina, kaip pirkes ir viskas.

    Atvykęs į Regitrą, buvau paklausęs, kokią sutartį reikia pasirašyti norint padovanoti automobilį. Man davė pirkimo-pardavimo sutartį ir pasakė, kad šitos užtenka. Nepagalvojau, kad ten, vietoj kainos, reikėjo rašyti dovana.

  2. Sveiki,

     

    Situacija tokia, kad prieš 1,5 metų buvau nusipirkęs automobilį už 1000 eurų (suma netikra). Po pusės metų nusprendžiau atiduoti jį atiduoti (padovanoti) tėvams. Regitroje mums pasakė, kad nereikia sudaryti dovanojimo sutarties, o užtenka naujos pirkimo/pardavimo sutarties. Perrašiau automobilį ir nurodžiau 800 eurus. Dabar tėvai nusprendė jį atiduoti mano broliui. Jie yra investavę į jo remontą ir autoomobilio rinkos vertė dabar yra apie 1500 eurų. Taigi iškilo du klausimai:

    1) jeigu tėvai, padovanoję broliui automobiliui, pirkimo/pardavimo sutartyje nurodys 1500 eurų, tai jiems reikės mokėti 15 proc. GPM?

    2) jeigu brolis nuspręs parduoti automobilį trečiajam asmeniui (tarkime už 1700 eurų), nuo kurios sumos jam bus skaičiuojamas apmokestinamasis dydis? 1500?

  3. Geriausia yra para6yti jiems oficialų raštą, su reikalavimu pabaigti darbus ir nusiųsti registruotu paštu. Be abejo, išsisaugoti visus siuntimo dokuementus. Jei jie atsisakys/neatsakys visai, kreiptis į ikiteisminę ginčų sprendimų instituciją (Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą) išdėstyti situaciją ir jei reikės - paaiškinti dėl parašo (kad nepilnamečiui buvo pasakyta pasirašyti, jis nežinodamas pasirašė, ar kad ir kokia TIESA bebūtų) ir laukti ką jie atsakys. Jei ikiteisminės ginčų institucijos sprendimas (bijau sumeluoti, bet jis yra, berods, rekomendacinio o ne imperatyvaus pobūdžio) jūsų netenkins, kreiptis į teismą. Nuo žyminio moeksčio būsite atleisti kaip vartotojai (jei tai buvo vartojimo, o ne komercinė sutartis)

    Dainylo , oficialus raštas - tai raštu ar galima ir elektroniniu būdu? Pagal kokį šabloną jį rašyti? Mano atveju tai buvo balkonų stiklinimas privačiame bute.

  4. Sveiki visi,

     

    Iškilo didelė problema su paslaugų teikėju. Situacija buvo tokia: nusprendėme užstiklinti savo balkonus ir kreipėmės į VisiVisi įmonę. Jie po 3 savaičių atvažiavo ir atliko stiklinimą, BET!!! Jie neatliko visų darbų: nesumontavo palangės ir nesutvarkė putas. Pasakė, kad atvažiuos kitą dieną ir pabaigs darbus, bet vistiek paprašė pasirašyti perdavimo aktą. Praėjo jau savaitė ir niekas neatvažiavo. Jau keletą kartų skambinau į įmonę ir man vis žadėjo, kad sutvarkys reikalus ir perskambins, bet niekas taip ir neįvyko.

     

    Patarkit, ką daryti tokioje situacijoje? Kur kreiptis?

     

    Dar vienas toks dalykas. Kai vyko montavimo darbai, name buvo tik nepilnametis, kuris ir pasirašė perdavimo aktą. Ar jo parašas turi teisinę galią?

  5. Studijuoju ten ir neseniai teko išgirsti, kaip darbdaviai žiūri į konkrečią instituciją, kurią studentas yra baigęs:

    MRU, VPU - CV neskaito;

    VGTU, KTU, VU - CV skaito;

    VDU - niekas nenutuokia, kas ten per vieta, tai paskaito, nes nori sužinoti, kokio tipo žmonės ten gyvena... :)

    Visiška nesamonė, paremta asmenine nuomone.

     

    VDU puikiai paruošia gyvenimui, bendram išsilavinimui.

    Labai daug perspektyvų, jei nori užsiimti papildoma veikla.

    Laiko dirbti - sočiai.

    Modernus universitetas.

    Taip taip.

     

    Kalbant apie specialybes, manau, kad nėra perspektyvių specialybių, yra perspektyvūs žmonės. Jeigu planuojate studijuoti Kaune, pažiūrėkite dar KTU specialybių sąrašą.

  6. Dar yra pasiulymas atlikti Partizane, reklamos imoneje praktika, tai nezinau net ka daryti, butu smagu jei atsirastu kas atlikes praktika kokiam swede, bet numanau, kad ten tik talonelius ir tespausdinsiu..

    O ką Tu studijuoji ir kokia sritis tave būtent domina? Nes dabar truputi keista, rinktis tarp komercinio banko ir reklamos įmonės.

  7. Labas. Kalbant apie komercinius bankus, tai labai priklauso nuo siūlomos srities. Didžiausia dalis pasiūlymų yra dirbti klientų aptarnavimo skyriuse. Jei tave labiau domina finansų arba ekonomikos sritis, geriau neeik į aptarnavimo skyrius, nes ten nebus nieko įdomaus iš tos pusės.

  8. Labas rytas,

     

    Labai platus klausimas. Kaina nuo 500LTL iki 2000LTL ir daugiau. Nemažai parduotuvių, kur jį galima nusipirkti rasite čia: http://www.vyrostilius.lt/vyrisku-drabuziu-ir-batu-parduotuves/?parduotuve=kostiumai%20vilnius

     

    Geriausiai tiesiog eiti į prekybos centrus. Asmeniškai mano pati mėgstamiausia parduotuvės, kur tikrai fantastiškas kainos ir kokybės santykis, tai Suitsupply. O kad tiksliau būtų galima atsakyti į klausimą, reikėtų detalesnės informacijos. Bent jau kainos rėžio.

     

    Man nereikia kažko išskirtinio, tiesiog kostiumas vaiksčioti į darbą. Planuojama suma iki 250 eurų.

  9. Sveiki,

     

    Norėčiau jūsų pagalbos išsiaiškinant ką reiškia Lietuvių kilmės užsieniečių vaikai. Tai vaikai, kurie gimė Lietuvoje ir turi Lietuvos pilietybę, bet jų tėvas/tėvai yra užsieniečiai ARBA vaikai, kurie gimė užsienyje, bet jų tėvai yra Lietuvos piliečiai?

     

    Laukiu atsakymų. Dekui.

  10. Sveiki,

     

    Nežinau ar buvo tokios temos, tai norėčiau paklausti jūsų dėl praktikos studentams. Kiek žinau, tai beveik visų specialybių programuose yra privaloma praktika, kur pasirašoma trišalė praktikos sutartis tarp studento, įmonės ir aukštosios mokyklos. Bet mane domintų informacija apie praktiką ne pagal studijų programą, o tokio savanoriško tipo. Ar tokia praktika įmanoma?

     

    Būtų įdomu išklausyti jūsų pasakojimus/nuomones apie tai. Ar teko atlikti praktiką? Kur atlikinėjote?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...