Pereiti prie turinio

steyr

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    150
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    steyr gavo reakciją nuo KestutisKLP Samsung galaxy S2, dužęs ekranas, kiek ekrano keitimas kainuoja?   
    vienoj taisykloj uzsiprase 400lt, bet negavo. tai teko moket 500lt kitoj taisykloj (galaxy s 2).
  2. Patinka
    steyr sureagavo į mikas1982 A.Kubiliui skirtas Pasaulio lyderio apdovanojimas   
    Juokas per ašaras po tokių "apdovanojimų"
    Jis "užjūrio princams" geras ,bet savo mužiką "vanoja" kaip ponas Edmundas nuo Džiuginėnų.
    Kaip jis nebus geras patiekalas pietums tarptautinėm finansinėm institucijom jei "graibo" paskolas net nesiderėdamas.O nepasimest šių metų skaičių kokofonijoi užtenka perskaityti vieną žodį -DEFICITAS :
     
    Vienuolikos (kalbama apie 2011 metus)šių metų mėnesių centrinės valdžios pajamos buvo 25 mlrd. 366,9 mln. litų, išlaidos - 30 mlrd. 683,8 mln. litų, o sandoriai su nefinansiniu turtu - 1 mlrd. 626,3 mln. litų.
     
    Vienuolikos mėnesių centrinės valdžios deficitas buvo 6 mlrd. 943,2 mln. litų (7,6 proc. BVP): valstybės biudžeto deficitas - 3 mlrd. 718,4 mln. litų, nebiudžetinių fondų deficitas - 481,3 mln. litų ir socialinės apsaugos fondų deficitas - 2 mlrd. 743,5 mln. litų.
     
    Visa centrinės valdžios ilgalaikė skola sudarė 24 mlrd. 461,5 mln. litų (94,5 proc. visos skolos), trumpalaikė - 1 mlrd. 417,2 mln. litų (5,5 proc. visos skolos).
     
    Centrinės valdžios sektorius apima valstybės biudžetą, socialinės apsaugos fondus ("Sodrą", Privalomojo sveikatos draudimo ir Užimtumo fondus), taip pat nebiudžetinius Privatizavimo, Garantinį, Rezervinį (Stabilizavimo), Ignalinos AE uždarymo, Žemės ūkio paskolų garantijų fondus bei Santaupų atkūrimo sąskaitą, taip pat Valstybės turto fondą ir Turto banką.
     
    Kas nesupranta ar jis suvaldė krizę galėčiau pasakyti, kad ekonomikoi žodis -deficitas labai negražus.Čia tiems kas "tanke" ir šlovina Kubilių ir jo ekonomikos supratimo analitinį protą . Bet man labai įdomu kokiomis akimis šitaip praskolintos ir visiškai nuskendusios korupcijos liūne valstybės, mano būsimi anūkai žiurės į Kubiliaus anūkus .Man atrodo neapykantos žvilgsnyja nepritruks.
    O kad tas artimas užsienis ,globalistų prikimštas "duracel" batareikų jam su orkestru groja tai taip ir turi būti,nes ne be Premjero dėkos mūsų liko tik keletas milijonų ,o kiti darbingiausi ir geriausi kelia kitų šalių ekonomiką.
    p.s dar bus "Kinder" siurprizas su Snoro nacionalizavimu.Nes ant britų teismo stalo guli tik mokestinis reikalavimas 820 milijonų sumai,jokiais ten dingusiais milijardais nekvepia.O nacionalizavimo metu bankas buvo visiškai mokus,pirmu kliento pareikalavimu buvo išduodami pinigai.O tai reiškia ,kad Antonovui su Baranausku gražinus tą trūkstamą 820 milijonų sumą nusikaltimo sudėties nebelieka ir sektų logiškas jų teisinis atsakas švedų arbitražo teisme už sužlugdytą verslą.Ir vėl kantrus lietuvos mužikas mokėtų milijardus.
    Ir atvirai pasakysiu ,didžiausias lietuvos turtas ne krepšinis,ne jūros marios ar reto grožio ežerai ir miškai ,o kantrus lietuvis mužikas ,ant kurio kupros galima joti ne tik iki Džiuginėnų,bet ir į rojų kažkas nujoja.
  3. Patinka
    steyr sureagavo į B.T.M. MegaUpload išjungtas, susiję asmenys suimti   
    Na ir?.. Tai jei visi taip darytų, nesisiųstų filmų/muzikos ir žiūrėtų tik TV/klausytų M1, atsakyk: kokia nauda tiem užsienio kūrybinės industrijos atstovam? Nuo to kad tu ir kiti nesisiųs nelegalaus turinio, nuo to jų sąskaitose stebuklingai pinigai "augti" pradės?..Juk jie tokiu atveju gaus nulį pajamų iš šių asmenų (lygiai kaip ir tuo atveju kai jie siunčiasi)
     
     
     
    Ne, tikrai dauguma nesutinka kad tai vagystė. Nes tai nėra vagystė.
     
    O tik pramogų industrijos atstovų KLIEDESIAI.
     
     
    Atsakyk į vieną klausimą: vaikystėje kai kiemo draugas duodavo savo draugui paskaityti knygą, tas draugas-dar kitam draugui ir taip knyga apkeliaudavo visą kiemą, tai irgi laikei VAGYSTE?
     
    Jei ne, kokį skirtumą matai tarp knygos skolinimo ir technologijų suteiktos galimybės "paskolinti" kūrinį nebe 10-iai, o 1 000 000-ui žmonių?
     
    Noras neigti šių technologijų suteiktas galimybes dalintis yra noras paneigti realybę. O realybė yra tokia, kad technolgijos suteikia galimybę DALINTIS su dideliu skaičiumi žmonių. Ir to nebepakeisi. Tad kurybinė industrija privalės rasti naujus modelius kaip pasiimti $. Kaip pavyzdžiui Lietuvoje, kiekvienas pirkdamas flash atmintinę ar pan MOKA tam tikrą procentą nuo kainos ir "kūrybininkams" (neseniai priėmė jau berods įstatymą). Taigi-kompensacinis mechanizmas.
     
    Galų gale, reikia eiti link to kad gerbėjai savo mylimą dainininką/aktorių ir pan norėtų PAREMTI, pirkdami kūrinį (nors ir gali laisvai parsisiųsti nemokamai).
     
    Na tegu priima griežtus įstatymus, tegu blokuoja svetaines. Na ir ką tuo pasieks? Grįžimas į "akmens amžių" ir tiek. Vėl vyks procesas kuris vykdavo anksčiau: vienas nukopijuos filmą į DVD, nuneš į mokyklą draugui, tas draugas persikopijuos į savo DVD ir pasidalins su visais savo draugais ir t.t. Tad dalinimasis vyks ir toliau, tiesiog dalintis bus sudėtingiau (į DVD ir t.t) ir tiek. Nebuvo CD/DVD-visi iš radijo į kasetę (MC) įsirašydavo "gabalus", ir dalindavosi (persirašydavo į kitą MC ir .t.t).
     
    Ir išvis-ar nesupranti kad tie industrijos tarpininkų "verkimai" yra besaikio godumo inspiruoti kliedesiai?
     
    Pažiūrėk kokie pelnai iš filmų/muzikos ir t.t. Išvien sumuša REKORDUS pardavimų. Pvz. kad ir populiarus filmas-piratavimo lygis rekordinis, bet ir žiūrėk ir pajamos-rekordinės (nes pažiūrėję pas save namie žmonės užsinori tai pamatyt ir dideliame ekrane bei su kokybiška garso sistema, tad eina į kiną ir palieka pinigus to filmo kūrėjams. Arba nuperka gimtadienio proga DVD su žaidimu to filmo tematika draugui ir taip irgi "suneša" pinigus kūrėjams. Jei neturėtų galimybės parsisiųsti-automatiškai sumažėtų ir noras eiti į kiną ir apskritai susidomėjimas tuo kūriniu).
     
    Prisiminkim kad ir "Avatarą". Kiek "dejonių" ir "graudžių sriūbavimų" į eterį paleido kūrėjai, kai pasirodė kad pirtavimo lygis su šiuo filmu sumušė rekordus? Žiūrim ką iš to turim-REKORDINIS "navaras" uždirbtas. Tai kaip čia yra, ką?
     
    Biudžetas filmo (įskaitant DIDŽIULIUS atlyginimus aktoriams ir visam kitam personalui)-237 milijonai dolerių. Kiek uždirbta? Nei daug nei mažai-"tik" $2 782 275 172. Taip. Beveik 3 MILIJARDAI dolerių (ir dar vis eina pinigai iš pardavimų ir toliau)... Tad atimam išlaidas iš pajamų.. ką matom? Iš VIENO filmo navaras 2.5 MILIJARDO dolerių. Kitaip tariant 6.5 MILIJARDO litų. Pusę LT metinio biudžeto beveik. Ir dar kažkam pavyksta rimtai žiūrėti į tuos demagogiškus "kūrybininkų" verkimus apie kažkokias mistines "prarastas pajamas"?
     
     
    O pats idiotiškiausias idiotizmas visgi šioje srityje yra tas vadinamas "negautų pajamų skaičiavimas". Jeigu LT kaimelyje gyvena 100 paauglių, kurie turi parsisiuntę po 10 albumų muzikos, "industrininkai" skaičiuotų kad dėl šių veiksmų jie "PRARADO" 100X10X20$=20 000$ dolerių. Kitaip tariant tie paaugliai iš jų neva PAVOGĖ 20 000. Nu konkretus CIRKAS, idiotizmo reiškimasis aukščiausioje formoje. Atsakyk-KIEK iš šitų paauglių būtų pirkę Rihannos ar Metallicos albumų originalių, jei nebūtų galimybės parsisiųsti? Ogi NĖ VIENAS. Būtų kaip ir tu klausę M1, iš jo įsirašę į kompą/CD ir klausęsi laimingi.
     
    Tad KOKS skirtumas ar jie parsisiuntė ar ne? Juk vis tiek rezultatas pramogų industrijai ANALOGIŠKAS. Abiem atvejais jie gauna NULĮ pajamų iš šitų asmenų. Tai kam tie mistiniai skaičiavimai "kas būtų jei nebūtų" jei tai vis tiek neturi jokio sąryšio su realybe?
     
    Galų gale-niekaip nesuvokiama, kodėl jų teigimu štai iš radijo įsirašyti į CD TĄ PAČIĄ dainą yra legalu ir tai neatima jų pajamų, o štai TĄ PAČIĄ dainą parsisiuntus iš tinklalapio stebuklingai kažkokios mistinės pajamos dingsta iš jų sąskaitų? WTF?.. Juk tai viso labo copy-paste veiksmas, skaitmeninė informacija, kurią sukuria pats vartotojas (muzikantas nepatiria kažkokių per nuotolį plintančių "kūrybinių kančių" tuo metu kai kažkas spaudžia copy-paste, ir tuo labiau tai nepriverčia jo perdainuot tą patį kūrinį milijonus kartų). Kai įjungi kompe parsisiųtą dainą, iš Shakiros bei jos vadybininkų sąskaitų kompas mistiniu būdu "paima" 10 dolerių? O kai įsirašai iš radijo tą patį kūrinį į tą patį kompo hardą, tai tie doleriai jau lieka jiems, taip?
  4. Patinka
    steyr gavo reakciją nuo wunder Augintiniu foto   
    Kyras
    persas
    3 metai

  5. Patinka
    steyr gavo reakciją nuo Blackbeard HUAWEI U8800pro-Gingerbread   
    http://www.androidmanija.lt/forum/viewtopic.php?p=24016#p24016 pasiskaityk cia.
  6. Patinka
    steyr sureagavo į SauliusK Treniruotės namų sąlygomis   
    Jėgos treniruotė
     
    Nusprendžiau parašyti gidą norintiems sportuoti namuose, bet nesurandantiems motyvacijos, ar manantiems, kad naudojant vien savo kūną nieko doro neįmanoma pasiekti:). Nesu treneris, nesu olimpinis čempionas, nestudijuoju LKKA, neturiu jokių sertifikatų, tiesiog mėgstu sportuoti. Prieš tris metus pradėjau domėtis kovos menais, išėjau iš gym'o ir nuo tada, neskaitant kovos menų treniruočių, sportuoju namie/lauke. Kadangi turiu skersinį, tai mano treniruotės šiek tiek skiriasi nuo žemiau parašytų, bet laikydamasis idėjos, aprašysiu tik pratimus, kurie nereikalauja visiškai jokios įrangos. Vienintelis reikalavimas - ~1-2 m2 ir siena:). Taip pat, naudosiu daug angliškų terminų, kadangi ir jums bus lengviau vėliau susirast platesnės informacijos.
     
    Jėgą galima suskirstyti į tris grupes - maksimalią (max strength), ištvermės (endurance strength) ir sprogstamąją (explosive strength). Šitoj programoj susikoncentruosiu į maksimalią ir šiek tiek paliesiu jėgos ištvermę:). Sprogstamoji jėga reikalauja šiek tiek kitokio požiūrio į treniruotes, tad jeigu bus noro ir pageidavimų, galėsiu parašyt ir savo nuomonę apie sprogstamosios jėgos treniruotes namų sąlygomis.
     
    Žemiau parašyta programa yra suskirstyta į tris dalis - statinės jėgos treniruotės (static strength), dinaminės jėgos (dynamic strength) ir skill'ų progresija. Sudariau viską taip, kad net ir žmogus, kuris gyvenime nėra sportavęs, galėtų pradėt nuo pradžių ir nesijaustų virš savo galvos. Ar apsimoka pažengusiems pradėt nuo vidurio? Neapsimoka, bet galima. Realybė yra tokia, kad visi paruošiamieji pratimai yra skirti ir sustiprinti sausgysles, raiščius bei sąnarius. Praleidus dalį pratimų ar progresijų tampa ne tik sunkiau pasiekti tam tikrą skill'ą, bet ir žymiai padidėja traumų rizika.
     
    Kaip surikiuoti treniruotes? Viskas priklauso nuo turimo laiko. Vienas iš paprasčiausių būdų - 3 kartai į savaitę ir siekti nurodytų tikslų. Jeigu turi pakankamai laiko, galima sportuot 6 kartus į savaitę, skiriant tris treniruotes statinėms pozicijoms ir tris dinaminiams pratimams. Viskas yra labai paprasta - kuo daugiau sportuosi, tuo greičiau ateis rezultatai. Bet kuriuo atveju, norint pereiti prie skill'ų, reiktų sugebėt tiek išlaikyti statines pozicijas, tiek padaryt nustatyta dinaminių pratimų pakartojimų skaičių. Tad perėjus prie dinaminių pratimų, reiktų treniruotės pradžioj pasikartot ir statines pozicijas:).
     
    Static Strength
     
    Tiek gimnastikoje, tiek daugumoje kovos menų statinės pozicijos yra jėgos pagrindas. Gera žinia ta, kad ir namų sąlygom tai yra geriausias būdas pradėt sportuot, paruošt savo kūną sunkesniems pratimams ir pripratint sausgyles ir sąnarius prie didesnių krūvių.
     
    Penkios fundamentalios pozicijos:

    Handstand - 5 min / 2 min
    Bridge - 5 min / 2 min
    Plank - 5 min / 2 min
    Side Plank - 5 min / 2 min X2
    Horse Stance (Ma Bu) - 15 min / 10 min

     
    Visos yra įgyvendinamos net ir visiškam naujokui:). Problemų gali tik sukelt stovėjimas ant rankų, bet išmokt stovėt prie sienos ant rankų tikrai neužtruks ilgiau nei 2 dienas. Tereikia vieną kart persilaužt per save ir atsiremt į sieną.
     
    Ką dabar daryt su šitom pozicijom? Pirmas skaičius nurodo kiek minučių bendrai sudėjus treniruotės metu reiktų praleist toj pozicijoj. Tai yra, stovint ant rankų, gali stovėti 30*10 sekundžių, arba 2 min+2 min+1 min. Svarbu, kad bendrai sudėjus būtų pasiektos 5 minutės bendro pozicijos laikymo. Surašiau tik orientacinius skaičius, tad jeigu 5 min yra per daug, galima pradžioj susimažint ir pasidaryt pagal save. Poilsį tarp set'ų reikia reguliuot pačiam ir stengtis kuo labiau save stumti ir kuo mažiau ilsėtis - tik taip bus pasiektas maksimalus rezultatas. Beje, darant side plank iš viso 10 min, po penkias minutes abiem pusėm. Antras skaičius parodo, kiek minučių be pertraukos išlaikęs "pereini į kitą levelį". Kai visas pozicijas gali išlaikyti nurodytą laiką, turi susikūręs/-usi tvirtą jėgos pagrindą ir gali judėt toliau.
     
    Dynamic Strength
     
    Baziniai pratimai:
     

    - 100 / 50
    - 100 / 50
    - 50 / 20
    - 100 / 50
    - 50 / 20
    - 50 / 20 X2
    Squats - 100 / 50

     
    Kaip ir statinėse pozicijose, pirmas skaičius nurodo kiek iš viso pakartojimų (reps) reikia padaryti per vieną treniruotę, tačiau per kiek kartų (sets) tai padarysi - tavo reikalas:). Gali daryt 70+30, 20+20+20+20+20, 5+4+3+2+1+1... Antras skaičius vėlgi nurodo tikslą, kurį pasiekęs "pakeli levelį" ir iš esmės esi pilnai pasiruošęs pereit prie skill'ų.
     
    Kai kurie pratimai gali sukelti problemų, kaip pavyzdžiui diamond push-ups. Sutinku, kad reikalavimai dideli, bet nepasiruošus tinkamai tricepso, bus vėliau praktiškai neįmanoma atlikti kai kuriuos pratimus. Svarbiausia yra nepastatyt per toli rankų, kadangi tada tokie atsispaudimai tampa n kartų sunkesni. Nykščiai turėtų gulėti iškart žemiau krutinės.
     
    Kai gali išlaikyt statines pozicijas nurodytą laiką + padaryt visus dinaminius pratimus nurodytą pakartojimų skaičių, laikas pereit prie skill'ų ;).
     
    Skill'ai
     
    Tai yra iš gimnastikos, kalistenikos ir ekvilibristikos meno paimti skill'ai, kurie perkelia kūno kontrolę, jėgą į visai kitą lygmenį ir atspindi daugumos sportuojančių siekiamybę.
     

     
    Atsispaudimai ant rankų, vienas iš lengviausių skill'ų ir vienas iš produktyviausių. Pats geriausias pratimas pradžiai yra negative hspu - tai yra, tiesiog nusileist žemyn, su kontrole, ir vėl pradėt nuo viršaus.
     
    Progresija:




     

     
    Vienas iš įspūdingiausių ir sunkiausių gimnastikos skill'ų - milijonai aplink pasaulį išsikelia tikslą padaryt planche, bet vos vienetai turi užsidegimo, motyvacijos ir noro. Ko gero sunkiausia yra pereiti iš advanced frogstand į tucked planche - tarp šių dviejų pozicijų yra didelis būtinos jėgos skirtumas, tad norint pasiekt planche tiesiog būtina treniruotis L-Sit, apie kurį parašysiu šiek tiek toliau:). Ir dar, privaloma daryt daug planche lean. Atrodo nesunkiai iš šono, bet pirmą kart pabandžius plojaus veidu:).
     
    Progresija:

    Planche Lean
    Frogstand
    Advanced Frogstand
    Tuck Planche
    Straddle Planche

     

     
    Tiesiai iš Rocky filmo:). Vat šitoj vietoj sugebėjimas padaryti krūvą diamond pushups labai padeda.
     
    Progresija:

    Negative One Arm Pushup
    Assisted One Arm Pushup

     
    L-Sit
     
    Viena iš trijų fundamentalių gimnastikos pozicijų. Vėlgi, paprastam mirtingajam pakankamai sunki, kadangi mūsų kūnai yra visiškai nepratę prie tokios pozicijos. Bet sugebant išlaikyti L-sit minutę ir ilgiau, presas bus ne tik geležinis, bet ir leis atlikt sudėtingesnius skill'us, kaip planche.
     
    Progresija:
     

    Tuck L-Sit

     

     
    Atrodo gerai, bet nėra ypatingai sunku. :) Progresija yra labai paprasta - Headstand press. Paprasčiausiai stenkis kiekvieną kartą kuo mažiau naudoti inerciją ir įdėti daugiau preso ir apatinės nugaros dalies darbo.
     
    Back Walkover
     
    Nereikalauja tiek daug vietos kiek atrodo, nes galima daryti prie sienos (rankos prie sienos) ir tiesiog pereiti į stovėjimą ant rankų. Progresija taip pat paprasta, tereikia daryti prie sienos (kojos prie sienos) ir padėti sau kojom. Su kiekvienu kartu vis mažiau atsispirt kojom, kol sugebėsi visiškai be sienos pagalbos.
     

     
    Pritūpimai ant vienos kojos, vienas iš paprasčiausių ir geriausių pratimų kojoms stiprint. Pateiktame video yra ir labai gera progresija, kurią galima naudot, arba mano apačioj parašytą, kuri yra trumpesnė.
     
    Progresija:
     

    Negative Pistol Squats
    Assisted Pistol Squats (vienas delnas ant sienos)

     
    Na va, tiek apie treniruotes namų sąlygom:). Manau nieks nesiginčys, kad ir neturint visiškai jokios įrangos galima atlikti pilną kūno treniruotę, kuri dauguma aspektų netgi pranašesnė už treniruotę gym'e.
     
    Pabaigai, šiek tiek motyvacijos:
     
    http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ
     
    Ir norintiems dar papildomai pasiskaityt:
     

    http://www.alkavadlo.com/
    http://beastskills.com/
    http://bar-barians.forumotions.com/

     
    Tempimo Pratimai
     
    Noriu pabrėžti, kad pasidalinu grynai savo tempimo programa, kuri yra skirta kovos menams. Per mėnesį į špagatą neatsisėsit (jeigu iš vis atsisėsit), bet spirsit aukštai bei bus visas kūnas lankstus ir mobilus:).
     
    Paskutiniu metu tarp bandančių prasitampyti atsirado dvi stovyklos. Viena pasisako už passive stretching (tempimas su atsipalaidavimu ir giliu kvėpavimu), o kiti už active stretching (pripratinti raumenį prie judėjimo). Aš nei už tuos nei už tuos. Buvo mėnesių, kai darydavau vien passive stretching, ir per tą laiką jautėsi, kaip visas kūnas atsipalaiduoja. Bet realybė tokia, kad kovos menuose faktas, kad gali atsisėst į virvutę nieko neduoda (nebent ruošiesi smūgiuoti į jautrias vietas), o naudojant passive stretching smūgio aukštis iš esmės nepakito. Vėliau perėjau prie active stretching. Kadangi tuo pačiu metu ir kovos menus lankiau, tad natūraliai atėjo toksai laikas, kai galėjau kojas aukštai iškelt, o stovėdamas su rankom žemės nepasiekdavau (beje, ir dabar dar vos su delnais pasiekiu). Toks jausmas, lyg visas kūnas būtų sustabarėjęs, kas irgi nepadėjo.
     
    Galiausiai, pradėjau maišyt active ir passive stretching:). Šiuo metu tampausi 6 kartus per savaitę, tris kartus passive, tris kartus active stretching.
     
    Active Stretching
     
    Mano rutina turi nemažai dalių, tad pabandysiu viską kuo aiškiau išdėstyt. Vėlgi, nereikia priminti, kad būtinas apšilimas prieš kiekvieną treniruotę.
     
    Viršutinė kūno dalis


    Bicepsui, nugarai ir krūtinei
    Kojos į šoną
    Shoulder Dislocation

     
    "Trifecta"
    Knygoje CC2 aprašyti trys tempimo pratimai:
     

    Bridge
    L-Sit
    Twist Hold

     
    Visų pratimų darau 3x30 sec.
     
    Squating
     
    Iš esmės, darau visus čia nurodytus pratimus:

     
    Smūgiavimas
     
    Iš pradžiu kojų apšilimas. Kadangi niekur nerandu video, nuotraukos ir aprašymai yra šitame puslapyje, prie dynamic stretches:
     
    http://www.trickstutorials.com/content/flx3
     

    Front Lift Stretch
    Back Lift Stretch
    Side Lift Stretcg
    Inside crescent kick /
    Outside crescent kick

     
    Šitie pratimai ne tik gerai apšildo kojas, bet ir pratampo:). Priklauso nuo noro ir sveikatos, bet dažniausiai darau po 20 pakėlimų/smūgių kiekvienai kojai.
     
    Toliau, yra trys smūgiai (atsiprašau, kad naudoju braziliškus terminus, bet nežinau kaip kitaip vadinas):
     





     
    Kiekvieną smūgį atlieku 10 kartų maksimaliam aukštyje ir tada 30 sek. laikau, taip pat maksimaliam aukšty. Iš pradžių maksimalus aukštis bus po 20 cm nuo žemės, nes nepratus yra labai sunku išlaikyti koją aukštai. Na ir kartoju kol yra sveikatos ir noro ;).
     
    Pabaigai, pratempiu su Lunge Stretch ir Side Lunge Stretch
     
    Passive stretching
     
    Čia viskas yra žymiai paprasčiau, turiu keletą tempimo pratimų, kuriuos laikau 60 įkvėpimų. Šie pratimai reikalauja inimalaus įsitempimo, tad įmanoma visą kūną atpalaiduot. Dažnai užsistatau tai chi muziką, stengiuos medituot ir kuo labiau prasitempt. Svarbiausia yra atsipalaiduot ir giliai kvėpuot.
     

    Pike stretch
    Butterfly stretch
    Pigeon stretch
    Lying hamstring stretch
    Bent knees sidesplit
    Quad stretch
    Spread Eagle
    Cobra stretch

     
    Skiriant kiekvienam pratimui po 3-4 minutes, sumoj susidaro apie 30-40 minučių, per kurias kojos gerai atsipalaiduos ir pasiruoš sekančiai active stretching treniruotei:).
  7. Patinka
    steyr sureagavo į urbasius Gyvenimas Anglijoje (Pastebėjimai)   
    Dar viena parduota vasara. Taip nusiteikęs atvykstu į Lietuvių "pamėgtą" Angliją. Vieniem čia kurortas, kitiems XIX a. lažas. Vergovės vieta Bostonas. Eilinis Anglijos miestelis, kurį it musės apspito broliai Lietuviai. Skuodas, Plungė, Klaipėda, Šilutė, netgi Alytus ir Mažeikiai, visi jį žino ar bent yra girdėję. Ko gero pagrindinė priežastis, kodėl čia suvažiuoja mūsų "elito atstovai", dėl didelės žemės ūkio darbų pasiūlos. Šiomis dienomis, žemės ūkis išgyvena ne pačius geriausius laikus, bet tai nesustabdo atvykėlių. Reikia paminėti, kad Bostonas teritoriškai išsidėstęs aplink didžiulius laukų plotus. Tai lyg ledai ant pagaliuko. Miestelis taip pat turi keletą fabrikų, kuriuose prakaitą be mūsų lieja, latviai, lenkai, portugalai ir kitos vargo bitės. Štai tokiame mėšle mes gyvenam.
    Gyvenimo psichologija dirbant užsienyje labai paprasta. Darbas, Namai, Prekybos Centras, o penktadienis ir šeštadienis apvainikuojamas alum, degtine, žole. Pats tokių atrakcijų nepropaguoju, kadangi jos bevertės, bet kai kuriems mūsų Lietuvos herojams tai patinka. Įsuka save į tos baltos, bandymų žiurkės gyvenimą. Jiems to nesuprasti. Per laiką praleista šiame Dievo užmirštame kampelyje susitikau ne vieną intelekto nesužalotą žmogysta. Kaip Balys Sruoga, savo knygoje "Dievų Miškas" pradedi juos vadinti mažybiniais vardais. Čia Jurgelis, čia Petrelis. Visi tokie geri, gaila kad Dievulis pagailėjo jiems košės. Turi gyventi su tuo kas liko. Fabrike ar žemės lauke nerasi Einšteino ar Maria Kiuri, tenka šlietis prie mūsų "šviesuolių", užsidaryti ir gyventi tarp keturių sienų nesinori.
    Kalbant apie gyvenamą plotą, pats pasirenki kaip žaisi. Gali nuomotis kambarį (ką ir pats darau) arba dar mandriau, kai koks monopolio tycoon'as jami visą namą ir ieškai žmonių, kurie tave išlaikys. Taip schemos ir veikia. Aš ir pats moku 120 svarų, gyvename name. Į mano nurodytą sumą įeina elektra, vanduo, dujos, internetas, ploto nuoma. Gyvenk ir žvenk. Deja toks gyvenimas labai nežavi, kadangi dauguma laiko praleidi savo kambary. Galėtum išeiti, pažaisti į pievutę, bet kažkaip nesinori. Ir reikia pastebėti patys nuoma suteikiantys asmenis tokie pat, bėga į savo kambarius lyg tarakonai. Ir kiek pakalbi visur taip visi žino savo pareigas sumoku už nuomą, pavalgau virtuvėje, nusiprausiu viso gero. Jokio ryšio, gal ir gerai, nereikia savęs įpareigoti. Atlikau, dingau, dirbu.
    Darbo labai gero negausi. Atvažiuoji čia su mintimi ir socialinę stigma. "Esi 0". Tavo diplomas ar tai būtų Vilniaus ar Kuršių Marių, neegzistuoja. Gerai dar, kad teises turi ir kalbą moki. Tai tave pakelia 0,01 laipteliu aukštyn. Taigi prasideda naujas gyvenimas. Renkiesi laukai ar fabrikas. Dauguma renkasi easy way ir eina į fabriką. Fabrikas fabrikui nelygų. Tarkim viena kompanija nesiskaito su darbuotojais. Pavyzdžiu pailistruosiu. Šeštadienis, su draugu judame Bostono centru, skambutis, "jūs turite vykti į darbą" ir nesvarbu, kad jam penktadienį pasakė, kad gaus day-off (išeiginę) ir ką manot? Tenka žygiuoti, nes kitaip prarasi darbą. Kita rūšis fabrikų geresnė. Padirbęs metus ar puse per agentūra gali tikėtis kontrakto. Nustatytas tikslus darbo ir poilsio režimas. Apmokamos atostogos. Mūsų burliokams rojus. Kol esi agentūrinis tave mėto ir vėto. Bet gavus kontraktą esi "nepažeidžiamas".
    Apie lauką nekalbėsiu, kadangi pats nedirbau, bet kiek girdėjau darbas laaabai sunkus, dirba tik stipriausi. Niekas ten nesicackina, kiek padirbsi tiek ir gausi.
    Britai į emigrantus žiūri šnairai. Ypač nemėgsta lenkų. Mes irgi esame nepasitenkinimo židinys. Neapykanta stiprėja. Prieš metus du politinių partijų plakatų, agituojančių britus vyti užsieniečius iš šalies nebuvo. Dabar kabo visame mieste. Keisčiausia, kad jie nesupranta, kad būtent užsieniečiai kelia UK ekonomiką. Anglas geriau gaus pašalpą, nei eis dirbti. Pats mačiau, darbo biržoje dairiausi darbo skelbimų, kai įėjo jauna šeima, vaikai, žmona ir vyras, kuris galėtų darbuotis, bet "neranda" darbo. Komedija. Dar vienas pastebėjimas. Anglai nebesibodi pasakyti kokie riebų komentarą emigrantu atžvilgiu. Tarkim laukiant prie bankomato aiškiai girdimas dviejų bričių pokalbis, apie tai kaip lenkai juos knisa. Į lenkų apibrėžimą įeiname ir mes. Ant tiek atsilupusi tauta, kad net nežino, kur Lietuva. Kai kurie nekreipia dėmesio, bet mane tai knisa. Tenka pasitelkti kantrybę, nes bandydamas ieškoti teisybės gausi sprigtą nuo UK policijos.
    Šiandien skaičiau apie Bostoną. Vienas įdomesnių faktų, Bostonas pirmauja savo storų žmonių kiekių. Vaizdų iš KFC ir McDonalds pateiksiu vėliau. Komiškas vaizdas. Laukiu pokalbio su manager(ieškau darbo) ir sėdi ten tokia poniutė, ##### netelpa kėdėje. Šalia vaikas, abu kemša KFC mėsytę, skanu, bet labai nesveika. Ypač jei tai patampa įpročiu. Keista kaip žmogus savęs taip neprižiūri. Tai vat toks trumpas pasakojimas kokioje skylėje esu. Nesakau, kad blogai, gerai, kad aš dirbu tik vasaromis. Gaila man tų žmonių, kurie dirba fabrikuose. Visą gyvenimą įkalina save. Suprantu kai kurie neturi pasirinkimo. Jeigu visgi turit keiskit save, negriaukit savo potencialų tuose 21 amžiaus koncentracijos lageriuose.


  8. Patinka
    steyr gavo reakciją nuo lasickui Kuirs Telefonas Geresnis   
    neziurek i symbianus, griebk androida ;)
  9. Patinka
    steyr gavo reakciją nuo lasickui Kuirs Telefonas Geresnis   
    neziurek i symbianus, griebk androida ;)
  10. Patinka
    steyr gavo reakciją nuo lasickui Kuirs Telefonas Geresnis   
    neziurek i symbianus, griebk androida ;)
  11. Patinka
    steyr gavo reakciją nuo lasickui Kuirs Telefonas Geresnis   
    neziurek i symbianus, griebk androida ;)
  12. Patinka
    steyr gavo reakciją nuo lasickui Kuirs Telefonas Geresnis   
    neziurek i symbianus, griebk androida ;)
  13. Patinka
    steyr sureagavo į Paulius T Kaip išsirinkti mobilųjį telefoną?   
    Sveiki, vis daugėjant pagalbos prašymų renkantis telefoną, man į galvą šovė mintis parašyti šiokį tokį straipsnį, kaip pačiam, žingsnis po žingsio išsirinkti mobilujį telefoną. Taigi pradedam:
     
    1 žingnis. Funkcijų atranka arba "naudosiu viską ką tik turėsiu!"
     
    Turbūt pats svarbiausias žingnis. Jums reikia kažkokiu būdu pabandyti pažiūrėti į netolimą ateitį, ir pagalvoti, kokių funkcijų jums reikės. Žinant šių dienų išmaniuosius telefonus rinktis tikrai yra iš ko. Galima išsirinkti telefoną, kuriuo galėsite skambinti ir rašyti žinutes arba galite išsirinkti telefoną, kuris pats rašys žinutes jums ištarus norimą tekstą ar skambins ištarus kontakto vardą. Technologijos žengia sparčiais žingsniai į priekį. Taigi, funkcijos priklauso nuo žmogaus. Šiuolaikiniam žmogui pagrinde reikia tokių funkcijų:
     

    Skambinimas
    Žinučių rašymas
    Internetas

     
    Ta yra pagrindinės funkcijos, kurias žmonės tikrai naudoja. Žinoma, galime paminėti ir daugybę kitų funkcijų:
     

    Muzikos klausymas
    Žaidimai
    Fotografavimas / filmavimas
    Navigacija
    Bei daug kitų

     
    Šias antraeiles funkcijas reikėtų rinktis atsargiai, kad nebūtų taip, kad iš pradžių galvojote, jog naudosite ir kamerą, ir filmuosit, ir navigacijos labai reikės. O ką jau kalbėt apie žaidimus, juk žaisit vos ne kiaurą parą! Tačiau pirmas savaites pasinaudojus, jums to nebereikia ir pradedate galvoti, jog gerokai permokėjote. Kad taip neatsitiktų turite gerai išnalizuoti funkcijas kuriomis ne norėtumėte naudotis, o tas kuriomis būtina naudotis. Taigi, tiek apie funkcijas. Keliaujame žingsiu į priekį.
     
     
    2 žingnis: Telefonų atranka arba "oho, kiek daug"
     
    Kai jau tikrai žinote funkcijas, kurias tikrai naudosite, galite peržvelgti kokie modeliai gali praeiti jūsų atranką. Keliaujame į gsmarena.com arba lietuvišką analogą - mobili.lt. Patarčiau gsmarena.com, kadangi ten yra didesnis telefonų pasirinkimas. Pasižymite kokių funkcijų jums reikės ir pirmyn į paieškas! Atrodo čia visa telefono paieška ir baigėsi, tačiau iki telefono nusipirkimo liko dar keletas žingsnių.
     
     
    3 žingnis: Pasimatymas su telefonais arba pasimatymas su telefonais
    Kai matote konkrečius variantus, kurie atitinka jūsų poreikius, galite bandyti pasimatuoti jūsų akiai patraukliausius modelius. Čia jums į pagalbą reikėtų pasitelkti draugus arba telefonus pardavinėjančias įmones. Jums reikia pajausti kaip telefonas guli rankoje, nes nebūtinai jūsų poreikius atitinkantis telefonas bus patogus. Taigi, pabandę įvairius variantus, jau galite daugmaž pasakyti kuris telefonas yra smagus, o kuris ne.
     
     
    4 žingnis: OS arba "ką aš čia maigiau"
     
    Jei renkatės ne telefoną ne liečiamu ekranu (touchscreen), greičiausiai daug bėdų neturėsite, visos operacinės sistemos labai panašios ir jas perprasite akimirksniu, kadangi tai bus standartinė klaviatūra, prie kurios esame įpratę melejonus metų.. Tad nieko neįprasto nepamatysime, na nebent fizinę qwerty klaviatūrą (kompiuterio klaviatūra). Visai kita kalba eina apie telefonus liečiamais ekranais. Šiuo metu yra dvi OS (operacinė sistema) labiausiai palitusios, tai iOS, diegiama į kiekvieną Apple kompanijos šedevrą ir Android, diegiama į praktiškai visus likusius rimtus telefonus. Šių OS skirtumas yra tas, jog Apple iOS operacinė sistema yra labai uždara, skirtingai nei Android, kurią galima redaguoti skersai išilgai. Kartais tas uždarumas/atvirumas ir padeda apsispręsti, kurį mes telefoną pirksime. Žinoma, skiriasi ir pačių OS išvaizda. Apple iOS išvaizda yra minimalistinė ir labai paprasta. Žmogus paėmęs telefoną į rankas, iškart supras kas, kur ir kaip. Na, nebent išimtis, kai žmogus neras kur, nes tokios funkcijos Apple iOS nėra. Visai kitas reikalas paėmus į rankas Android telefoną. Visi nustatymai ir meniu labiau panašūs į tai su kuo mes augome - paprastus telefonus. Konkrečios nuomonės šitoje vietoje pasakyti neįmanoma, kadangi kas vienam žmogui tinka, tas kitam nepatinka. Dėl įdomumo galima paskaityti šią temą.
     
     
    5 žingnis: Video apžvalgos arba "tas atkrito"
     
    Kas gali jus geriau supažindinti su telefonu, jei ne telefonų ekspertai? Keliaujame į youtube.com ir į paieškos langą įvedame "telefono modelį review phonearena". Phonearena galite ir nevesti, bet man asmeniškai jų apžvalgos labai aiškios ir nešališkos. Kelis kartus peržiūrėkite apžvalgas, pasidairytkite ir kitų apžvalgų. Taip pat galite įvairiuose forumuose pažiūrėti ką žmonės sako apie vieną ar kitą modelį. Taip turėtumėte susidaryti bent jau kažką suprantančio žmogaus nuomonę, ko jums iš tikro reikia.
     
     
    6 žingnis: Kokios firmos telefoną rinktis? arba "perku ne telefoną, o OS"
     
    Taip jau gaunasi, kad galiausiai, jūs pradedate rinktis ne telefono modelį, o OS kuri yra labiau patrauklesnė. Pagalvokit ar jūs pirktumėte Iphone 4 su Android? Mano nuomone būtų nei šis nei tas, kadangi Iphone 50 % sudaro jo operacinė sistema ir 50 % dizainas. Taigi renkatės, žiūrit apžvalgas ir galiausiai nusprendžiate kokio modelio jums reikia.
     
     
    7 žingnis: Paskutinis pačiupinėjimas
    Jeigu jūs manote, kad tikrai nusprendėte išsirinkti būtent tą telefoną, patarčiau pasiimti, jei turite galimybę iš ko nors, ir pasinaudoti bent savaitę tuo telefonu, kad būtumėte garantuotas, jog šis telefonas jums limpa.
     
     
    Na ką, belieka palinkėti sėkmės renkantis telefona!
     
    Jeigu turite pasiūlymų - lauksiu. Sveika kritika taip pat laukiama - tiek apie patarimus, tiek apie patį straipsnį.
     
    P.S. Tai yra mano teisinga nuomonė, kuri nebūtinai privalo sutapti su jūsiške.
     



  14. Patinka
    steyr gavo reakciją nuo lasickui Kuirs Telefonas Geresnis   
    neziurek i symbianus, griebk androida ;)
  15. Patinka
    steyr sureagavo į facis1 HTC aktivacija   
    Prašyčiau šiam nariui uždėti įspėjimą, už taisyklių nesilaikymą :).
     
    11 taisyklė: "Draudžiama raginti kitus narius skirti reputacijos taškus už pranešimą („Jeigu jums patiko mano pranešimas, paspauskite pliusą")."
     
    Išvis, kam čia reikalaut to rep? Čia kažkokia akcija gal vyksta, kad kas daugiausia REP turi, tas prizą gauna, ar kaip? Kaip maži vaikai... Gerai kad dar neprašo FB foto palike'inti.
  16. Patinka
    steyr sureagavo į Darrius FOREX FREE BONUS!   
    20 eurų vien tik už registraciją ir telefoną???? Metu viską ir einu registruotis. Užregistruosiu save, žmoną, dukrą, uošvienę, mamą, uošvį, švogerį.... šakės kiek uždirbsiu jėėėga. 140 eurų vien už telefonus ir anketos užpildymą - ar gali būt gersnis variantas ?? SUPER.
     
    .... o dar sako kad Lietuvoje krizė ;)
  17. Patinka
    steyr sureagavo į Satisfaction Atnaujinta! Prideta daugiau modeliu! 2016 ! ! ! !   
    Paliksiu šitą čia, kad būtumėte atidesni nei aš:
     
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...