Pereiti prie turinio

akvilej

Nariai
  • Pranešimai

    8
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

akvilej Pranešimai

  1. O jūs gerai pagalvokit ar teikiant įpakavimo paslaugas reikia kažkokių leidimų apart įprastinių veiklos dokumentų? Tas pats galioja e-shopams, kaip pirkėjui prekė atsiunčiama papildome įpakavime.

    Svarbu originalus produktas išliks nepakitusiu, o įpakavimas be jokių problemų gali būti su jūsų prekiniu ženklu ir apipavidalinimu. Tik ant įpakavimo negali būti jokios klaidinančios informacijos(pakeistas brandas, pagaminimo vieta, pagaminimo data ir t.t.) apie viduje esančius produktus ir originalus produkto įpakavimas negali būti pakeistas analogišku su ta pačia klaidinančia informacija.

    Daug suvenyrų parduotuvių ir t.t. teikia pakavimo paslaugas ir ne kartą teko naudotis.

     

    Dėl maisto negaliu pakomentuoti.

     

    Aaaa! Kuo giliau į mišką... Dar ir įpakavimo paslaugas teikti reikia leidimo? Aš nesiruošiu keisti brandų ar kt. duomenų/informacijos, nei savo pavadinimo krauti ant pakuotės. Juk kai dovanų parduotuvėse pakuoja dovanas, jie savo pavadinimo neužlipdo. Nesuprantu, kodėl užsienio portaluose, bloguose, aprašomas toks verslas kaip labai patogus dirbti iš namų, tiesiog svarbu surasti kur susipirkti prekes kuo pigiau, kad galutinė kaina klientams būtų mažesnė, ir kaip kūrybiškai, originaliai viską supakuoti. O čia greičiausiai VMVT net neduos leidimo jei pasakysiu, kad namie ruošiuosi dirbti. Nors tie maisto produktai nebus išimimami iš originalių pakuočių, čiupinėjami ir pan. Greičiausiai, niekas į tai nesigilins :)

    Kažin, ar yra viena institucija, kuri išsamiai ir aiškiai atsakytų į visus tuos klausimus apie reikalingus leidimus?

  2. Kvitas tiks tik tuo atveju, jei pirkėjo duomenys ant jo yra. Išsiėmus individualią veiklą (apie tai šiame forume nuo A iki Z yra) galėsi pasiimti bet kuriame prekybos centre sąskaitą faktūrą - tai išlaidas ir įsigijimo faktą pagrindžiantis dokumentas, kuris tinka visoms įstaigoms Lietuvoje.

     

    O jei prekes pirksiu užsienyje prekybos centre? Ten greičiausiai sf neišrašys pagal mano lietuvišką verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymėjimą, ar ne?

     

    Dar klausimas, kaip nuspręsti, kuri forma (VL, IVP, mažoji bendrija ar kt.) tiktų tokio pobūdžio verslui?

  3. cia gal kokia konkurencijos tarnyba gali pasakyt

    bet pagal viska tai ne, pvz, turiu kioska prekiauju darzovem tipo, bazej nusiperku kedainiu konservu kokiu brokeliu:), ir pardavineju, tai negi jiem blogai?

     

    Aš tą patį pagalvojau apie visokias mažas krautuvėles, kurios gi būna iš tų pačių norfų per akcijas prisiperka cukraus ir pan. ir pardavinėja už savo kaina. Tik tikriausiai reikia turėti prekių įsigyjimo dokumentą, šiuo atveju kvitą iš prekybos centro?

  4. Sveiki,

    Esu čia naujokė, ieškau informacijos ir labai tikiuosi sulaukti reikalą išmanančių ar susidūrusių su panašia sritimi žmonių atsakymais :)

    Taigi. Noriu pradėti dovanų krepšelių versliuką, t.y., komponuoti įvairias prekes į krepšelius pagal progą, temą ir pan. Džiaugiausi džiaugiausi ta puikia idėja, kuri man pasirodė kaip tik man - laisvė kūrybiškumui, bendravimas su žmonėmis, daug apsipirkinėjimo ir pan., kai entuziazmas po truputį ėmė sklaidytis susimąsčius ar viską jau taip paprasta bus įgyvendinti. Pvz., ar galėsiu prekybos centre nusipirkus Beatos pomidorų padažą, Džiugo sūrį, Beovelos dešrą ir pan. dailiai supakuoti, papuošti kaspinu ir užsidėjus procentą sau už darbą ir apipavidalinimą parduoti žmogui, kuris norės visą tą gėri kažkam padovanoti? Ar tik nereiks jų visų sutikimo ar dar, neduokdie, pelnu dalintis? :)

    Gal kas pasidalinsit išmintimi, kaip vyksta tokie dalykai ar bent jau kur ieškoti kompetetingos konsultacijos?

    Ačiū iš anksto visiems geriesiems žmonėms ;)

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...